Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64901) DJ. Ru$y válasza Intel fan11 (#64900) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem a doboz "kell" sok esetben, hanem a dobozra ragasztott vonalkóddal ellátott azonosító matrica. Mivel a dobozon van ezért azt szokták bekérni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64902) Intel fan11 válasza DJ. Ru$y (#64901) üzenetére


Intel fan11
őstag

Akkor körbe járom a dobozt és ha van ilyen levágom róla! Többit kidobom! Nincs tervben költözés vagy ilyesmi szal a tv-t sem szállítanám sehova!

Battletag: hojszi#2983

(#64903) Gubek-Einste válasza Intel fan11 (#64900) üzenetére

Hajtogasd össze a dobozt és tedd be a szekrény mögé.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#64904) Intel fan11 válasza Gubek-Einste (#64903) üzenetére


Intel fan11
őstag

Na erre nem is gondoltam! Köszi a tippet! :D

Battletag: hojszi#2983

(#64905) tota961023


tota961023
csendes tag

Sagemcom F@ST 3686 kaptam új előfizetőként. Meg néztem jelszinteket és mért nincs meg mind a 8 us csatorna ?

(#64906) korgoth válasza Intruder2k5 (#64888) üzenetére


korgoth
csendes tag

Ezen a routeren csak két port van, az egyik csak LAN a másik pedig működési módtól függően WAN vagy LAN (router módban WAN, én AP módban próbálkozom).

(#64907) korgoth válasza Gubek-Einste (#64889) üzenetére


korgoth
csendes tag

Igen, simán bedugva és switch-en keresztül is működik a TV.

Upsz, ez mehetett volna az előzővel egyben.

[ Szerkesztve ]

(#64908) Gubek-Einste válasza korgoth (#64907) üzenetére

Van egy switch is a TP-Link mellett?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#64909) studiod1


studiod1
tag

Mi történt a t mail-lal? A levelező kliens nem szedi le róla a leveleket ( MB blokkolja) viszont ip cím megadással a kliensben "hitelesítés"nélkül leszedi. Úgy viselkedik mint egy vírusos oldalra való átirányítás. Sajnos kezdő vagyok, lehet nem teljesen idevaló a kérdés. Lehet rosszul írtam nem jelzett-kívánt oldalra való átirányítás.

[ Szerkesztve ]

(#64910) Teko001 válasza studiod1 (#64909) üzenetére


Teko001
őstag

Mi az az "MB"? Mi a hibaüzenet? Hitelesítés nélkül tuti nem szedi le.

(#64911) studiod1 válasza Teko001 (#64910) üzenetére


studiod1
tag

MB=Malwarebytes, a netlock kikapcsolásával-figyelmen kívül hagyásával leszedi ha az ip címet írom be a kliensbe.

[ Szerkesztve ]

(#64912) wmati válasza tota961023 (#64905) üzenetére


wmati
addikt

Területenként eltérő aktív csatornák száma, jó darabig nem is fog menni mind a 8 csatorna, a upc is max 6 csatornát használ. Jelenleg végső teszten van ez a új eszköz. Másik tesztelés alatt lévő hgw még titok marad egy ideig :) F@ST 3686 AC

(#64913) studiod1 válasza studiod1 (#64911) üzenetére


studiod1
tag

Bocs az esetleges értetlenkedésért mindenkitől,reszelik a t mailt s átirányítás van, most már jobban megnéztem webes felületen ?backurl= s remélem rövidesen a régi-új lesz.

(#64914) tota961023 válasza wmati (#64912) üzenetére


tota961023
csendes tag

köszi :) így már világos, hogy miért ennyi az annyi :R :R :R

(#64915) feri19


feri19
csendes tag

Üdv T-sat intek beltéri távját tönkre tették a gyerekek, ki lehet cseréltetni ingyen, vagy fizetős? A kezdetek óta sat-tv előfizető vagyok, a beltérit béreljük csak!

(#64916) wmati válasza feri19 (#64915) üzenetére


wmati
addikt

Ha látszanak rajta a rongálás jelei akkor fizetős lesz.

(#64917) korgoth válasza Gubek-Einste (#64908) üzenetére


korgoth
csendes tag

Ez most átmeneti. A másik két szobában, ahol elég a vezetékes internet és/vagy a Cisco jelerőssége is megfelelő a TV mellett.

Most router módban sikerült működésre bírni, pedig külföldi oldalakon azt olvastam másik alhálózaton már nem szokott működni az IPTV rendesen.

