Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52451) meridaharcos válasza maroni (#52434) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Köszönöm, meg is rendeltem ! :R

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#52452) zsiz válasza Vertigo18 (#52440) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi. Igen, jól látszik a két kékes színű LED, el is küldtem a képet a BG-nak, de azt írták vissza, hogy küldjek még pár képet amin látszik, meg legyen rajta a csomagolás is. Mondjuk a melegfehérnek is természetes (pure white) fehérnek kellett volna hogy legyen, de mindegy :D

Még nem tudom mennyire zavaró, mert a másik szalagot tettem fel csak egyelőre, azzal viszont nem volt ilyen gond. Jól érted, egy élvédő van felcsavarozva a legfelső polc aljára és arra van ragasztva a szalag, onnan világít lefelé. Ha lesz időm, ugyanezt megcsinálom a középső polccal is, az meg az alsót világítja majd meg.

Gondolkodtam a PC tápos megoldáson is, de elvetettem. Nincs itthon felesleges tápom, csak emiatt szerezni (költeni rá) meg nem akartam (minél olcsóban akartam kihozni). Meg azért egy telefontöltő kulturáltabban is néz ki (+nincs hangja és a port/esetleges párát is jobban bírja). A másik indok meg az volt az usb szalag mellett, hogy ha nem válik be, ahova terveztem, akkor megy a tv háta mögé. Ja és persze olcsóbb is, mint az 5050-es :D De jó lett arra amire kellett, lehet, hogy a 12V 5050 már túl fényes is lett volna nekem oda.

(#52446) Nestor16: köszi, nekem is az első, de biztosan nem az utolsó LED szalagom :D Jó dolgokat ki lehet hozni belőle, főleg ha pl lakásfelújít az ember és meg tudja csinálni úgy ahogy akarja.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#52453) atthany válasza zebede (#52450) üzenetére


atthany
aktív tag

ez megy AA elemmel is?

(#52454) Sziahomi válasza atthany (#52453) üzenetére


Sziahomi
tag

Megy elemmel, én azzal használom.

(#52455) cris78


cris78
őstag

Rohamosztagos [link] kulcstartó 0,39 USD a white kuponnal. Véderhez black a kupon.

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#52456) zebede válasza atthany (#52453) üzenetére


zebede
őstag

Persze, 1db ceruza elem kell bele, nálam hetekig bírja.

(#52457) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!

Olcsó, de jó Wifi Display-t keresek. Tudtok ajánlani? :)

Én ezt találtam:
MiraScreen 2.4GHz WiFi Display Dongle - $9,5

Ez mennyire jó vétel?

Xiaomi Fan

(#52458) fecus


fecus
őstag

Nyertem liciten egy 5m-es pure white led szalagot. 5A és 12V és 60W, stb. ahogy szokott lenni. Tényleg világít, de az 5 méter 2A-t vesz fel és ennek arányába működik.

Írtam az eladónak. Azt írta, hogy:
"sorry ,how about refund to you ? would you pls leave us a positie feedback if we could solve the problem with a happy ending ?"

Én ezt úgy fordítottam, hogy visszaad valamennyi pénzt és én adjak neki 5 csillagot.
Írtam neki, hogy rendben.

Most jött a levél, hogy teljes visszautalást adott, de nem tudok neki csillagot adni. Eltűnt a termék a listámból. Mit értettem félre vagy csináltam rosszul? Tudok még neki pozitív visszajelzést adni?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#52459) luke30 válasza atthany (#52453) üzenetére


luke30
tag

Menni megy, de azért 14500-as cellával kell ezeket már használni. Eléggé érzékelhető a különbség.

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#52460) cris78 válasza Flexy90 (#52457) üzenetére


cris78
őstag

Nekem van. UPC Horizon Go nem megy :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#52461) windlord


windlord
őstag

Telefonhoz tempered glass rendelt mar valaki?
Kitol erdemes?
Most jott meg egy, de hulladek minosegu volt...

(#52462) Laca1212 válasza luke30 (#52459) üzenetére


Laca1212
őstag

Mi a különbség?

(#52463) betyarr válasza windlord (#52461) üzenetére


betyarr
veterán

én többet nem veszek tg-t a telóra.a jó minőségűek is csak egy kalap sz*rt értek eddig nálam.vagy eleve buborékos maradt,vagy kis idő elteltével kezdett bubisodni.inkább neoprén tok,oszt csókolom.

