Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63829) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Volna egy kis problémám, kérdésem: próbáltunk Hamachin keresztül játszani 3-an párommal, ill. a faterjával. Mi itthon, és ő is otthon. Úgy szoktuk, hogy közben skypon kapcsolatban vagyunk. Régebben is játszottunk így, csak akkor azért volt körülményes, mert vmi gagyi, lassú, mikrohullámú netük volt, szóval elég nehézkes volt, sokat késett, óriási, több százas pingje volt. Most már T-s kábelnetük van, 10 megás azt hiszem. Nekünk 120-as. Viszont most sem volt 100%-os az élmény. A játékkal nem volt baj, 26-os pingje volt, viszont ahogy a játékban voltunk, és nem Windows-ban, skypon egyáltalán nem hallottuk őt. Csak fél percenként kb. 1-1 szófoszlányt. D-Link HGW-jük van, DCM-704. Ott is volt olyan problémám náluk múlt hétvégén (meg már előtte is többször), hogy elég sűrűn szakadt a wifi, el-eldobálta a kapcsolatot. Talán írtam is erről itt. Wifin csatlakozik ő is. Szóval erre a probléma mit mondanátok? Valószínűleg hibabejelentést kéne tenni, hogy modemet cseréljenek. Legalább is én erre tippelek, de gondoltam, azért megkérdezlek benneteket. Azért érdekes, hogy skype is rendben van, de ahogy elkezdünk játszani, semmit nem hallunk tőle. Ő hall minket közben. Régen, míg a szar netük volt, azért jobban hallottuk őt skypon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.