Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154951) petipetya válasza Zsoleszhun (#154950) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam 4.28-4.98 USD az appban, típustól függően.

"nincs rá lezsóidő"

(#154952) fateless válasza Zsoleszhun (#154950) üzenetére


fateless
veterán

Épp ezt a találatot akartam én is linkelni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#154953) Sanyesz. válasza nightzone (#154944) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Azt vegyétek figyelembe, hogy az egyes gyártók Qi technológiája nem egyforma. Nekem Baseus töltőm volt és a éppen a Xiaomi készülékeket töltötte a legkisebb teljesítménnyel (5W), amihez vettem. Itt is írják a specifikációban az 5/7.5/10W-ot.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#154954) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Auto modban ez csak sotetben kapcsol be mozgasra?
[link]

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#154955) gojko.m válasza maestro87 (#154932) üzenetére


gojko.m
senior tag

Némi megjegyzés. Különbséget kellene tenni érvéghüvely és saru közt. Ebből kiindulva a fogók közt is: érvéghüvely nyomó (préselő) vagy saru nyomó. Ugyanis az érvéghüvelynél a fém hüvelyt préseljük össze (a műanyag rész változatlan marad). Míg a saruknál a sarus fém részhez nem nyulunk, ott a műanyaggal bevont részt nyomjuk össze.

(#154956) DeFranco válasza gojko.m (#154955) üzenetére


DeFranco
nagyúr

halkan mondom, hogy ebben még a szaküzletek webshopjaiban is full kavar van. én nem értek hozzá, csak csinálni akartam egy rendes (értsd nem a narancssárga tyúkbél) hosszabbítót, és amikor megláttam hogy az internetes ember is érvéghüvelyez akkor már nyilván nem volt jó semmilyen alternatív megoldás, mert akkor már legyen rendes de elég karcos volt mire kiigazodtam hogy mi is kell nekem.

(#154957) becenevem válasza Theory66 (#154898) üzenetére


becenevem
aktív tag

Nekem ez tökéletesen bevált.
10 colos Sony tabot tartja stabilan. Ha üres, gyerek csavargatja, bírja. 2018 márciusa óta van meg.
[link]
Rock car backseat holder

Én fehéret vettem.

[ Szerkesztve ]

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#154958) stickermajom


stickermajom
addikt

Sziasztok!

Ennél az Oriconál van jobban ajánlható HDD dokkoló? [link] $16,62 kuponnal

(#154959) ANOka válasza gojko.m (#154955) üzenetére


ANOka
őstag

Az is érvéghüvelynek számít, amin szándékosan nincs műanyag "gallér", csak a fém henger, amit össze lehet préselni?
(Képen láttam már ilyet, WAGO-kba tervezem a beszerzésüket.)

(#154960) Real_Necro válasza ANOka (#154959) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#154961) bul07


bul07
nagyúr

joybuy.com

Baitujia T1 Wired Headphones Sports Headphones
[link]
0903CALL
US $0.99

Hamlet Sponge Towel Cleaning Set
(Egy szivacs meg egy törlő kendő)
[link]
0903SPONGE
US$ 0.99

(Ez lehet nem éri meg annyira ennek függvényében[link], mindenki maga dönt)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#154962) nightzone válasza 8 (#154947) üzenetére


nightzone
aktív tag

Igen nekem is annyira jött ki a füles. Csak vívódok hogy megéri-e összevetve pl egy [Bluedioval], ami 15,8Usd-ért (szintén store kuponnal) elhozható nagyobb aksival. Pro-kontra?

Többiek, Qi töltő: Nekem appban hozza a 4.75 usd-t, nincs trükk, ennyit szvsz megér. 10h40p és lejár az instant 3/4-es discount mind a négy item-re.

[ Szerkesztve ]

(#154963) kamant


kamant
csendes tag

Tud valaki ajánlani bevált olcsó, nem túl nagy fényű, de folyamatosan világító ledes éjjeli órát? Éjjeli szekrényre kellene, hogy kapcsolgatás, gombnyomkodás nélkül lehessen látni az időt. (Mint a rádiós órák, de nem kell más, csak óra, még ébresztés sem.)
Lehet elemes, vagy hálózatról működő, az mindegy, de legyen viszonylag pontos.

