Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154651) tboy93 válasza vargalex (#154649) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igazad lesz, rosszul emlékeztem.

(#154652) powerwade válasza tboy93 (#154648) üzenetére


powerwade
senior tag

Felreerted, en csak csodalom, hogy ennyit ment es boven kiszolgalta az idejet :)

(#154653) beci válasza DJGABI (#154637) üzenetére


beci
őstag

Ez nem is rossz,koszonom.😊 :R

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#154654) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Van gy ilyen csomagkövetöi státuszom.

17.08.2019 19:35已收件,揽投员:dg3包裹快递大宗营业部后台支撑班17.08.2019 20:18Elhagyta a postázót包裹快递大宗营业部后台支撑班,下一站17.08.2019 20:22Megérkezett a postázóba东莞国际
28.08.2019 14:49nN

28.08.2019 14:49nN Ez mit jelentene ? A kétt nn betü ? Itt lenne már Magyarországon ?

(#154655) Wajk


Wajk
addikt

A Xiaomi Soocas SO WHITE EX3 ról van vélemény ha már fogkefék? a kis dokkolója miatt szimpatikusabbnak tűnik. Be szokott csúszni 3.000Ft alá.
Az Oral-B-vel néha vérzik az ínyem, azért gondolkoztam cserén.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#154656) tboy93 válasza Wajk (#154655) üzenetére


tboy93
nagyúr

Oral-b-hez is van ám vagy 8-10 féle fej.

(#154657) Wajk válasza tboy93 (#154656) üzenetére


Wajk
addikt

próbáltunk már párat, és mivel annyi a fej kb. mint néha ezek a szónikusak kintről... ezekről meg jobbat hallottam íny szempontjából.

amúgy hogy bírják a fejek ezeknél? 3-6 hó?

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#154658) DeFranco válasza vargalex (#154649) üzenetére


DeFranco
nagyúr

NiMh van benne, frankó 16 órás töltési idővel, ha valaki nem szeretné a töltőn tartani egész nap (már pedig én nem szeretném) akkor tényleg idegesítő hogy feszt merül, és ha merül akkor romlik is a hatékonysága. aki rajta meri hagyni a töltőn annak tök mindegy amíg két percet kibír az akku.

ellenben van belőle AA elemes verzió, abból annyi akksit tartasz töltötten készenlétben amennyit csak akarsz 10 mp a csere és napszemüveg.

én is nagyon szeretnék Li akkus meg szónikus meg mindenféle fogkefét de amíg csak kínából lehet hozzá pakura-csatornagríz-nitrofesték-lágyító keverékből gyártott fejet venni, addig nekem ez kimarad. majd ha képesek oral-b fej kompatibilisra gyártani akkor jöhet.

ha lefekszik a vitality (nem fog, ezek örökök mint a nyomorúság) akkor veszek egy elemeset.

az akkucsere amúgy megoldható de forrasztani kell, tehát akármi nem jó bele.

[ Szerkesztve ]

(#154659) tboy93 válasza Wajk (#154657) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én külföldről rendelem a fejeket hozzá. Átlagban 100-200Ft sincs egy darab. Tudom, sokan óckodnak tőle. Átlag 1 hó vagy ha elfelejtem akkor max 2 hónap útán cserélem a fejeket. Fél évet biztos nem hagynám rajta, nagyon nem egészséges... Ha pl beteg vagyok én gyógyulás után mindig cserélem a fejet alapból.

(#154660) tboy93 válasza DeFranco (#154658) üzenetére


tboy93
nagyúr

Volt a családban elemes, utáltuk is. Állandóan rászopósodott a vége a fogkefének és alig lehetett leműteni. Plusz mindig akkor nem volt elem amikor kellett volna :DDD

(#154661) fateless válasza tboy93 (#154660) üzenetére


fateless
veterán

Nálunk is elemes van, kb 3 hónapot bír, könnyen szétjön cserénél. Majd pár év múlva kérdezz rá megint :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#154662) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Joybuyon hol lehet kérdezni rendeléssel kapcsolatban? 2 honapja nem adtak fel egy rendelest de csak disput-ot tudok nyitni de akkor vissza adjak 4 dollart es bukom az 5$ kuponom

(#154663) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

segítsetek a döntésben légyszíves, ha már volt szó itt korábban a headsetekről.
Találtam pár versenyzőt, és nem igazán tudok dönteni.

Elvárások:
- A lehető legkisebb fizikai méret, kicsi a fülem is, majdnem "feszíti" az összes ilyen agybadúgós cucc
- Lehetőleg egy töltéssel 1-2 órát azért bírjon ki
- lehessen külön-külön is használni
- ne karattyoljon kínaiul, és jo lenne, ha jelezne valahogy, mielőtt lemerül
- a beszédhang minősége, a jól hallhatóság pedig ugye alap:)

Haylou GT1
Redmi airdots
QCY QS2

A Haylou-t itt dícsérték a topikban páran, a másik kettő gyártóval meg nekem is vannak pozitív tapasztalataim. a leírások alapján pedig egyértelmű, mindegyik kíváló döntés:)

(#154664) solti válasza powerwade (#154647) üzenetére


solti
senior tag

Napi töltés? Fogmosás után megy vissza a töltőre, ami ott van a fürdőben. Eszembe se jutna egy fogkefénél külön szórakozni azzal, hogy X naponta feltöltöm, és addig akkuról nyomom... Eleve ilyenbe van belepattintva, hogy ne csak off legyen: ilyen

(#154665) Cyborg válasza solti (#154664) üzenetére


Cyborg
őstag

...hát pedig ezzel a folytonos rátöltéssel ásod meg a sírját a ni-mh akkunak. Memória effektusról hallottál már?

