Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154701) petipetya válasza zolikaDB (#154623) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ahogy a múltkori női pénztárcás kérdést, így ezt is passzolnom kell.

"nincs rá lezsóidő"

(#154702) Cyborg válasza DeFranco (#154671) üzenetére


Cyborg
őstag

Én nem tudom, milyen mánia volt ez korábban, csak, hogy rendeltem egyet, és azt tapasztaltam, hogy jobban tisztít, nem vérzik az ínyem, stb. Ezt a zománc koptatást utána olvastam már, és szerintem van benne valami.
Oral-B Nekem is megvan mellette, de nem használom.
Végig próbáltam az összes sörtét, a cross action, meg a gyerek fej a legjobb, de valahogy nyomába se ér a seago nak. Bocsánat, az előző hsz-embe elfelejtettem beleírni, hogy szerintem, és, hogy Nekem sokkal jobban bevált a szónikus.

fjudors
Linkelnél egy megközelítőleg elfogadható áru ultrahangos fogkefét? Jó lesz alis link is :)
Köszi szépen

(#154703) Beni2360 válasza Cyborg (#154702) üzenetére


Beni2360
félisten

Erre jártál már?
Rákeresés alapján még nem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#154704) Cyborg válasza Beni2360 (#154703) üzenetére


Cyborg
őstag

Köszi, szónikusban otthon vagyok, ultrahangosról beszélt a kollega, arra kértem linket.

(#154705) fjudors válasza Cyborg (#154702) üzenetére


fjudors
aktív tag

fogkefét nem veszek kínából.sokmindent veszek onnan, de nem mindent. ahogy, pl cumit, cumisüveget, stb sem

pl megasonex
egyszer kell megvenni.A komolyabb oral-b, stb gépekhez képest nem vészes.

ami felháborító, hogy a sima fej közel annyiba kerül, mint az oral-b mozgó feje

[ Szerkesztve ]

(#154706) szabi__memo válasza fjudors (#154705) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az nem ott készül?

(#154707) fjudors válasza szabi__memo (#154706) üzenetére


fjudors
aktív tag

nem az a lényeg, hanem a minőségbiztosítás..egy ellenőrzött,eu vizsgálatokon megfelelt eszköz más, mint egy kinti piacos, az ottani előírásoknak semm megfelelő cucc
sok minden készül kinában , cakk nem mindegy, hogyan és miből...
hülye és ormótlan példa : lg/sony/samsung vs technica/stb

vagy mondhatnám a kulacsot is..inkább a decathlonba veszem meg, mint kintről rendeljem

[ Szerkesztve ]

(#154708) Truman


Truman
senior tag

XIAOMI ATuMan LS-1 lézeres távolságmérő $11.88 kupon: BGATuManLS

[ Szerkesztve ]

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#154709) dugynok válasza fjudors (#154707) üzenetére


dugynok
senior tag

Pedig a Decathlon is ilyen-olyan beszàllítókon keresztűl veszi úgy, hogy nincs kötelező bevizsgàltatàs...

(#154710) janakbacsi válasza Zsoleszhun (#154696) üzenetére


janakbacsi
őstag

Sajnos nekem oroszul adja be az oldalt nem angul ha rákattintok a linkedre.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#154711) Ance válasza fjudors (#154705) üzenetére


Ance
őstag

A hozzá való fogkrém áráról már ne is beszéljünk.... Elég drága mulatság lesz a fogmosás.

És persze ez nem olyan még, hogy elfogyott a fogkrém, lemegyek a sarki boltba és veszek.

Egyébként az ultrahangos fogkeféről annyi, hogy az elején istenítették az ultrahangos vesekő eltávolítást is. Aztán fejlődtek a röntgenek és meglátták milyen roncsolást visz végbe a beavatkozás helye körül. A fogröntgen vajon mennyire fejlett? Persze ez csak az én véleményem, semmi nem támasztja alá.

[ Szerkesztve ]

(#154712) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok! Sikerult megkapnom a forumban ajanlott kuponokat. De erdekes mod a 3/20-at nem tudom felhasznalni semmire. Csak a kovetkezot adja be vasarlaskor a 3/30-at. Pedig ott van a kuponjaim kozt. Mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#154713) Ixion77 válasza SP!T (#154712) üzenetére


Ixion77
őstag

Csak akkor tudod felhasználni ha a szállítási címben Oroszország szerepel.
Tutira ez a gond. Eltartott egy ideig még kikisérleteztem...

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#154714) fjudors válasza Ance (#154711) üzenetére


fjudors
aktív tag

igen,a krém durva áron megy
de nem kell minden alkalommal azt használni
illetve, egészségpénztárral megoldható

lábnyom fogkő problémája miatt kezdjük el használni.igaz, most felváltva használja az oral-b 6000-el. amit csak az oral-b volt, gyakrabban kellett leszedetni.utána majd egy évig csak a mega volt használva, majd vegyesen
hogy miatt a hajlama változott, vagy az eszköz használt, ki tudja. megvételé után enni nem kér, az, hogy melyikhez van fej véve, mindegy.

