Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63551) Gubek-Einste válasza Janusz001 (#63549) üzenetére

Torrent esetében nem csak a sebességet kell korlátozni, hanem a használt szálakat is, főleg az tudja megfektetni a router-eket.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63552) sajby


sajby
senior tag

Telekom tegnap reklámozta a városrészünkben,hogy hozzád is elérkezett a szupergyors internet.
Amikor odamentem megkérdezni,hogy itt lakom 30méterre,mikor kezdi az üzemet a szuper hálózat?(mert cseppet lassú már az 5.2 mega)
Már a szerelő mosolygott,hogy itt még nincs,majd egyszer.Most csak bizonyos utcákban.

ÉLjen!De a reklám az megvan. :C

[ Szerkesztve ]

(#63553) Rick4


Rick4
félisten

Olvastam itt ezt a nat mögé rakásos mizériát, mielőtt velem is megcsinálnák, írtam is egy levelet a megfelelő mailcímre, ma megjött a válasz:

Kedves Ügyfelünk!
A levelében megadott MT azonosítóhoz nyilvántartásunk szerint Kábelnet hozzáférés tartozik.
A privát IP címet első lépésben az ADSL előfizetéssel rendelkező ügyfeleink részére vezetjük be, azaz a levelében megadott internet-előfizetést nem érinti a privát IP cím bevezetése.
Amennyiben a Kábelnet-előfizetőinknél is bevezetjük a privát IP címet, természetesen tájékoztatjuk a fejlesztésünkről.
Ha rendelkezik olyan ADSL internet hozzáféréssel, ahol továbbra is publikus IP címet szeretne használni, kérjük, hogy a módosítás érdekében küldje el az előfizetés MT azonosítóját.
Elnézését kérjük, ha a korábban kiküldött levelünkkel félreértésre adtunk okot.
További - privát IP címmel kapcsolatos - kérdése esetén készséggel állunk rendelkezésére a nat@telekom.hu e-mail címünkön.Üdvözlettel:

Na szóval akkor marad minden a régiben.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#63554) Andris837 válasza Rick4 (#63553) üzenetére


Andris837
senior tag

Azt hiszem írok én is egy levelet nekik, hogy mi a helyzet. :K

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#63555) koxx válasza Hegyirabló (#63543) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Megkérnélek arra, hogy hagyd abba a "telefos"-ozást.

Valamint ha 5 percen belül írsz és csak rövid mondandód van akkor használd a szerkesztés gombot ha több embernek válaszolsz.

[ Szerkesztve ]

(#63556) Janusz001 válasza Gubek-Einste (#63551) üzenetére


Janusz001
őstag

Ezek a jelenlegi értékeim:
Kapcsolatok max. száma : 200
peer kapcs. max száma: 80
feltöltési szál torrentenként : 7

120/10 -es net, ezek az értékek nem tudom jók -e, de az biztos, hogy ha megy a feltöltés, akkor nagyon elhasal a net, pedig sokszor csak 50-100kbyte/s -el megy felfele.

(#63557) Lacielvtárs válasza Janusz001 (#63556) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia, nálam is hasonló értékeke vannak beállítva, viszont én azt állítottam be hogy ha van letöltés a kliens progiban, akkor a max feltöltés 50 kbyte, ha nincs aktív letöltés, akkor meg 100kbyte...
nálam ez vált be, mert ha megy a letöltés és a feltöltés együtt, attól tényleg meg tud gajdolni a modem is meg a router is :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#63558) Teko001 válasza Janusz001 (#63556) üzenetére


Teko001
őstag

Szerintem a legegyszerűbb, ha megteheted: vegyél egy normális routert, és kösd a D-Link (feltételezem az van, és nem TP-Link) mögé.

(#63546) krityo0303: Milyen modemed/HGW-d van?

