Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96351) Cilindrik válasza gurabli (#96350) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Én is nézem hogy miért ennyi, de az hogy vettem készüléket az nem kéne hogy befolyásolja a digis kedvezményt, vagy igen? Annó TV készüléket vettem de ott kaptam kedvezményt. CSak már nem megyek el rajta hogy bemennyek e reklamálni?

(#96352) #78121280 válasza Vyndree (#96333) üzenetére


#78121280
törölt tag

Oké én nem a Magenta 1 nézem, hanem a sztenderd változásokat. :)

IPTV Szuper Családi Mozi a neve a jelenlegi Szuper Családi HD csomagtól annyiban tér el, hogy bele tesznek még 10 HD csatornát (Fishing and Hunting HD, Viasat Nature HD / Viasat History HD, Stringray Classica HD, DOQ HD, Mozi+ HD, MTV Live HD, Ozone TV HD, Life TV HD, Film Cafe HD,Euronews HD), benne lesz a Moziklub is, illetve az Archiv tv is bővül 10 csatornával.

(B)(#96334) shapphire(/B) Augusztus 31.-én kerül fel az új ÁSZF onnantól kezdve hivatalos.

(#96343) -secret- Nem kapják meg a Magenta 1-sek sem automatikusan és a Nem Magenta 1-sek sem. Csomagot kell váltani az új portfólióba.

(#96345) hawyka Igen hajnalban pakolták bele. :)

(#96346) Vyndree 500-as net csak koaxon van és az marad 500/22

(#96353) DJ. Ru$y válasza Cilindrik (#96351) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Spec. 1-2 kedvezmények MT azonosítóra mennek, azt nem befolyásolja készülék vásárlás, vagy csomagváltás, ha egyszer megkaptad arra az MT azonosítóra és címre a kedvezményt, akkor annak maradnia kell.

Ha problémát találsz a számláddal kapcsolatban, érdemes számlareklamációt indítani.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#96354) Cilindrik válasza DJ. Ru$y (#96353) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

ok ez világos csak azt nem tudom most már kivenni hogy spec 1 kedvezménny hogy szerepel a számlán mert most látom az alap árat és a magenta 1 kedvezményt. Itt az összefoglalóban néztem a spec 1 árakat és a honlapon is néztem cím alapján de mintha nekem több lenne. femtrebb betettem egy képet a mostani számlámról, szted rendben vannak az árak?

(#96355) gurabli válasza #78121280 (#96352) üzenetére


gurabli
senior tag

Hát, ezen HD adók közül egy érdekel, talán még egy havonta pár percre, a többi nix. Így ez nekem nem éri meg az biztos, ha csak nem lesz ugyanannyi vagy olcsóbb, mint a mostani családi. No, meg kérdés, hogy hova akarják berakni a Spíler 2 HD-t, ha egyszer és egyáltalán bekerül.

A mostani családi iptv és a coax net árak maradnak? Mint ha azt olvastam volna, hogy nagyobb lesz valamivel a kedvezmény?

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#96356) DJ. Ru$y válasza Cilindrik (#96354) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Magenta1 máshogy számolódik, ha jól emlékszem, Roli-nak volt erről régen egy táblázata, hátha ő ebben tud neked segíteni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#96357) Gaborking válasza #78121280 (#96352) üzenetére


Gaborking
tag

Sziasztok!
Ezek az új HD csatornák a Flip szolgáltatóhoz is bekerülnek? Ugye a Flip TV gyakorlatilag a Szuper Családi HD, hogyha az megszűnik akkor lesz valami változás?
Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#96358) Vyndree válasza #78121280 (#96352) üzenetére


Vyndree
őstag

Itt talán a MoziKlub (és nekem az Ozone) ér valamit, viszont egy ezressel drágább lesz. :(

Nekem kábelem van (az optikát nem tudom), viszont azt mondták az 500-ason 50Mbps lesz a feltöltés, ezek szerint téves infó volt. :(

(#96359) DJ. Ru$y válasza Gaborking (#96357) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt a FLIP topic-jában kérlek, ez a Telekom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#96360) Roland-87


Roland-87
aktív tag

Tegnap megtörtént az üzletkötés is, innentől már csak a bekötésre várok, az üzletkötő szerint gyorsan meg fog történni mert megnövelt létszámmal folynak a bekötések és még eddig nem volt tömeges igénybejelentés, reménykedek abban hogy holnap már kipróbálhatom milyen is az 500megabit és elkezdhetem tesztelgetni a routert is mit bír vele.

