Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26901) TimeCenter válasza Gudy (#26891) üzenetére


TimeCenter
tag

Napi használat, ha vigyázol rá, nem koptatja meg annyira, hogy látványos legyen. Motorbaleset vagy ha jól odakened valamihez az viszont biztos látszódik. Tokkal együtt lehet cserélni.

(#26902) Attila! válasza Takuun (#26888) üzenetére


Attila!
tag

itthon is :
http://trendmagazin.hu/cikk/hazai-sztarok-es-karoraik

(#26903) WiZARD válasza Attila! (#26902) üzenetére


WiZARD
addikt

Mondjuk Kalón még nem láttam AP-t, bár annyira nem figyeltem az óráját, de az talán feltűnt volna. Na majd megnézem jobban
(kollégám, 2 asztallal odébb ül)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#26904) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

meló van fiúk...

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#26905) tupacamaru válasza Miamiquake (#26904) üzenetére


tupacamaru
veterán

:Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26906) WiZARD válasza WiZARD (#26903) üzenetére


WiZARD
addikt

most óra sincs rajta... (és mintha máskor se nagyon láttam volna)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#26907) #76385920


#76385920
törölt tag

A Hublot mitől ennyire "trendi"? :) Az én szememnek ráadásul még csúnyák is...

[ Szerkesztve ]

(#26908) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

Kövezzetek meg, de nekem a Hublot órák egyáltalán nem tetszenek! :B

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#26909) Misi1979 válasza Attila! (#26902) üzenetére


Misi1979
őstag

Érdekelne, hogy vajon a felsorolt "celebek" tényleg megvették-e az adott Hublotokat vagy úgy vágták hozzájuk az ehhez hasonló cikkek miatt. És ha mégis megvették, vajon a listaárhoz képest mennyit kellett kipengetniük.

Engem pl. rettenetesen taszít a Hublot (és nem csak a sunyi marketinggépezetük miatt).

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#26910) Dzsana válasza WiZARD (#26903) üzenetére


Dzsana
senior tag

Milyen asztallal ül odébb, vagy mi van? Most is pókereztek? :D

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#26911) Empsepo válasza #76385920 (#26907) üzenetére


Empsepo
senior tag

Az ilyen plakátok miatt:

És miatta:

Jean- Claude Biver

És persze a minősége miatt is valszeg.

(#26912) WiZARD válasza Dzsana (#26910) üzenetére


WiZARD
addikt

Majdnem... :)
Bróker vagyok, ő is valami olyasmi (volt), itt dolgozik velem 1 szobában.
(mielőtt valaki ilyet feltételezne, nem brókernet, biztosítás és hasonlók. isten ments.
deviza/értéktőzsde :) )

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#26913) Zozzer888 válasza Misi1979 (#26909) üzenetére


Zozzer888
addikt

Mért ne vették volna?Nem hinném hogy a Hublotnak ilyen reklámarcok kellenének:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#26914) Miamiquake válasza Zozzer888 (#26913) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Tuti kaptak kedvezményt, ez nem kérdés. De én nem szidom mert értékes (picit túlárazott) jó márka.

A jayz "modell" meg marketing fogás.
Egyszer és mindenkorra meg kell értenünk nekünk európaiaknak: USA a célpiac MINDENBEN szinte...

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#26915) Zozzer888 válasza Miamiquake (#26914) üzenetére


Zozzer888
addikt

Jó hát kedvezményt még Zsékettő is kapott, aztán nem celeb:) (bocsi:D)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#26916) Miamiquake válasza Zozzer888 (#26915) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

MÉG nem celeb :) ;]

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#26917) Misi1979 válasza Zozzer888 (#26913) üzenetére


Misi1979
őstag

Ez ennél kicsit bonyolultabb, a médiafigyelem a legfontosabb az ilyen "feltörekvő" márkáknak, ezért szinte szabad kezet kaphatnak a hazai felelős személyek. Simán el tudom képzelni még azt is, hogy a kicserélt "Hubi" is belső munka volt - ha nem is, az utána jövő ingyenreklám jóval többet ért, mint maga a karóra.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#26918) Miamiquake válasza Misi1979 (#26917) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Akkor a nap kérdése:

Tegyük fel hogy mindenki "híres médiaszemély". Ki melyik márkát választaná és miért?

