Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52401) royalka


royalka
őstag

A két portos sima blitzwolf töltő másnak is csinált mar olyat hogy készülékre dugva össze vissza veszi a telefon az érintést? :/

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#52402) #92888064 válasza royalka (#52401) üzenetére


#92888064
törölt tag

doogee x5 pro töltése közben előfordult párszor.

(#52404) dptrsk válasza royalka (#52401) üzenetére


dptrsk
addikt

2A-s Samsung töltő okozott nálam ilyen hibát több MTK-s készüléknél is.
Csak addig érzékeli rosszul, amíg be van dugva.
Vélhetően túl erős a töltés.

(#52405) Watcher45 válasza sideburns (#52391) üzenetére


Watcher45
tag

Köszi. Megtaláltam, kissé el van bújtatva a "Link" gomb

(#52406) Sziahomi válasza royalka (#52401) üzenetére


Sziahomi
tag

Sok embernél csinálja. Így bünteti azokat, akik töltés közbe is a telot nyomják a barátnő helyett. :)

(#52407) Saccco válasza royalka (#52401) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nálam már volt, hogy előfordult, de nem jellemző.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#52408) fant0mi válasza royalka (#52401) üzenetére


fant0mi
addikt

Honor 6-on is erdekes toltes kozben a kepernyo erzekenysege. Egyszer ha ragondolok akkor is erzekeli, maskor meg szinte utni kell a kijelzot. Tobbfele kabellel is probaltam, a toltofej a ludas. Meg is kapta asszony, az o THL-jevel jol egyuttmukodik.

(#52409) csubuka válasza havri1 (#52395) üzenetére


csubuka
addikt

No hát tízkor még csak ráhangolás volt :D Meg az valamilyen szinten még munkának fogható fel, ha a W520-al szórakozok, de a Mi Bandet már nehezebb lenne kidumálni. :))

(#52410) mirci18 válasza fant0mi (#52408) üzenetére


mirci18
addikt

Ha már itt tartunk.
A múltkor meséltem azt hogy tönkrement az asszony a samsung memóriakártyája amit sincerity-től vásároltam.
Most vettem egy transcend-et helyette de azóta érezhetően a telefon lassult.
Mi lehet az oka?
Az enyémbe is transcend van mégsem lassul nincs vele gond.

Másik dolog.
Állítólag úgy néz ki hogy sincerity azt írja hogy a szokásos procedúra helyett inkább kifizeti a kártya árát nem kel visszapostáznom.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#52411) tipuka válasza 4m@15 (#52380) üzenetére


tipuka
addikt

köszi vettem én is. :R

más: nekem a a kuponos 9 centes USB 2.0 Micro SDHC kártya olvasó még processing és 17-én rendeltem, az nem gond? :)

(#52412) cris78


cris78
őstag

Tegnap fáklyás futáson voltunk. Ismerős hasonló hasi tasiban jött. Ha valaki belebotlik olcsóbb kiadásba, szóljon. :))

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#52413) Vertigo18 válasza cris78 (#52412) üzenetére


Vertigo18
addikt

Csak ledes jó, vagy jó sima is?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#52414) w.miki


w.miki
veterán

Ruha (póló) hajtogató szerkezetből van ajánlott?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#52415) DJ. Ru$y válasza tipuka (#52411) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem ma délelőtt adták csak fel szóval nyugi, majd meglesz az is. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#52416) cris78 válasza Vertigo18 (#52413) üzenetére


cris78
őstag

Sima van. Ledes kellene, de nem 3000-ért :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#52417) royalka


royalka
őstag

Köszönöm srácok. Akkor nem egyedi eset.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#52418) Minstrel válasza Janos250 (#52375) üzenetére


Minstrel
senior tag

Köszi, nem is tudtam a "normális" nevét :)

(#52419) tahepa válasza w.miki (#52414) üzenetére


tahepa
senior tag

(#52420) andrisbandi válasza mirci18 (#52410) üzenetére


andrisbandi
őstag

"de azóta érezhetően a telefon lassult"
A legegyszerűbben így tudod kipróbálni;
- a kártya nélkül megszűnik a lassulás?
- ha igen, akkor a kártyával lesz gond.
- le kell menteni az adatokat a kártyáról, majd azzal a telóval kell leformázni a kártyát amivel használni akarod. Ilyenkor meg szokott tátosodni a teló, mert eltűnik a sok pici fájl a kártyáról.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#52421) gabyka válasza andrisbandi (#52420) üzenetére


gabyka
aktív tag

Vagy a helyes megoldás:

-a kártya nélkül megszűnik a lassulás?
-a kártya másik telóban jó?
Ha igen, akkor lehet a teló kártyakezelése is a ludas...ha jól értelmeztem ez már a második eset :R