[ Szerkesztve ]

(#154964) Ance válasza kamant (#154963) üzenetére


Ance
őstag

Mondjuk szerintem a totál sötétben minden ilyen zavaró, de ebből a zöld talán nem éget retinát. Igazából majd 1-2 év után lesz jó, ha legyengült kicsit a led.

Szerk: elsiettem. Ez se megy folyamatosan, de legalább nem kell hozzáérni bekapcsoláshoz, mert hangra is bekapcsol. Nekem folyamatosan egy időjárás állomás világít itthon. Mondjuk szigorúan a nappaliban, de az mutat időt is. Esetleg azt.

[ Szerkesztve ]

(#154965) Mr.Csizmás válasza bul07 (#154961) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

füles most fogyott el, mire végigvittem volna :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#154966) Wajk válasza nightzone (#154944) üzenetére


Wajk
addikt

Milyen "3/4-es store discount"-ra gondolsz? nem látok hasonló kupont.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#154967) shifty!


shifty!
senior tag

Van ajánlott (kipróbált-működő) QI töltésre alkalmassá tévő adapter (USB-C-be bedug, teló-tok közé berak, Qi működik)?

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#154968) Nikaré


Nikaré
őstag

Alin néztem az ajánlott ROCK Quick Charge 3.0 töltőt.
Majdnem ugyan annyi a szállítás (követhető szállítással) mint maga a készülék :U
Van valami kupon amivel ezt lehet csökkenteni?

(#154969) nightzone válasza Wajk (#154966) üzenetére


nightzone
aktív tag

Ott van az (termékoldalon az ár alatt: Instant discount: US $3 off per US $4). Reggel 9-kor lejárt az akció de újraindult, érdemes figyelni hátha raknak ki újabb cuccokat.

[ Szerkesztve ]

(#154970) Almos válasza shifty! (#154967) üzenetére


Almos
aktív tag

Első körben ilyet használtam: link
Sajnos néhány hónap után az usb-c csatlakozó mellett a szalagkábel megsérült, vagy mert én is sokat piszkáltam, vagy mert a gyerekek szórakoztak vele.
Utána egy másikat rendeltem, szintén Aliról, sajnos az a termék már nincs fent. Első körben iphone-hoz valót küldtek, utána pedig olyat, ami szarrá volt hajtogatva... Tehát magát az eladót nem ajánlanám (de termék már úgysem érhető el), de maga az adapter működik.
Igazából nem tudom hogy valóban tölt-e 10W-tal, vagy csak 5-tel, de egy éjszaka feltölti a telót, nappal ennyit meg kibír.
Egyébként a legjobb dolog a vezeték nélküli töltésben számomra, hogy az autós töltőnél nem kell a kábellel bohóckodni (nekem usb-c, feleségemnek iphone kábel kell)...

(#154971) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

valami emészthető árú SSD to HDD beépítő keretet tudnátok linkelni? Alin nem találtam 2000HUF alatt.
Mindegy, hogy 2,5, vagy 3,5 collosra, asztali gép házba kellene.

Köszi

(#154972) DJGABI válasza Cyborg (#154971) üzenetére


DJGABI
addikt

hát nem egészen mindegy. mit keresel? ilyesmit? [link] [link] ez a beépítő keret és ennél nagyonnem mindegy a méret

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#154973) erdey_a válasza Cyborg (#154971) üzenetére


erdey_a
őstag

befőttesgumi

Vérboci

(#154974) instantwater válasza DJGABI (#154972) üzenetére


instantwater
addikt

SSDt akar beépíteni, és van neki 2.5 és 3.5 ös hely is a gépben.
Magyar-magyar fordító :D

(#154975) Cyborg válasza instantwater (#154974) üzenetére


Cyborg
őstag

:R :R
Én köszönni te segítség tolmácsolni.

erdey_a

Köszi a tippet, egyelőre gyorskötöző a befutó :))

DJGABI

Köszi a linkeket, valamiért én csak ezt találtam, de nekem nem kell se kábelek hozzá, se postaköltség :))

[ Szerkesztve ]

(#154976) Jarod1 válasza kamant (#154963) üzenetére


Jarod1
addikt

én ilyet használok: [link]
a legújabbat Bt keresztül is tudod állítgatni, viszont magadnak kell összeszerelni:)

vagy még ez [link]

ez készen érkezik. illetve nem, ezt is neked kell összepakolni.

