Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155951) Truman válasza embe (#155947) üzenetére


Truman
senior tag

Alit nem használok, mert nincs paypal. De eBay -ről eddig csak 1 csomagom nem jött meg, remélem így is marad. Igaz kb két tucatszor rendeltem onnan valamint. Vidék, Hajdú Bihar megyei település.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#155952) embe válasza embe (#155947) üzenetére


embe
nagyúr

Én Nyíregyháza mellett lakom. Új postás van pár hónapja..... ezen is eltöprengtem. De azért néha-néha megjön egy csomag.
De a többség nem jön meg, és ez azért durva.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#155953) Janaboy válasza embe (#155952) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem megjönnek Alirol is, jó pár csomagból talán 1 nem jött meg mostanában.

Janaboy

(#155954) Nikaré válasza Janaboy (#155953) üzenetére


Nikaré
őstag

TN nélküliek?

(#155955) Joker88 válasza embe (#155947) üzenetére


Joker88
őstag

Mutter postán dolgozik, oda, magára a postára akadozva érkeznek meg a dolgok.. Szóval itt nálunk nem a kézbesítő hibája / vagy esetleges hiánya / Vidék , Győr mellett. A gondot Pesten vagy távolabb kell keresni..

szerk1 : persze nekem is akadnak júliusi-augusztusi meg nem érkezett pár dolláros cuccok..

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#155956) Visormail


Visormail
addikt

Elég olcsók ezek a Wago utánzatok 5ös csomagban [link] Van ezekkel tapasztalat amúgy?

Jahh csomag téma, nekem is már záporozhatnának annyit várok, leginkább a trackinges joybuy rendelések jönnek csak, azok is inkább csordogálnak.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#155957) Janaboy válasza Nikaré (#155954) üzenetére


Janaboy
veterán

Jaja, ilyen Alis meg ilyenek, amiket mutat egy darabig aztán annyi.

Janaboy

(#155958) silvergod válasza embe (#155947) üzenetére


silvergod
őstag

lassult a megérkezés vagy meg se jött, ez szerintem a postának tudható be,ahogy írták is. nem bírják a feldolgozást(lehet ott is munkaerőhiány van),a csomagjaink valahol ott lapulnak egy konténerben és feldolgozásra várnak..... van most is olyan csomagom ami szeptember 2.-án megérkezett az országba,de azóta se hozták ki...

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#155959) Dluinet válasza silvergod (#155958) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nekem az augusztus 6-án az országba beérkezett csomagomat szeptember 17-én hozták ki

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#155960) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Én már a 2-3$-os cuccokhoz is kérek trackinget, így legalább megjönnek. De szerintem a Postával lehet valami, mert egy angliai Amazon-os rendelésemet is most kaptam meg két hónappal később. :Y

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#155961) ANOka válasza Visormail (#155956) üzenetére


ANOka
őstag

Van.

(#155962) Visormail válasza ANOka (#155961) üzenetére


Visormail
addikt

S jó, vagy vacak?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#155963) Zizmand


Zizmand
aktív tag

Sziasztok

Tervezek venni egy TWS fülest kb. 5-6 ezer ft értékben, ár/érték arányban melyiket ajánlanátok?
- Haylou GT1
- QCY QS1
- Redmi Airdots

Köszönöm.

(#155964) gaben22 válasza Dluinet (#155959) üzenetére


gaben22
senior tag

Nekem Japánból jönne (sajna tracking nélkül) egy pakk. Már kezdek beletörődni, hogy elveszett/írnom kell az eladónak, hogy helyzet van. De hátha akkor még van remény :).

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#155965) Freddycom válasza Zizmand (#155963) üzenetére


Freddycom
őstag

A Haylou-ból van "pro" verzió, ebben már 800 mAh-s az akksi, érdemesebb ezt venni. QCY szintén van upgraded verzió QS2 [link] , több mint 2x akkora akksi, mint az előd. A Xiaomi-ban csak 300 mAh-s az akksi, így sztem ezt kilőheted. Használd a 20/3 Alis-s kupont.