Kezdem én az egyszerűség kedvéért

Egyértelműen Baume & Mercier és egy Capeland 100062 lenne a választás. :B

[ Szerkesztve ]

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#26919) seiko válasza Miamiquake (#26918) üzenetére


seiko
senior tag

Rolex, és azon belül Submariner.
És hogy miért: mert a legjobb mechanikus órának tartom, és ez a fazon a kedvencem.
És azért, mert James Bondnak is volt ilyenje! ;-)

(#26920) Miamiquake válasza seiko (#26919) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Ökör kedvenc, és talán a legjobb a márkán belül is.
Tudtam hogy ezt választod egyébként :DDD

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#26921) Zozzer888 válasza Miamiquake (#26918) üzenetére


Zozzer888
addikt

Omega, és egy 1969-es Speedmastert:)Lényegében azért ami oda van írva:)

ha nem számítana a pénz akkor konkrétan a 3ból az egyiket amelyik járt a holdon:)

szerk: de ha nem találnék 69-est, ez is jöhetne...hüm...én elég szerény celeb lennék.

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#26922) evo87 válasza Miamiquake (#26918) üzenetére


evo87
őstag

Tag Heuer Carrera Chronograph 1887 41mm

Szerintem gyönyörű óra. Ha visszafogottabb áron kellene kívánnom, akkor Certina DS Podium, hasonlóan klasszikus és elegáns színösszeállításban.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#26923) WiZARD válasza Miamiquake (#26918) üzenetére


WiZARD
addikt

nehéz kérdés, ha már márka arca lennék, akkor talán több órát is adhatnak, vagy néha cserélhetik hogy mi van nálam, így valami olyan márka kéne, ahonnan minél több óra tetszik :)
asszem IWC, esetleg Omega, talán Rolex
ha csak 1 óra akkor Rolex Submariner vagy IWC Big Pilot, bár biztos találnék majd minden márkától olyan órát, ami kéne...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#26924) Dzsana válasza Miamiquake (#26918) üzenetére


Dzsana
senior tag

IWC Portugesee ezt választanám.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#26925) Dzsana válasza WiZARD (#26923) üzenetére


Dzsana
senior tag

WIZARD, írtam privit.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#26926) Misi1979 válasza Dzsana (#26924) üzenetére


Misi1979
őstag

Dettó. IWC Portuguese Perpetual Calendar, Reference 5023.

És hogy miért? Egy ilyen óránál szükséges indoklás???:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#26927) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Látom mindenki a nagyok közül szemezget.
Bár celeb lelkünk mélyén tudjuk hogy a Casiohoz is adnánk a nevünk ha ők ígérnék a legtöbb nullát a bankszámlánkra :)

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#26928) Dzsana válasza Misi1979 (#26926) üzenetére


Dzsana
senior tag

Vasárnap vendégségben voltunk az asszonyom főnökasszonyánál, és basszus, mit látok ott a TV állványon? Na mit látok? Hát egy IWC Portugesee-t! Pont ugyan ilyet! Először azt hittem, rosszul látok! Rohadt szép élőben, és végre foghattam egyet a kezemben!

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#26929) Szizol


Szizol
tag

Azért ez nem néz ki rosszul :)

(#26930) Zozzer888 válasza Miamiquake (#26927) üzenetére


Zozzer888
addikt

Lásd Vettel, Webber:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#26931) WiZARD válasza Miamiquake (#26927) üzenetére


WiZARD
addikt

hát nem volt kikötve, hogy milyen celebnek kell lenni :D
pl Zimány Linda Michael Kors órákban van mindig.
F1-ben látni a TW Steel nevű csodát is valamelyik pilótán.

jó pénzért felvenném ezeket is, de a kapott pénzből inkább vennék valami normálisat privát használatra :D

de tőlem akár Seiko is lehet, ha a japánok akarnak támogatni, akad pár szép GS :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#26932) evo87 válasza Miamiquake (#26927) üzenetére


evo87
őstag

Adják is az RBR-esek. Noha érdekes módon az Edifice szériát nyomják nagyon, holott az Oceanusnak sokkal szebb és értékesebb példányai voltak. Ahogy látom, az Oceanus szériát sajnos végleg levették a Casio étlapjáról.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#26933) #76385920


#76385920
törölt tag

Rolex vagy IWC, esetleg Girard-Perregaux... :)

(#26934) orvil válasza Miamiquake (#26918) üzenetére


orvil
tag

Vacheron Constantin Tour de l'Ile, a tobbi meg elerheto aron van (roller, iwc, tarsai), de ez ..... ez sajnos nem.

(#26935) Mariner


Mariner
tag

Nekem egy szolíd Lange 1-es kellene, Németországból, ha nem követelmény a svájci/japán vonalon mozogni :)

MZ/X jelentkezz!

