Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63801) btz válasza ripo05 (#63800) üzenetére


btz
addikt

Mikor közel 10 hónapja fizettem utoljára számlát a telekom felé, akkor egy melléklet nevezetű fülön rajta volt a TV részletünk.

ⓑⓣⓩ

(#63802) Rick4 válasza btz (#63801) üzenetére


Rick4
félisten

Arra figyelj, hogy azért a számlák összege legyen félrerakva, ne érjen meglepetésként, ha megjön egy nagy számla, de ha lesz majd 12 hónap és 1 napja lejárt számlád, azt már nem kérhetik, pontosabban kérhetik, csak nem vagy köteles kifizetni, hiszen a vonatkozó törvény értelmében a távközlési szolgáltatásokból eredő igény elévülési ideje 1 év.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#63803) #78121280 válasza #78121280 (#63698) üzenetére


#78121280
törölt tag

Gyorsító Opció...

Friss ÁSZF


[ Szerkesztve ]

(#63804) btz válasza Rick4 (#63802) üzenetére


btz
addikt

Mondták hogy majd valamennyit el fognak engedni, valamennyi lett félre rakva pár hónapra elegendő, de mondtam hogy csak részletfizetéssel fogom kifizetni, illetve van valami "részlet fizetés kérési díj", annak elengedését is kérhetem.
Azt igérték hogy októberben már biztosan fogok számlát kapni visszamenőlegesen is, ma még nem küldtek semmit, holnap nem valószínű, mert hétvége, utána meg már November. Most megint mehetek utána hogy most vajon mi akadályozta meg a biztos igéret teljesítését.

(#63803) Roli27
1500+760 = 2260 ft plusz költség havonta a gyorsítás????? :0

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#63805) #32577792 válasza Rick4 (#63802) üzenetére


#32577792
törölt tag

Azért ezt körbe kell értelmezni ám :)
elévülési idő: 12 hó, ok, de mihez képest?
Az első havi díja lehet, hogy elévül, na de a második még akkor még 11 hónapos lesz.

(#63806) #78121280 válasza btz (#63804) üzenetére


#78121280
törölt tag

Hja úgy néz ki... de nem is az a lényeg hanem ami a második képen van. :D Ezt nagyon gagyi így. :DDD

(#63807) btz válasza #78121280 (#63806) üzenetére


btz
addikt

Elősször azt hittem, hogy benne leszek a szolgáltatás célközönségében, de nem. Nem erre számítottam sajnos :-/ +1600 ft-ért lehetőségem van a vdsl 50/16-ra is, kötöttségektől mentesen.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#63808) DJ. Ru$y válasza btz (#63807) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én is benne lettem volna, ha nincs adatkorlát, lehet igényelni 50-es csomag mellé is és max 1000 Huf-fal dobta volna meg cakk pakk az előfizetést, ez egy álomvilág. Pedig a két T-nek a 4G lefedettsége itt nálunk elég erős.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63809) Razermazer


Razermazer
őstag

Sziasztok

Kérdésem a következő, kedvezményekkel kapcsolatos. Pár oldallal odébb már vázoltam, hogy váltás lesz iptv-re 20mbit netre és marad a mostani sima hoppá a plussz helyett.
Azt tudni kell hogy nem mentem át távszámlára, telefonon kötöttem meg a szerződést az ügyintéző szerint területi kedvezményem is van(16-ker) szerintem a digi miatt bár csak a kábel van kihúzva szolgáltatás itt nincs, a hévtöltés túlsó oldalán természetesen van digi. A befizetés csekkes! az ügyintézővel kötött 1 éves szerződés, második beltéri egység beleszámolásával, minden kedvezmény levonásával 10.170ft volt.
Viszont a szerződést amit kiküldtek e-mailen ez ezt takarja.