(#52422) terra052 válasza KaiotEch (#52400) üzenetére


terra052
őstag

Zseniális, 3 nagy diófánk van.... :DD :D

werkmania.hu

(#52423) nimfas válasza terra052 (#52422) üzenetére


nimfas
addikt

Szerintem ez hülyeség... Anyámnak van lombseprűje (gereblye) műanyag széles és 10* olyan hatékony mint a sima fém változat, levelet is rendesen lehet vele húzni.... Videót nézve aki kézzel szedi össze a levelet, diót az még is érdemli! Seprű, lapát nincs? ;]

Szerk: ilyen... [link]

[ Szerkesztve ]

(#52424) Met


Met
nagyúr

Megérkezett ma ez a mikrofon.
05.28.-án rendeltem 06.14 - 07.01 közöttre ígérte.
A kábel harisnyázott, kb. 90 cm hosszú, notebookhoz jó de nekem az asztali géphez rövid, kell egy hosszabbító.
A mikrofonos hajlítgatható szár forog a műanyagban, ez azért baj mert ha felveszem akkor lefittyed, nem áll meg a szám közelében. Pillanat ragasztóval megpróbálom orvosolni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#52425) mirci18 válasza andrisbandi (#52420) üzenetére


mirci18
addikt

andrisbandi gabyka köszönöm a válaszokat.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#52426) zsiz


zsiz
őstag

Ma jött:

2x2m 5V USB 3528 LED szalag: [link]

A két darab 10-5 kuponnal olcsóbbítva ~1600 Ft-ba került és 16 nap alatt ért ide. A minősége viszont nem győzött meg teljesen. Elvileg IP67-es viszont az egyik szalagon az a bevonat vagy mi el van repedve, így az biztosan nem IP67-es. A másik szalagon meg két LED nagyon feltűnően más színű, mint a többi. [kép] Ezt meg is említettem BG-nak (az előbbi problémát viszont csak később vettem észre, arról nem írtam nekik), ha felajánlanak valamit elfogadom, de nagyon nem fogok reklamálni miatta. (Később az is feltűnt, hogy mintha 1-2 LED fizikailag is kisebb lenne a többinél.)

Az egyik szalagot fel is raktam ahova szántam, a műhely polcomra. A másikat csak azért nem, mert nem tudom még, hogy összeforrasszam a kettőt, vagy vegyek egy Y usb elosztó kábelt és úgy adjak tápot. (Szerintem utóbbi lesz.) Amire kellett, arra megfelel nekem ez az olcsó szalag is. (Az volt a gondom, hogy ha felkapcsolom a lámpát ráárnyékolok a polcra és nem találok meg semmit rajta [kép], de most már nincs ilyen gondom [kép]. Kicsit féltem, hogy kevés lesz az 5V és kicsi a 3528-as LED (ez az első szalagom, nem tudtam mihez viszonyítani), de végül is meg vagyok elégedve vele. A tápot egy telefontöltő adja a konnektorból, kapcsolónak meg beraktam egy ilyet.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#52427) gabyka válasza mirci18 (#52425) üzenetére


gabyka
aktív tag

szívesen, egyelőre mi is csak találgatunk, Neked kell kipróbálni :)

(#52428) choco01 válasza Dluinet (#52398) üzenetére


choco01
addikt

Köszönöm, csak olyan "ilyesztő" volt a kiszállítási intervallum. :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#52429) vizimento válasza 4m@15 (#52380) üzenetére


vizimento
senior tag

Már vége is az akciónak? Mert én többért látom... Vagy valami kuponkód is kell hozzá?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#52430) -secret- válasza vizimento (#52429) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tegnap nem kellett kupon.

(#52431) andrisbandi válasza vizimento (#52429) üzenetére


andrisbandi
őstag

Gondolom ezek a filléres akciók csak marketing célból vannak. Kis darabszámmal.
Ha lefogy a felajánlott készlet, vége a bulinak.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#52432) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Halihó !
Szükségem lenne 2*2A-es két portos fali töltőfejre. Mi mostanság az ajánlott cucc ?
Köszi előre is !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#52433) debcamp válasza vizimento (#52429) üzenetére


debcamp
aktív tag

Nem mintha bármi valós értékük és értelmük lenne ezeknek... ahogy meg is van nevezve, "filléres vacak".. :(((

(#52434) maroni válasza meridaharcos (#52432) üzenetére


maroni
aktív tag

Szia!
Ez jó és még megfizethető is és talán van hozzá kupon is talán ! [link]

(#52435) Silent77 válasza maroni (#52434) üzenetére


Silent77
veterán

Blitzw12 talán még használható.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#52436) -secret- válasza Silent77 (#52435) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mennyi megy le belőle?

(#52437) vandor01 válasza -secret- (#52436) üzenetére


vandor01
őstag

nezd meg! de 10% volt meg legutobb :D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#52438) Silent77 válasza -secret- (#52436) üzenetére


Silent77
veterán

Semennyi, promo termékre nem használható. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#52439) trol75


trol75
tag

Ma megjött a június 6-án rendelt, 10-én feladott android-os NEXBOX A95X tv boxom, mini PC.
Akciós ára 26,99$ de pontokkal le tudtam vinni 22,94$ (6400 Ft).
Nagyon jó vételnek tűnik.

