Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155401) Almos válasza EXIEZ (#155369) üzenetére


Almos
aktív tag

Arra azért érdemes figyelni, hogy ki ne csússz a reklamálási időablakból... Én Alis rendelésnél figyelmetlenségből (meg mert az eladó folyamatosan hitegetett) volt már, hogy lemaradtam a reklamálási lehetőségről :((

(#155402) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
rpi-t honnan erdemes venni? van valami ajanlott kinai beszerzesi pont?
udv
b

(#155403) dugesz77


dugesz77
őstag

Blitzwolf BW-LT15 éjszakai mozgásérzékelős lámpa BGLIHD55 kupont használva 5,55$. 3 darab AA elemmel működik.

[ Szerkesztve ]

(#155404) Saccco válasza dugesz77 (#155403) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez már a második alkalom, hogy egy ilyen kuponos terméket nem tudok fizetni. Azt írja, hogy valamit megváltoztattam a kosár tartalmán. :F

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#155405) dugesz77 válasza Saccco (#155404) üzenetére


dugesz77
őstag

Direkt lepróbáltam pedig, nálam szépen végig ment a rendelés:

(#155406) Saccco válasza dugesz77 (#155405) üzenetére


Saccco
nagyúr

Töröltem a cache-t az alkalmazásból... Egyből nem spanyol nyelven jött fel a PayPal és így ki tudtam fizetni.... :DDD

Köszi

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#155407) nightzone


nightzone
aktív tag

Tudnátok ajánlani ehhez hasonló de kisebb méretű övre fűzhető kistáskát? Az ideális méret max 16x8x4 cm (magxszélxmély) lenne, nem baj ha nem bőr.

(#155408) spileraaa


spileraaa
senior tag

Olyan telefont keresek ami tud helyettesíteni egy tabletet
vagyis tabletként lenne használva

a lényeg jó ár de mégis jó minőség

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#155409) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

#Banggood - Xiaomi backpack

07.03-án rendeltem akcióban 2db ilyen táskát. 13-án sikerült is feladniuk, külön csomagban. Az egyik meg is jött szépen a múlt hónap közepén, a másik elkeveredett. Már múlt héten írtam nekik, hogy nincs az egyik tatyó, kérték, várjak még nyolc napot.
Ma jött a postás, hozta a táskát. Valahogy elkeveredett Bszentgyörgyre, ahonnan 08.14-i bélyegzővel továbbították. Sikerült is megtenni a magyar királyi postának ezt a 70 km-t szűk egy hónap alatt.
Magyar posta forever!

A táska amúgy jónak tűnik, bár sokmindent nem kell belepakolni, lévén, hogy 10 l ürtartalmú.

Miért mindig én???

(#155410) MADcat válasza spileraaa (#155408) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Mi max 3?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#155411) zolikaDB válasza spileraaa (#155408) üzenetére


zolikaDB
veterán

A mai telefonok nagy resze akkora, mint az elso tabletem, a Nexus 7 :DDD

(#155412) bugizozi válasza dugesz77 (#155403) üzenetére


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Ezen lehet állítani a fényerőt? Vagy létezik hasonló éjszakai fény amin lehet?

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#155413) bul07


bul07
nagyúr

10db Xiaomi fehér színű tol(feketét fog)
Xiaomi 10Pcs Gel Pens No Cap Black Ink Writing Pen White
[link]
US$ 7.99
(0.8$/db)

Hasonló mint a múltkor

Jingyinzhe J2 Wired Headset
[link]
0911WIRED
US $0.99

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#155414) sambenez válasza bugizozi (#155412) üzenetére


sambenez
addikt

A Xiaomi hasonló éjjeli fényén lehet, kétféle fényerő közül választhatsz.

(#155415) cof válasza bul07 (#155413) üzenetére


cof
veterán

Rossz helyre írom, vagy már lejárt?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#155416) bul07 válasza cof (#155415) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam jó, próbálgasd
Mintha múltkor is lett volna ilyen hogy van akinek nem ment utána meg igen

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#155417) -secret- válasza cof (#155415) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Próbáld újra! Itt is jó.

[ Szerkesztve ]

(#155418) cof válasza bul07 (#155416) üzenetére


cof
veterán

Köszi, be kellett írni a címet és elmenteni, most már engedte (friss vagyok itt).

