Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52351) Mr.Csizmás válasza choco01 (#52350) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

alipay teljesen biztonságos, én is ódzkodtam tőle pár évig, aztán most tavasszal regeltem, hogy 4$ legyen ipaky telefontokom :DD

osztrák feladás passz, topicban vissza kell keresni, hogy mit adtak fel onnan, vagy ha az érintett látja, akkor beírja :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52352) choco01 válasza Mr.Csizmás (#52351) üzenetére


choco01
addikt

Akkor rápróbálok :DD

Megrendelem ChinaPostal, nem húzom az időt végén még lemegy az eksön. :U

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#52353) 4m@15 válasza pocokxx (#52347) üzenetére


4m@15
tag

Az egyik fórumtárs vett ilyet, itt van a galériája ahol láthatsz róla fotókat. És most, hogy linkelted, ennyiért veszek én is magamnak! Köszönöm szépen! :R

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#52354) trafóóó válasza choco01 (#52352) üzenetére


trafóóó
tag

Jól tetted.Èn sosem variàltam a postával ès 3 ból 3 az osztrákoktól jött.
Igaz így is másfél, 2 hét.

(#52355) Minstrel


Minstrel
senior tag

Egyszer már láttam, hogy valaki vett itt ilyen szem masszírozó "szemüveget" [link] de most nem találom a hsz.-t. Csak kérdezném, hogy ér ez valamit? Rezgeti a bügyköket egy motor és ennyi?

[ Szerkesztve ]

(#52356) chatran válasza pocokxx (#52347) üzenetére


chatran
őstag

Én vettem ilyen autós tartót, pár napja írtam is róla a topikban. De most lusta vagyok előkeresni. Ami nem tetszik benne, hogy egy Iphone5/5S/SE állítva simán kicsúszna belőle, ha nem lennének a hangerőszabályzó gombok, amin fennakad a pereme. Az oldalsó rész az valamilyen finomabb gumiból lehet, a hátlap viszont sima műanyag, szóval az karcolhatja a telefon hátlapját.
Ma tesztelem élesben, I5-tel és Lumia630-cal. Majd jelentkezem, hogy szuperált :)

Képek róla.

ha már Ugreen akció, a lightning kábeleket is akciózták. A pár napja érkezett, 7 dollárért rendelt 1,5 m-es változat most csak 6 dollár. :)

[ Szerkesztve ]

(#52357) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Bangoodról van valami ajánlott, olcsó bluetooth fülhallgató ami már valakinek bevált? Ajándékba lenne. Köszi!

yo

(#52358) Mr.Csizmás válasza kenny123 (#52357) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

off

telekomnál TELEKOM2016 kuponnal próbálj be párat, hátha bejön.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52359) elszabi


elszabi
tag

Egy lámpát küldök vissza Hong Kongba. Visszatérítés lesz, vagyis nem küldnek új terméket. Mi kell nekem, CN22 v. CN23? És akkor tértivevényesen menjen? Többeknek mintha lett volna problémájuk a sima ajánlottal. Paypal utólag fizet vissza postaköltséget, igaz? - csak be kell csatolni nekik a doksikat erről.

[ Szerkesztve ]

(#52360) kenny123 válasza Mr.Csizmás (#52358) üzenetére


kenny123
addikt

Köszi, de sajnos jelenleg nem vagyok otthon, meg mostanában nem is tudok hazamenni érte, valami olcsóság jobban megéri BANGGOOD-ról. :)
Awei márka ajánlott?

yo

(#52361) KTU válasza kenny123 (#52357) üzenetére


KTU
addikt

Nemrég ezt rendeltem egy ismerősnek,
MPow Cobble MBH9 Stereo Bluetooth Earphone heaset [link] na most látom Out of stock :U
majd 9$-t ér, de már ha ez fölé megy árba, akkor inkább itthonról Plantronics [link], olyat nézz ami "beszélgetési idő: 11 óra", ilyen már van 4600Ft-tól,

MPow-ra visszatérve, egész jó, multipont, 6 órát hallgattam vele zenét, hangja mikrofon és hangszóró is rendben van, e téren nem rosszabb mint a Plantronics M70, viselése / hordása ugyan az, nincs különbség.
csak az akku rosszabb 6 óra. De ez is még jónak mondható.
Ami még hiányzott hogy nem mondja bekapcsoláskor, hogy mennyit bír beszélgetési időben.
De lehet ezt csak a Plantronics tudja?

Alin találtam 15$-tól
e-bay-en nagyon drága 8eFt-tól találtam [link]

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#52362) zsiz válasza elszabi (#52359) üzenetére


zsiz
őstag

CN22/23 ha jól tudom, csak akkor szükséges, ha visszakapod amit kiküldtél vagy újat/mást kapsz helyette.

