Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154101) Batistuta7


Batistuta7
tag

Sziasztok

Mi most a best buy porszívó? 70 dollár környékén

(#154102) fujifilm1 válasza Predator2 (#154016) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia.
Nem tudom. Nincs összehasonlítási alap, nem volt 2s em.
Nekem Baseus volt, az zug nagy hangerőn, amin a roadmi 3s tökéletesen szól.

(#154103) zoltan6 válasza fujifilm1 (#154102) üzenetére


zoltan6
őstag

Van most valahol roadmi 3S-re valami kupon,vagy akció?

(#154104) spileraaa válasza Sanyi.mTs (#154091) üzenetére


spileraaa
senior tag

mágneses töltőből milyet érdemes venni?

ezek miért jók amugy hogy mágneses mi előnyük van a hagyományossal szemben?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#154105) ptesza válasza spileraaa (#154104) üzenetére


ptesza
senior tag

Csak közelíted , és rákpacsolódik töltésre. Viszont nem megy át akkora áram mint egy normál kábelen.

(#154106) BB9000 válasza PainKiller13 (#154080) üzenetére


BB9000
senior tag

Xiaomi Air purifier téma.
Szinte egyáltalán nem használom az appot. Kézzel kapcsolom ki-be amikor kell, de letiltott internettel is lehet vezérelni a mobilos app-ból a cuccot. Működik.

(#154107) DJ. Ru$y válasza spileraaa (#154104) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem kopik ki a csatlakozó, ha beleakadsz a kábelbe nem rántod le a telefont, mert a mágnes szétugrik. Én ennyit tudok. Ja és amíg nem volt Type C, addig nagy dolog volt, hogy micro USB-be betoltad és mindegy volt, hogy teszed rá a kábelt, a Type C, ezt a részét megoldotta.

Ja és a 'zalma használta a Macbookon, pont a lerántások ellen. Ezért egy időben nagy hype volt az ilyen kábel.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#154108) fateless


fateless
veterán

Extrém kérdés

Tudtok esetleg NFC-s biciklizárról? Ideális esetben a zár maga a jeladó, tehát elég egy passzív NFC chip is a feloldáshoz, a zárban meg mondjuk elem van, és ha benyomom a gombot, akkor kel életre az NFC, odatartom a tag-et, és nyit.
Ha nem ilyen, akkor meg akár passzív NFC-vel.
Ha bárki ismer ilyet, akkor ne tartsa magában
Akár ennek vagy ennek a mintájára...

Ilyesmit keresek, csak olcsóbban, hogy egyértelmű legyen

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#154109) erdey_a válasza fateless (#154108) üzenetére


erdey_a
őstag

ezeket is ugyanazzal az offline erővágóval csípik el, ugye tudod ;]

Vérboci

(#154110) fateless válasza erdey_a (#154109) üzenetére


fateless
veterán

Engem a kényelem érdekel a nyitás-zárásban, nem a lopás

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#154111) pető bá' válasza fateless (#154110) üzenetére


pető bá'
őstag

akkor ne zárd le ;)

;]

"... and I hope you have a great day!"

(#154112) fateless válasza pető bá' (#154111) üzenetére


fateless
veterán

Linkeld :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#154113) XP NINJA válasza Zsoleszhun (#154089) üzenetére


XP NINJA
őstag

Nekem most sikerült 2db 1/1-es, egy 2/2-es, meg egy 3/3 :)

(#154114) lsebestyen válasza Wajk (#152841) üzenetére


lsebestyen
addikt

Megérkezett pár napja a YKZ falitöltő, nincsenek mérő műszereim, és qc 3.0-t tudó eszközöm sem, de a 1+5T-t szépen tölti, langyos volt töltés közben. Miután feltöltötte szobahőmérsékletre visszahűlt.

Tudom ez így semmi konkrét infó, de így elsőre jónak tűnik. :)) 2$-t megért (ha nem megy tönkre holnapután). Egyébként most is ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#154115) Truman


Truman
senior tag

Fogpiszkáló (200 db) $0.19

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#154116) pn4hvq válasza Zsoleszhun (#154089) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nekem is sikerült, de:
Validity period: 16 Aug,2019 06:38:17 PDT ~ 31 Aug,2019 06:38:17 PDT
Can be used on: All items in store

A vásárláskor mégsincs kiválasztható store kupon sem appban, sem böngészőben, sem olyan böngészőben, ami Aliexpresst sosem látott. Ötlet?

(#154117) 8 válasza Truman (#154115) üzenetére


8
senior tag

Köszi, 1200db fogpiszkáló berendelve 332.-Ft-ért
:DDD

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#154118) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Megjött a YAGE asztali lámpa Aliról. [link] $25 ~ 7400HUF
Blitzwolf LT1 után erre esett a választás, mivel előbbit már sehol sem kapni. Max 8.9W-ot tudtam kicsikarni belőle, ami alig marad a BW 10W-ja alatt, fényereje is közel akkora.