[ Szerkesztve ]

(#63559) wassermann válasza dchard (#63545) üzenetére


wassermann
addikt

Köszönöm, értem. Csak az vezetett meg, hogy a régi GTS-es modem hibátlanul megy, ha azt leszerelem és kicserélem az újra: a DSL+ -os felsípolja magát (DSL LED zöldre vált) majd hiába adom meg a kapott nevet, jelszavat, a web-es felületén AUTH. ERROR-t jelez, a helpdesk meg azt mondja se a gyáriszám alapján se a MAC address szerint nem látja sehol...

(#63560) krityo0303 válasza Teko001 (#63558) üzenetére


krityo0303
csendes tag

Egy sima fehér ADB (digitális elosztó, ez van a dobozán) Ezt adták mikor bekötötték az iptv-t erről megy a vezetékes telefon, tv, meg az internet.

(#63561) krityo0303 válasza DJ. Ru$y (#63548) üzenetére


krityo0303
csendes tag

Érdekes, mert a 15 megás netnél ilyen gondom nem volt, nem értem mi változott a 10 megás nettel. Olyan mintha a sok képes tartalmat tartalmazó weboldalakat sokkal nehezebben töltené be...

(#63562) #32577792 válasza krityo0303 (#63560) üzenetére


#32577792
törölt tag

10Mbit/s csomag meg iptv? (netán HD-s?)
Ez a kettő nem szerencsés együtt

5percen belül használd a szerkesztési lehetőséget

(#63563) krityo0303 válasza #32577792 (#63562) üzenetére


krityo0303
csendes tag

Nincs hd :)

(#63564) MajaG válasza dchard (#63545) üzenetére


MajaG
senior tag

Tévedés!!!

Háttér-rendszerbeállítás kérdése, hogy milyennel engedi fel!

(#63565) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Szerintetek megérné átállni erre a Magent1-re? Nem tudom, megérné-e, meg amúgy nem is nagyon ismerem ill. azt sem tudom, hogy a hűségidőm lejártáig átválthatok-e. Jelenleg így néznek ki a szolgáltatásaim:
TV: IPTV Családi+HD
Net: Netmánia XXL 120 Mbps
Telefon: alap kábeles (kb. 200 Ft)
Ez így együtt 11-12e közt szokott lenni.
Mobil: Move S csomag+külön 1 GB-os Net&Roll csomag: 10-11e közt van havonta.

Ha jól láttam a Magenta csomag 20e/hó, szóval olyan sokat nem nyernék vele, 1-2e Ft-ot talán!?

(#63566) OldMike válasza Gabesz87 (#63565) üzenetére


OldMike
őstag

Nekem is nagyon ajánlgatták, de mivel a TVGO-t nem használom, és a vezetékesen keveset beszélek, kifejezetten rosszabbul jártam volna vele. Aki sokat beszél vezetékesen, és kihasználhatná az 5000 perc előnyeit, annak akár jó is lehet.

Ami még furcsa volt: A mobilhoz adott kedvezménynél 10 Ft-tal drágább volt a percdíj, mint a jelenlegi csomagomnál.

Azt mondtam a telefonban, hogy meggondolom. Azóta se hívtak :DD

42LM660S

(#63567) dchard válasza MajaG (#63564) üzenetére


dchard
veterán

Ez azért érdekes, mert a múltban több helyen is kipróbáltuk, és bizony működtek a különböző felhasználói nevek és jelszavak, ha azokat egyszerre csak egy helyen használták. Például annó nálam is működött Telekom DSL-en a haverom Externetes felhasználói neve, és Externetes IP-t is kaptam. És ha jól rémlik a szabvány leírásában is az szerepel, hogy a PPPoE felhasználói név @ előtti része határozza meg az access concentrator-t ami alapján az alaphálózat üzemeltetője (ebben az esetben a Telekom) képes a PPPoE kéréseket annak a társszolgáltatónak továbbítani, akihez az előfizető tartozik.