Összegek: Telefon hoppá havi 4900ft- 1 éves határozott időtartam havidíj kedvezmény: -1000

Internet 20mbit netmánia M: 7200ft netmánia Speciális I. kedvezmény: -1900ft
1 éves határozott időtartam kedvezménye (hűségkedvezmény): -1000ft

IPTV családi+hd csomag: 8600ft második vevő egység: 870ft
IPTV Speciális I. kedvezmény: -1600ft
1 éves határozott időtartam kedvezménye(hűségkedvezmény): -1000ft

Szóval ennek a végösszege, amiben benne vannak a speciális kedvezmények és hűségkedvezmény meg ugye a plusz beltéri egység: 13.270ft
A szerződés végén ott szerepel, hogy a Telekom kedvezmény kivételével! A szerződéses feltételek teljesülése esetén, a havidíj a telekom kedvezménnyel csökken! mi lenne az a telekom kedvezmény?
Betelefonáltam és azt mondta az ügyintéző, hogy a tripla kedvezmény ami 25% létezik az még? ha igen akkor miért nem írják bele a szerződésbe?. Így az összeg csak 9495 amit megint nem értek, mivel az én számolásom szerint 13270 forint 25%-a 3318ft kerekítve, az sose lesz 9495ft hanem 9953ft!

Ekkora katyvaszt egy ilyen cégnél, ilyenkor mi van?

És még valami a 20mbit-es internet adatforgalma nálam átalánydíjas ugye ez a korlátlant jelenti nem az adatforgalmasat? én nem kértem hogy tegyenek át(meg is ******ná ha az lenne én dolgozom a neten), tudomásom szerint az átalánydíjas fizetés az előre kalkulált összeg 1 évre ez elosztva 12 hónapra havonta fizetve, ne a valós fogyasztást fizeti a delikvens, bár ha a valós netforgalmat fizetném akkor lenne adatforgalmas.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#63810) Zimi91 válasza #78121280 (#63806) üzenetére


Zimi91
tag

Vajon, ha leválasztom a DSL-t róla, akkor LTE-n tud működni ettől függetlenül, vagy valami szoftver lekorlátozza? Én pl most fizetek DSL-t és mobilnetet (8Gb), ezzel viszont lenne havi 100, és kb ugyanott vagyok havidíjban, plusz otthoni sebességet meg megdobná. :)

(#63811) bopeti98 válasza Zimi91 (#63810) üzenetére


bopeti98
őstag

Csak vedd figyelembe, hogy a mostani 8 gigás mobilnetet országon belül bárhol ugyanúgy használhatod, míg ezt a 100 gigásat csak azon a címen, ahol van a DSL előfizetés is.

(#63812) #78121280 válasza Razermazer (#63809) üzenetére


#78121280
törölt tag

Betelefonáltam és azt mondta az ügyintéző, hogy a tripla kedvezmény ami 25% létezik az még?

Igen létezik (Telekom Kedvezmény)

A 25% ne a végösszegből vond le, hanem külön külön a szolgáltatások havi díjából.

Hoppá (1 év hűség)

4900 Ft
-1000 Ft
-25%
= 2925 Ft

NetMánia M Speciális 1 (1 év hűség)

7200 Ft
-1900 Ft
-1000 Ft
-25%
= 3225 Ft

IPTV Családi+HD Speciális 1 (1 év hűség)
6800
-1600
-1000
-25%
=3150 Ft

Első box 0 Ft második box 870 Ft

Mindösszesen: 10.170 Ft

A vezetékes net korlátlan...

