Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96501) funk648 válasza kopa1 (#96499) üzenetére


funk648
aktív tag

Nálunk mindenkit átraktak mindenféle előzmény nélkül vdsl-re idén júniusba, és még 17a profilon vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#96502) shapphire válasza raider21 (#96494) üzenetére


shapphire
tag

Értékelem a részletes magyarázatot. Köszi!

Azt már kisakkoztam, hogy optika itt nem lesz x éven belül, főleg, hogy nagyvárosról beszélünk.
Nyilván az sem könnyíti meg a szolgáltató munkáját, ha olyan feltételeket szabnak a fejlesztés megvalósítása során, amit költség szinten nagyobb terhet jelent.

Kellemetlen dolog, hozzászokni egy optika/kábel kombóhoz, aztán zuhanni egy rézhálózattal megszórt területre.
Persze réz hálózatot fejleszteni szolgáltatói oldalról hülyeség, csak ugye ott van az, hogy közben meg megy az idő, az igények messze megelőzik a kínált mértéket.

Itt rohadt nagy problémák lesznek/vannak a nagyvárosokkal. Kivitelezőkkel beszéltem pár szót, mind azt mondták, hogy itt feltúrni mindent? Hát az nagyon durva lenne, persze költséget tekintve. Ebből adódóan optika?...

kopa1: Ne haragudj, de nem fogja elhinni, mert nem "érzi a bőrén". Hogy most "Záhonyba"
lesz optika az Őt nem vigasztalja.

Megnézzük üfsz-n mit mondanak IPTV-vel, köszi.

(#96503) kopa1 válasza funk648 (#96501) üzenetére


kopa1
aktív tag

Akkor esélyes, hogy 8b lesz. Viszont nagyon nagy csodát a plusz 6 dBm-től nem lehet várni, ha már most is VDSL van. (Sőt lehet ugyanennyi marad mivel a vivők száma 4096-ról 1972-re csökken)

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#96504) funk648 válasza kopa1 (#96503) üzenetére


funk648
aktív tag

Próbáltam utánakeresni, hogy mennyi javulást hozhat, de nem találtam semmit konkrétumot. Gondolom a mostani 7Mbit helyett csak max. 1-2Mbit javulást hozhat, nem?

[ Szerkesztve ]

(#96505) kopa1 válasza funk648 (#96504) üzenetére


kopa1
aktív tag

Sajnos durván ennyit :( Annyit megpróbálhatsz, hogy online megrendeled, 1-2 napot próbálsz és visszamondod ha nincs javulás

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#96506) raider21 válasza kentucky (#96498) üzenetére


raider21
aktív tag

Mint majdnem földimnek: Teljesen laikusként, de józan paraszti ésszel hozzászólva, mindannyian hagyon várjuk, várnánk az optikát! :) De ez Dél-Magyarország, és kisvárosok vagyunk. Ha nálatok is van a korábbi zöld szolgáltató, akit felvásárolt a kék, és majd elkezd egyszer felénk is fejleszteni, kb. akkor várhatunk a T -től is optika ügyileg fejlesztéseket, mert felénk nem ők nyerték az EU -s projektek keretében végrehajtandó optikai fejlesztési programokat.
Addig is, ha sikerül kopa1 -nek szép szóval, jobb árakkal, szenteltvízzel, tűzzel-vassal, stb. kihejezni az előfizetők 90+ % -hoz az általunk is ismert 2 féle HGW -t, a még mindig meglévő analóg, ISDN, ADSL2/ADSL2+ eszközöket lecserélve, akkor már eleve kevesebb vonali és áthallási zajunk lenne! És akkor talán, felénk tényleg talán jöhetne esetleg a Vectoring is!

raider21

(#96507) funk648 válasza kopa1 (#96505) üzenetére


funk648
aktív tag

Igen, sajnos ekkora távolságnál már tényleg semmi se nagyon segít, sajnos egy helyi kábelszolgáltató megléte miatt itt a Telekom se fog fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