(#26936) Miamiquake válasza orvil (#26934) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Ebben van valami, bár egy átlag embernek egy alap használt Rolex Cellini is megfizethetetlen.

Milyen gyorsan elkelt a "replikának álcázott műanyagdarab"

Vagy talán minket nem bírt? :)

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#26937) ElRamos


ElRamos
tag

Megmondom őszintén, nekem soha nem kellene milliós karóra, még akkor sem, ha milliárdos lennék. Mondjuk ha nyernék a lottón, ráadásul több milliárdot, elgondolkodnék néhány karórán, de addig még álmodni sem merek ilyen órákról. Persze mint a sok "órabuzi"-nak (elnézést a kifejezésért, pozitív értelemben értendő), nekem is vannak álmaim olyan órákról, melyeket sosem kaphatok meg.

Én például EZT az órát nagyon szeretném, de nekem még ez is az elérhetetlen kategória, mint az emberek többségének. Ha milliárdos lennék, nem szeretnék milliós karórákban mutatkozni, nekem azok olyan órák lennének, melyeket még a széltől is óvnék.

Jelenleg egy Orient Black Ray karórám van, amivel nagyon meg vagyok elégedve, ennél több nekem nem is kell (a fenti Certinát azért elfogadnám). :D

Tényleg, tudja valaki, hogy az Orient Ray-nek mennyi a járástartaléka?

(#26938) pohár válasza ElRamos (#26937) üzenetére


pohár
félisten

ha milliárdos lennél, a milliós órákat nem védnéd te semmitől... annyit veszel helyette, amennyit akarsz

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26939) seiko válasza pohár (#26938) üzenetére


seiko
senior tag

A legtöbb gazdag ember nem így gondolkozik, és ettől (is) gazdag! ;-)

(#26940) pohár válasza seiko (#26939) üzenetére


pohár
félisten

hát nem hiszem, hogy egy olajsejk a naptól is védeni fogja a 30-40 milliós óráját :D
sőt, én se vigyáznék rá szerintem, ha lenne 6 milliárdom, nem hiszem, hogy meghatódnék (se a bankszámlám), ha összetörne valahogy egy 20 milliós órám :N

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26941) seiko válasza pohár (#26940) üzenetére


seiko
senior tag

Kívánom, hogy egyszer gazdag legyél.
Akkor majd talán másképpen fogsz gondolkozni. ;-)

(#26942) Zozzer888 válasza pohár (#26940) üzenetére


Zozzer888
addikt

Mint az arab sejk aki vett anno 7db S 600ast a szívárvány 7 színében...ÉS HASZNÁLTA IS! :DDD

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#26943) pohár válasza seiko (#26941) üzenetére


pohár
félisten

ha lesz ennyi pénzem, kapsz egy Submarinert, de össze ne törd nekem, nem kapsz másikat! :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26944) seiko válasza pohár (#26943) üzenetére


seiko
senior tag

Köszönöm, de inkább kérek öt-tíz Steinhartot! ;-)

(#26945) SQX_Barto válasza Miamiquake (#26918) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem Omega lenne mindenképp (tudom sokan nem szeretik, de nekem kedvenc)
Omega De Ville Hour Vision Blue
De lenne mellette fekete és kék SeaMaster-em is, pár 007-es limitált óra, meg körbenéznék a palettájukon, hátha megtetszik még valami :) (ha már szponzorálnának, ne egy órával szúrják ki a szemem :D )
De IWC-t se utasítanám el vagy AP-t :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#26946) nostromo73 válasza Zozzer888 (#26921) üzenetére


nostromo73
tag

Én még megfejelném a dolgot, egy ilyennel is :)

Egyébként hasonló okok miatt szimpatizálok én is a Fortiszal :D
Ha tehetném vennék is egy ilyet, vagy a jó öreg Omegát.... :K

[ Szerkesztve ]

(#26947) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Meg tudna mondani egy hozzaerto, hogy ez milyen ora?: [link] Marmint, hogy jo, rossz, hulladek :DDD stb, nem venni akarok ilyet, csak a kornyezetemben van egy es erdekelne.

Koszonom! :)

(#26948) Wg5113 válasza Miamiquake (#26918) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Én maradi vagyok úgyhogy maradnék Rolex Subnál dátum nélkül.
Szizol: Az Orient sok szép új órát produkál.

(#26949) Miamiquake válasza Wg5113 (#26948) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

2 szavazat a Subnak :R

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#26950) evo87


evo87
őstag

Egyébként van valamilyen különösebb oka, hogy a búvároknak ilyen népes rajongótábora van vagy egyszerűen csak a stílusa miatt voksolnak rá olyan sokan?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.