[ Szerkesztve ]

(#155966) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Nekem is van egy csomagom, ami pont egy hónapja jött be az országba a 1tracking szerint, viszont azóta semmi hír róla. Posta csomagkeresőjében nem látszik, jól gondolom, hogy hiába megyek be reklamálni? :F

(#155967) Dluinet válasza -cobra- (#155966) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nem regisztrált küldemény miatt hiába mész be reklamálni, csak annyit érsz el vele, hogy akinek reklamáltál, az aznap ideges lesz, mert neki semmilyen ráhatása nincs a csomag megérkezésére.
Nemrég írtam, hogy én MO-ra érkezés után pont 40 nappal később kaptam kézbe a csomagot.
Ez az idő nagyon gyakori, ha nem regisztrált a küldemény.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#155968) ANOka válasza Visormail (#155962) üzenetére


ANOka
őstag

Röviden: szerintem jó. (Nem vagyok villanyász!)

Hosszabban: a kerti öntözés (1 fázisú szivattyú) vezérléséhez használtam fel több félét.
Ezeket az Ali-ról rendeltem. (shop #1; shop #2; shop #3; shop #4)
230V-hoz 222-41x típusból használtam fel kb fél tucatot.
A többit (221-41x) a szolenoidok és relék vezérléséhez, tápellátásához, ami 24V AC/DC.

Mindenki a saját felelősségére döntsön, hogy rendel-/használ-e ilyen terméket!

(#155969) Ádám16


Ádám16
addikt

Irodai asztalomra keresek vezeték nélküli töltőt, amibe állítva lehet beletenni a telefont, és lehet (akár tappanccsal, akár máshogy) rögzíteni az asztalhoz (vagy annak széléhez, le ne essen onnan).
Létezik ilyen?

(#155970) ptesza válasza Dluinet (#155967) üzenetére


ptesza
senior tag

Hogy legyen valami pozitív is. Nekem szépen megjönnek. Egy lithiumos akksi hiányzott (G7 egérbe való) , de valamiért nem nagyon csodálkozott az eladó. Lehet nem is volt neki, csak kintmaradt a hirdetése.

(#155971) vargalex válasza Freddycom (#155965) üzenetére


vargalex
félisten

Mindkét típusnál csak a bölcsőben nagyobb az akku, ez pl. a Haylou GT1 esetén nem biztos, hogy megér több, mint dupla árat...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#155972) esicyhun


esicyhun
tag

Sziasztok!

BT fejhallgatót érdemes Kínából rendelni? (Mikrofon nélküli, nagy tappancsos, TV nézős fejhallgató) Van ajánlott típus esetleg? Mondjuk max 40 USD-ig.

(#155973) DJGABI válasza Janaboy (#155953) üzenetére


DJGABI
addikt

+1 egy nem jött meg aliról, de látszott is trackingen hogy visszafordították

ja meg egy banggoodról is késik. de picit hosszabb, 2 hó körüli lett az érkezés amúgy is

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#155974) fjudors válasza ReFleXx (#155949) üzenetére


fjudors
aktív tag

nekem már angliából sem jönnek meg a regisztrálatlan küldemények...
mondanám, hogy a cserélődő kézbesítők, de a múltkor meghozták angliából a regisztrálatlan speedo hátizsákot..lehet, csak azért, mert túl nagy volt...
most átálltam alira..a három dolláros cuccokhoz vesszek három dollárért trackinget...ez van.ez legalább ideér.
a regisztrálatlan küldemények közül május óta egy érkezett meg..nevetséges.bár,a kicsi kínaiak között is több hazugba belefutottam..

(#155975) Freddycom válasza vargalex (#155971) üzenetére


Freddycom
őstag

Annyit valóban nem, de ez a GT1 Pro amúgy 23 USD, most nem tudom miért kerül 48 USD-be. Tegnap előtt vettem meg 20 dollárért a 20/3-as kuponnal.

(#155976) edk-


edk-
őstag

Én céges postafiókra rendelem a dolgokat. Az idei kb. 70 rendelésemből (nagyrészt Ali, pár Banggood) legalább 10 nem érkezett meg. Ezek közül 1-2-nek még van esélye, hogy megjöjjön. Nyár közepe óta szaporodtak meg az elveszések.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#155977) EXIEZ válasza edk- (#155976) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nálam május közepétől van ez. Főleg ebay rendelés meg ali.