[ Szerkesztve ]

(#63813) Zimi91 válasza bopeti98 (#63811) üzenetére


Zimi91
tag

Erre irányult a kérdésem. Tehát ha megrendelem, akkor a DSL kapcsolatnak élnie kell ahhoz, hogy menjen a net, vagy kihúzom, elviszem egy másik helyre, ahol nincs DSL akkor is tudom használni az LTE-t. :) Ezt így szó szerint nem írja csak "nem minősül mobilinternet szolgáltatásnak" + nem lehet kivenni a SIM-et. Meg, ha DSL nem megy valamilyen hiba miatt, de LTE-n lehetne netezni, akkor így jártál, nem tudod használni? :)

[ Szerkesztve ]

(#63814) DJ. Ru$y válasza Zimi91 (#63813) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem vagyok benne nagyon a mobilnetes témában, de ha SIM-mel működik, akkor lehet olyan opciót is kap, hogy adókörzetre lesz korlátozva és, ha kiviszed alóla, akkor már nem fog működni. Ez csak egy tipp. :( Az ilyen "zárolásokat" jól megoldják mindig. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63815) bopeti98 válasza Zimi91 (#63813) üzenetére


bopeti98
őstag

A Telenornál a Hipernet Home csomagok is címhez kötöttek, ami náluk annyit tesz, hogy csak a címed környékén lévő cellákra csatlakozva működik.
Lehet ez is ilyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#63816) Zimi91 válasza bopeti98 (#63815) üzenetére


Zimi91
tag

Hm, az mondjuk igaz... :( Köszi mindkettőtöknek (DJ. Ru$y) a választ. :)

[ Szerkesztve ]

(#63817) Razermazer válasza #78121280 (#63812) üzenetére


Razermazer
őstag

Köszönöm Roli a választ :R várom a szerelőt aztán remélem jó lesz az az iptv.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#63818) Pizzafutar válasza #78121280 (#63803) üzenetére


Pizzafutar
aktív tag

Ennek nem igazán látom értelmét...őszintén szólva, ha a T arra használja fel az LTE hálózati kapacitását, hogy a xar vonalas hálózatát foltozza, nem szívesen lennék a mobil előfizetője.

Ellenben egy LTE backup vonal jól jönne azokon a bizonyos napokon....

(#63819) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Windows 7 Ultimate rendszerem van az internetem t-online ADSL (modemem van csak) amikor bekapcsolom a gépet és betölt a rendszer akkor a tálcán lévő kis hálózati ikonnal manuálisan csatlakozok fel a netre, rámegyek a kapcsolat nevére ezután rámegyek a csatlakozás gombra és azonnal él a kapcsolat, viszont 2 napja az van, hogy amikor rámegyek a csatlakozás opcióra akkor feljön az az üzenet, hogy : A SZÁMÍTÓGÉP REGISZTRÁLÁSA A HÁLÓZATON.... és itt kb 40 másodpercet kell várni mire létrejön a kapcsolat, eddig ez 1 másodperc alatt megvolt épp hogy csak bevillant ez a regisztrálásos üzenet. A kérdésem az lenne, hogy most miért kell 40 másodpercet várni mire létrejön a kapcsolat? Milyen hiba ez és mit lehet tenni? Köszi előre is.....

(#63820) adika4444 válasza Pizzafutar (#63818) üzenetére


adika4444
addikt

Nincs baj a LTE hálójukkal, bírna az többet is mint most csak hát ugye akkor miből szednék be a most adatkorlátos csomagokból és bővítőkből befolyó pénzt.
(#63819) malware:
Hogy mi okozza passz, de ez ellen kétlem hogy bármit tudnál tenni. Ha a szolgáltatásban ténylegesen nincs probléma akkor nem nagyon tudsz mire hibát bejelenteni az üfsz-on. Esetleg szerezz be egy routert ami mindig fenntartja a kapcsolatot, vagy ha tudsz kérj a T-től hgw-t...

üdv, adika4444

(#63821) DJ. Ru$y válasza adika4444 (#63820) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sőt, az sem biztos, hogy a T-nél vagy T részéről van bármilyen probléma, lehet valami ami megfogja a gépet, akkor meg aztán főleg.