(#154666) solti válasza Cyborg (#154665) üzenetére


solti
senior tag

persze, hallottam. Ez egy fogkefe. Kell tudnia 2x2 percet kb 12 óránként. Ezt nagyon-nagyonsokáig fogja tudni. Ha meg tönkre megy, veszek másikat, de mivel a legalapabb megoldás hamarabb "koszolódott el" mint tönkrement volna az akksija, így nem érzem ezt olyan fenyegető veszélynek.
Amúgy nem azért veszek elektromosat, mert vezetéknélküli megoldást keresek, hanem a tisztítási technológia miatt. Miattam lehetne vezetékes is, szvsz nem zavarna különösebben.

(#154667) Cyborg válasza solti (#154666) üzenetére


Cyborg
őstag

...amennyiben fontos számodra a tisztítási technológia, és a fogaid egészsége, akkor viszont cseréld le szónikusra az Oral-B-t mihamarabb. Vérző íny,zomáckopás, stb. Mindenben jobb a szónikus, jobban tisztít, mégis kíméletesebb.

(#154668) EXIEZ válasza solti (#154666) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Bruttó 10 perc a forrasztás meg a szét/összeszerelés és nem kell bajlódni a töltéssel. De kinek mi, vakon odaforrasztom az akkut

[ Szerkesztve ]

(#154669) tboy93 válasza EXIEZ (#154668) üzenetére


tboy93
nagyúr

vakon odaforrasztom az akkut

Te lehet, de ha látnod pl az én forrasztásaimat lehet sírva fakadnál :DDD

(#154670) krisztianAMG válasza DeFranco (#154658) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nem kell külföldről, a Curaproxnak is van már szónikus.

(#154671) DeFranco válasza Cyborg (#154667) üzenetére


DeFranco
nagyúr

linkeltek itt szerintem már tesztet erről, és eléggé busted volt a szonikus mánia. jó és hatékony de van legalább annyi hátulütője mint a forgófejesnek. helyes sörteválasztással és helyes technikával simán jó a forgófejes is.

nem mellesleg én váltva használom az elektromost és a hagyományost így amit az egyikkel nehezebben tisztítok azt a másikkal könnyebben érem el.

@krisztianAMG: 30+k lol

[ Szerkesztve ]

(#154672) roti86 válasza DeFranco (#154658) üzenetére


roti86
őstag

Melyik az a típus, ami elemes? Jó lenne egy olyan.

(#154673) mepet válasza krisztianAMG (#154670) üzenetére


mepet
addikt

Nekem Alfawise S100 szónikus fogkefém van, ez alapján az írás alapján vásároltam, nem bántam meg.

(#154674) fjudors válasza Cyborg (#154667) üzenetére


fjudors
aktív tag

...amennyiben tényleg komolyan gondolod, akkor csakis ultrahangos fogkefe.annál nincs jobb.

[ Szerkesztve ]

(#154675) bul07


bul07
nagyúr

Ez a dolog hogy megy [link]?

Egyikre rányomtam és fizetni kellet 0,01$ ki is fizettem majd jött egy ilyen ablak [kép]

Még kellene 4ember? És ha nyer a csoport akkor mindenki kap egyet? Vagy hogy mi

Még három emberre lenne szükségem amúgy, privátba esetleg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#154676) Vertigo18 válasza bul07 (#154675) üzenetére


Vertigo18
addikt

Gyere át Banggood topikba, ott folyamatosak a Snap Chatek linkjei.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#154677) PainKiller13 válasza bul07 (#154675) üzenetére


PainKiller13
őstag

Itt annyi az esély hogy nyerj, mint a lottónál.

(#154678) vince válasza bul07 (#154675) üzenetére


vince
őstag

Először kiválasztják a nyertes csapatokat, majd a csapatokból az egy-egy nyertes személyt.
Jobb felső sarok, Rules gomb :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#154679) CHIPman válasza PainKiller13 (#154677) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Bár a lottón nyertem volna ehelyett...
Bár nem tudom hogy jött ez ki, durván 250-300 team szokott lenni, és azokban 3-6 ember, ráadásul nem is mindig csak 1-et sorsolnak ki, azért a lottón kicsit kisebb az esély...

