Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27601) seiko válasza Wg5113 (#27595) üzenetére


seiko
senior tag

13 éve kaptam tőle engedélyt egy akkoriban 360 ezerbe kerülő karóra megvásárlására, de nem éltem az alkalommal. És azok az idők elmúltak. :-(

(#27602) Wg5113 válasza seiko (#27601) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Ennyi romlás után most már csak javul a helyzetünk és normális körülmények között hódolhatunk szép hobbinknak.Kicsit olvasgattam erről aSinn-ről és nagyon ütős.Jó anyagú tok ,pontos illesztések, szebb mint a fekete, legjobb eta kvarc, 7év elem élettartam.A németek beleadtak apait-anyait.

[ Szerkesztve ]

(#27603) seiko válasza Wg5113 (#27602) üzenetére


seiko
senior tag

Pénzem lenne rá, csak a szempontok változtak. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#27604) Dzsana válasza seiko (#27593) üzenetére


Dzsana
senior tag

Na látod, ebben igazad van, egy ww közelébe se érnek. A ww-k nagyon stabil, masszív, pontos szerkezetek, nem véletlen, hogy 50 év után is kitűnőek!

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#27605) WiZARD


WiZARD
addikt

Amennyire nem tetszettek eddig a Breitlingek, annyira kezdenek tetszeni az elmúlt napokban :p

Most a Superocean Héritage 46 szériába botlottam, akár chrono, akár a sima 3 mutatós, nagyon bejön.

chrono
sima

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#27606) Cha-b


Cha-b
senior tag

Órákhoz létezik olyan tesztelős oldal, mint például a műszaki cikkekhez ? Olyanra gondolok, ahol bemutatják őket, esetleg szétkapják, belenéznek, és utánna pontozzák mondjuk összeszereltség, megbízhatóság, design, ár-érték arány, vagy hasonló kritériumok alapján ? Mert egy ilyen sokat segítene mondjuk nekem, vagy másoknak, akik nem értenek az órákhoz. :)

CSAKAKISPEST!!!!

(#27607) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Azt hallottam a nagy Amerikából, sokkal olcsóbban lehetne hozzá jutni az órákhoz. Erről nektek van valami infótok esetleg valami ajánlott bolt ahonnan megbízhatóan lehet vásárolni?

Köszi! :R

(#27608) seiko válasza Dzsana (#27604) üzenetére


seiko
senior tag

Még jó, hogy a fejlesztők nem ragadtak le a lemezből kiütött szerkezeti elemeknél, hanem rendületlenül dolgoztak tovább, és hozzásegítettek minket mondjuk a SpringDrive csodálatához! ;-)

(#27609) seiko válasza WiZARD (#27605) üzenetére


seiko
senior tag

Jaj, az a második létezik gyári milanese karcsattal, hát azzal csodaszép!!!!!

(#27610) seiko válasza cekkk (#27607) üzenetére


seiko
senior tag

Ha futárcég hozza, akkor biztos a plusz ~35% adó.
Ha postai úton jön, akkor necces.
Ha van kint ismerősöd, akkor vele érdemes behozatnod.

(#27611) seiko válasza Cha-b (#27606) üzenetére


seiko
senior tag

Sajnos a legtöbb esetben ezek a tesztek nem szubjektívek.

(#27612) Wg5113 válasza seiko (#27603) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Gondolom neked is vannak ennél fontosabb dolgaid.

(#27613) tatv


tatv
csendes tag

Szasztok.

Jó szemű szakértők: milyen márkájú lehet ez az óra?

(#27614) cekkk válasza seiko (#27610) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi :R

És akkor egy valós boltot tudnál mondani, mert gondolom van ezer aki amerikainak álcázza magmát és még ráadásul hamisat is árul :W

(#27615) Cha-b válasza seiko (#27611) üzenetére


Cha-b
senior tag

Rendben, köszönöm.

CSAKAKISPEST!!!!

(#27616) tatv válasza seiko (#27610) üzenetére


tatv
csendes tag

Pontosítsunk: 150 EUR-t meg nem haladó érték esetén (ha magánszemély saját részére veszi) nem kell vámot fizetni, "csak" 27% áfát.

[ Szerkesztve ]

(#27617) Wg5113 válasza WiZARD (#27605) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Nekem is tetszik a sima akár a 41-es is főleg a vöröses bordó. A vaterán most van egy kék és volt egy bordó is.Szépek.