Malware!
Ha megy a gép mondjuk egy órája (felcsatlakoztál bekapcsoláskor) és megbontod a kapcsolatot, majd újra kapcsolódsz, akkor is 40 másodperc? Ezt próbáld ki. Ha ebben a felállásban pikk-pakk felcsatlakozik, akkor valami visszafogja a gépet indulásnál, ami mondjuk pont indulás után még ~40 másodpercet vesz igénybe, akkor javallott átnézni a gépet, esetleg újrahúzni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63822) #85154688 válasza DJ. Ru$y (#63821) üzenetére


#85154688
törölt tag

Szia...Kipróbáltam és az általad leírt esetben is ugyan ennyi időt vesz igénybe....(40 sec-et )üzem közbeni kézi újracsatlakozáskor is....Talán szolgáltatói gubanc lehet talán nem?

[ Szerkesztve ]

(#63823) delig


delig
tag

Sziasztok!
Lejaroban volt a szerzodesunk es kertem visszahivast Magenta1-el kapcsolatban. Eddig net es tv volt bekotve.
Na most van egy ilyen akcio:

http://www.telekom.hu/otthoni/lakossagi/csomagok_akciok/rendkivuli-keszulekajanlatok

20-as net helyett 120-ast kotottem. Kerdes, hogy ugy hogy tv-t es net-et frissitettem es telefont most kotottem erre igy ervenyes-e ez az akcio? Kicsit nehezem igazodom a felteteleken. Probaltam elerni az uzletkotot, aki hivott, rogzitettek visszahivast de mar 3 oraja semmi, pedig bent volt a kollega szerint. Pont ez kiment a fejembol, hogy rakerdezzek, mikor beszeltunk.
Elore is koszi!!

(#63824) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Üdv!

Telekomos 30 megás vdsl előfizető vagyok, már lassan 2 éve van ez a felállás egy zte zxdsl valami (asszem VII) hgw-vel.

Ez a hgw kicsit kiöregedett, meg a kivitelezők az utcai kábeleket is elszúrták, ezért volt egy komplett váltás.

Egy speedport w 724v nevű "csoda" került kis háztartásomba, de elég gyengécskének bizonyult... (Kicsi range, kb 15 mpig van folyamatosan net a telefonokon, utána mintha nem lenne, meg akadt a hd stream lanon)

Szóval megsajnáltam a telekomot és úgy gondoltam a tárcámra bízom a dolgot. Vettem egy asus rt-n12d1 routert. Szépen rákötöttem a hgw-re, dhcp-t beállítottam és kikapcsoltam a wifit a speedporton.

Eddig minden oké. Beállítottam a dinamikus dns-t, majd a vpn-t szerettem volna, mivel erre a speedportban nincs lehetőség. Nade amiatt, mert a router nem lát ki közvetlenül a netre, a belső hálóra rakja a vpn-t. (A speedport netének belső hálójára)

Ezért azt mondták a router gondok topikban, hogy a PPPoE passtrough-ot kapcsoljam be. Ez megtörtént, de nem látok változást.

A use device as modem azért nem játszik, mert akkor a voip sem működik... Kár, hogy a vdsl miatt nem tudom használni a kis dsl/voip szétválasztót... :(((

Egy fórumon azt olvastam, hogy a pppoe usernek, me passnak valamit be kell írni és akkor megy a voip, az asuson pedig a szerződésben szereplőt. Ez nekem megfelelő?

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#63825) Livius válasza Mr Dini (#63824) üzenetére


Livius
őstag

Az alap telefon díjcsomaghoz meglévő Mobil opció az a neten valahol lemondható? Vagy mindenképp egy T-pontba be kéne menni ahhoz, hogy lemondjuk?

Bocs, ez nem válasz lenne, csak félrenyomtam.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#63826) DJ. Ru$y válasza Mr Dini (#63824) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nyomsz egy teljes resetet a Speedporton, akkor beáll egy gyári hozzáférés (user + pw) a PPPoE mezőkbe, ezzel tud a telefonnak és a BOX-oknak elérést biztosítani az eszköz, ilyenkor nincs net, csak a TV és telefon érhető el, ha be van regisztrálva az eszköz S/N-je, mivel eddig működött, így nálad ez már meg van oldva. Ezek után bekapcsolod a PPPoE Passthrough-t, majd a saját routeredben felcsatlakozol PPPoE kapcsolatként.