Kíváncsi leszek mit fog mutatni a valóság főleg csúcsidőben a jelenlegi állapotban, meg mi lesz ha tényleg elkezdenek tömegesen bekötni, sokan az Invitelhez mentek át az elmúlt 1 év során akik most hűség miatt nem fognak tudni váltani de ahogy szépen kifutnak belőle tuti jönnek majd sorban. A telekom mennyire figyel oda erre egyébként? Ha gyakorivá válik a túlterheltség akkor fognak fejleszteni belátható időn belül? Nekem fontos a csomagveszteség is és annak nem barátja a túlterhelt hálózat.

[ Szerkesztve ]

(#96361) #78121280 válasza gurabli (#96355) üzenetére


#78121280
törölt tag

Csak a nem Magenta 1 csomagról tudom elmondani, hogy az új tv csomag és net portfóliói picivel drágább lesz a jelenleginél. Ha nem módosítasz a szerződéseden akkor minden marad úgy ahogy van.
Spíler 2 bekerülésről továbbra sem tudok semmit.

(#96356) DJ. Ru$y Azt a táblázatot töröltem már régen, sokszor módosult és meguntam szerkesztgetni, bonyolult követhetetlen volt már nekem :DDD

(#96357) Gaborking Nem tudom, hogy ott lesz -e most változás.

(#96358) Vyndree Igen rosszul mondták, koaxon ekkora feltöltés nem várható a közeljövőben.

(#96362) Cilindrik válasza #78121280 (#96329) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

"A felvétel mód 10 adóra" Bocs a tudatlan kérdésért de ez mit jelent? 10 stream-et kapok és annyit tudok felvenni egyszerre?

Még a magentával kapcsolatba: Ahogy fentebb említették tényleg mások a magentás árak mintha csak a honlapon egy sima tv megrendelésnél a megadott címre ad valamit?

[ Szerkesztve ]

(#96363) szabogabor10 válasza #78121280 (#96352) üzenetére


szabogabor10
veterán

UPC meg akkor betehetné az összes Discovery HD + HBO HD csatit, és akkor a 2 szolgáltatót együttvéve már nagyjából elégedett lennék a kínálattal. :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#96364) DJ. Ru$y válasza #78121280 (#96361) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pont ez az ami miatt én sem vágom már a Magentát, mert nem tudom követni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#96365) kopa1 válasza Cilindrik (#96362) üzenetére


kopa1
aktív tag

Archív TV

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#96366) #78121280 válasza Cilindrik (#96362) üzenetére


#78121280
törölt tag

Nem jól fogalmazta meg a posztot író. Ez az Archív Tv ami kap még 10 csatit amit vissza lehet nézni, de ez is csak az új IPTV csomagban lesz.

Igen másak, mert a kedvezmények máshogy alakulnak a Magenta 1-ben.

[ Szerkesztve ]

(#96367) Cilindrik válasza #78121280 (#96366) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

ok köszi én is furcsáltam

(#96368) #78121280 válasza szabogabor10 (#96363) üzenetére


#78121280
törölt tag

Költséges buli ez így :D Nekem csak emiatt van UPC is bekötve link

Asus BRT-AC828 összefogva a 2x500-as net :D

[ Szerkesztve ]

(#96369) szabogabor10 válasza #78121280 (#96368) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez szép. :D

Ja, elég költséges, dehát ez van. A Discovery HD csatikért mit nem adnék, te jó ég. Asszem elkezdem szekálni a szolgáltatókat.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#96370) Lelahel


Lelahel
csendes tag

Sat-on nem lesznek az új HD csatik. Marhajó!