Igen, PP utólag fizet vissza. Kell nekik minden papír a feladásról (blokk v számla, meg a szelvény is amit visszaadnak a postán) szkennelve vagy fotózva. Én simán követhető ajánlott elsőbbségi levélként küldtem ki egy telefont, igaz vagy 1,5 éve már. Akkor azzal nem volt gond. (Azon kívül, hogy elsőre nem vették át, csak miután írtam nekik, hogy TN szerint nem vették át, miért?! De aztán felvették a postán.) Én ezt is CN22/23 nélkül adtam fel, annak ellenére, hogy én vissza is kaptam egy telefont.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#52363) norbert1998


norbert1998
veterán

Ilyet Mo-n mennyire valószínű, hogy egy kiselektronikai boltban lehet kapni? Vagy olyat, amin vezeték van

Elfelejtettem megvenni, a régi PC-kból meg kevés jön ki csak, és a CNC-hez kevés lesz, a juli 8 legelőbbi meg késő.

(#52364) Hurkafej válasza norbert1998 (#52363) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Nézz szét itt: HeStore

(#52365) elszabi válasza zsiz (#52362) üzenetére


elszabi
tag

Köszi!

(#52366) zsolti72837 válasza Mr.Csizmás (#52358) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ha már telekomnál vagyunk. A következő terméket, miért nem tudom kosárba rakni?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#52367) XtremLor


XtremLor
őstag

Karosszeria dugot kintrol lehet jo aron vasarolni? A sarvedo jaratnal hianyzik egy most vettem eszre...a kozelben pedig nem nagyon kapni egy boltban sem, idoben is hiany van jarkalgatni utanna, igy a rendeles lenne a legjobb.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#52368) norbert1998


norbert1998
veterán

2-300 hsz-enként olvasom a topikot, most láttam a vám témát
ma jött meg a 1650-ért vett 3 db léptetőmotorom, 27-ére volt írva első napra az érkezés intervallumában van, 1 órája hívott a futár, hogy hova vigye. db-onként 560 volt a postaköltség, összesen 18k-t fizettem. (kerekítések előfordulnak)

Hurkafej:
Köszi :R

(#52369) Promi válasza zsolti72837 (#52366) üzenetére


Promi
aktív tag

A hiba nálad van, nekem sikerül.

(#52370) zsolti72837 válasza Promi (#52369) üzenetére


zsolti72837
őstag

Be vagy jelentkezve?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#52371) zebede


zebede
őstag

Ugreen-el kapcsolatban: kettőt rendeltem ebből a másfél méteres töltőkábelből , mérni nem tudok, de érzésre és minőségre nagyon rendben van.
Vastag, stabilnak tűnik.

Napra pontosan két hét alatt ért ide, ingyen postával a TN az kamu volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#52372) Promi válasza zsolti72837 (#52370) üzenetére


Promi
aktív tag

Természetesen igen, és Chrome böngészővel.

[ Szerkesztve ]

(#52373) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Kedvenc memóriakártyásunktól vennék 64gigás kártyát, de mostanában mindenhonnan mást hallok a magyar garanciáról. Melyik márkát vegyem? :D

[ Szerkesztve ]

(#52374) Handball94 válasza dajkapeter (#52328) üzenetére


Handball94
aktív tag

Köszönöm, akkor berendelem ezt a kombót. :) :R

(#52375) Janos250 válasza Minstrel (#52355) üzenetére


Janos250
őstag

Itt vannak vélemények:
http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyitas__7427876-probalta-mar-valaki-optimask-pro-t
[link]

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#52376) vtechun


vtechun
veterán

nem találom, de mintha itt linkelt volna valaki valahonnan egy olyan merevlemez dokkolót, amibe felülről lehet bedugni 3,5-es ill. 2,5-es winyót is. Tudjátok esetleg linkelni? Köszi!

(#52377) Nestor16


Nestor16
senior tag

Ilyen időben áldás ez a kis Xiaomi ventilátor is. :)

Üdv, Dávid

(#52378) zsolti72837 válasza Promi (#52372) üzenetére


zsolti72837
őstag

Én nem vagyok regisztrálva. Az lehet a baj?

(#52377) Nestor16: Ha valakinek lenne egy akkor átvenném. Sok idő lenne míg ideérne. :R :R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#52379) Krogoth válasza zsolti72837 (#52378) üzenetére


Krogoth
senior tag

Nem vagyok reggelve és engedte kosárba rakni.

(#52381) Zsoo80 válasza 4m@15 (#52380) üzenetére


Zsoo80
tag

Köszi, megrendelve mindkettő :R

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#52382) -secret- válasza 4m@15 (#52380) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#52383) zsolti72837 válasza Krogoth (#52379) üzenetére


zsolti72837
őstag

Érdekes Chromeon nem ment, de Firefoxon igen. Sajnos a kupon erre nem érvényes. :((( :((( :(((

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#52384) interstate76 válasza 4m@15 (#52380) üzenetére


interstate76
addikt

:R

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#52385) vizimento válasza BullZeye (#52128) üzenetére


vizimento
senior tag

A 2% mobil discounttal együtt meg 7.39, mégjobban megérte :D
Köszi az eredeti tippet és a jóárasító tippeket is!