Szerk.: Innentől net csak az Asus-on keresztül jön. Wifit a Speedporton célszerű kikapcsolni, ha a reset nem kapcsolná ki. Semmi mást, DHCP letiltást semmit nem kell tenned a Speedporton, csak amit leírtam fentebb.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63827) dptrsk


dptrsk
Topikgazda

Kedves Ügyfelünk!
Tájékoztatjuk, hogy az új, ügyfélkapcsolati és számlázási rendszerünk bevezetését követõen a szolgáltatásaihoz tartozó kedvezményeket felülvizsgáltuk. Az ellenõrzés során megállapítottuk, hogy az érintett idõszakban nem a megfelelõ díjakkal rögzítettük a kedvezményeket, így magasabb jóváírást biztosítottunk a havi számlákban a szükségesnél. A javítás megtörtént, így a továbbiakban már a megfelelõ összegben, valamint - a rendszerátállás miatt - más megnevezéssel (Telekom kedvezmény) biztosítjuk a kedvezményeket. Mivel egyik legfõbb célunk ügyfeleink elégedettsége, az eddig érvényesített túlkedvezményezést visszamenõlegesen nem terheljük az egyenlegére. Megértését köszönjük!

Telefonon hosszabbítottam(2014.12.hó), az elején is 200 forinttal többet akartak számlázni, utána megállapították, hogy jogos a reklamáció, azóta mindig a megegyezett összegről jött a számla, erre most késik 2 hetet és 1000 forinttal többet akarnak.

Nem gondolja komolyan a Telekom, hogy egy szerződést(amit ő ajánlott, s) amiből még 14 hónap hátra van egy ilyen mondattal felrúghat...

(#63828) n@p@lm válasza dptrsk (#63827) üzenetére


n@p@lm
őstag

Aztaku....
Legrosszabb esetben per...

(#63829) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Volna egy kis problémám, kérdésem: próbáltunk Hamachin keresztül játszani 3-an párommal, ill. a faterjával. Mi itthon, és ő is otthon. Úgy szoktuk, hogy közben skypon kapcsolatban vagyunk. Régebben is játszottunk így, csak akkor azért volt körülményes, mert vmi gagyi, lassú, mikrohullámú netük volt, szóval elég nehézkes volt, sokat késett, óriási, több százas pingje volt. Most már T-s kábelnetük van, 10 megás azt hiszem. Nekünk 120-as. Viszont most sem volt 100%-os az élmény. A játékkal nem volt baj, 26-os pingje volt, viszont ahogy a játékban voltunk, és nem Windows-ban, skypon egyáltalán nem hallottuk őt. Csak fél percenként kb. 1-1 szófoszlányt. D-Link HGW-jük van, DCM-704. Ott is volt olyan problémám náluk múlt hétvégén (meg már előtte is többször), hogy elég sűrűn szakadt a wifi, el-eldobálta a kapcsolatot. Talán írtam is erről itt. Wifin csatlakozik ő is. Szóval erre a probléma mit mondanátok? Valószínűleg hibabejelentést kéne tenni, hogy modemet cseréljenek. Legalább is én erre tippelek, de gondoltam, azért megkérdezlek benneteket. Azért érdekes, hogy skype is rendben van, de ahogy elkezdünk játszani, semmit nem hallunk tőle. Ő hall minket közben. Régen, míg a szar netük volt, azért jobban hallottuk őt skypon.

(#63830) Mr Dini válasza DJ. Ru$y (#63826) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Értem, köszi a választ! :R

Akkor ezek szerint ha port forward kell, akkor végre nem kell mind2őn megtenni? Az csodálatos lenne! Már így is elegem van a telekomból, mert fél évig nem volt net, mire rájöttek, hogy a kinti kábellel van error. Én meg fizettem a számlákat. :W Erre mit kapok a türelemért egy "korszerűbb" routert a telekomtól. Nekem a zte nagyon bejött. Még a hd streamot is vitte. A noip-s dyndns kivételével mindent tudott.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#63831) DJ. Ru$y válasza Mr Dini (#63830) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Speedport ilyenkor már "csak" modem. Mindent az Asus-ban kell állítanod. Speedporthoz nem is kell nyúlnod.