(#96508) enginev3.0 válasza kopa1 (#96500) üzenetére


enginev3.0
félisten

/OFF

Érezd magad otthon nálunk, és mondd el bizalmasan :D :D :D

/OFF

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#96509) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Help skacok.
Muteréknél otthon Sat tv van (2 boxal), plusz telefon ami még évekkel ezelőtt lett bekötve (régi nokia cucc, még az ősrégi egymásnak háttal álló "tt" logóval :P ) illetve internet ami szintén nem ma lett már bekötve (Netmánia S 10mbit).
Mivel lejárt már a hűség elég sokat fizet ezért a kombóért. (több mint 12k/hó). Jelenleg 250mbit ami elérhető maximum itt kábelen így javasoltam neki, hogy váltson nagyobb csomagra és írjon alá 1év hűséget és akkor értelmes net lesz, plusz sokkal olcsóbban megúszná.
Viszont azt mondták neki, hogy amennyiben nagyobb csomagra akar váltani a jelenlegi telefont felejtse el, ezzel együtt természetesen a számot is.
Tényleg létezik ilyen, hogy nem tarthatja meg a telefont és akár a Sat tv-t is, ha nagyobb netet szeretne?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#96510) raider21 válasza enginev3.0 (#96508) üzenetére


raider21
aktív tag

Üzleti titkokat kiadni...!?! :P :DD :Y :DDD
Ezekről nem fog beszélni, még ha netán othagyná a céget akkor sem vagy 2-3 évig. Addigra meg elavultak lennének az infói!

Örüljünk, hogy van egy bennfentes fórumtársunk, aki megoszt velünk, a nyílvánossággal is megosztható információkat! :)

raider21

(#96511) DJ. Ru$y válasza Shkiz0 (#96509) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Van amire nem adnak csomagkedvezményt. Próbáld meg te elintézni helyette. Ha tudod az MT-t meg az 5 jegyű kódot, akkor el tudod intézni helyette telefonon.

Telefon alap csomagot is adnak még, illetve a SAT mellé is mehetett eddig nagyobb net. Az lehet, hogy a jelenlegi csomagját nem tudja megtartani telefon esetén, ha már egy rég lezárt csomagról van szó ugye.

Ugyanakkor volt már szolgáltatás összeférhetetlenség, mikor az IPTV kellett a nagyobb net mellé, de ez optikán volt eddig.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#96512) Shkiz0 válasza DJ. Ru$y (#96511) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Van MT azonosító de az a baj, pl belépve az oldalra is csak a TV-t hozza ott, a netet nem látom :)
De lehet akkor futok egy kört ezzel.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#96513) kopa1


kopa1
aktív tag

Ha 250 akkor az Koax lesz. Ez a nem tarthatja meg a számot nekem furcsa... Max 1 eset lehetne, ha GSM terminál van nála, de szerintem azt is meg tudná egy rutinosabb róka oldani :)

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#96514) Sharkweb


Sharkweb
aktív tag

Na már karbantartanak.

[ Szerkesztve ]

(#96515) schumy1


schumy1
aktív tag

Sziasztok!
Talán van itt olyan film rajongó aki tud segíteni.
IPTV-m van és gondolkodom a Moziklub előfizetésén (igaz sok olyan film van ami 5ft-ot sem ér), de kéne egy két információ.
1. Azt olvasni filmeknél, hogy magyarul beszélő, de lejjebb látni bizonyos filmeknél hogy nyelv: angol, magyar.
Akkor ez most lejátszásnál választható mint ha dvd lenne?

2. Mivel nekem fontos a térhangzás, és van a boxon optikai hang kimenet, ezért ha azt rákötöm az erősítőre akkor 5.1 lesz, vagy sztereó?

Mert bűnnek tartom hogy sztereóban, tv hangjával, laptopon, pc-n néznek emberek filmet, és nem adják meg a módját, igaz sokakat nem is érdekel sajnos.

ui.: aki jártas a prohardveren az segítsen azzal hogy megmondja hogy hol tudok feltenni kérdéseket házimozi, médialejátszó, mkv fájlokkal kapcsolatban, mert az lenne a másik alternatíva.

(#96516) DJ. Ru$y válasza schumy1 (#96515) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Házimozi
Médialejátszó