(#96371) gurabli válasza #78121280 (#96361) üzenetére


gurabli
senior tag

Akkor lehet, hogy jobban járok, ha még holnap megkötöm a szerződést a meglévő net mellé a mostani családi iptv csomagra? Nem szeretnék többet fizetni a netért, illetve az új iptv-ben nincs olyan csatorna, ami miatt nekem megérné többet fizetni érte.
Gondolom pár nap elteltével lehet váltani az újra, ha mégis úgy döntenék.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#96372) DJ. Ru$y válasza gurabli (#96371) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Először meg kell valósuljon az IPTV kiépítés nálad (küldik a STB-ot, vagy szerelő megy), ha ez megvan és lezárul ez a bekötés, utána tudsz feljebb váltani, mivel addig a rendszerben a bekötés folyamatban van, elvileg nem tudnak átrakni. Viszont utána bármikor válthatsz az újba, ha kell.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#96373) gurabli válasza DJ. Ru$y (#96372) üzenetére


gurabli
senior tag

Köszönöm!
De ha holnap, még az új csomagok előtt, megrendelem személyesen üzletben, akkor még megkapom a most érvényes csomagokat? Az, hogy a bekötés és a váltás pár nappal később valósul meg, az számomra nem gond.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#96374) Vyndree válasza gurabli (#96373) üzenetére


Vyndree
őstag

Amit megrendelsz azt kötik be és annyiért amennyiért megrendelted. Nem értem miért jó egy kedvezőtlent beköttetni, mikor megírtuk hogy jönnek az új kedvezőbb csomagok?
Ha visszamondod (szerződéstől elállsz), nem fogják újra bekötni egy darabig, ingyen biztos nem..

(#96375) gurabli válasza Vyndree (#96374) üzenetére


gurabli
senior tag

Hm, akkor most valami zavar van a mátrixban. Én ebből indultam ki:

(#96361) Roli27
Csak a nem Magenta 1 csomagról tudom elmondani, hogy az új tv csomag és net portfóliói picivel drágább lesz a jelenleginél. Ha nem módosítasz a szerződéseden akkor minden marad úgy ahogy van.
Spíler 2 bekerülésről továbbra sem tudok semmit.

Ezt én úgy értelmeztem, hogy picivel drágább lesz, mint a jelenlegi. Akkor most mi az igazság? Olcsóbb lesz vagy drágább? :)

[ Szerkesztve ]

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#96376) -secret- válasza gurabli (#96375) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kétlem, hogy olcsóbb lenne.

(#96377) gurabli válasza -secret- (#96376) üzenetére


gurabli
senior tag

Hát, ez az. Látod, Vyndree fórumtárs pont az ellenkezőjét írta, hogy kedvezőbbek lesznek az új csomagok.

[ Szerkesztve ]

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#96378) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ha 2019 augusztusig van hűségem Otthoni 100+TV+Telefon-ra, akkor gondolom ennek megtartásával is lehet váltani, ugye?

Kíváncsi vagyok, milyen csomagok lesznek és mennyiért... :U

B.Cs.

(#96379) -secret- válasza bollokcs80 (#96378) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#96380) kopa1 válasza gurabli (#96377) üzenetére


kopa1
aktív tag

Pontosabban olcsóbb és drágább is lehet, attól függ mit pakolsz bele.
Az új Magenta 1-ben már új portfóliós Netnek kell lennie és új portfóliós Mobil díjcsomagnak is. Viszont kikerülnek olyan kötelező elemek, mint a vezetékes hang és a Moziklub, tehát definíció nyitás lesz (Legalább 2 otthoni és 1 postpaid) a maximum 30%-os kedvezményhez pedig 3 otthoni és 1 postpaid kell (Vezetékes hangnál elég az alap is és moziklub se kötelező!)
Így olcsóbban is kijöhetsz a mostaninál.

De ha a SzuperCsaládiMozit, NetXL-t,Hoppá pluszt és a Korlátlan Hang/Net-et kérsz, úgy biztosan picivel többre fog kijönni, mint a mostani Magenta 1.

[ Szerkesztve ]

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#96381) gurabli válasza kopa1 (#96380) üzenetére


gurabli
senior tag

Köszönöm!
Nekem csak az otthoni szolgáltatás kell (vonalas telefon nem), mobil nem. Van céges korlátlan telefon.
Így jobban járok a mostani ajánlattal. Holnap bemegyek az üzletbe és meglátom mire jutunk:)

[ Szerkesztve ]

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#96382) Cilindrik válasza kopa1 (#96380) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Hűségnyilatkozatos hoppát vajon vissza lehet tenni majd alapra?