Gabesz87
Erre annyit mondanék, hogy Wifin nem játszunk. :N Próbálja ki ugyanezt a manővert kábellel, és nézzétek meg, milyen.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63832) Multibit válasza DJ. Ru$y (#63831) üzenetére


Multibit
veterán

Wifin nem játszunk
... és nem torrentezünk! Mégis hányan csinálják.

(#63833) adika4444 válasza Multibit (#63832) üzenetére


adika4444
addikt

"Wifin nem játszunk"
Wi-fi hálózaton nem játszunk, csak ha normális az eszközpark, és rendesen van beállítva!

".. és nem torrentezünk!"
csak jó eszközökkel...

Én vígan torrentezek, mellette még játszom is wi-fi-n, úgy, hogy én hosztolom a szervert! Soha nincsenek ping gondok, kimaradások...

+tesókám is játszik wi-fi-vel meg letölt ha kell, és ott sincsenek gondok, pedig egy routerről megyünk!

[ Szerkesztve ]

üdv, adika4444

(#63834) Livius válasza Gabesz87 (#63829) üzenetére


Livius
őstag

Azért egy sima netes játéknak még egy wifin is kéne menni, lehet csak csatornát kéne váltani a wifin, hátha akkor jobb lesz a vétel. Egyébként torrentezni valóban nem illik már wifin.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#63835) #32577792


#32577792
törölt tag

Szóval nem illik wifizni?
Na majd akkor szólok magamnak, hogy húzzak egy kábelt, hátha a nejem kivág a kábellel együtt :)
Bár tény, hogy a 20-as net mellett, wifin full sebességgel jön.

(#63836) Gabesz87 válasza Livius (#63834) üzenetére


Gabesz87
addikt

Torrentezni nem szokott rajta párom apja! Amúgy Vietcong 2-t szoktuk nyomni LAN-on. Jó régi játék, de szeretjük :) Csatorna váltásnak nem sok értelmét látom, mivel vidéken laknak, és csak a szomszéd wifije van a közelben, hatósugárban. Szóval más zavaró tényező nem igen van. Meg azért is gyanakszom arra, hogy ratyi a modem, mert egyrészt, amikor még a mikrohullámú netük volt, akkor is tudtunk játszani, úgy, hogy közben skypoltunk, és a beszéddel nem volt annyira probléma, inkább csak a játék laggolt. Másrészt meg nekem is volt ilyen HGW-m pár napig, és emlékszem, hogy a Technicolorral egyetemben (olyanom is volt sajnos, szintén pár napig) kihagyott, szakadozott a kapcsolt, de kábelen is!

(#63837) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Végül is maradtam a T-nél és váltottam interaktív SAT-ra. Valaki tudja mi az a VOD szolgáltatás?

(#63838) wmati válasza kisapa (#63837) üzenetére


wmati
addikt

Videotéka

(#63839) kisapa válasza wmati (#63838) üzenetére


kisapa
senior tag

A beüzemeléshez ki kell jönni a szerelőnek vagy elég ha aktiválják a központból? A boxok amik nálam vannak már elvileg alkalmasak az interaktív szolgáltatásra is. Persze én örülnék a legjobban ha kicserélnék egy másik típusra.

(#63840) Gubek-Einste válasza kisapa (#63839) üzenetére

Most milyen típusú box-ok vannak nálad?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63841) Mr Dini válasza DJ. Ru$y (#63831) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm, működik!!! :C

Ugyan a sebesség nem az igazi (30 megás net, ami a speedporton 27 mega, az az asuson 22, de nem érdekel) de minden stimmel!