Abból amit mondasz az derül ki hogy ez az utóbbi években megváltozott. A kérdés viszont akkor az, hogy mi módon éri el a forgalom a kisker szolgáltató hálózatát? A Telekomnál végződik a kisker szolgáltatók PPPoE kapcsolata is? Hogyan kapják meg az előfizetők a GTS-es IP-jüket, ha a PPPoE a telekomnál végződik? Számos kérdés merül fel :)

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#63568) MajaG válasza dchard (#63567) üzenetére


MajaG
senior tag

Maradjunk annyiban, hogy van, s volt is különbség szolgáltató és szolgáltató beállítás között.
Ha nem tapasztaltad annak is megvan/volt az oka! - de ez nem ide való.

A lényeg,ha valahol megy, az még nem jelenti azt, hogy alapesetben máshol is menni fog!

[ Szerkesztve ]

(#63569) krityo0303


krityo0303
csendes tag

Szóval senkinek semmi ötlete ezzel a ping problémával kapcsolatban? Nem gondolom, hogy akkora különbség lenne egy 10 és 15 megás net között, hogy egy facebookozást és egy játékot egyszerre ne bírjon el.
Valami a képekkel van? Mert ha olyan oldalt nézegetek ahol nincs semmi kép, akkor nem ugrál fel a pingem..
Illetve eddig lazán youtuben zenét is lehetett hallgatni játék mellett, most már azt sem, mert felugrál a pingem.
Sry, hogy ennyiszer írok, de iszonyat zavaró, és aláírtam a csoda telekomnál megint 2 év hűségnyilatkozatot, de így azért elég vicces a szolgáltatás.

(#63570) Teko001 válasza krityo0303 (#63569) üzenetére


Teko001
őstag

Ebben az ADB-s (Pirelli?) csodában nincsenek ilyen diagnosztikai adatok, amiket betudsz ide screenshotolni?

[ Szerkesztve ]

(#63572) adika4444 válasza krityo0303 (#63569) üzenetére


adika4444
addikt

10 mega nem elég ilyesmire amire mondod.
Manapság (én legalább is érzem) lehet érezni sima böngészésnél is a 10 kontra 120 Mbps-os netkapcoslat különbségét ha nagyon figyel az ember...
Én Internet Explorerben vettem ezt észre, többi böngiben nem tudom hogy van.
Viszont azt tudom, hogy amikor nekünk volt csoda ADSL 5 megával akkor ott is nagyon gázos volt már nagyon enyhe adatforgalom is lefektette az amúgy se erős netet, ha játszani akartam mindig szóltam h most ne Youtube mert kifekszik a net.

üdv, adika4444

(#63573) krityo0303 válasza Teko001 (#63570) üzenetére


krityo0303
csendes tag

Pontosan, melyik fülre gondolsz?

(#63572) adika4444 : Értem, de akkor a 15 mega meg elég volt? Ha ekkora különbség van a 10 és 15 mega között nyilván bemegyek és megmondom tegyék a maxot amit elbír a vonal, de azt mondták hogy 15 megás csomaguk most nincs csak 20-as. Viszont csak 1 megás letöltési sebességet tudnak biztosítani.
A telefonos ügyfélszolgálaton meg azt mondták, ha a kérem a maxot amit a vonal elbír jelen esetben itt elvileg 17 megát el kéne bírjon, az sem a legjobb, mert akkor is akadhatnak problémák.

[ Szerkesztve ]

(#63574) Teko001 válasza krityo0303 (#63573) üzenetére


Teko001
őstag

Satatus? System? Wan? Valamelyiken ezek közül?

(#63575) krityo0303 válasza Teko001 (#63574) üzenetére


krityo0303
csendes tag

[/L

(#63576) Gabesz87 válasza OldMike (#63566) üzenetére


Gabesz87
addikt

Óh. Hát én sem használom a TVGO-t, meg nagyon a vezetékest sem, szóval akkor felejtős a dolog. Engem nem hívtak emiatt, csak úgy eszembe jutott.

