Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64551) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Napokban jeleztem problémámat a telekom felülettel kapcsolatban, hogy látom a befizetésre váró számla összeget, de a részletes számlát nem! Na most eljutott oda a telekom, hogy azt írja nincs befizetésre váró számlám! Pedig nem fizettem be! köszönjük telekom! Ezek nem előre, hanem vissza fejlődnek?

Battletag: hojszi#2983

(#64552) deminos válasza Intel fan11 (#64551) üzenetére


deminos
aktív tag

Nálunk meg másfél év után csináltak a 3 feltöltési csatornából 1-t. Kíváncsi vagyok mikor fog bedugulni vagy visszaállni a régi rend.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#64553) Gubek-Einste válasza lufi7 (#64549) üzenetére

Szolgáltatók összehasonlításának ITT van a helye.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#64554) poli27 válasza lufi7 (#64549) üzenetére


poli27
veterán

Sztem nem kérdés melyik lenne választva...

(#64555) #78121280 válasza lufi7 (#64549) üzenetére


#78121280
törölt tag

A kapott "Speciális I kategóriájú korábbi nevén Hiéna" ajánlatnál kedvezőbbet nem tudsz kicsikarni. :N

(#64556) #32577792


#32577792
törölt tag

A netmámia XL csomag az most 50/5 vagy 50/15 VDSL-en?
Mert nekem most akár a 120-as csomagot is hozza, de szerintem ez baromság.

Na megrendelni sem engedte már :)

[ Szerkesztve ]

(#64557) Multibit válasza lufi7 (#64549) üzenetére


Multibit
veterán

Vicces kérdéseid vannak :))

(#64558) DJ. Ru$y válasza #32577792 (#64556) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Online a csomagegységesítés miatt 50/5-nek fogod látni, ahogy az optikás csomagok is koax-os csomag sávszélességeit mutatják. 50/15 Mb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64559) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy lesz e még karácsonyig árengedmény eszközökre, konkértan tv-re a telekomnál? Mert ha nem akkor megrendelném most a készüléket, hogy ideérjen időben,

Köszönöm!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#64560) #78121280 válasza Flowtation (#64559) üzenetére


#78121280
törölt tag

Szia!
Ezt így előre nem igazán lehet megjósolni, de szerintem nem valószínű. :)

(#64561) DJ. Ru$y válasza #78121280 (#64560) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt még az ügyfélszolgálatosok sem látják, amíg le nem küldik nekik az aktuális akciókat, ez meg ugyanolyan náluk szerintem, mint a szerelőknél a fejlesztés, ők tudják meg legutoljára. Sajnos.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64562) dptrsk válasza M_AND_Ms (#64550) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nálam nem ír ilyet, pedig van, hogy 3 egymás utáni adást veszek fel.

(#64563) #78121280 válasza DJ. Ru$y (#64561) üzenetére


#78121280
törölt tag

Így van, egy-egy akció indulása előtt pár nappal kapnak csak tájékoztató anyagot. :)

(#64564) Flowtation válasza #78121280 (#64560) üzenetére


Flowtation
őstag

Köszönöm!
Annyit még megkérdeznék akkor, hogy ha megrendelem, sok a várakozási idő? Vagy inkább ez közvetlenül az ünnepek előtt várható?

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#64565) DJ. Ru$y válasza Flowtation (#64564) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

30 nap azt hiszem az átfutási határidő, de általában 2 hét alatt megvan. Érdemes minél előbb megrendelni, hogy beleférj, ha karácsony előtt kell.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64566) Flowtation válasza DJ. Ru$y (#64565) üzenetére


Flowtation
őstag

oké, akkor intézkedem! :))

Köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#64567) #78121280 válasza Flowtation (#64564) üzenetére


#78121280
törölt tag

Kiszámíthatatlan

Alapesetben ha nincsenek túlterhelve és nem akad meg a folyamat valahol akkor az igénybejelentést követően 3 munkanapon belül felveszik veled a kapcsolatot, hogy a vásárlás feltételeiről egyeztessenek, ezután általában 2 héten belül kiszállítja a GLS a TV-t, (30 napja van a szolgáltatónak a megrendelés teljesítésére) de sajnos vannak olyan esetek is amikor elakad az egész megrendelés és akár 30 napnál több is lehet a várakozási idő . :( Szóval ha 2 hét alatt nem történik semmi, akkor érdeklődni kell!