(#52464) dave0 válasza windlord (#52461) üzenetére


dave0
csendes tag

Ajánlott eladó: [link]

(#52465) luke30 válasza Laca1212 (#52462) üzenetére


luke30
tag

A fény ereje, a (papíron) 600 lumen -hez már kell a Li-Ion.

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#52466) Laca1212 válasza luke30 (#52465) üzenetére


Laca1212
őstag

Aha...értem. Köszi!

(#52467) windlord válasza dave0 (#52464) üzenetére


windlord
őstag

Betyarr: koszi!

De neki nincs ilyesfeleje :)

Saccco: Szinten zenesz!

[ Szerkesztve ]

(#52468) Saccco válasza betyarr (#52463) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem csak pozitív tapasztalatom van vele.
Sőt egyszer már a kijelzőt is megvédte.

Windlord:
Teljesen mindegy melyiket veszed, a drága is lehet hibás. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#52469) Ombre85 válasza elszabi (#52442) üzenetére


Ombre85
tag

+(#52446) Nestor16

Íme: Rizslámpa ledesítése

A képeknél láthatónál azért némiképp egyenletesebb a színe, nem ilyen foltos :)
+ mégis benne hagytam az eredeti lámpát, mert elférnek egymás mellett és néha még jól jöhet.

(#52470) bul07 válasza windlord (#52461) üzenetére


bul07
nagyúr

ebay
bestoffer4yu(ahogy már linkelték), annyi hogy két darabot rendelj mert akkor a másodikra 50% kedvezmény jár

ali
Shenzhen Heronsky Technology Co., LTD

Mindkettőtől rendeltem már több darabot semmi gond velük, biztosan becsomagolva küldik szállítás közben nem törnek össze

(#52463) betyarr

Én 7-8 telefont menedzselek(tok, kijelző védelem), de eddig semmi az általad említett dolog nem jött elő Tempered Glass kapcsolatba (S2, 3db A3, X5, Ace 4, Ace 3, stb)
Egy kettőnél jobban rákellet nyomkodni a levegő miatt de annyi

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52471) #15241216


#15241216
törölt tag

Sziasztok!

Ha van TN akkor meddig követhető? Azt is látni fogom ha átvettem (átveszi valaki)?

(#52472) 4m@15 válasza bul07 (#52470) üzenetére


4m@15
tag

Én sem értem mi bajuk lehet ezeknek. Én a legolcsóbb üveget veszem és semmi bajuk. Most egy március elején vásárolt iPhonent használok amire akkor tettem a fóliát. Semmi baja, se buborék se törés. Édesanyámén és édesapámén is van, azokon több mint egy évesek a glassok és semmi bajuk. Pedig tényleg a párszáz forintos vackokat veszem. Mondjuk fel is halmoztam őket, nehogy elfogyjanak. :DD

[ Szerkesztve ]

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#52473) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!
Karkötőt szeretnék venni, valaki talán 2 hete mutatta milyen jött neki de nem találtam meg a linket hozzá.
Piros-kék színű volt és kis csavarral(outdoor- talán így hívják ) lehet összekapcsolni.
Esetleg nem látott ilyen valahol?

Köszi

(#52474) beg válasza #15241216 (#52471) üzenetére


beg
veterán

Ha valós a TN (2 betű 9 szám 2 betű) akkor igen. Átvételig követhető.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52475) Hopkins_001


Hopkins_001
tag

Bubis borítékot honnan érdemes venni? Akár hogy keresgélem drágák az itthoni árakhoz képest.
Kínai feladja nekem a 1 Dolcsis csomagot bubisba ,de egy üreset 150 Ftért ad :D

(#52476) betyarr válasza bul07 (#52470) üzenetére


betyarr
veterán

hát nem tudom,hol lehet a hiba.először vettem egy drága nillkint,de első perctől a bal alsó sarok nem tapadt rá.bubis maradt.pedig úgy letöröltem,hogy azon aztán semmi nem volt.aztán azt mondták,hogy várjak vele vagy egy hónapot,majd eltűnik.hát nem tűnt el.aztán azt tanácsolták,hogy vegyem le és finoman töröljem át megint a telót és tegyem vissza.így tettem,ezúttal a tetején maradtak bubik.persze mondanom sem kell,hogy ezeket lehetetlen kinyomni,mert ahogy nyomom és elengedem,akkor visszaugrik a levegő.na mondom jó,lehet hibás a cucc.vettem egy másik helyről egy mattot kicsit olcsóbban.alig vártam,hogy megjöjjön.felraktam,ez is bubis maradt.na mondom,most már ezt megreklamálom.jó,küldött másikat.feltettem és tökéletes lett.örültem,mint majom a farkának,mert tényleg alig látszott rajta zsírfolt.de nem tartott sokáig az öröm,mert a bal felső sarkán elkezdett bubisodni és napról-napra terjedt.et is megpróbáltam újra feltenni,de ez is csak rosszabb lett.na itt vágtam ki a kukába.a nagy semmiért kiadtam kb 3500 jmf-et :U :(((