(#63577) berbatov2 válasza krityo0303 (#63569) üzenetére


berbatov2
senior tag

Egyszeruen keves a savszel.

(#63578) tibibi


tibibi
őstag

22.10.2015 21:27:10Web-ui session has timed out (G103)
22.10.2015 21:27:08Denial of Service incident detected SYN Flood (FW101)
22.10.2015 21:26:08Denial of Service incident detected SYN Flood (FW101)
22.10.2015 21:25:08Denial of Service incident detected SYN Flood (FW101)
22.10.2015 21:24:41Denial of Service incident detected SYN Flood (FW101)
Ez mi lehet? Megint lassú a net. :W

[ Szerkesztve ]

(#63579) Intruder2k5 válasza tibibi (#63578) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Valamit DoS támadásként értékelt az eszköz. Nem megy véletlenül torrent 1000 szálon?

(#63580) tibibi válasza Intruder2k5 (#63579) üzenetére


tibibi
őstag

nem megy torrent ráadásul a sebességmérés is érdekes
24-re állították miután szóltam és visszaraktak vdsl2-re 4 napig jó is volt .
2015-10-20 18:13 thome 78.92.119.165 20,92 Mbit/sec. 105 % 1,21 Mbit/sec. 121 % 21 msec. 1

[ Szerkesztve ]

(#63581) Intruder2k5 válasza tibibi (#63580) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És a fenti logot a Telekom-os eszközből halásztad ki, vagy saját routered van?

IPTV is van? Annak működésével nincs összefüggésben? Tehát nem csak akkor jelentkezik ez, amikor megy a TV box?

Ha újraindítod, és kapsz új IP-t, akkor is csinálja tovább?

[ Szerkesztve ]

(#63582) tibibi válasza Intruder2k5 (#63581) üzenetére


tibibi
őstag

Nem használom az iptv-t ki van húzva, a speedport system infóból másoltam .
DSL downstream
24312
kBit/s,
DSL upstream
1279
kBit/s, igy állította be a szerelő.Próbáltam áramtalanítani nem segít megint jelentsem hibára vagy lehet ,hogy megjavul idővel?

(#63583) Teko001 válasza krityo0303 (#63575) üzenetére


Teko001
őstag

Tény, hogy nem a legtöbb a sávszél, de azért nem feltétlen kéne ilyennek lennie. Ha lejjebb tekersz, ott milyen adatok vannak? Nincs esetleg egy router, amit mögé tudsz kötni, és úgy megnézni? Én az eszköz hibát se feltétlen zárnám egyébként ki.

(#63584) kisapa


kisapa
senior tag

Úgy néz ki ,hogy a sat tv előfizetésem interaktív sat-ra változtatom. Milyen beltérit kérjek ha egyáltalán van választási lehetőség?

(#63585) zunicum válasza kisapa (#63584) üzenetére


zunicum
tag

Kizárólag csak kaont kérj. Beszéld meg a technikussal, amikor felhív, hogy olyat hozzon. A huawei-t határozottan utasítsd el: lefagy, a felvevő változata elfelejti a felvételt, nem tudja kezelni a következő napra átcsúszó műsor felvételtét, barom lassú. A kaonnál nem tapasztaltam még ilyet + ha samsung tv-d akkor tudod a tv távjával is irányítani, ha van hozzá IR OUT ketyere (sajnos nem tudom a pontos nevét).

[ Szerkesztve ]

(#63586) DJ. Ru$y válasza tibibi (#63578) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem beszólásként, de senior tag létedre, a keresőt azért használhatnád.