(#64918) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Korábban írtam hogy bár 20 megás csomagom van csak 14 mega csorog le hozzám belőle. Gondoltam még egy próbát megér a dolog s felhívtam az Ügyfélszolgálatot, nem ígértek semmit, de azért felvették hibára.

Másnap jött az Sms hogy a végfelhasználói ponton hiba van - majd kijött egy szerelő aki a Zte elosztót kicserélte egy Speedport-ra majd némi Ügyfélszolgálatra várakozás s beszélgetés után közölte hogy nálam 59!! Megabites sebesség érhető el.

Ekkora sebességet persze nem kérnék de a 30-asra változáson még gondolkozom. Az a 300-400 forint nem olyan vészes összeg.
A Digi meg du**a fel magának a 8/2-es netjét 3500 forintért ennyi a max nálunk tőlük...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#64919) Gézengúz válasza Bogyi007 (#64918) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ez az Adsl2+ vs Vdsl váltás! Érdekes, hogy már ennyi beszólásra viszik a Speedportot!

(#64920) Bogyi007 válasza Gézengúz (#64919) üzenetére


Bogyi007
veterán

Volt az 4-5 szólás is. :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#64921) trueblue11


trueblue11
csendes tag

üdv!
Most rendeltem egy tv-t,van valakinek valamilyen tapasztalata mennyi idő alatt hozzák ki kb?:)

(#64922) Heimdallr75 válasza trueblue11 (#64921) üzenetére


Heimdallr75
őstag

3 nap- 6 hónap közt van tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#64923) trueblue11 válasza Heimdallr75 (#64922) üzenetére


trueblue11
csendes tag

Nem túl biztató az a 6 hónap :) nekem az a 30 nap is soknak tűnik amit írtak maximumnak,de 6 hónapot nem szívesen várnék rá :D

(#64924) bbmt válasza trueblue11 (#64921) üzenetére


bbmt
senior tag

Ha a szerzodest megkaptad,onnan szamitva 30 nap alatt kell teljesiteniuk elmeletileg. Erdemes tobbszor telefonalni,mert nalam is igy derult ki,hogy informatikai hiba miatt nem generalodott le a szamla,addig meg allt a dolog.

A kanál a gyengék villája

(#64925) Heimdallr75 válasza trueblue11 (#64923) üzenetére


Heimdallr75
őstag

az elsőt 6 hónap alatt teljesítették... informatikai hiba. a második megrendelés hétfő telefonon rendel szerdán délbe itt volt a futár. (gondolom itt szerepet játszott hogy az első megrendelésre durván 60k kárpótlást írtak jóvá)

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#64926) trueblue11 válasza Heimdallr75 (#64925) üzenetére


trueblue11
csendes tag

már lehet most megbántam belementem ilyenbe,ha ennyire komolytalan ez a telekom,facebook oldalukon látom napi hány panasz megy nekik,nem véletlen akkor:)

(#64924) bbmt köszi,akkor hívni fogom őket sűrűn :)

(#64927) Heimdallr75 válasza trueblue11 (#64926) üzenetére


Heimdallr75
őstag

ennyire azért nem gáz. Ha kifogsz egy rossz hetet akkor kizárt hogy bármit elintézel. Az esetek 80% ban nincs gond.

الغريبة في هذا الكوكب

(#64928) MY2K


MY2K
aktív tag

Telekom 4G mobilinternet PC-n mérve:

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#64929) Gézengúz válasza MY2K (#64928) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nem lehet vele nehéz kimeríteni a keretet! :U

(#64930) feri19 válasza trueblue11 (#64921) üzenetére


feri19
csendes tag

Nekem pontosan 8 nap volt a kiszállítás a rendelés napjától számolva! Nov. elején!

[ Szerkesztve ]

(#64931) MY2K válasza Gézengúz (#64929) üzenetére


MY2K
aktív tag

Csak az a kérdés, hogy mennyi a keret :)

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#64932) feri19


feri19
csendes tag

Intek sat-tv távirányító valakinek, esetleg hol lehet beszerezni, nem horror áron? Köszi :-S

(#64933) Gézengúz válasza MY2K (#64931) üzenetére


Gézengúz
addikt

100Mbittel szinte bármilyen keret kimeríthető, mosolyogni annak van oka, aki bennfentes és nincs keretje! :U

Ugye? ;)

(#64934) MY2K válasza feri19 (#64932) üzenetére


MY2K
aktív tag

díjmentesen cseréli a szolgáltató. egyébként most már univerzális van ami kezel mind stb-t ami telekom házatáján fellelhető.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#64935) spici


spici
tag

Nyíregyházán már elérhető a 300mbit is a 4G-s hálózaton, kérdem én hogy ilyen árak és Gigabyte korlátok mellett mi érdeke van?