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#96517) Shkiz0 válasza kopa1 (#96513) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Pedig az van. Pont ilyen mint ez.
De ha még ilyen is van nem értem miért nem tarthatná meg, mert amúgy tökéletesen működik, a Sat TV-vel sincs igazából semmi baja, bár ezt ha muszáj lecserélné IPTV-re, de azt mondja a Sat-ot nem kifogásolták, a telefont mondták, hogy csak úgy lehetséges a nagyobb net, ha a telefon is cserélve lenne, amivel igazából a baja az, hogy millió helyre a jelenlegi vezetékes szám van leadva, és ezt is elvesztené.
Legalábbis ezt mondták neki.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#96518) DJ. Ru$y válasza Shkiz0 (#96517) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem a számot egy "belső számhordozással" 90%-ban át tudnák rakni akár VoIP-ra, de kopa1 majd megmondja, hogy jól sejtem-e, viszont mivel ugyanaz az előfizető kapja meg a számot, így nem tartják vissza szerintem kötelezően a számot, hogy nem lehet kiadni X ideig.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#96519) kopa1 válasza DJ. Ru$y (#96518) üzenetére


kopa1
aktív tag

Én is úgy sejtem. Hétköznap munkaidőben hívd fel őket (MT-vel és jelszóval) és mond el nekik a helyzetet. Ha akkor is nemleges a válasz csípőből, kérd meg hogy kérdezzen körbe, hogy biztos nincs-e rá mód.

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#96520) Shkiz0 válasza kopa1 (#96519) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Rendben megpróbálom. :R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#96521) schumy1 válasza DJ. Ru$y (#96516) üzenetére


schumy1
aktív tag

Köszi.

(#96522) kentucky válasza raider21 (#96506) üzenetére


kentucky
őstag

Sajna nálunk csak digi koax hálózat van még, ami éppen csak eldöcög a 4/1 megabitjével. Nálunk semmi pályázat nem volt, szóval marad a réz mindörökké :D

(#96523) Livius válasza kopa1 (#96495) üzenetére


Livius
őstag

És ebből a 90 milliárdból mennyi az ami tényleg a T áll, 10%? A maradék meg az EU-s, kormányon keresztül lehúzott mutyi pénz? :C

Én budapesti vagyok, régen gyerekkoromban 22. kerületben laktam, natúr ADSL területen 2 km-re a központtól. 2009-ben költöztem onnan el, és annyira nagyon mentek ott is a T fejlesztések a rezen, hogy a max akkor is még csak olyan max 3 Mbit/s volt. 2006-ban már a csodálatos Fibernet is kiépítette a hálózatát ott, aztán 2010 körül a UPC átvette és gatyába rázta, ekkor már a T-nek ott kb leáldozóban volt. Jelenleg már Digi FTTH is van ott, de a T azóta se fejlesztett semmit, a legkisebb minimál START csomag az, ami elérhető, tehát a minimum van még mindig, a UPC 500 Mbit/s és a Gigabites Digi konkurencia mellett. Tehát a T feladta a versenyt ott is, ez kijelenthető.

Jelenleg a 11. kerületben lakok, kertes-házas és egy lakótelep közötti részen, társasházban, UPC konkurencia és már Digi konkurenciás is van. 2009-ben ment a full csomag itt, 15 Mbit/s-el. 2012 körül egy erősáramú kábelezés alkalmával több tucat lakás rézkábelét elvágták, és innentől kezdve a T gyakorlatilag kuka, egyből szarabbak lettek a HGW értékek, mivel baszták rendesen ezt helyreállítani, szerintem (és azóta is szar lehet). Nagy nehezen, 2014-re sikerült kiharcolni a VDSL-et, (már akkor is ment az okos priozás, hogy csak IPTV-re kell az, csak ügyfélmegtartás képpen voltak hajlandóak belemenni, különben már rég UPC-s lennék) és végre jött a stabil 30 Mbit/s, és most 2018-ban sincs ennél gyorsabb csomag, ami elérhető, ezt közölték nekem 1 héttel ezelőtt, tehát a fejlesztés megkérdőjelezhetetlen. A legnagyobb szégyen, hogy a vonal évről évre veszít a max elérhető sebességből. Annak idején 2014-ben 50Mbit/s volt a becsült maximum a HGW-ben, jelenleg ez már csak 42 Mbit/s. Szóval gratula, tehát semmi fejlesztés, úgy hogy amúgy 700 méterre vagyok a DSLAM-tól, vagy még közelebb. Azzal meg nem érdemes takarózni ennél a romlásnál, hogy egyre több ügyfél van, mivel sokan UPC-sek már vagy 10 éve, és 2017 óta már a kertes-házakban is Digi van, nem csak a lakótelepen (minket sajnos kifelejtettek egyelőre az utcában, nem tetszik nekik gondolom, hogy a lakóparkba fölkábelezni kéne a valahogy bevezetett légkábeles FTTH-t). Tehát a T ezt a területet is feladta a versenyben. A 11. kerület fehérvári úti környéke dettó ugyan ez, ahol a kisebb társasházak és kertes-házak vannak, a VDSL-en semmi fejlesztés már 8 éve, mivel a UPC elég konkurencia lett már ahhoz (és itt-ott a Digi is) hogy azt a területet is uralja és ott is kb feladták versenyt.