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#52386) Watcher45 válasza pocokxx (#52347) üzenetére


Watcher45
tag

Igaz, hogy ez nem hasitasi de övre fűzhető és nekem eddig bevált.

http://www.ebay.com/itm/Useful-Hiking-Camping-Every-Day-Carry-Tactical-Assault-Bag-EDC-Day-Pack-Backpack-/152017421725?var=&hash=item2364f1c59d:m:mtvBXlXJbSUsQCBfeOldDtg

Nekem sikerült ebayen kifognom egy pár eladással rendelkező eladótól kb. egy közepes minőségű sör áráért hirdette :D Annyit bekockáztattam és meg is küldte, igaz vártam rá egy erős hónapot. Elől elfér benne az 5"-nál nagyobb telefon is szerintem. A két zippzáros zsebben meg a pénztárca, ceruza elemes kis lámpa, kulccsomó. Egy kompakt gépet is bele tudsz szerintem tenni, de akkor az a véleményem, hogy szűk a hely egy kitömött tárcának. Én egy erős varrásokkal ellátott erős cordura anyagú tatyót kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#52387) MittuDomain_ válasza 4m@15 (#52380) üzenetére


MittuDomain_
őstag

köszi, begyűjtve mind :))

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#52388) Watcher45 válasza Mr.Csizmás (#52351) üzenetére


Watcher45
tag

És mit használsz vásárláskor? Web kártyát vagy megkockáztatod a bankkártyás vásárlást? Nem igazán merem a bankkártyámat kínai banki oldalhoz regisztrálni (Alipay) a számlacsomagomhoz meg nem tartozik web kártya. Ahogy nézem az Alipay egyenleget esélytelen itthonról feltölteni mint a PayPal egyenleget.

(#52389) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Valaki tudna a kis olcsó kacatjaimnak valamiféle tárolóeszközt? Jelenleg abban a Tibis doboznak vannak bent, de nem túl jó, hogy állandóan le kell venni a tetejét, szóval valami nyitott kellene, meg kicsivel nagyobb. :D Ja és occsóér'. Az a monitor alatti rész úgy 10-11 centi magas amúgy.

(#52390) Watcher45


Watcher45
tag

http://www.gearbest.com/smart-wristband/pp_259237.html?wid=1

Xiaomi Mi Band 9,99 dolcsi, igaz már csak 30 percig tart a promo

(#52391) sideburns válasza Watcher45 (#52390) üzenetére


sideburns
aktív tag

Ha linkelsz, légy szíves használni a Link gombot és a felugró kis ablakba másold be a linket, köszi!

[Wristband]

(#52392) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Pulzusmérős okos karkötőnek van korrektebb megoldás a Xiaomi 1S-nél? Nagyon komoly funkciók nem kellenek, meg kijelző ilyenek... Gearbestről vegyem 16 dodóért?

(#52393) havri1 válasza csubuka (#52392) üzenetére


havri1
félisten

Hali!

Pont most lett vége az akcióknak, 13$ környékén dobálták, padlássöprés jelleggel :(
Jelenleg GB és BG hasonlóak az árak, ott érdemes, ahol tudsz pontokkal faragni az árból.

Vagy az imént linkelt fehér ledes: [link] jelenleg ~13.89 US$

[ Szerkesztve ]

havri

(#52394) csubuka válasza havri1 (#52393) üzenetére


csubuka
addikt

Rendben, köszönöm szépen! 3 dollár nem a világ, meg melóban nem tudok ilyenekkel foglalkozni, szóval hiába volt, most érek rá :DDD

(#52395) havri1 válasza csubuka (#52394) üzenetére


havri1
félisten

Persze, tudom, hogy a W520-ast hűtötted :DDD

havri

(#52396) Promi válasza Watcher45 (#52390) üzenetére


Promi
aktív tag

Ha esetleg normálisan tudnál linkelni, akkor még rá bökne az ember, de így telefonról nem fogok copy passtázni.

(#52397) havri1 válasza Promi (#52396) üzenetére


havri1
félisten

(#52391) sideburns is és én is átlinkeltem az előbb, de már letelt az akció sajnos.

[ Szerkesztve ]

havri

(#52398) Dluinet válasza choco01 (#52350) üzenetére


Dluinet
nagyúr

sima ingyenes postát kell választani

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#52399) pela03 válasza spidersoft (#52319) üzenetére


pela03
csendes tag

Szia!
ITT nézelődj.

Üdv

(#52400) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok. Nem olyan kis pénzes, de fater kitalálta, hogy neki ilyen márpedig kell. :DD Vett, használt már ilyet valaki? 10k alatt vajon van? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.