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#154680) bul07 válasza Vertigo18 (#154676) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi átmentem oda

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#154681) Silent77 válasza PainKiller13 (#154677) üzenetére


Silent77
veterán

Sokan nyertünk már. :K
Telefon, tablet, fogkefe, stb.
Én már 2x. Xiaomi Fogkefe, és Xiaomi elektromos csavarhúzó.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#154682) DavidQ


DavidQ
tag

IQOS olcsó (kínai) verzióját keresem. Jelenleg ezt találtam, ami leginkább hasonlít rá [link]. Valaki esetleg próbált már ilyen / hasonló "e-cigit"?
Nem szívesen vennék IQOS szettet 20-40ezer forintért, ha találnék kínai megfelelőt 10 alatt.

Kérdés: Mi is az az IQOS?
Válasz: [link]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#154683) krisztianAMG válasza mepet (#154673) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nekem két hete jött meg az Oclean X, és én is elégedett vagyok . A képernyő menő, de tök

DeFranco: Akkor alább kell engedni az igényekből.

(#154684) snpetit


snpetit
aktív tag

Csomagérkezésekkel, hogy álltok? Nekem sorba járnak le a határidők, 60 (90 Ali hosszabbított) nap. Szabadságolás a postánál? Egy csomó fut lassan refund-ra :( párat meg már kellett is.

(#154685) vargalex válasza snpetit (#154684) üzenetére


vargalex
félisten

Én is pont így vagyok...

Alex

(#154686) EXIEZ válasza snpetit (#154684) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Május közepe körüli csomagok sorra nem érkeznek meg, jul 28 körüli meg már simán bejött több is.

(#154687) mepet válasza krisztianAMG (#154683) üzenetére


mepet
addikt

És eléri a célját az "okosfogkefe"? Tehát a kijelző/app miatt hosszabb ideig mosol fogat, mint azok nélkül tennéd?

(#154688) DeFranco válasza krisztianAMG (#154683) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én nem is panaszkodom, leírtam a tapasztalataimat meg hogy mit látnék szívesen.

ettől függetlenül az igények le vannak adva, csak nem olyan irányba hogy csájn-ízt vegyek a számba hanem olyanba hogy inkább szívok a töltéssel.

(#154689) mepet válasza EXIEZ (#154686) üzenetére


mepet
addikt

pont ez a helyzet nálam is, 5-10 május-júniusi csomagomra várok jelenleg... 2-3 hete rendelt cuccok meg rendben megérkeznek.

(#154690) krisztianAMG válasza mepet (#154687) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Abszolút. Sokkal jobban odafigyelek, és tök jó, hogy megmutatja az alkalmazás, hogy melyik negyedre nem fordítottam elég időt. A képernyő igazából teljesen felesleges, érdemi információt nem közöl, de nagyon menő, szeretem. :D Nagyon alapos, nem marad lepedék utána, és nekem is egészségesebb az ínyem mióta használom.

(#154691) dugynok


dugynok
senior tag

Sziasztok!

Mosható pelenkàból tud valaki ajànlani normàlisat ali-ról? Nyilvàn a külső rész érdekel, belsőt itthon vesszük.
Köszönöm

(#154692) smithsys válasza DavidQ (#154682) üzenetére


smithsys
aktív tag

Pluscig V10-et illetve Kamry Gxgi2-est használok. Az első kb. 5-6 cigi után, a második pedig 18-20 szál után igényli az energia utánpótlást. Nyilván mindkettő méretesebb mint az első generációs IQOS, de egyéb lényeges eltérés nincs köztük. A Pluscig 6500, a Kamry 10000 JMF volt.

[ Szerkesztve ]

(#154693) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Erre szeretnék bisz baszt ami tönkrement. Tudna valaki linket adni? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#154694) Ixion77 válasza janakbacsi (#154693) üzenetére


Ixion77
őstag

Lehetséges, hogy van olyan aki nem tudja hogy milyen biszbasz ez... ;]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#154695) Laccoss válasza Ixion77 (#154694) üzenetére


Laccoss
addikt

Valami ilyesmi lehet: [link]

Egyébként itt keresgélj janakbacsi: [link]

(#154696) Zsoleszhun válasza janakbacsi (#154693) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Alin van sokféle, talán ez hasonlít rá vagy inkább ez .

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#154697) DavidQ válasza smithsys (#154692) üzenetére


DavidQ
tag

Köszi a tippet! A Kamryhoz úgy látom létezik cserekazán vagy micsoda. Ez mondjuk jól hangzik! Ellenben behemót állat! :D Na, még meggondolom hogy melyik is legyen! ;) Köszi még egyszer!

Nem minden kínai szirszar szar!

(#154698) powerwade válasza dugynok (#154691) üzenetére


powerwade
senior tag

Nekünk Pororo, ElfDiaper és Happy Flute van itthon dögivel, ezek jöttek be, nem ázunk velük :)

(#154699) stickermajom válasza Cyborg (#154626) üzenetére


stickermajom
addikt

Vajon ha megfogják a kettőt a vámon, a 46 dollárt nézik, vagy az aktuálisan kifizetett 23-at?

(#154700) vince válasza stickermajom (#154699) üzenetére


vince
őstag

Azt az összeget veszik alapul, amennyit ténylegesen fizettél érte.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.