(#96383) bollokcs80 válasza -secret- (#96379) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszi!

B.Cs.

(#96384) zoli62 válasza #78121280 (#96352) üzenetére


zoli62
addikt

Ez a plusz ezres akkor érné meg ezért, ha új csatorna is lenne benne.

(#96385) DJ. Ru$y válasza Cilindrik (#96382) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem nem, de ne legyen igazam.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#96386) kopa1 válasza zoli62 (#96384) üzenetére


kopa1
aktív tag

Relatív kinek mi éri meg. Aki a Moziklubra előfizet, az díjemelkedés nélkül kaphat +10 HD csatornát

[ Szerkesztve ]

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#96387) szabogabor10 válasza zoli62 (#96384) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én a hiányzó 4 Discovery HD csatiért külön akár kétezret is fizetnék. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#96388) takikacska válasza #78121280 (#96352) üzenetére


takikacska
csendes tag

A HD csomag bővítés csak IPTV--n lesz elérhető vagy SATTV-n is?

[ Szerkesztve ]

(#96389) szabogabor10 válasza takikacska (#96388) üzenetére


szabogabor10
veterán

Csak IPTV-n.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#96390) #78121280 válasza takikacska (#96388) üzenetére


#78121280
törölt tag

Csak IPTV lesz ez a csomag SAT TV nem változik semmi.

(#96391) blg


blg
senior tag

Moziklubban van HD tartalom?

[ Szerkesztve ]

(#96392) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Amúgy az Euronews HD-nak is örülök, szerintem az első szolgáltató a Telekom, aki berakja.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#96393) barkacsolas


barkacsolas
csendes tag

Üdv. Az oszlopról lejövő koax kábelt (ami a házba megy) nem gond hogyha egy toldóval egy másik koaxra kötöm és úgy megy be a modembe (3x árnyékolt persze), és nem használom azt az elosztót ami a TV-t és a DATA-t osztja el? (nincs szükség a telekomtól kábeltvre :)) Semmi baj nem lesz akkor?
Előre is köszönöm!

(#96394) shapphire válasza #78121280 (#96368) üzenetére


shapphire
tag

"Asus BRT-AC828 összefogva a 2x500-as net"

Nah végre valami üdítőt is olvasni. :C
Gratula!

Bárcsak hasonló "inséges" területen laknék.

Egyik fórumon olvastam, hogy konkurens szolgáltatói területre születni kell. Ezzel nem is volt gond csak ugye elköltöztem...

Amúgy bonding bukott, indoklás nélkül start csomag marad. :W
Gyorsítót meg ugye törlik, de az úgysem volt opció.

(#96395) Gubek-Einste válasza barkacsolas (#96393) üzenetére

Nem, jó lesz így.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#96396) kabelmania27 válasza barkacsolas (#96393) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Nem gond. Átkötés után írd meg a modemértékeket.

(#96397) N2O999


N2O999
tag

Úgy néz ki kint vannak az oldalon az új árak, de még a csomagok nincsenek átírva.
Spec 1 alap telefon + gigabites net ára 14%-kal fog nőni. Nyilván a feltöltés jelentősen meg lett emelve, csak éppen így 1 efi el tudja használni amin 32 osztozkodik...

(#96398) #78121280 válasza shapphire (#96394) üzenetére


#78121280
törölt tag

Ez a felállás nem sokáig lesz nálam, mert pár hete Digi behúzta az optikai gerincet, kötő dobozokat felszerelte. Ma leveleztem velük, hogy mikor indulnak, hátra van még a fejállomás építése illetve optikai hálózat összekötése ősszel lehet szerződni.

(#96399) maxxenergie válasza Cilindrik (#96382) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Azt már most is vissza lehet szankció nélkül egy ideje persze újabb 1 év vállalással vagy 2 év ha veszel veszel mellé eszközt is :K

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#96400) szabogabor10 válasza N2O999 (#96397) üzenetére


szabogabor10
veterán

Kikerült a Szuper Családi Mozi csomag csativálasztéka is.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.