(#154715) PainKiller13 válasza Truman (#154708) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi én berendeltem egyet :))

(#154716) Aidan85 válasza powerwade (#154698) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Ha már a mosipelus is szóba került, szoptatós melltartót keresek asszonynak, ez a ZTOV bíztatónak tűnik értékelések alapján is, de hátha van másnak bevált márkája.

(#154717) GIJoe válasza Aidan85 (#154716) üzenetére


GIJoe
addikt

én inkább itthon néznék, most nem bántásképp, de spórolsz 500-800 Ftot, és ki tudja milyen
méreganyag szívódik be a ruhából, közvetlen az újszülött tápanyagforrásába, oké spóroljunk én rendszeres fillér b*szó vagyok de van amin nem érdemes, meg nőnek próba nélkül, áh, honnan jöttél a holdról ? :)

(#154718) tboy93 válasza Ance (#154711) üzenetére


tboy93
nagyúr

Anyám pont panoráma röntgeneket csinál. Előtte 20 évig csinált mindenfélét. Annyit mondanék, hogy nem véletlenül kapod az ólom mellényt :D

Az új gépek amúgy már egész jók, de ne röntgen után akarj azért gyereket csinálni ;]

[ Szerkesztve ]

(#154719) GIJoe válasza tboy93 (#154718) üzenetére


GIJoe
addikt

azért szétkapnék 1 ilyen megaszonexet, made in prc, még fogadnék is rá...

(#154720) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Új hír: 2/10 USD Aliexpress kupont újra engedi vásárolni 200 Coin-ért az applikáció, nekem is adott :C

Ez a KUULAA :DDD powerbank pedig még mindig egész jó áron kapható állítólag, nincs 9 USD, ebből is rendeltem egyet
[link]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#154721) Aidan85 válasza GIJoe (#154717) üzenetére


Aidan85
aktív tag

A holdast kérdezhetném én is tőled, de a szoptatós melltartókon nem 5-800 Ft-ot spórolnék, ami eddig kényelmes volt neki, és tudta használni is az 8 ezertől kezdődött az ára/darab. Közvetlenül pedig nem érintkezik a bimbóval és a körülötte lévő területtel, mivel ott mosható/egyszer használatos betét van használva, ugyanis kb ha csak a babára gondol folyik a tej.

(#154722) Ixion77 válasza fjudors (#154714) üzenetére


Ixion77
őstag

Mi a fene az a "lábnyom fogkő"?

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#154723) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!

Mivel itt sok kütyümániás van, talán hamarabb kapok választ, mint máshol:
Notebook-ra kötött USB-C portbővítőre (usb, lan), amin van USB-C anya port is, köthetek-e USB-C <-> HDMI adaptert?
Tehát egymásba fűzhetők-e USB-C kiegészítők?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#154724) Ixion77 válasza Laca0 (#154723) üzenetére


Ixion77
őstag

Igen.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#154725) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

UK/EU/AU/US konnektor adaptert tudtok ajánlani? Baseus-t nézegettem de nem bánnám ha 15$-nál olcsóbban is lenne.

(#154726) Ixion77 válasza -secret- (#154725) üzenetére


Ixion77
őstag

Az gond, ha elreped és agyonüt az áram? Ha nem, akkor keresés, sorbarendezés ár szerint, első választása. Ha igen, akkor köhögd ki a Baseus vagy valamely más aránylag megbízható márka termékének árát.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#154727) Mr.Csizmás válasza -secret- (#154725) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

220V cuccon sosem spórolunk! :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#154728) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#154729) Laca0 válasza Ixion77 (#154724) üzenetére


Laca0
addikt

Ez akkor is működik, ha a notebook type-c csatlakozójánál nincs feltüntetve a monitorra kapcsolás lehetősége?
Tehát notebook type-c -> portbővítő type-c -> hdmi adapter

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#154730) Ixion77 válasza Laca0 (#154729) üzenetére


Ixion77
őstag

Úgy gondolom hogy igen, de szakértelmem ez ügyben korlátozott, ezért nem tudom biztosra. Feltételezem, hogy amíg az adat digitálisan utazik, addig az USB-C hub-okon (amelyeknek specifikáció szerint sorba fűzhetőknek kell lenniük) gond nélkül keresztülmegy. Az utolsó pedig (aminek van HDMI portja) átalakítja azt HDMI jellé. De lehet több helyen is probléma: pl. lehet, hogy a HDMI-nek van valami speciális protocol/reclock/backfeed/latency/etc. igénye, amit nem minden hub támogat/továbbít. Az meg különösen lehet, hogy a laptop egyszerűen nem küldi ki a monitor képét az USB-C-re, így se közvetlenül, se közvetve nem lehet monitort kötni rá.
Puding próbája az evés.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#154731) beci válasza HornedReaper (#154720) üzenetére


beci
őstag

Ezt a kupont hol kell megvenni?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#154732) Laca0 válasza Ixion77 (#154730) üzenetére


Laca0
addikt

Köszi!
Ezt a drága pudingot akartam kihagyni a kérdésemmel ;)

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#154733) GIJoe válasza Aidan85 (#154721) üzenetére


GIJoe
addikt

nem az érintkező felületre gondolok, magára a ruhára, holdast? hmm?