(#27618) evo87 válasza seiko (#27611) üzenetére


evo87
őstag

Hát én épp azt szeretem ha nem szubjektívek, hanem objektívek. :))

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#27619) seiko válasza Wg5113 (#27612) üzenetére


seiko
senior tag

De még mennyire!!!!!!!

(#27620) Dzsana válasza tatv (#27613) üzenetére


Dzsana
senior tag

Az egy Omega Seamaster

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#27621) tatv válasza Dzsana (#27620) üzenetére


tatv
csendes tag

Kösz, akkor nekem is jó meglátásaim vannak (még). :)

(#27622) WiZARD válasza Dzsana (#27620) üzenetére


WiZARD
addikt

én nem vagyok biztos benne.
így hirtelen nem találtam 1 Seamastert sem, aminek 4-5 óra közt lenne a dátumablaka
(kivéve ploprof, de ez egyértelműen nem az :) )

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#27623) Dzsana válasza WiZARD (#27622) üzenetére


Dzsana
senior tag

Erről az öreg bácsi jut eszembe, akit elvittek az állatkertbe, és mikor meglátta a zsiráfot, akkor azt mondta, hogy márpedig ilyen állat nincs is! :D

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#27624) seiko válasza WiZARD (#27622) üzenetére


seiko
senior tag

És ha hamis? :Y

(#27625) t-bali3 válasza seiko (#27573) üzenetére


t-bali3
senior tag

Ebben nagyon egyetértünk, Nekem is a kedvencek között van :DDD

Tudod, hogy mennyibe kerülne egy elemcsere megközelítőleg?

(#27626) seiko : Tudom, amikor először ideírtam a fórumba, akkor erről ábrándoztam, de sajna nem jött össze :)

[ Szerkesztve ]

(#27626) seiko válasza t-bali3 (#27625) üzenetére


seiko
senior tag

Kár, hogy majdnem félmillió Forint. :-(

(#27627) Wg5113 válasza seiko (#27626) üzenetére


Wg5113
aktív tag

JAJ!!!!!! :W

(#27628) ds podium


ds podium
csendes tag

Mestermű!

O+A

(#27629) jeneyakos


jeneyakos
csendes tag

Üdv Mindenki!

Az alábbi Certina órán filózgatók már több hónapnyi órakeresés után.
Bárkinek bármi tapasztalata?

u.i.: Szerény véleményem szerint majdnem, hogy szégyenletes az, hogy se a gyártó hivatalos oldalán, se máshol nem található más kép az óráról, többek között azt sem tudni, hogy normál vagy béka/pillangó csattal adják.

(#27630) Cha-b


Cha-b
senior tag

Erről az óráról mik a vélemények? [link] Meg magáról a kaucsuk vagy gumi (nemtudom hogy hívják óranyelven) szíjról? Mivel a fekete bevonatos dolgokról lebeszéltetek mivel kopik, bőrszíjat nem szeretnék, ez legalább fekete. :) Kényelem, és tartosság szempontjából milyenek ezek a szíjak?

CSAKAKISPEST!!!!

(#27631) fazerzje válasza Cha-b (#27630) üzenetére


fazerzje
csendes tag

Nekem a Doxán amit úszáshoz használok ilyen "gumi" szíj van és egyáltalán nem gáz .. :U

(#27632) Cha-b válasza fazerzje (#27631) üzenetére


Cha-b
senior tag

Nekem nem úszáshoz kéne, sima utcai használathoz, ahhoz sem gáz egy gumi szíj? :)

jeneyakos: Ha a szemem nem csal akkor ő lenne az [link] és itt vannak más képek is oldalt.

CSAKAKISPEST!!!!

(#27633) fazerzje válasza Cha-b (#27632) üzenetére


fazerzje
csendes tag

Szerintem egyáltalán nem .. :) De a legjobb az lenne, ha elmennél valahová ahol ez kapható és ott személyesen felpróbálnád .. :))

(#27634) csabulaxi válasza jeneyakos (#27629) üzenetére


csabulaxi
senior tag

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#27635) Cha-b válasza fazerzje (#27633) üzenetére


Cha-b
senior tag

Természetesen úgy lesz, de írtam korábban, hogy jan. vége febr elején lesz aktuális az óravásárlás, csak már most keresgélek olvasgatok. összeszedem az alternatívákat amik így neten tetszenek, megnézem mindet élőben, és utánna döntök. Nem szeretnék minden info nélkül bemenni egy óraboltba, ahol van 1000 féle óra, és ott állni tanácstalanúl órákat. :) Legalább az alternatívákkal legyek tisztában amik beleférnek a keretembe, és netes kép alapján tetszenek, élőben pl. lehet nem is fog tetszeni amit neten kinéztem. :)

CSAKAKISPEST!!!!