(#155978) vargalex válasza edk- (#155976) üzenetére


vargalex
félisten

Ugyan ez a tapasztalatom, én céges címre rendelem. Mondjuk nálunk a kézbesítő 2-3 hete kijelentette, hogy már csak kedden és csütörtökön fog jönni minden héten... Nem is értem, hogy hogyan vállalhat a posta akkor elsőbbségi kézbesítést. Ha csütörtökön adja fel valaki, akkor a cég csak kedden fogja megkapni. Mondjuk volt már olyan belföldi elsőbbségi levél, amit 10 napra kaptunk.
A nemzetközi tracking-es küldeményekről pedig egyszerűen értesítőt hoz, a tracking oldal pedig azt mutatja, hogy "Kézbesítés sikertelen, értesítő bedobva". Szóval, simán behazudják, pedig a postán a postás kisasszony szerint a postai szabályzat szerint olyat nem tehetne, hogy csak értesítőt visz... Szóval, én már nem lepődök meg semmin.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#155979) bul07


bul07
nagyúr

Nálam nincs gond
joybuy rendelések simán megjönnek szep 1 UGREEN CAT6 kábel is már megjött
Alis rendelések is rendben vannak igaz lassabb aug 21-i rendelések most érkeznek

Sőt valami van az erőben mert most reggel is jött egy üvegfólia, holott a postás 9 után kezdi a műszakját
Két lehetőség van
Pénteken már nem volt ideje bedobni és most jött a busszal és kézbesítette
Félre kézbesítette a postás és akihez bedobta most reggel tette ide a kapuba

Előfordul vele agyvérzés után már nem lett 100%-os
Múltkor a állatorvos ampulláit kaptam én mikkor még fizetős is lett volna :) , mehettem utána hogy hé ez nem az enyém

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#155980) embe


embe
nagyúr

Akkor "megnyugodtam"b :F nem csak az én csomagjaim nem érkeznek meg....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#155981) DeFranco


DeFranco
nagyúr

lekopogom nekem eddig minden megjott mostanaban

(#155982) MasterMark


MasterMark
titán

Nekem sem jönnek meg cuccok.

Switch Tax

(#155983) w.miki


w.miki
veterán

Mobil garázs világítást szeretnénk napelemmel, LED-ekkel, 12V-os traktor akkumulátorral megoldani.
Van ehhez bevált/ajánlott napelem, szivargyújtós töltő, LED fényforrás?
Csinált ilyet valaki? Ezeket néztem, nem tudom jók-e:
54 LED Solar Lights Motion Sensor Flood Spot Lamp Security Waterproof Wall Light for Outdoor Garden - Warm White - 9000 Ft
2Pcs Remote Control 30 LED Flood Light Dimmable Timer Waterproof Solar Light Street Light - 18000 Ft
9 LED - 9200 Ft

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#155984) erdey_a


erdey_a
őstag

"Okosórát" tervezek venni a lányomnak az iskolába. Olyasmit, mint amit a vodafone reklámoz. Amivel semmi mást nem lehet, mint felhívni 1-2 számot.
Vett ilyet valaki? Van bevált, valóban használható típus?

Vérboci

(#155985) zolikaDB válasza Ádám16 (#155969) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ugreen, Rock, Baseus, Orico... Van álló wireless töltőjük, nem fogsz mellé velük.

(#155986) sphe


sphe
senior tag

Use P10DESK to get 10% off* on web version of eBay. See T&Cs*. https://pages.ebay.com/promo/2019/0923/P10DESK.html - Use P20APP to get 20% off** in eBay app. See T&Cs**.https://pages.ebay.com/promo/2019/0923/P20APP.html

(#155987) csoki46


csoki46
aktív tag

Az utóbbi 1-2 hónapban nekem se nagyon jönnek a csomagok. 2 csomagnál is beírták, hogy sikertelen kézbesítés. Értesítő persze sehol...