(#52477) virkir válasza windlord (#52467) üzenetére


virkir
veterán

Vagy esetleg ha minőségi kell.
Mostanában jött kettő One1-re echte nillkin volt hibátlanul fel is ment és meglepően gyorsan ideértek.

betyarr
Ott akkor a telefonnal lesz gond mert jópár nillkin-t felraktam egyik sem buborékosodott a fóliákkal ellentétben és az én telefonomon lassan két éve lerobbanthatatlanul rajta van.
Már két helyen kipattogzott de ezen kívül semmi baja.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#52478) tupacamaru válasza betyarr (#52476) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem a hibát ott követted el hogy 1,5-2$-tól többet adtál érte. Nekem az első egy Mi3-on volt 600 forintba került és több mint egy évig volt rajta, úgy, hogy egy karc sem volt rajta és nem is vált fel. Már többször olvastam, hogy a márkás üvegek felválnak, törik a szélük és buborékosodnak.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#52479) bul07 válasza betyarr (#52476) üzenetére


bul07
nagyúr

Ácsi te fóliáról beszélsz????

Mert Tempered Glass-ba nincs matt ha jól tudom
Tempered Glass= műanyag vagy üveg lap elég vastag nem hajlik merev, video(első találat, nem márka vagy honlap miatt)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52480) betyarr válasza bul07 (#52479) üzenetére


betyarr
veterán

nem fólia,hanem tg [link]

tupacamaru: lehet :K bár,másodjára már nem akartam venni,de rátaláltam erre a matt tg-re és annyira megtetszett,hogy gondoltam adok még1 esélyt a tg-nek.sajnos nem jött össze...

[ Szerkesztve ]

(#52481) bul07 válasza betyarr (#52480) üzenetére


bul07
nagyúr

Na te

Már keresem is hogy van e az enyémre matt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52482) choco01 válasza zebede (#52450) üzenetére


choco01
addikt

Köszi rendeltem is kettőt. :R :R :R :R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#52483) Siriusb válasza bul07 (#52481) üzenetére


Siriusb
veterán

Én még nem találkoztam matt tempered glass-szal. :( Örülnék, ha létezne, de szerintem csak fóliát fogsz találni.

Szerk: ó, most nézem a linket, tényleg azt írja, hogy matt. :Y

[ Szerkesztve ]

(#52484) betyarr válasza Siriusb (#52483) üzenetére


betyarr
veterán

ez tuti matt.pár hónapig bizonyított :K nagyon tetszett (volna,ha nem kezd buborékosodni :W )

(#52485) Vertigo18 válasza betyarr (#52480) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem is Note 2-m van, megvettem rá az egyik legolcsóbbat, letöröltem a saját magam kissé hanyag módján, "ráejtettem", azóta sincs semmi baja sem. Nem tudok nyilatkozni, mi lesz egy év múlva, de fél éve semmi gond vele...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#52486) Nestor16 válasza Ombre85 (#52469) üzenetére


Nestor16
senior tag

Valóban nagyon jónak tűnik, pár képen ki is égette a fény a képet, de gondolom élőben szép. :)
Kreatív az ötlet és a megvalósítás. Lehet kipróbálom majd én is, hasonló rizslámpánk van.

Üdv, Dávid

(#52487) szakalistvan válasza betyarr (#52484) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Kerek 8 hónapja van fent egy 500Ft-os tempered glass,rádobtam,azóta még egy karc sincs rajt,nem buborékos.Lehet a telódon egyenetlen a felület.Egybként innen van :[link] a link már nincs meg.

(#52488) zsiz válasza Saccco (#52468) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem sincs bajom a tempered glass-szal, pedig én is a legolcsóbbat vettem. Hamarabb fogom lecserélni a telefont szerintem, minthogy baja legyen a fóliának.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#52489) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Kellene egy Nice Flor-S aka Flor2S (ugrókodos) kapunyitót kiváltó távirányító tartalékba. Látom, hogy eBay -en van vagy ezer féle de nem tudom melyik lenne megfelelő a célra. Alin van olyan amiről azt mesélik, hogy okés, de 100 darabot kellene rendelni belőle. Ugyan olyan kinézettel eBay -en is találtam, de bizonytalan vagyok benne, hogy az megfelelő lenne -e a célra. Nincs véletlen itt valaki, aki hasonló cipőben járt és sikeresen beszerzett/megtanított egy ilyen távirányítót?