Köszi a segítséget! :R

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#63842) DJ. Ru$y válasza Mr Dini (#63841) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A sebességbe nem kellene beleszólnia. Lődd ki a TV-t, ha esetleg ment, és mérd úgy.

Nincs mit.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63843) kisapa válasza Gubek-Einste (#63840) üzenetére


kisapa
senior tag

Ha jól tudom EC2208 a típusa.

(#63844) Mr Dini válasza DJ. Ru$y (#63842) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nincs iptv-m. A tányéros van csak mifelénk.

Torrentezni sem torrentezek.

Mind1, jó nekem a 22 mega. A lényeg, hogy megvan a feltöltés, megy a hd stream és a vpn is.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#63845) Gubek-Einste válasza kisapa (#63843) üzenetére

Ez jó az interatív SAT TV-hez, csak egy LAN kábelt kell beledugni az interaktív funkciókhoz.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63846) Rick4


Rick4
félisten

Srácok, az az uncorrectables oszlop tartalmaz számokat, az jó nekem?

Amúgy így szalad a 120/10-es netem a D-link 704B HGW-vel... [link] Tényleg lehet ez modem, és egy új Cisco EP3925-tel visszatérünk a normál kerékvágásba?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#63847) Intruder2k5 válasza Rick4 (#63846) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hogy jó az túlzás, de mondjuk úgy természetes jelenség.

Ez nem modem, hanem EMTA (HGW).

Miért akarsz visszatérni, és hova CISCO EPC3925-el?

(#63848) gabess96


gabess96
újonc

Hello! Olyan problémám van hogy most beszerelték az új internetet(telekom). Kaptam egy új routert is a régi mellé,mondták hogy muszáj meghagyni ha megszeretném osztani másoknak az internetet(rajtam kívül még 2en vannak akik napi szinten interneteznek) szval meghagytam. De az a baj h amikor bekapcsolom a telefonomon a wifit-t 2db kapcsolódási lehetőséget dob ki. Az egyik a 4es cstornán fut a másik meg az 1-sen. Az lenne a kérdésem hogy, meglehet e oldani valahogy azt hogy 1db ilyen kapcsolódási pont legyen és ne kettő!? Vagy még egyik haverom mondta h vegyek egy spécibb routert mert akkor 1helyre tudok mindent kötni és nem kell külön 2router,vagy hogy vegyek egy külső hálókártyát és akkor ki tudom iktatni a másik routert és még így is tudnak netezni akik akarnak. Köszönöm a segítséged/segítségeteket!! :)

(#63849) DJ. Ru$y válasza gabess96 (#63848) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Új routert? Egy HGW-t kaptál nem? Amihez már nem kell feltétlen a régi routered, ha erre gondolsz. Milyen eszközeid is vannak pontosan?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63850) Rick4 válasza Intruder2k5 (#63847) üzenetére


Rick4
félisten

Tudom, hogy HGW, már nem tudom,az a modemes rész miért került oda :B Nekem a régi kerékvágás az, hogy akármikor bekapcsoltam a gépemet, volt net, és nem vettem észre semmi különöset....Esténként is mérhettem sebességet, akadás nélkül 125/10 volt, szinte mindig. A D-link 704 és a technicolor 7200-as HGW-k nem tudták ezt, a Cisco EP3925 meg igen, másfél éve valami 4 nap alatt 4 HGW cserém volt, a leírt sorrendben.

Akkor ezt tudta az első kettő napközben, és minimum 2 percenként ismétlődött ez, 4-5 másodpercnyi kihagyás, utána megy tovább. aztán megint kihagyás...

Betették a d-linket, ez ment, másnap betették betették a technicolort, ugyanez volt, aztán aznap délután hoztak egy másik új technicolort, szintén ezt produkálta, utána hoztak egy cisco-t, és az nem csinálta, 2014 januárjától egészen mostanáig az volt bent, probléma nélkül használtam. Most unta meg...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.