Tehát akkor hol is vannak a fejlesztések, a példák kedvérét akkor Budapest legnagyobb kerületében? Az ingyen pályázati pénzből aztán könnyű ész nélkül fejleszteni a kisvárosokban.

Gyakorlatilag a UPC-nek 18 év elég volt ahhoz hogy már majdnem egész Budapesten elérhető, a Digi kb ennek kétharmadát szintén eléri lassan, mindeközben a T semmit nem csinál, mert ide az ingyen EU-s pénz nem nagyon jön, saját zsebből meg nem megy a dolog, mert a lóvét kifelé kell vinni az országból inkább, és inkább feladja és lemond a területekről. A véleményem szerint pedig a jövőben ez az ész nélküli optikázása is nagy gondokat fog okozni, főleg ott ahol aztán se fizetőképes ügyfelek nincsenek, se pedig az a generáció akit ez érdekelni. Így elégetni az EU-s pénzeket ész nélkül, biztos kifizetődő lesz majd kb 10 év múlva, amikor fullban kell majd üzemeltetni már saját pénzből ezeket, a nulla ügyfél bázisra.

Szóval respect a T-nek, a köv hónapban váltok UPC-re, aztán évek vagy hónapok kérdése, és a Digi is beássa az FTTH-t az utcáról egyszer végre.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#96524) kopa1 válasza Livius (#96523) üzenetére


kopa1
aktív tag

Sajnálom, hogy nem optikáztuk be egész Budapestet. Sok sikert az UPC-hez. Vagy a Digihez.

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#96525) Dumi86


Dumi86
senior tag

Éjfélkor érdemes lesz újrainditani az eszközöket(vagy holnap valamikor)? :) Vagy anélkül is megkapja mindenki amit kell?

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#96526) viktorhu válasza Dumi86 (#96525) üzenetére


viktorhu
veterán

Teliholdkor kell.

(#96527) szabogabor10 válasza viktorhu (#96526) üzenetére


szabogabor10
veterán

;]

Dumi86: elvileg automatikusan megjelennek az új csatik (ha erre gondolsz), de szerintem majd inkább holnap nappal lehet erre számítani. Vagy esetleg hétfőn.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#96528) kopa1 válasza szabogabor10 (#96527) üzenetére


kopa1
aktív tag

És a legfontosabb kimaradt. Fizess is elő az új csatornákra :)
A plusz HD-k csak a SzuperCsaládiMozi-ban lesz

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#96529) szabogabor10 válasza kopa1 (#96528) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ja igen, ez fontos. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#96530) kentucky


kentucky
őstag

Na megneztem, Kiskunhalasi járásban Net Tv Zet nyerte meg az FTTH telepítését, de ha honlapjukból jól veszem ki csak 30 és 60-as csomagok vannak az eddig kész területeken is :D mindegy holnap új csomagokra kötök megint, aztán vakon bízom a t-ben hogy valamikor behúzzák az optikát :D

(#96531) Dumi86 válasza viktorhu (#96526) üzenetére


Dumi86
senior tag

Na akkor győzzük kivárni :D :DDD

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#96532) zoli62 válasza kopa1 (#96524) üzenetére


zoli62
addikt

Országosan kevesebb mint 30 % a szélessáv (optika+ED3) aránya.

(#96533) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nincs még weboldal, azt hittem gyorsabban haladnak

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#96534) Sharkweb


Sharkweb
aktív tag

Megérdeklőttem a Magenta1-et.

Eddig: Szuper Családi HD + Moziklub, Otthoni Internet 2000, Hoppá Plusz, 2x Mobil L + 3GB= 26086 Ft.

Ha kérem az új csomagot akkor:

Szuper Családi HD, Net L, Hoppá Plusz, 2 x Mobil L + 3GB= 23010 Ft.

Ebből kivetettem a Moziklubbot. Mindkét csomagban van felvétel opció is.