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#52490) Saccco válasza zsiz (#52488) üzenetére


Saccco
nagyúr

Eddig nekem is mindig így volt. Viszont a mostani telefonomat megvédte a fiamtól. :DDD
A tok a sarkát, az üveg az üveg sarkát. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#52491) axlfsi


axlfsi
veterán

Nem tudjatok mi tortenik egy ideje az Ali-s kedvencekhez adas vagy a Store kovetes (Follow) opciokkal? Bongeszobol egyszeruen nem mukodik. Ha kedvencekhez adnek egy termeket, az almenu meg csak meg is jelenik (hogy melyik folderbe akarom a cuccot), de utana hiaba kattintok, nem kerul bele (es nincs is hibauzenet).

A Store kovetes utan pedig ez a hibauzi fogad:

UI.: igen, tudom, ez az eBay-es topik, de gyakorlatilag olyan sokan linkelunk ide is Ali-s cuccokat, hogy gondoltam, elfer a kerdes (elore is elnezest, ha megsem).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#52492) duronx


duronx
senior tag

Sziasztok! Rendeltem ledet (1m) de a rajta levő ragasztó silány minőségű és óránként leesik :(((
Hol tudnék venni rá valami jobbat? köszi

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#52493) dugynok


dugynok
senior tag

Tudom nem a reklám helye, de, ha már kijelzővédőjről van szó...
Ismeri valaki, tapasztalat?

NanoShine

Én most hallottam róla...

[ Szerkesztve ]

(#52494) wwenigma válasza dugynok (#52493) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kapasbol gorilla glass üvegre javasoljak ami karcallo...hátööööö.....nagyon draga alkoholos törlokendo....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#52495) axlfsi válasza dugynok (#52493) üzenetére


axlfsi
veterán

Nagyon jol hangzik, de... LOL :D Ugyanmar! Meg az a "teszt" is, hogy "felviszi a reteget", majd elsimogatja par ronggyal es utana ovatosan megsimogatja a kulcsokkal. De most oszinten: meg ha nem is karolcta ossze (persze, hogy nem, nem esett neki egyaltalan), mi bizonyitja, hogy a karcallossagot nem a konkretan amugy GG biztositotta? (nem tudom, de ez a felvetel biztos nem).

(#52494) wwenigma ahogy irtad, kedves kollega: draga alkoholos torlokendo! ;)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#52496) wwenigma válasza axlfsi (#52495) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Temperalt uveget is igy kell felrakni, eloszor nedves torlokendo aztan a szaraz majd az uveg ha csillog es pormentes is. Nos, ebbol a csomagbol az üveg ki lett sporolva es krvadraga. :D

Egyebkent attol eltekintve hogy valoban jolsikerultnek kell lennie a telo kijelzojenek es a TG-nek is a tokeletes fennmaradasert, talan egy kis folyadekkal ra lehet segiteni (1-2 csepp viz, nem probaltam) Egy ido utan sajna nekem is alament a levego a tetejen, pár századmillliméter difi lehet ott de fennmarad csak csunyacska. 1x mar megvedte a kijelzot, ecigi 3ml-es fem patront ráejtettem 1méterről.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#52497) Beni2360


Beni2360
félisten

Ma megkaptam a kettő db SONX ICR 18650 aksiat a kérdésem az lenne, hogy létezik, hogy tök üresen küldik?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#52498) bul07 válasza dugynok (#52493) üzenetére


bul07
nagyúr

Mintha egy kaviccsal a szájába beszélne, többször megkellet nézem hogy megértsem mit mond :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52499) BullZeye válasza bul07 (#52498) üzenetére


BullZeye
veterán

Köszönöm, azt hittem csak engem idegesített. Értem én, hogy el akar adni valami vackot drágán, de bazki, egy pohár vizet nem fogadnék el tőle.

(#52497) Beni2360
Ha egy ideje raktáron állt, simán lemerült magától, kétlem, hogy egyesével feltöltenék eladás előtt az összeset.

[ Szerkesztve ]

(#52500) WestBam válasza Beni2360 (#52497) üzenetére


WestBam
senior tag

Még akkor nincs aktiválva a cella. Tedd töltőre, az intéz mindent. Csúnya is lenne, ha lemerülve küldenék. Vihetnéd egyből a veszélyes hulladékba.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.