(#155988) pn4hvq válasza erdey_a (#155984) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Link1 Link2
Mindkettőt én írtam, eltérő időben, de belinkeltem, hátha valami infó az egyikben benne van, a másikban nincs.

(#155989) erdey_a válasza pn4hvq (#155988) üzenetére


erdey_a
őstag

köszi... :R
hát az 1-1.5 napos akkuidő nem hangzik túl jól...
azért rákeresek

Vérboci

(#155990) #53667584


#53667584
törölt tag

Bár én szlovákiai vagyok, de nálam nincs gond a postával. Volt 20 rendelésem az elmúlt 2 hónapban, ezek közül egy volt amire 29 napot kellett várni, a többi 2-3 hét alatt ideért. Aliexpress és Bangood rendeléseim voltak, nagy részük tracking nélkül.

(#155991) Mr.Csizmás válasza #53667584 (#155990) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mert odaát nem ejtőernyős kádergyerek-nevelő, élmunkás-megőrző intézmény a posta.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#155992) ReFleXx válasza #53667584 (#155990) üzenetére


ReFleXx
addikt

ha lenne szlovak ismerősöm esküszöm odarendelnem a motyokat es kimennék értük :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#155993) embe


embe
nagyúr

Nincs kapacitás ilyenek kiszállítására, mert pártunk és kormányunk küldeményeit kell kivinni. Az élvez prioritást.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#155994) Zsoleszhun válasza embe (#155993) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

:C

¯\_(ツ)_/¯

(#155995) MrWhite válasza embe (#155993) üzenetére


MrWhite
tag

Ahol monopol helyzet van (pl.: Magyar Posta) és nincs verseny, ott előbb-utóbb ez az állapot alakul ki. Ez törvényszerű.

[ Szerkesztve ]

...

(#155996) szaboger


szaboger
tag

Sziasztok router ügyben kérném a segítséget, xiaomi 3g, vagy a 4A ( én csak az usb-t fedeztem fel különbségnek) esetleg kupon lehetőséget?

(#155997) gaben22 válasza Dluinet (#155967) üzenetére


gaben22
senior tag

Sajna nekem is meg kellett kérdeznem foscsillag postát, hogy lehet utánanézni nem regisztrált csomagnak. Ezt a választ kaptam, amihez hozzátennék egy kiegészítést (szintén postától info), hogy sok esetben a tracking infó, amit látsz nem igazi tracking, hanem a csomagodat beteszik egy zsákba és az kap követőt. Ami vagy eljön Magyarországra, vagy már külföldön kiveszik belőle a csomagod és onnan követés nélkül utazik.

Tisztelt Ügyfelünk!

Köszönjük, hogy megkereste ügyfélszolgálatunkat.

Tájékoztatjuk, hogy a küldeményeket a nyilvántartásunkban azonosítószám alapján regisztráljuk.

Nemzetközi küldemények esetében a postai szabvány azonosítószámok első két betűjele:
- postacsomag esetén: CA-CZ tartomány
- könyvelt levélpostai küldemény esetén: RA-RZ tartomány
- EMS gyorsposta küldemény esetén: EA-EZ tartomány

ezt követi 9 számjegy, majd a végén ismét két betűjel, mely a feladó országot azonosítja.

Amennyiben a feladáskor a küldemény nem kapott a fenti szerkezetű postai azonosítót, úgy a Magyar Posta nyilvántartásba vétel nélkül kezeli és az életútjáról sem rendelkezik információval.

A küldemény esetleges megérkezéséről javasoljuk a helyi kézbesítő postán érdeklődjön.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#155998) ReFleXx válasza MrWhite (#155995) üzenetére


ReFleXx
addikt

inkább ami olyan állami intézmény, ahol nem adók begyüjtése a tevékenységi kör, ott hanyagul mukodnek a dolgok :C

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#155999) macilaci78 válasza szaboger (#155996) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egész komoly szaktopikja van a routereknek. Hajrá!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#156000) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Lehet van pont multiméter szaktopik (^) de szerintem maradhat itt is.
Ezek közül melyik az ajánlott? ( meglévő, kb 12$ os mérő helyett/mellé )
- RuoShui 19999
- UNI-T UT139C
- MESTEK 10000

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.