[ Szerkesztve ]

(#154977) erdey_a válasza Cyborg (#154975) üzenetére


erdey_a
őstag

ssd bracket -re keress rá alin. 1,5 - 2 USD körül van bőven.

vagy veszel az aqua-ban [link]

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#154978) Vodike


Vodike
tag

bangoodnál hol érdemes reklamálni? 0707-én feladott csomag még sehol, sajna nincs track number.

exTiga

(#154979) bul07


bul07
nagyúr

Felnőtt férfi lufi 2db-os
[link]
0902SIX
US $0.19

Régen is volt linkelve ilyen akció, sőt kitárgyalva ezért tettem be

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#154980) tboy93 válasza Vodike (#154978) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lehet hogy rossz szokás, de én nem szoktam a kínai webáruházakkal / eladókkal közvetlen levelezésbe kezdeni, egyszerűen paypal-on nyitok egy dispute-ot, arra valahogy mindig készségesebben válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

(#154981) tboy93 válasza bul07 (#154979) üzenetére


tboy93
nagyúr

ehhez kell bátorság :DDD

(#154982) Laccoss válasza tboy93 (#154981) üzenetére


Laccoss
addikt

4.-ről vízzel teletöltve dobálásra megfelel :D

(#154983) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok!

Notebook akksi rendelésén gondolkozom, Amazon és Aliexpress jutott eszembe. Ez megbízhatónak is tűnik. [link] Ezt meg merjem rendelni?

(#154984) Batib


Batib
őstag

Sziasztok!
Miband 4-re (Global) van most vmi jó ajánlat?
Kösz!

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#154985) vargalex válasza Batib (#154984) üzenetére


vargalex
félisten

Gearbest-től jött egy e-mail only link $29.59 ingyen postával, vagy

Banggood $27 + $2.27 posta. Kuponkód: BGHU344

Alex

(#154986) Batib válasza vargalex (#154985) üzenetére


Batib
őstag

:R

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#154987) solti válasza Dinter (#154983) üzenetére


solti
senior tag

Én ebayen rendeltem eredetit Németországból (lenovot). Itthon drágább volt, Kínából nem mertem, ahhoz drága...

(#154988) Septum15


Septum15
aktív tag

Sziasztok.
Konyhába a felső szekrény aljára szeretnénk Led csíkot ragasztani. Van ajánlott?
5 méteres kéne, és ha lehet távirányítós.
Nem hangulat világításnak van szánva, ezért jó lenne ha erős led lenne benne.
Nem kell az RGB, sima fehér jó lenne nekünk.

(#154989) Wajk válasza Septum15 (#154988) üzenetére


Wajk
addikt

mozgásérzékelősben nem gondolkozol?, van amit akár 5-10 percre is lehet időzíteni, annyi idő alatt tuti mozdul aki a konyhában van :)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#154990) Septum15 válasza Wajk (#154989) üzenetére


Septum15
aktív tag

Nem, főzés miatt kellene. A pult este felé elég árnyékos és sötét tud lenni.

(#154991) edk- válasza Septum15 (#154988) üzenetére


edk-
őstag

Én ilyen merev csíkot tettem a felső szekrény aljára. Két csík bőven elég >2 méteren.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#154992) tomazin válasza Dinter (#154983) üzenetére


tomazin
veterán

En 2kinait akksit rendeltem. Kb 1evig jo utana erosen esik a kapacitas. Olcsobb meg itthon is megvenni.(teljes elettartamot nezve)

(#154993) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok,

Rendeltem én is Haylou GT1, est. Tegnap párosítottam gyönyörűen szólt sztereóban, de ma csak felváltva hajlandó kommunikálni, vagy csak a jobb vagy csak a bal. Mit rontottam el?

(#154994) edk-


edk-
őstag

Egeret vennék. Tizenévig használtam egy Gigabyte M6900-at, de a kapcsolója kezd elromlani. Rendeltem Mantistek GM2-t, az nem illik a kezembe annyira és a görgője nem dönthető. Milyen vezetékes típust ajánlotok mondjuk 14 dollárig? (Játékhoz nem használom.)