Miért erőltetik ezt, miért nem fejlesztik a vezetékes hálózatot? Az a szégyen, hogy kábelen a felét se tudja biztosítani...

(#64936) Gézengúz válasza MY2K (#64934) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ekkor is? :U

[link]

spici Nyilván sokkal kisebb beruházás szükséges a mobilnethez és nagyobb a marketingjelentősége..

[ Szerkesztve ]

(#64937) MY2K válasza Gézengúz (#64936) üzenetére


MY2K
aktív tag

igen

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#64938) SlayR


SlayR
senior tag

Még most gyorsan haladnak a szállításokkal, de húzódhatnak a dolgok ha beáll a karácsonyi csúcs...én hétfőn kaptam smst hogy majd értesítenek a csomag érkezéséről majd kedden jött, hogy futárnak átadták, és aznap délután már itt is volt... :)

[ Szerkesztve ]

(#64939) DJ. Ru$y válasza spici (#64935) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Teljesen máshogy működnek a technológiák, ne zavarjon például, hogy ha egy torony alatt (adókörzetben) van teszem azt 400 Telekomos, aki éppen használja, már oszlik a torony 300 Mb-je 400 ember felé. A szégyen az, hogy tudás nélkül fröcsögsz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64940) madle válasza SlayR (#64938) üzenetére


madle
őstag

Azt megkérdezhetem, hogy a TV rendelésnél ez hogy megy? Mivel jeleztem az oldalon, hogy szeretném megrendelni, beírtam az adataimat, kiírták hogy 3 munkanapon belül keresni fognak, de azóta semmi, pedig ez hétfőn volt reggel.

Még annyi, hogy a Magentát egy héttel előtte rendeltem meg a házba, viszont még nincs beszerelve de MT azonosítót már kaptam így engedte a TV-t is rendelni. Az ügyintéző is azt mondta előtte a boltban, hogy a TV-t mostmár bármikor rendelhetem.

[ Szerkesztve ]

(#64941) SlayR válasza madle (#64940) üzenetére


SlayR
senior tag

Nálam ugyanúgy zajlott a tv is, mint most a PS-nél visszahívtak egyeztetés adatilag meg hogy részletre szeretném. Ha nem hívnak vissza telefonálj rájuk, mert lehet hogy elveszik a rendszerben az igénybejelentés! (Felvételi opció lejárásánál mondjuk pont úgy jártam a webfelület szerint minden rendben, de bent meg semmi nem látszódott náluk) De nem árt figyelni a profilodban a Dokumentumok részt sem nálam mondjuk sms jön, ha új cuccot töltenek fel, de lehet nem mindenkinél van így.

[ Szerkesztve ]

(#64942) madle válasza SlayR (#64941) üzenetére


madle
őstag

Igazság szerint van egy email címes felhasználóm amin a mobil előfizetéseket intézem, meg van egy MT azonosítóm mostmár, amin semmi nincs még, elvileg össze kell kapcsolnom a kettőt majd, csak nem sikerül, mert hozzáadtam új előfizetésként az MT-t már a meglévő profilomhoz, de lehet nem engedi még mivel nem jöttek ki a szerelők bekötni.
Akkor lehet az lesz hogy rájuk csörgök, mert ez így nem frankó!

(#64943) bbmt válasza SlayR (#64938) üzenetére


bbmt
senior tag

Azta, ez gyors volt. Én 26.-a óta telefonálgatok nekik. Sms-t kaptam már kettőt is, hogy majd értesítenek a szállításról, de ha nem erősködök, hogy valaki nézze már meg, sikerült-e kijavítani a számla hibát,akkor még mindig állna a dolog. Az a szép, hogy a javítástól számítva mondtak 8-10 napot a szállításra. 26.-án kaptam meg a szerződést, de csak 2.-tól számolják a 8-10 napot :(((
Az kicsit dühítene ha előbb kapnám meg a részletről a csekket, mint nálam lenne az Xbox...

A kanál a gyengék villája

(#64944) Yahoo


Yahoo
aktív tag

Sziasztok!