Rendesen be volt csomagolva, de így is egy kicsit nyomódott dobozban érkezett,de szerencsére nem sérült meg a készülék. A töltő külön volt hozzá.

Jelenleg most van tesztelés alatt.

(#52440) Vertigo18 válasza zsiz (#52426) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jó lett, bírom az ilyen tervezgetéseket.

Szerintem jól látszik, hogy az alapból melegfehér ledek között van két hidegfehér, de mivel lefelé néz, ha jól értelmezem, ezért sok vizet nem zavar.

Esetleg meg lehetett volna próbálni egy régi PC-tápot kiszuperálni, hogy abból csak molexek jöjjenek ki, arra meg lehetett volna kötni 5050-es, 12V-os szalagokat. A műhelyben meg elférne a táp egy kisebb polcon, észre se lehetne venni.

De tuti lett, grat!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#52441) Ombre85


Ombre85
tag

Én 06.15-én rendeltem egy ilyen 5050-es LED szalagot vezérlővel, távirányítóval, és szerdán meg is érkezett, tegnap vettem át a postán. Nagyon szép időt futott és tökéletesen működik. Rizslámpába szántam az eredeti körte izzók helyett. Rendkívül hangulatos lett, ezt szerintem ide találták ki :D
Csak ötletként írom.

(#52442) elszabi válasza Ombre85 (#52441) üzenetére


elszabi
tag

erről kérünk egy fotót is!! :K

(#52443) MenőManó03


MenőManó03
csendes tag

Sziasztok!

Nerf lázban égnek a gyerekek.
Van ajánlott eladó Nerf töltény és fegyver beszerzéséhez?
Itthon aranyárban mérik :O

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#52444) w.miki válasza tahepa (#52419) üzenetére


w.miki
veterán

nem valami olcsók
lehet megpróbálom megcsinálni házilag ezt a hajtogató eszközt
persze jobb lenne megtanulni a hajtogató technikát, de ez eddig nem sikerült

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#52445) interstate76 válasza w.miki (#52444) üzenetére


interstate76
addikt

Király ez a hajtogatás, köszi! :C

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#52446) Nestor16 válasza zsiz (#52426) üzenetére


Nestor16
senior tag

Gratu, jó lett! :)
Én is elsőre vettem ilyen csak 2x5m-be és színeset, jelenleg egy új távirányítóra várok az eladótól.

(#52441) Ombre85: Bizony, képet kérünk. :K

Üdv, Dávid

(#52447) havri1


havri1
félisten

Mai szerzemények:

Original Colorful Xiaomi Miband 1& 1S Wristband Silicon Strap For Mi Band Smart Bracelet Accessories Replaceable Smart Band Belt
4 db-ot rendeltem, feketét. Gyárinak tűnő zacsiban érkezett, viszont a zacskón nem volt mi felirat, így megijedtem. De a pántok rendben vannak, ugyanaz a gyári minőség, szöveggel a pánt belsején. Szerintem eredetiek. Anyaga, mérete megegyezik teljesen a gyárival. Május 26-i rendelés, valós TN

Ugreen Micro USB to USB Cable 5V2A USB Data Cable 1m 2m 3m Mobile Phone charger Cable Adapter for Xiaomi Sony HuaWei One Plus
Fehéret rendeltem, 1m-est. Nagyon pöpec! Még zacskó, amiben érkezett, az is Ugreen, nem sima papírzacsi :) Full gyári cucc. Ajándék tépőzáras összefogóval. Vastag a kábel, masszív, nem törik, viszont hajlik, pont annyira kemény/puha, amennyire kell, csatlakozók rendben vannak, masszívan csatlakozik, nem lötyög. Átvitelről nem tudok nyilatkozni, telefonom 8mi4) nem támogatja a szoftveres mérést..Kb időre ugyanaz, mint a 2A Blitzwolf kábel., tehát 1A biztosan több! 10 naptári nap alatt megkaptam.

Képek

[ Szerkesztve ]

havri

(#52448) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

USB kábelt kellene vennem Nexus 5X-hez, aminek az egyik vége normál usb (USB 3 to USB Type-C), hogy bármilyen töltőfejjel lehessen tölteni.
Azt olvastam, hogy az USB Type-C kábelekbe kell valami ellenállás, ezekben van?
Ugreen vagy BlitzWolf az ajánlottabb (nekem mindkét gyártótól van már kábelem, mind tökéletes)?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#52449) havri1 válasza vacs (#52448) üzenetére


havri1
félisten

Pont most írtam jellemzést az előbb az Ugreen kábelről, aliról, ettől az eladótól! Gyakorlatban majd fél év múlva tudok nyilatkozni a minőségéről, de első ránézésre nagyon rendben van minden.

havri

(#52450) zebede


zebede
őstag

Ez egy nagyon jó kis lámpa, ennyiért: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.