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#155419) vwpolopg válasza Dluinet (#155400) üzenetére


vwpolopg
őstag

Na ezt meg kiprobalom, köszi.

(#155420) balazs1956 válasza petipetya (#155398) üzenetére


balazs1956
senior tag

petipetya

Szia!
Szerinted ez a bitkészlet csak a Xiaomi csavarhúzóhoz jó, vagy egy szabványos 4 mm-es csavarhúzóba is jó?
Van valami tapasztalat a minőségéről?

előre is köszönöm szépen a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#155421) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

XIAOMI Mijia Wiha 24 in 1 mini bit készlet $13.99 (meg valamennyi szállítás)
szerintem ilyen olcsó ez még nem volt.

(#155422) Ance


Ance
őstag

Üdv. Az Ebay Kleinanzeigen oldalról szokott valaki rendelni? Ez miben más, mint az Ebay azon túl, hogy régiós? Nem értem, hogy miért nem jó az Ebay nekik, miért kell ez az aloldal.

(#155423) Mr.Csizmás válasza Ance (#155422) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

= német jófogás kb.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#155424) Ance válasza Mr.Csizmás (#155423) üzenetére


Ance
őstag

Annyira átverős? :D

(#155425) Mr.Csizmás válasza Ance (#155424) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem, ellenben ha környéken vagy, olcsón lehet fogni változatos lim-lomokat :D egy fb csoportismerős valami 50€-ért vett neves dizájnerkanapét, csak el kellett menni érte.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#155426) Ixion77 válasza Ance (#155424) üzenetére


Ixion77
őstag

Nem, ugyanúgy apróhirdetésként működik. A német törvények miatt kellett az ebaynek így létrehozni, hogy tudjanak magánszemélyek garancia nélkül legálisan eladni. Az eladók általában korrektek, de gyakran csak az átutalást ismerik, csak németül hajlandók beszélni és csak Németo-ba hajlandók postázni (ha egyáltalán). Szóval macerás.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#155427) Sanyesz. válasza balazs1956 (#155420) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ehhez milyen motoros "meghajtó" a javasolt? Megrendeltem bitkészletet, aztán utóbb vettem észre, hogy ezek csak fejek. :N

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#155428) farkas-j válasza petipetya (#155398) üzenetére


farkas-j
őstag

Én a Lidl-ben vettem ezt a készletet 2500Ft-ért és a bitek pont jók a Xiaomi Wowstick-be:

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#155429) szabolcs.sz válasza Ance (#155422) üzenetére


szabolcs.sz
tag

Szoktam, jó, De néha egy két átverős próbálkozást kiszúrok. ha németül írsz a feladóra akkor többnyire hajlandó postázni is, DHL small packet,15 € trackinggel. Paypalt ritkán hajlandóak elfogadni, a garanciális kötelezettségek miatt. Esetleg a “paypal an Freunde” megy, amire nincs vásárlás védelem, mert értelemszerűen barátok közötti pénz küldésre szolgál. Ahol azt latod az ár mellett, hogy VB, Ott alkothatsz egyébként nagyjából válasz nélkül hagyják az emailedet az ajánlatoddal együtt.

(#155430) tomazin válasza Ixion77 (#155426) üzenetére


tomazin
veterán

En londonbol vettem egy gyerekulest egy nemet csajtol, magyar futarszolgalattal elhozatva ppvel fizetve. Szoval vannak jofejek.

(#155431) Almos válasza MittuDomain_ (#155273) üzenetére


Almos
aktív tag

Igazából nagyon alkalmi használatra kell, és még nincs ilyenem itthon, így gondoltam itt az ideje, hogy legyen :) Jónak tűnik a linkelt cucc is, de köszönöm az infódat, de első körben szerintem ilyenre nem lesz szükségem.

(#155432) Ance


Ance
őstag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Akkor ez esetben asszem csak végszükség esetén használom. :D Kösz mégegyszer!

