Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61894) Intelligencs válasza zex (#61891) üzenetére

Ez nem olyan bitszintű tükrözés, mint mondjuk a RAID1, hanem fájlszintű, szóval jó lesz. Ha mondjuk backupolni akartok a 120j-re, akkor érdemes nagyobb lemezt venni bele, mint 3 TB, gondolva a növekményre. De vehetsz 220j-t is, két lemezzel, és az egyik lemezre tükrözöd a fő NAS-t, a másikra meg mondjuk napi backup-ot csinálsz. De vehetsz két darab 220+-t is, akkor meg csak kinevezés kérdése, hogy melyik a primary és melyik a secondary, mindkettő tökéletesen el tudja látni ugyanazokat a funkciókat.

@dkess: Már hetek óta csak erről a négy új NAS-ról olvasgatok, hidd el minden különbséggel tisztában vagyok, ezért is írtam, nekem csak a processzor az érdekes, a többi érdektelen. Sajnos nem találtam olyan tesztet ami például virtualizálás során összeveti a két processzort, de nem gondolnám, hogy az erősebb számottevően erősebb lenne. Mégis csak 10W-os atom procikról beszélünk.

A ventilátor pedig azért lehet szempont, mert 720-asra több panaszt olvastam ebből a szempontból, a 220-asra pedig nem. Hiába ugyanaz a ventilátor. De simán lehet, hogy a 220-asra csak azért nincs panasz, mert később jött ki, és még nem használják annyian.

The Amiga, Born a Champion

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.