[ Szerkesztve ]

(#96535) poli27 válasza enginev3.0 (#96533) üzenetére


poli27
veterán

Karácsonyra kész lesz :DD

(#96536) -secret- válasza poli27 (#96535) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ja, hogy belépni sem enged... pedig mondom akkor befizetem a számlákat mondjuk kétlem, hogy így elseje reggel már megérkeztek volna.

[ Szerkesztve ]

(#96537) poli27 válasza -secret- (#96536) üzenetére


poli27
veterán

Amikor én akarok belépni mindig karbantartás van, és már kezdem unni...

(#96538) -secret- válasza poli27 (#96537) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pech. :D

(#96539) kentucky


kentucky
őstag

Új TV és Net S Plusz csomag berendelve, de csak keddtől lesznek érvényesek :/

(#96540) -secret- válasza kentucky (#96539) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Telefonon rendelted?

(#96541) enginev3.0


enginev3.0
félisten

1000/1000mbit megrendelve

Hűség alatt 2000/500mbitről (van készülék is)

Rábeszéltek, hogy hosszabbítsam meg az otthoni telefont is (arra is van készülékem), bár lehet ha azt nem hosszabbítom akkor még olcsóbb lett volna, de így is olyan jó az ár, hogy nem kötöszködtem :P

8400ft-ról -> 4800ft lesz az előfizetésem :DD :DD :DD
(3 hónapig csak 3xxxft, azt nem jegyeztem meg)

Most még épp zenét hallgatok

:R :R :R

Kész, már csak várnom kell, azt mondta 72 órán belül

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#96542) kentucky válasza -secret- (#96540) üzenetére


kentucky
őstag

Igen.

(#96543) raider21 válasza kentucky (#96522) üzenetére


raider21
aktív tag

Nálunk jobb a helyzet: Konkurenseknél 100/8 Mbit/s és 60/10 Mbit/s.

Ezért vagyok T VDSL2 neten, mert az 50/15 Mbit/s -nél a feltöltési sebesség bizony sokkal jobb! :) Főleg, ha majd az új csomag ára megtetszik, akkor a nálam realizálható kb. 72/25 Mbit/s sebesség bizony még mindig nyerőbb. Az EU-s optikát megnyert cég nálunk láthatóan még semmit nem csinált...! :P

A zöldből kékek lettek, és sanszosn a T sem fog még egy darabig biztosan optikázni erre lent délen, szóval egy darabig még marad a jó öreg réz! ;) :P :)

raider21

(#96544) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Meg is jött az sms és email

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#96545) Roland-87


Roland-87
aktív tag

Én még mindig várok a "bekötésre" remélem igaz a hír és valóban dolgoznak szombaton is, egyrészt nem akarok feleslegesen várakozni itthon másrészt meg már tényleg jó lenne átállni ha szerda este megvolt a szerződés kötés. Nem tetszik túlzottan az hogy 4 letöltési csatornám van 100/10 nethez ezért jó lenne ha iparkodnának vele és nem kéne hétfőig várnom.

(#96546) kchris78 válasza Livius (#96523) üzenetére


kchris78
veterán

tokre egyet tudnek erteni azzal amit leirtal, itskent azt latom hogy qrva jo az optika es jo lenne. de: elhiszed hogy az elofizetok 70-90%-a leszarja a savszelt? mukodjon es az a lenyeg... 40mbit ha belegondolok racionalisan meg nekem is eleg lenne... azon meg 4ks videot is lehet streamelni! (annyi konnyites kell persze higy e mellett ne legyen iptv) oke nem tudnek lerantani este mozizas elott egy 4-7GBos filmet negyed ora alatt, de maskulonben nem hasznalom ki... btw 40 mbittel is lejon orankent 14GB.
az upload sebesseg, a pingidok es a stabilitas inkabb fontosabb.

(#96547) dreko válasza poli27 (#96537) üzenetére


dreko
aktív tag

most már megy.

(#96548) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Első? :P

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#96549) szalai112


szalai112
senior tag

nem hogy olcsobb lenne 30%-al hanem drágább lett minden :(((

(#96550) enginev3.0 válasza szalai112 (#96549) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam nem. Sőt, most olyan olcsó lett a korlátlan mobilnet ára (otthoni telefon, és net mellé), hogy gondolkodom hogy visszajövök a telekomhoz, csak 1500fttal fizetnék többet, mint most az otthoni telekom net+otthoni tel+telenor hello data kombóért

Viszont akkor egy helyre fizetnék, nem többfelé, és talán a telekom hálózata nem olyan terhelt mint a telenoré

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.