Rendeld meg minél hamarabb. :)

(#64568) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Üdv! Van egy fura hibám az internettel. Telefon és internet van kötve a t-home-nál. Idén szeptemberben lejárt a hűségidő, és meghosszabbítottuk mindkét szolgáltatást. A mostani számlán kiderült, hogy az internetet valami informatikai hiba miatt nem hosszabbították meg, hűségidő nélkül megy, de van szolgáltatás. Csak ugye nincs hűségkedvezmény. 3 napja telefonáltam az ügyben, akkor továbbították az informatikusoknak. 1 órája újra telefonáltam, az informatikusok még mindig rajta vannak az ügyön. Közben már jeleztem, hogy nagyobb csomagra szeretnék váltani a netnél, az sem történt még meg. Mert állítólag kezdeményezték a csomagváltást, de valami hiba miatt visszatörlődött a csomagváltás.

Faramuci helyzet, vagy inkább mondanám kicsit úgy, hogy balfasz banda. 2 hónapja volt hűségidő hosszabbítás, azóta nem jöttek rá, hogy a net hosszabbítással gond van, és most is néhány nap alatt nem tudják megoldani.

Jött a sablonduma, hogy ok rajta vannak az ügyön, majd szólnak ha kijavították az informatikai hibát. De azért mostani számlát a hűségkedvezmény nélkül fizessem be, majd a jövő haviba jóváírnak...

Járt már valaki hasonlóan? Elég hülye helyzet. :W

(#64569) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Családi IPTV + HD csomaghoz hány beltéri egységet adnak díjtalanul? A 3 éve kötött előfizetés mellé 1 felvevő + 2 normál beltérit kaptunk ha jól emlékszem +díj nélkül. Ez változott valamit?

(#64570) #78121280 válasza zenwalk (#64569) üzenetére


#78121280
törölt tag

Szia!

Felvételi opció 1100 Ft, további vevőegység havi díja vevőegységenként 870 Ft.

(#64571) DJ. Ru$y válasza zenwalk (#64569) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azt nem tudom elképzelni... Az első ingyen van, a többiért pedig fizetsz, ahogy Roli leírta. Ergo csak 1 van ingyen.

Szerk.: Egyikért sem kell fizetni, mikor megkapod, csak a havidíjadban szerepeltetik a további 2 eszköz bérleti díját.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64572) Nooeca válasza zenwalk (#64569) üzenetére


Nooeca
senior tag

Előfordulhat hogy bizonyos tételeket nem számláz ki a Telekom.

Ha szólsz akkor sem. Ismerősömnek is van 2+ boxa illetve felvétel opció, és csak a TV-ért fizet. Ő félt hogy majd utólag behajtják, többször is szólt, én is megemlítettem ismerősömnek és ő is mondta, hogy ezzel nem kell foglalkozni, sokszor így csinálnak "akciót".

(#64573) ps27


ps27
újonc

helló mindenki
speedtest.net azt írja Szekszárdon lakok ... közbe nem is ott lakok ...hogy lehet ez ? rossz a vonal vagy mi??
IP: 81.182.138.216

[ Szerkesztve ]

(#64574) Intruder2k5 válasza ps27 (#64573) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Akkor más megoldás nincs, költözz oda.

Viccet félretéve, ez így működik, az IP cím alapján csak a szolgáltatód tudja pontosan meghatározni, hogy hol laksz, egyéb külső oldalak nem.

[ Szerkesztve ]

(#64575) XaraX


XaraX
addikt

A telekom oldalán a tarifáknál feltüntetett árak brutto vagy netto áralk?
Nézegettem a számlámat a topic olvasgatása után, és feltűnt valami...

Ha brutto, akkor, mivel 2 éves hűséggel 2 előfizetésem van, a netnek nem 6320-nak kellene lennie?
7900 az oldal szerint csak net esetén megadott ár.
A tv-t még nem is számolgattam,,,

(#64576) kali válasza XaraX (#64575) üzenetére


kali
legenda

bruttó árakat írnak ki.
amit nem látni már a számlából, azon a részen több jóváírás nincs?
amikor a szerződést megkötötted, adott árak és kedvezmények akkor is ezek voltak?