Itt találsz több hasonló problémát, köztük az enyémet is, nekem, akkor jelentkezett, mikor 20-ról átraktak 30-ra VDSL-esítéssel és mögé kötöttem a routerem PPPoE Passthrough módban, akkor 3-7 napig éjszakánként ezt csinálta, utána, mintha varázsütésre minden megoldódott volna, azóta sem láttam ilyet.

kisapa
Kérni nem tudsz, valószínűleg ami van neki azt fogja adni.

zunicum
A szerződés nem tartalmaz pontosan semmilyen meghatározást az eszköz márkájára és típusára, így nem "kérhetsz" amilyet akarsz. Ha a szerelőnél csak az általad említett Huawei van, akkor bizony azt fogja beszerelni, és, ha probléma van vele, akkor lehet jelezni az ÜFSZ felé, hogy gáz van, és kijön a szerelő, és van nála, akkor lehet Kaon-t fog berakni.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63587) csabi10


csabi10
senior tag

Sziasztok!
Ha váltok digire, van valami módja vagy egyáltalán lehetséges, hogy a telekomos e-mail címeim meg maradjanak?

(#63588) DJ. Ru$y válasza csabi10 (#63587) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fizetsz érte havidíjat, akkor megtarthatod, különben kuka.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63589) tibibi válasza DJ. Ru$y (#63586) üzenetére


tibibi
őstag

Azzal kezdtem ,de ha megnézed konkrét válasz nem volt egyik kérdésre se nyilván azért .mert senki nem tudta mi okozza. Most se jó ha hétfőig nem áll helyre akkor bejelentem. :R

(#63590) DJ. Ru$y válasza tibibi (#63589) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Speedport? Reseteld le teljesen, hátulján a power in mellett egy kis lyuk, azt hiszem. De csak, akkor, ha tudod a PPPoE belépési adataidat, mert azok is törlődnek az eszközből.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63591) csabi10 válasza DJ. Ru$y (#63588) üzenetére


csabi10
senior tag

Az kb mennyi ? Bár a Telekomot ismerve biztos olcsón megszámítja. :F

(#63592) btz válasza csabi10 (#63591) üzenetére


btz
addikt

Telekom email Talán itt tudod igényelni a régi t-online.hu vagy t-home.hu végződésű mailokat is. Az ár valószínűleg a mellé igényelt tárhelytől is függ. De jobban jársz a 1412-t felhívod.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#63593) DJ. Ru$y válasza csabi10 (#63591) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

990Ft / hó, ezért 4 címet kapsz 1 év hűséggel. Felhívod őket, meg szeretnéd szüntetni a szerződést, de alá szeretnél írni a jelenlegi e-mailedre cím megtartást.

#63592
Ne írj hülyeséget, neki nem igényelni kell, hanem a régit megtartani, vagyis egy folyamatos szolgáltatást fenntartani. Ergo lemondja a szolgáltatást, de megtartja a mail címet. Ha lemondod a szolgáltatást megszűnik X időn belül a cím, majd utána tudja igényelni, mert amíg él, addig nem tudja igényelni. Szóval ez a kettő nem ugyanaz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63594) btz válasza DJ. Ru$y (#63593) üzenetére


btz
addikt

Azért írtam neki hogy hívja a 1412-t, ott elmondják mi a menete a mail cím tovább vitelének, mi a sorrend, mit mikortól hogyan lehet stb.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#63595) zunicum válasza DJ. Ru$y (#63586) üzenetére


zunicum
tag

Az elmélet nem mindig azonos a gyakorlattal. :-)
Amúgy meg felháborítónak vélem a dolgot:
1. Tud a T a huawei box-ok rendellenes működéséről.Persze értem én, hogy hatalmas mennyiséget szállítottak be a huawei-ekből, amit veszteséges lenne kivonni a forgalomból. A gyártó féllel kötött szerződés lejárt, így szoftveresen már nem tudnak változtatni a működésén. Megjegyezném, hogy a hardwere is elég gyenge lábakon állt.
2. Ügyfélként, ha kicsöngetem a box bérleti árát, talán én döntsem már el, hogy egy használható boxot kérjek, vagy egy olyat amely arra sarkalt hosszú ideig, hogy a hűségem végével más szolgáltatót keresek (tudom, nem oszt 1 efi elvesztése :-) ). Nekem viszont számít, hogy a fizetett szolgáltatást használni tudjam.)