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#154995) farkas-j válasza edk- (#154991) üzenetére


farkas-j
őstag

Ezek tökéletesek, és mivel alusínre vannak ragasztva a LED-ek, tökéletes a hűtésük.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#154996) ANOka válasza edk- (#154994) üzenetére


ANOka
őstag

A Tecknet háza táján nézz körül.
Vagy 3 2 féle van belőle, mind jó ár/értékkel.

[ Szerkesztve ]

(#154997) farkas-j


farkas-j
őstag

Rendeltem a Banggood-ról 2db Fiido L1-es összecsukható elektromos bringát.
Megosztanám a tapasztalataimat vele kapcsolatban, hátha érdekel valakit.
Olyan összecsukható elektromos kerékpárt kerestem, amiből két darab befér az autó csomagtartójába. Ez egyébként igen nagy kompromisszum, ugyanis így csak kicsi 14-16"-os kerekűek jöhettek szóba.
Vannak hagyományos kerékpárjaink is, de kellett két olyan is ami összecsukható, mert sokat utazunk és a csomagtartóba összehajtva magunkkal tudjuk vinni őket és a motoros rásegítés miatt plusz kényelmet biztosít. Egy nagy bringához külső tartó kell ami elég drága, megemelkedik miatta az autó fogyasztása, de a legnagyobb probléma, hogy fenn áll a veszélye, hogy csupa retek lesz a kerékpár. Mi anno a régi autónknál megszívtuk a mezei bringákkal. Gyulára mentünk ősszel, és a tetőtartón voltak a kerékpárok. Jött útközben egy eső és csupa sár lett minden így óhatatlanul menetközben felverődött. Sajnos nem csak az autó, hanem a kerékpárok is olyan sárosak lettek, hogy nem lehetett megállapítani a színűket. Ez nem is tett jót nekik, ráadásul egy fél napba telt a rendbetételük.

A másik fő szempont volt a kis méret és az összecsukhatóság mellett, hogy az akkuk kivehetőek legyenek, ugyanis pl. egy szállodában vagy akár otthon is a bringákat nem szeretném felvinni a szobába tölteni, csak az akkukat. Az sem hátrány, hogyha az akkupakknak nagy a kapacitása. Még egy fontos szempont volt, hogy legyen felszerelve tisztességes sárvédőkkel és olyan csomagtartóval amit valóban lehet csomagszállításra használni. Így már nem túl sok bringa maradt fent a rostán.