[ Szerkesztve ]

(#64577) XaraX válasza kali (#64576) üzenetére


XaraX
addikt

Nincs több jóváírás,,,
Ez már újrakötött hűség, a szerződés már több éves.
Közben tovább nézegettem, összehasonlítva az előző számlákkal, hogy a dupla kedvezmény hibádzik róéa.
A számlán sem szerepel a tv-nél a hűség idő lejárta.
Igaz, ott meg ott van benne " 2 év hűségkedvezmény".
Előző havi számla:

Valami szeptember elején "tört" meg a telekomban. :(
A vicces az, hogy a honlapjuk szerint a hűség vége 08.26., és a tv előfizetés díja 20400 ft.

[ Szerkesztve ]

(#64578) Mikeee89 válasza XaraX (#64577) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Nekem valamiért a netet nem hosszabbították meg. A mostani számlámon hiányzik a net hűségkedvezmény. Hívtam a 1412-t, javítjàk azt majd jóváírják.

[ Szerkesztve ]

(#64579) XaraX válasza Mikeee89 (#64578) üzenetére


XaraX
addikt

Azt hiszem Én is telefonálok, a honlap szerint nálam hosszabbítva van a tv is.

(#64580) Intel fan11 válasza XaraX (#64577) üzenetére


Intel fan11
őstag

Na én 1 ilyen részletes számlát várok már 1 ideje amit még most sem kaptam meg sőt már most számlám sincs amit bekéne fizetni, pedig nem fizettem be! Nem tudom, hogy 1 ekkora cég mint a telekom, hogy engedheti meg magának ezt a luxust! Felháborító!

Battletag: hojszi#2983

(#64581) XaraX válasza Intel fan11 (#64580) üzenetére


XaraX
addikt

Nálam is csak a távszámla oldalán elérhető a részletes számla.

(#64582) Intel fan11 válasza XaraX (#64581) üzenetére


Intel fan11
őstag

De én nem akarok távszámlát! Csoportos beszedéssel fizetem a számláim elmúlt hónapig pedig a telekom honlapjáról letudtam tölteni a részletes számlát! Igaz belépésnél tájékoztat, hogy 1 fostalicska a rendszerük, de már több hete! Nem tudom mikor lesz orvosolva a dolog! Vki beszélt ügyintézővel? Mikorra óhajtják kijavítani?

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#64583) DJ. Ru$y válasza Intel fan11 (#64580) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerinted, ha még 10x leírod, akkor lesz bármi változás? Ez nem más, mint puszta fröcsögés részedről. Ez nem egy hivatalos csatorna a Telekom felé, nem is értem miért fröcsögsz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64584) Intel fan11 válasza DJ. Ru$y (#64583) üzenetére


Intel fan11
őstag

Idegesít! Ekkora cég hetek múltán sem csinál semmit! Felháborító!

Battletag: hojszi#2983

(#64585) DJ. Ru$y válasza Intel fan11 (#64584) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Itt hiába háborodsz fel. Aha, és ezt miért nem velük közlöd? Azt várod, hogy egy külsős oldalról, ahol talán konkrét T-s ember nincs is, megoldást kapj. Nem fogsz. Erre van a Telekom fórum, a hibabejelentő e-mail címük, vagy a telefonos ügyfélszolgálat.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64586) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy az elmúlt napokban elkezdett laggolni szakadozni a World of tanks akár EU1 akár EU2 szerveren vagyok. ez eddig nem volt soha probléma. az elmúlt 2-3napban folyamatosan rámértem a speedtest.net oldalán az internetre és meglepő 19ms ping 21.30 mb/s internet 1mb/s feltöltés. látszólag baj nincs de mégis. 20 megás IP alapú internetünk van egy új beltérivel (Speedport) tudtok esetleg megoldást az ingadozó internetre?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#64587) kali válasza XaraX (#64577) üzenetére


kali
legenda

akkor kérdezz rá telefonon vagy írásban, hogy mi a helyzet.

Intel fan11; csinálnak, pont a fejlesztéseknek "köszönhetők" a problémák is, persze biztos nem tervezték két hetesre, de gondok adódtak, azt javítgatják, ez van.
semmi akadálya, hogy megfelelő módon és formában jelezd feléjük a felháborodásodat.