(#27636) csabulaxi válasza csabulaxi (#27634) üzenetére


csabulaxi
senior tag

+ egy videdő rőla

C017.407.16.037.00

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#27637) Wg5113


Wg5113
aktív tag

Wizard ha még esedékes:http://www.leboncoin.fr/montres_bijoux/400961331.htm?ca=12_s

(#27638) tupacamaru válasza csabulaxi (#27634) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ezen a képen sokkal szebb. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27639) Szizol válasza Cha-b (#27632) üzenetére


Szizol
tag

Sztem nem gáz a gumi szíj, én simán elhordanék vele egy órát. Tartósnak tuti tartósabb, mint a bőrszíj, csak kevésbé elegáns.

(#27640) WiZARD válasza Cha-b (#27630) üzenetére


WiZARD
addikt

Nekem van kaucsuk szíjam, szeretem, többnyire kényelmes. nyáron azért bele lehet izzadni, ha túl szoros/nem szellőzik, de vízálló, egyszerű lemosni.
Nyilván nem tart örökké, gyári kaucsuk szíjak elég drágák tudnak lenni. Hirsch 10-15k, Bonetto Cinturini 10€

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#27641) WiZARD válasza Wg5113 (#27637) üzenetére


WiZARD
addikt

thx de 27 nap után, kb kizárt, hogy meglegyen :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#27642) Wg5113 válasza WiZARD (#27641) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Valószínűleg így van ,de csak egy email.

(#27643) WiZARD válasza Wg5113 (#27642) üzenetére


WiZARD
addikt

azt azért elküldtem :)
karcos üveg nem zavarna, mehet bele yobokies féle zafír, lünetta meg csak nem olyan gáz, bár elég béna kép...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#27644) Cha-b válasza WiZARD (#27643) üzenetére


Cha-b
senior tag

köszi a válaszokat.

Gondolom ahol a lyukak vannak ott lehet kisebbre venni a szíjat, illetve kissebre vágni ? és mivan, ha vkinek pont nem jön ki a méret, hogy ne lötyögjön, és ne is legyen túl szoros? Mert gondolom úgy kell levágni, hogy mind2 szárából 1et-1et egyszerre? hogy alul a csatt középen maradjon ?

Szerk.: Természetesen nem a 27643asnak ment válasznak, csak félrenyomtam, új helyett válasz.

[ Szerkesztve ]

CSAKAKISPEST!!!!

(#27645) N.otorious


N.otorious
senior tag

Valaki meg tudná mondani, hogy mi lehet a különbség két óra között ha a szerkezete ugyan az, csak márkában más, meg árban..?

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#27646) krisztianAMG válasza N.otorious (#27645) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Kérdésben a felelet? :D

(#27647) seiko válasza N.otorious (#27645) üzenetére


seiko
senior tag

Tok anyaga+formája, vízállóság, üveg, számlap, szíj, szerkezet minősége. :Y

(#27648) seiko válasza Cha-b (#27644) üzenetére


seiko
senior tag

Tapasztalat alapján kell levágni a szíjat úgy, hogy kényelmes legyen (nem biztos, hogy a csatnak középen kell lennie)!
Magán a csaton is van három luk, ott lehet "finomhangolni".
Általános vélemény, hogy egy szíj akkor kényelmes, ha a mutatóujjad éppen aláfér.
De vannak akik lötyögősen, és vannak akik szorosan szeretik. :K

Én nem szeretem a kaucsuk szíjat, mert "megfulladok" benne. :(

(#27649) young78 válasza Cha-b (#27644) üzenetére


young78
tag

ha elrontod, vagy megnő a kezed, vagy eladod, érdemes venni új szíjat. Nem olcsó, de a csat közép nélkül azért megfizethető.

(#27650) blt.62 válasza cekkk (#27607) üzenetére


blt.62
őstag

Nézz szét nálam. (fehér órák).

MegtorloXp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.