Lényegében jó lámpa, tetszik, de pár negatívum akad azért:

• Színhőmérséklet és fényerő állítás az érintésérzékeny gomb nyomva tartásával történik, ekkor változtatja folyamatosan két szélsőérték között. Szélsőértéknél hosszabb ideig időzik, de azért zavaró hogy nem lehet egy érintéssel pl. max fényerőt beállítani, hanem nagyjából kell belőni (mivel nem tudod biztosra hogy mikor vagy maxnál)
• Sípol elég hallhatóan, kivéve minimum és maximum fényerőnél.
• Teljesen plasztik a cucc, még a lábain sincs csúszásgátló gumi, tök könnyű az egész, asztalon lehet szépen toszogatni, és nem kelti a minőség érzetét szemben Blitzwolf-al
• A LED-ek helye (vagyis az áttetsző műanyag rész) 25cm hosszú, de csak 18cm hosszan vannak a LED-ek
• Blitzwolf nagyon szépen szétszórja a fényt a lámpa felületén, nos itt annyira nem, minimum fényerőnél látni hogy csíkokban vannak a LED-ek. Persze ennél nagyobb fényerőnél már nem is látszik, itt már nincs vele gond.
• A talp rész Alis képeken is látható módon szépen tele van szórva kínai szöveggel ami kicsit bóvlinak tűnik (legalábbis szerintem)

Mondanom sem kell hogy ha még lehetne kapni a BW LT1-et, amit anno 10k-ért vettem, azonnal azt venném ehelyett, azt a 2600HUF felárat bőven megéri a BW minőség. De így maradt ez, kicsit gyengébb néhány (sok) téren, de olcsóbb is. Kifejezetten panaszom nincs rá.

4 8 15 16 23 42

(#154121) szabi__memo válasza 8 (#154117) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Miért csak ennyi? Kellően sokból lehetne egy weekend házat csinálni ;]

(#154128) silvergod válasza pn4hvq (#154116) üzenetére


silvergod
őstag

nálam is ugyanez van a 3/3 ra,sehol nincs és nem is vonja le,de a kuponok között ott van.
nem értem én sem. :F

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#154129) Zsoleszhun válasza pn4hvq (#154116) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nekem fel is ajánlotta app-ból egyből a kosárban.

¯\_(ツ)_/¯

(#154130) eddieke666


eddieke666
tag

Keresek írótáblát.Tudna valaki ajánlani ?Lehetőleg olyan kellene,amit már valaki kipróbált és be is vált.Digitálisra lenne szükségem.

[ Szerkesztve ]

(#154131) hhheni válasza bul07 (#153713) üzenetére


hhheni
tag

ezeket már mindenki megkapta, csak én nem?

(#154132) Skillet


Skillet
addikt

Type c-type c kábelt keresek. 25cm elég lenne, de nem találok. Ugreen/Baseus. Mitől ennyire drága némelyik? Usb type-c, usb-c... mindkettő ugyanazt jelenti? Mert néhol azt írják, hogy usb type-c to usb-c. :F

Autóba menetrögzítő kamerát keresek. Nem kell a legjobb legyen, de legyen jó ár/érték arányú, bevált cucc. Van erre külön topik?

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#154133) bul07 válasza Skillet (#154132) üzenetére


bul07
nagyúr

Én ilyet vettem A70-es telefonhoz, 2m példányt és simán megy a gyors töltés is

joybuy-on olcsóbb kicsit

DVR ügyben a fóruma, kuponokkal

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#154134) zolikaDB válasza Cyborg (#154119) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem irok reflinket, de az ismert kinais tesztelos, kuponos oldalon van ilyen teszt is, amit egy lany irt. Nem friss, de tampontnak jo.

(#154135) ptesza válasza Zsoleszhun (#154129) üzenetére


ptesza
senior tag

Vannak kúponok csak nem tudom felhasználni.
A 3.01/3-at ma találtam.

(#154136) br4adam


br4adam
aktív tag

Valaki tudna ajánlani HDMI 2 kábelt 4 vagy 5m hosszút? Egy Xbox One X és egy 4K monitor köze kellene. EBay, Ali, Banggood jöhet. Előre is köszi.

(#154137) DJ. Ru$y válasza pn4hvq (#154116) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Korlátozva van, hogy mire lehet felhasználni, legalábbis gépen én azt látom... Rá tudok kattintani és mutatja, hogy mely termékekre él a kupon... :( Szóval én is megszívtam vele.

Téves, csak némelyiket írja korlátozottnak, de én sem tudom használni a 3.01-től 3.00 kedvezményt... Hiába is próbálom... :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#154138) Zoli-bácsi válasza DJ. Ru$y (#154137) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

A 3/3-as kupont nekem se engedi semmire, az 1/1-est pedig csak bizonyos dolgokra. :F

(#154140) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Ehhez lenne kupon?
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#154145) Beni2360 válasza br4adam (#154136) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát a számitásokhoz egy kis útmutató.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#154150) wwenigma válasza br4adam (#154136) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ugreen 5m , hengeres 2.0 4k HDMI kábel [link] 15,63$

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.