[ Szerkesztve ]

(#64588) DJ. Ru$y válasza MasterHUn (#64586) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Derítsd ki, hogy hol vannak a WOT szerverek (melyik országban) és ott keress egy szervert, ami pingelni tudsz a pingtest-tel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64589) MasterHUn válasza DJ. Ru$y (#64588) üzenetére


MasterHUn
senior tag

eddig 32-45 volt a max ping amivel összefutottam.

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#64590) #32577792


#32577792
törölt tag

Mióta a speedportot hozták egy normál tápcsatlakozó helyett, többször kockásodnak a HD adások.
Mit javasoltok? (bejelentésen felül)
HGW tárol ilyen jellegű hibát valahol?
Kössek utána egy routert és azon menjen a net inkább?
A ZTE 931 VIII ilyet nem igazán csinált. (vagy tegyem vissza azt?)

(#64591) DJ. Ru$y válasza MasterHUn (#64589) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Telekom nem vállal semmilyen garanciát a PING-re, talán horribilis értékek 1000-2000 ms PING esetén tesznek bármit, de ne nagyon számíts rá, ezért mondtam, hogy derítsd ki, és PING-elj oda közvetlen, de akkor mindegy. Ne csináld.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64592) AttisCode válasza parijani (#63986) üzenetére


AttisCode
újonc

Szia,

az univerzális távokkal is csak óvatosan, mert csak a spéci drága taníthatók hajlandók kezelni ezt az STB-t.

Az 1000Ft -os kategória nem fogja ismerni.

(#64593) Teko001 válasza AttisCode (#64592) üzenetére


Teko001
őstag

Amiről ő beszélt, az a hivatalos "univerzális" távirányító volt, amit az STB-hez adtak. A régi telekomos fórumon valaki írta, hogy melyik kód felel meg kb az STB-nek a boltban kaphatóknál, de sajna az a fórum már oda lett, talán valaki tudja.

(#64594) Intruder2k5 válasza AttisCode (#64592) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mi az, hogy csak a "spéci drága"? Ha már tanítható akkor nem mindegy?

Nekem 2000Ft-os LIDL-s van, ugyanúgy be lehet tanítani bármire, szembefordítva az eredeti távval. Így tanítottam meg a UPC boxot is kezelni. Lehet alapból nem ismeri, tehát kóddal nem tudod felprogramozni, de betanítani egész biztosan be lehet.

(#64595) Szajkop


Szajkop
csendes tag

Sziasztok!
Van egy cisco isb6030mt-a tipusu iptv boxom, amit már nem szándékozom használni tv nézésére.
A kérdésem az lenne, hogy lehet e valahogy linuxot felrakni rá, vagy valami nyitott rendszert, ami tudja kezelni a hdd-t ugy mint kb egy NAS. :R

(#64596) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ehhez hasonló megoldásban nem gondolkodik a T?

20 éve a Prohardveren

(#64597) Intruder2k5 válasza Szajkop (#64595) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ez a saját boxod, Te vetted üzletben, vagy egyéb helyen, vagy pedig a Telekom tulajdonában van? Utóbbi esetben egész biztos, hogy erre nincsen lehetőség.

odrif, a UPC azt DVB-C szolgáltatáshoz adja, Telekom pedig alapvetően IPTV-re gyúr, ahol nincs lehetőség a box elhagyására.

[ Szerkesztve ]

(#64598) DJ. Ru$y válasza Szajkop (#64595) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

T-s eszkoz nem a te tulajdonod, ne is gondolkozz ilyenen, kulonben kifizettetik veled.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64599) bopeti98 válasza XaraX (#64577) üzenetére


bopeti98
őstag

Én úgy tudom hogy az új rendszerben már nem dupla meg tripla kedvezmény van, hanem "Telekom kedvezmény" ami két szolgáltatás esetén 20% és ezt le is vonták neked az "Egyéb szolgáltatás" alatt.

Szerk: Meg is van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#64600) XaraX válasza bopeti98 (#64599) üzenetére


XaraX
addikt

Teljesen igazad van, már utána számoltam Én is közben, és így ki is jön a megfelelő összeg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.