(#154734) Ance válasza -secret- (#154725) üzenetére


Ance
őstag

Most arra gondolsz, amivel eu dugót az általad felsoroltak bármelyikévé tudsz alakítani?

Ez múltkor az MM-ben 2.400 forint volt. Az olcsóbb, mint 15 dodo:

(#154735) Ixion77 válasza Laca0 (#154732) üzenetére


Ixion77
őstag

Nem kell annak drágának lennie: Berendelsz egy jobb márkától egyet Mo.-on valamely nagyobb webshopból, óvatosan kibontod, kipróbálod és ha nem működik visszaküldöd új állapotban.
Vagy akár besétálsz a boltba ahol vetted a laptopot és ha rendesek az eladók akkor segítenek kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#154736) -secret- válasza Ance (#154734) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem fordítva, bármely ország konnektorába be tudom dugni és eu lesz a bemenet.

Ez a kiszemelt.

[ Szerkesztve ]

(#154737) sambenez válasza -secret- (#154736) üzenetére


sambenez
addikt

De ezen nincs EU bemenet.

(#154738) Aidan85 válasza GIJoe (#154733) üzenetére


Aidan85
aktív tag

De most ruháról beszélünk, ami nem szintetikus, hanem pamut. Bocs de nem hiszek benne, hogy egy mosás nem hozza ki a pamutból, ha van benne valami. Egy fogkefénél még megértem az aggodalmakat, hiszen az nyálkahártyával is érintkezik, és műanyag. Ugyanarról a gyártósorrol jönnek le, mint a márkás EU-ba szánt társaik. De ennyi erővel ne vegyünk vezeték nélküli egeret se, vagy Xiaomi cipőt, meg még sorolhatnám.

(#154739) -secret- válasza sambenez (#154737) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

[ Szerkesztve ]

(#154740) Laca0 válasza Ixion77 (#154735) üzenetére


Laca0
addikt

Oké. Köszi.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#154741) MittuDomain_ válasza HornedReaper (#154720) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Köszi, ezzel sokat spóroltál nekem! :R

Megállítottam két processing alatti rendelést, majd újra megrendeltem kuponnal, így összejött a kellő érték.

Annak, aki nem találja:
open app → coins & coupons → Coupon Exchange → Member-only Benefits, felülről a második.
Ugyanitt 10/69USD kupon 1000coin-ért, ha valaki értékesebbet szeretne venni. (Legutóbb az utóbbival vettem Yongnuo üveget Canonra, ajánlott termék és kupon.)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#154742) Ance válasza -secret- (#154736) üzenetére


Ance
őstag

Ha nem kell földelt EU, akkor ez is jó. Sőt még többet is tud, mint kéne. Pl. Olaszban kicsiddel használhatjátok a japán dugós elektromos fogkefét. :D Ez is olcsóbb, mint 15 dodo (tudom, ezzel az árfolyammal könnyen vagyok).

(#154743) Cyborg válasza Cyborg (#154663) üzenetére


Cyborg
őstag

Na meghoztam a döntést BT headset ügyben, csak gondoltam megosztom.

Átolvastam pár(száz) reviewt, és Haylou lett végül.
A redmi airdotz nem érintős, meg többen írtak vmi hallható alapazajról, ami aztán "bemelegedés" után elmúlik, így az kiesett.
A qcy qs2-t dícséték, hangzásra, mindenre, ráadásul 800mah-s a töltődoboza, a Haylou GT1-esé csak 300mAh, de végül találtam egy felhasználót, akinek mindkettő van, és azt írta, hogy a GT1 jobb, szebben szól, és a fizikai mérete is kisebb, így végül én is a Haylou GT1-et választottam.

(#154744) st6969 válasza Ixion77 (#154722) üzenetére


st6969
őstag

Szerintem autocorrect...lábnyom --> lányom :DDD

(#154745) tupacamaru válasza -secret- (#154739) üzenetére


tupacamaru
veterán

Esetleg ez?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#154746) Imy válasza Mr.Csizmás (#154727) üzenetére


Imy
veterán

1996-tól 230V

(#154747) XP NINJA válasza HornedReaper (#154720) üzenetére


XP NINJA
őstag

Ez a pb jó is? Sehol se találtam róla infókat, és pont kellene :)

(#154748) DJGABI válasza XP NINJA (#154747) üzenetére


DJGABI
addikt

klasszikussal élve "ennyiért ha sz*r is jó" de amúgy lassú töltősből az összes 10Ah-s ennyiért megy. ez legalább nem fullnoname

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#154749) fjudors válasza st6969 (#154744) üzenetére


fjudors
aktív tag

azhát..hogy rohadjon meg, aki tönkretette swype-ot..még „új” a teló, tanulja az alapszavakat

(#154750) GIJoe


GIJoe
addikt

akkor most, HK raktárból, gondolom nem érdemes rendelgetni... :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.