Így esett a választás az akkortájt piacra kerülő Fiido L1-re. Egy fórumtárs segítségével kuponnal 550$-ért megvásárolhattuk darabját. 14"-os kerekei vannak, a motorja 250W-os, 48V 23.4Ah kivehető akkupakkja van ami nem csekély 1.1kWh teljesítményt jelent és minden általunk támasztott szempontnak megfelelt.
Nekem a 183cm magasságomhoz meglepően kényelmes a bringa. (Az ülést egyébként még lehetne magasabbra is állítani.) Az igaz, hogy nem olyan stabil mint egy 28"-os és észrevesz minden gödröt, de ez a 14"-os kerékméret sajnálatos velejárója. A nyereg nagyon kényelmes mert elég széles. Elöl (kicsit kemény) teleszkópok vannak, hátul meg az ülés szára és a nyereg rugózik.
A hatótávolságot még nem tudtuk igazán letesztelni mert friss szerzemények. A hétvégén Balatonfüreden voltunk 4 napot és ott tesztelgettük valamelyest. Csak a Tihanyi Apátsághoz 2 nap is át ill. feltekertünk Füredről, vagyis inkább felmotoroztunk :B Itt kényelmes rátekeréssel simán vitte a legmeredekebb emelkedőket is. Egyébként 78kg vagyok. Kb. 80-90km-t mentünk velük és olyan fél-kétharmad között mutat most a töltöttség jelző. Saccolásom szerint moped módban nagyjából reális lehet a gyárilag megadott ~150km hatótávolság. Persze ez sokban függhet a használat módjától.
Sajnos a kerékpárnak csak két üzemmódja van, automata rásegítéses mód nincs benne. A két üzemmód a kerékpár és a moped. Kerékpár üzemnél tiltva van a motor csak tekeréssel lehet haladni. Mivel kicsik a kerekek és nem túl nagy az áttétel, ezért így elég lassú a haladás ezért ritkán használtuk ezt az üzemmódot. Tulajdonképpen városnézéshez azért megfelelt. Moped módban húzni kell a gázkart ilyenkor villamos hajtással megy, de simán tekerni, rásegíteni is lehet közben. Ha tekerünk moped módban, a gázkarral (mint a motorkerékpároknál) lehet rásegítésre bírni a motort. GPS-el mérve 27km/h-ás max. sebességet mértem moped módban. Nagyobb sebességnél semmit sem ér a tekerés, mert nem lehet olyan gyorsan pedálozni, hogy legyen is hatása. Csak indulásnál, lassú menetnél és emelkedőkön lassabb sebességnél szoktunk tekeréssel rásegíteni. Az automata rásegítés ami pl. az öcsémék Decatlonos 28"-os bringáján van az elegánsabb megoldás ha tekerni is akarunk, ott viszont nincs tisztán elektromos üzem csak rásegítős. Ha annál nem tekerünk nem is megy a motor. Szóval ez az automata rásegítős mód egy kicsit hiányzik.
Az egész kerékpár igényes kivitelű. Szépek a hegesztések pontosak az ílesztések. Masszívak a kerekek és a gumik. Még arra is ügyeltek, hogy a hátsó keréknél macerásabb hozzáférni a szelephez, így egy oldalra kiálló szelepű belsővel szerelték. A tárcsafékek nagyon jól fognak. Az első nagy fényerejű LED lámpa a központi akkuról kapja az áramot, a LED-es hátsólámpa két ceruzaelemmel működik. Kényelmes a kormánymarkolat és nagyon jó a fékkarok gumírozott csúszásmentes betéte. Kellet csengőt rászerelnem, mert akkorát szól a dudája, hogy egy gyengébb idegzetű kerékpárútra tévedt gyalogos berosálhat a hangjától. Az akku a kulcsos főkapcsolóval nyitható zárható így lopás biztos. Van telefontartója is amiben USB portos töltőegység is van, de ezt még nem próbáltuk ki.
A vízállóságáról alapesetben vannak kételyeim. A pedál feletti "zárt" részben van az elektronika és a gyorscsatlakozós kábelkötések. A bevezetéseket a lemez laza kivágásával oldották meg, így ott esetleg bejuthat a víz. Az élek is megmaradtak amitől félő, hogy a vezetékek kidörzsölődéséhez vezethet. Én emiatt a kábelek bevezetéseinél tettem fel gumi élvédőket amik a kábelek védelme mellett némileg tömítenek is. A másik oldali bevezetésnél ahol egyébként semmi sem megy be, ott műanyag fényvisszaverő csíkkal zártam le a nyílást. Ha nem ömlik az eső, akkor így talán nem ázik be. Szakadó esőben meg úgy sem tervezzük használni. A kerékbe integrált motorról fogalmam sincs mennyire vízálló.
A szállítási idő az igen érdekes volt. Én 1 hónapos előrendeléssel vettem 2db-ot. A promó kód miatt külön az asszony nevére külön az enyémre kellett rendelni. Május 26-án adtam le és fizettem ki a rendeléseket. Június 28-án kaptam értesítést a feladásokról. A csomag mérete miatt biztosan hajón konténerben küldték. Az egyiket augusztus 1-én kaptam meg, a másik meg augusztus 29-én azaz 4 héttel később.
Összességében imádjuk a bringákat és nagyon jó vételnek tatjuk! Ajánlom mindenkinek, bár úgy látom jelenleg éppen nem rendelhető.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#154998) petipetya válasza edk- (#154994) üzenetére


petipetya
nagyúr

Körülbelül 9 hónapja használom a TeckNet márkájú egeret a munkahelyen, eddig tökéletesen bevált.

"nincs rá lezsóidő"

(#154999) edk- válasza petipetya (#154998) üzenetére


edk-
őstag

Ennek dönthető a görgője vízszintes görgetéshez?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#155000) petipetya válasza edk- (#154999) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.