3. éve vagyok Telekom internet+IPTV előfizető. Idén áprilisban járt le a két évem, nem akartam hűséget kötni, mert tervben volt a jövőben költözés. Rábeszéltek, mivel továbbvihetem a szolgáltatást, ha pedig nincs szolgáltatás vagy jobb ajánlat van a helyszínen, akkor szankciók nélkül felmondhatom hűségidő alatt is.
A helyzet az, hogy most vált aktuálissá a költözés, azonban a két szankció mentes felmondás közül már csak az él, ami a szolgáltatási területre vonatkozik.

Ezzel egy időben érthetetlen okokból kaptam egy olyan számlát tőlük, ami 40%-al magasabb mint eddig. Bementem az üzletekbe, ők nem foglalkoznak számlázással, csak a számlázási osztály, akiket a 1412 tudom elérni, eddig sikertelenül... Annyit tudtak elmondani az üzletben, hogy bizonyos kedvezményem megszűnt, ami 1 hónapig járt (IPTV mini csomag kedvezménye), kérdésemre, miszerint miért csak a 7. számlán jelentkezik a kedvezmény megszűnése nem tudott válaszolni.
Sőt, egy gyors kalkuláció után az eddigi ~5000 Ft-os havidíj helyett ~8000 Ft-ot kell fizessek majd az ügyintéző elmondása szerint.

Mit javasoltok, mit tehetek, miként tudnék az ügy végére járni, esetleg szerződést bontani velük?

Köszönöm!

(#64945) dr.bubo válasza Yahoo (#64944) üzenetére


dr.bubo
őstag

A minicsomagot azt te kérted vagy bizonyos ideig járt kedvezményesen?
A szamlzas@t-home.hu -ra pedig megírhatod a panaszodat, írd bele az ügyfélszámod, címed, milyen szolgáltatásokra fizettél elő, milyen összegért. Kérdezzél rá, miért kell többet fizetned az legutóbbi számlán.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#64946) Yahoo válasza dr.bubo (#64945) üzenetére


Yahoo
aktív tag

Az IPTV alapcsomagon felül kértem egy Nagyvilág csomagot. Amikor megkötöttem, kértem, hogy maradjon az ár ugyanúgy, ez áprilistól októberig így is volt, a most aktuális novemberi számlán jelentkezett ez a "Tévesen érvényesített promóciós mini csomag kedvezmény" tétel.
Hozzáteszem, nem az 1410 Ft-al több a számlám, hanem bő 3000 Ft-al.

Így néz ki a számlám ezen része:

[ Szerkesztve ]

(#64947) Soulfly842 válasza Yahoo (#64946) üzenetére


Soulfly842
addikt

A minicsomag kedvezmények egy hónapig jelentik az akciós árakat a jelenlegi és az akkor érvényes díjak szerint is.

Ez annyit jelent, hogy neked igazából egy hónapig kellett volna, hogy érvényesüljön ez a promóciós ár (390 Ft), de utána valahogy beragadt a kedvezmény, viszont 'szerencsére' nem érvényesítették ezt visszamenőlegesen, de arra az aktuális hónapra már igen.

Ebből csak az a 390 Ft derül ki, más nem, hogy ezen felül hol van a differencia azt a számla egésze alapján tudnám megmondani.

[ Szerkesztve ]

(#64948) dr.bubo válasza Yahoo (#64946) üzenetére


dr.bubo
őstag

A számládon van még olyan tétel, ahol kb. 1500Ft-ot felszámolnak, azt nem találtad meg rajta?
Kérdezzél rá, hogy mi ez a tévesen érvényesített promóciós kedvezmény.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#64949) Yahoo válasza Soulfly842 (#64947) üzenetére


Yahoo
aktív tag

Aha, így nagyjából értem, köszönöm a segítségeteket!
Kérdés, hogy havi rendszerességgel fogják vonni a tévesen érvényesített promóciós kedvezményeket?
A fennmaradó összeg feltehetőleg az alapdíjcsomag árának emelkedéséből adódik, mert emlékeim szerint nem 4700 Ft volt a kedvezmények nélküli ár, de ennek még utánanézek régebbi számlák alapján.

De ezekre rákérdezek tőlük, írok nekik, hívom őket.

Amennyiben költözöm és Telekom szolgáltatási területen kívül esik az új lakcím (vidék), akkor miként zajlik a szerződés felbontása? Gondolom be kell először jegyeztessem a lakcímkártyámra az új címet és azzal együtt kell bemenjek egy T üzletbe?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#64950) SlayR válasza madle (#64942) üzenetére


SlayR
senior tag

Nem árt kicsit zargatni őket, ha olyan van :)

bbmt Arra azért remélhetőleg ügyelnek olyan ne legyen, de zargatni belefér őket mert néha elúsznak dolgok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.