(#155433) Ciccuka válasza szabolcs.sz (#155429) üzenetére


Ciccuka
veterán

Willhaben is hasonló

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#155434) vwpolopg válasza Dluinet (#155400) üzenetére


vwpolopg
őstag

Sajna így is halott :(

(#155435) Paxker315 válasza Ciccuka (#155433) üzenetére


Paxker315
addikt

nomeg a leboncoin és subito :)

Kerekparos elet szepsege, hogy en mar az OSSZES oldalrol (fenti 2 plusz willhaben& ebay kleinanzeige) vasaroltam. :)

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#155436) Dluinet válasza vwpolopg (#155434) üzenetére


Dluinet
nagyúr

jaj

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#155437) Silent77


Silent77
veterán

COGO Magic World Building blocks toy for girls 6.99$
Joybuy

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#155438) macilaci78 válasza Ance (#155422) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én most rendeltem kollégámnak egy nagy értékű kerékpárt, semmi gondom nem volt vele. Valóban jófogás íze van, magánszeméllyel kommunikáltam, neki fizettem, tőle lett elszállítva a cucc, amit nekem kellett intéznem.
Nincs olyan szintű buyer protection, mint az ebay-en.

Ja igen, a paypal itt sem volt opció, sima banki utalás ment. Angolul kommunikáltunk végig, bár a végére kiderült, hogy az én németem erősebb, mint az ő angolja. :D
Pici alku is belefért a sztoriba, illetve emberünknek a csomagküldéshez be kellett szereznie egy megfelelő méretű dobozt is, ami nem volt olcsó, tekintve, hogy új, használatlan dobozban kaptam a cuccot.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#155439) Szivacs85


Szivacs85
tag

Sziasztok. Van ajánlott bluetooth hangszórós mennyezeti lámpa? :U

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#155440) gixxergabi válasza macilaci78 (#155438) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Egyszer nem kaptam meg az árút Ebayen (szokásos Feucht eltűnés, most is van ott egy csomagom vagy 5 napja kezdek aggódni) utalva fizettem, vásárló védelem nem csinált semmit - lezárták (buktam huszonezret) azóta én nem merek csak paypallal fizetni.
Pedig érdekes oldal lehet mindjárt megnézem, de én így nem merek...

(#155441) macilaci78 válasza gixxergabi (#155440) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én se nagyon akartam, de mindent megcsinált, amit kértem, mindenről küldött jó minőségű, akár közeli képet is akár a termékről, akár a csomagolásról. Sajnos az első kapcsolatfelvétel és a fizetés között eltelt vagy 6 hét úgy, hogy a fizetési szándék már egy hét után megvolt (számlámon a kollégától kapott pénz).

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#155442) _q


_q
addikt

Ebay 10% kupon telefonra és kiegészítőire max $7-os kedvezményig: PFLASHW37

(#155443) Donki Hóte válasza Szivacs85 (#155439) üzenetére


Donki Hóte
veterán

1700 alis és többszáz egyéb webshopos rendelés után is meg tudok lepődni az emberi igények sokrétűségén :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#155444) pulutodurumo válasza Szivacs85 (#155439) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Biztos hogy kell ez neked? Kis méretű hangszórók, plusz a búra is rezonál valamennyire. Nem tűnik jó ötletnek.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#155445) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Akinek nem volt jó a MAPP10A kupon.
Azt írták azért, mert eredetileg US only.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#155446) CHIPman válasza Ciccuka (#155445) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Hol írták ezt?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#155447) anadroid válasza Ciccuka (#155445) üzenetére


anadroid
senior tag

Nekem eredetileg UK regisztrációm volt, mégis kaptam. Most meg ezt a 10%-osat.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#155448) Ciccuka válasza CHIPman (#155446) üzenetére


Ciccuka
veterán

Üzenetben küldték azt a linket, abból következtettem.
The coupon was listed in the UK site

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#155449) titetoyz válasza AndrewBlase (#155409) üzenetére


titetoyz
tag

nálam is ugyanez a helyzet. egy megjött, 2. pedig kb 2hónapja sehol... akkor talán van még esély. én is írtam nekik, várjak 8 napot, letelt a 8nap, írok nekik, elmentek valami ünnepre.. pfff.

(#155450) w.miki


w.miki
veterán

Samsung Samsung bolt van az Ali-n?
Ami tényleg eredeti?
Van ez a store, de a kommentek szerint kamu akkukat árul.
Jól hangzó SamsungAuthorization Store néven...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.