Így mindenkinek ajánlom, hogy interaktív sat-hoz kanon boxot kérjen a technikustól. Az Üfsz-re egyszer, amikor az általam felsorolt hibákra hivatkozva kértem a huawei cseréjét, ezt felelte: Éljek együtt ezzel a jelenséggel. Köszike!

(#63596) Teko001 válasza DJ. Ru$y (#63593) üzenetére


Teko001
őstag

Ebben amúgy biztos vagy? Egyszer faggattam őket erről, és határozottan azt a választ kaptam emailben, hogy nem lehetséges megtartani, és lemondás után hat hónapig nem lehet újra beregisztrálni sem. Az egyetlen megoldás szerintük az volt, ha át van adva egy másik Telekom előfizetőnek, aki alá átviszik.

[ Szerkesztve ]

(#63597) btz válasza zunicum (#63595) üzenetére


btz
addikt

Szerződés szerint azt várhatod el a kicsengetett pénzért, hogy működjön, a tipusát már nem.
Bejelented mindig hibára hogy használhatatlan a box, előbb utóbb úgy is olyat hoznak ami működik is, az ő érdekük is, hogy ne várják meg amíg jóváírást követelsz a használhatatlan szolgáltatás miatt.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#63598) DJ. Ru$y válasza Teko001 (#63596) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Biztos nem vagyok, de te magad elvileg megtarthatod, ha fizetsz érte, volt itt már valaki akinek ugyanez volt a "problémája", hogy azóta felmondta és megkapta-e fizetésért fejébe a címe(ke)t azt nem tudom. A 6 hónap azért van szerintem, hogy, ha valaki keresne abban a 6 hónapban, akkor lepattanjon az email, és ne az új efi, aki mondjuk ugyanazt a címet kérte ki megkapja a te privát információidat, leveleidet. Utóbbi miatt nem használtam soha, sehol a T fiókomat, bármi okból megszűnne és csak egy valaki küldene rá érzékeny infókat egy "újra kikérés" után, már nem örülnék neki. Amit írsz szerintem a régi rendszerben élt, az új rendszer szerintem már tudja folyamatosan tartani, de MajaG, ha erre jár hátha tud ebben is segíteni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63599) hzx0 válasza Teko001 (#63596) üzenetére


hzx0
aktív tag

Hát ez igy van. Pont tegnap vivtam velük 3 orát. Unoka tesom elköltözöt. Lemondta az elöfizut. Kérte hogy a mail cim maradjon (ahol most lakik csak adsl van a t-nek. Digivel kötöt szerzödést optikára). Üfi azt mondta hogy csak mail cimet venni nem lehet. De ha van ismerös t-s elöfizetö átveheti a mail cimet. El is inditottam a dolgot de a renfszerük nincs valahogy erre felkészülve. Tegnap meg kaptam az értesitést hogy uj mail cimem elkészült. Persze nem lett ugyan az a rendszer bele varázsolt egy pontot. És még fel számoltak 6900ft migrácios dijat is! Hivtam az üfit. és 3ora alatt nem sikerült a rosszat törölni és a jot átvennem. Ugyanis unokatesomnál lemondot állapotba van és fél évig nem lehet ujra regisztrálni.

(#63600) Teko001 válasza hzx0 (#63599) üzenetére


Teko001
őstag

Nekem ezt írták akkor:
"Megszüntetés után az elektronikus levél címet hat hónapig nem adjuk ki újra, de amennyiben az átadó és az átvállaló sajátkezű aláírásával ellátott kérelmét ide kattintva elküldi, úgy kizárólag a megszüntetést követően át tudjuk írni azt egy aktív szolgáltatáshoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.