Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155651) edk- válasza zoli03 (#155650) üzenetére


edk-
őstag

Praktikerben adnak (régebben legalábbis biztosan adtak) darabra, minta címszóval.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#155652) Beni2360 válasza zoli03 (#155650) üzenetére


Beni2360
félisten

Járólapot lehet építkezésről szerezni de nem sikk.
Sírkövessel lehet csináltatni 4-5 cm vastag márvány vagy gránit lapot és az még mutat is valahogyan.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#155653) nightzone


nightzone
aktív tag

Kicsit off de hátha tudtok segíteni: A magyar posta appból eltüntek a külfödi rendeléseim követései. Mit lehet tenni hogy visszajöjjenek (nem szeretném újra bevinni a nyomkövetési adatokat)? Másnak is volt már ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#155654) spileraaa válasza tobias40 (#155646) üzenetére


spileraaa
senior tag

Alin találtam 15-ért az már jó ár,igaz?

erre a linkre

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#155655) WestBam válasza tobias40 (#155638) üzenetére


WestBam
senior tag

és


spileraaa

Ha igazán fakó, a széleken torzító, minősíthetetlen képet szeretnél látni, akkor rendeld csak meg. Én szakáruházban vettem márkásat, előttem bontott ki az eladó egy újat, és enyhén kettőzött annak is a képe. Nyilván kihozott egy újat helyette. Ezeknél elég sok buktató lehet. A legolcsóbb ami már elfogadható kategória a lidl-ben időnként kapható spektív és binokulár. Azok közt is válogatni kell ott helyben, hogy melyiknek jó a képe és a színvisszaadása, de ott legalább van választásod. Ha rám hallgattok nem adtok ezért pénzt.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#155656) mrrr74 válasza XP NINJA (#155644) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Ez esetleg?
Banggood, 9,99$, az első 300db ennyi. Alexa+Google Assistant. Ugyan 3000K az alap fehér, de mellette RGB-t is tud. Kb., mint a Yeelight. Előrendelhető, október elején lesz raktáron.

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#155657) Freddycom válasza spileraaa (#155643) üzenetére


Freddycom
őstag

Semmirevaló.




(#155658) tobias40 válasza Freddycom (#155657) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi,akkor megmarad a pénz másra! :C

Neked is WestBam!

[ Szerkesztve ]

(#155659) KTU válasza XP NINJA (#155644) üzenetére


KTU
addikt

SONOFF Mini Two Way Smart Switch 10A AC100-240V [link]
Size: 42,6 x 42,6 x 20mm

Lehet be is tudod építeni a világítótestbe.
2db ára: US$12.99
kupont nem néztem, lehet az is van rá. :B

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#155660) fradi81 válasza Mr.Csizmás (#155597) üzenetére


fradi81
veterán

Ezzel van tapasztalat?

moto g72, Ninebot d28e

(#155661) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

USB2-es elosztót keresnék (billentyűzet, egér, hangszóró lenne beledugva). Ajánlanátok valamit? :R

(#155662) DJGABI válasza KTU (#155659) üzenetére


DJGABI
addikt

Wow ilyen is van már? Nem kell nulla és megy fizikai kapcsolóval is? Egy a baj: nálam 2es kapcsolóval megy a villany amit szeretnék is megtartani. Spot lámpába még egyet is esélytelen beépíteni azt méregettem

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#155663) cukimajom


cukimajom
tag

Sziasztok!
Milyen FM tarnsmitter ajánlott?
Nincsenek nagy igényeim, pendrive+BT legyen, utóbbi jó legyen zenére és telefonálásra is.

Siemens A40 --> Sony Ericsson K610i --> Nokia 5230 --> Alcatel POP C7 --> Vodafone Smart Prime 6 --> Xiaomi Redmi Note 3 Pro --> Xiaomi Mi 6 --> Redmi 7 --> Xiaomi Mi 9

(#155664) gabor9991 válasza DJGABI (#155662) üzenetére


gabor9991
őstag

[kép]
A diagram szerint kell nulla.Vagy rosszul nézek valamit?

(#155665) instantwater válasza cukimajom (#155663) üzenetére


instantwater
addikt

Baseus FM Transmitter
Ez elég jó minőség.
A 2-3 dolcsis vacakok pár hónap után megmakkannak, és a minőségük sem olyan.

(#155666) cukimajom válasza instantwater (#155665) üzenetére


cukimajom
tag

Köszi!

Siemens A40 --> Sony Ericsson K610i --> Nokia 5230 --> Alcatel POP C7 --> Vodafone Smart Prime 6 --> Xiaomi Redmi Note 3 Pro --> Xiaomi Mi 6 --> Redmi 7 --> Xiaomi Mi 9

(#155667) w.miki válasza cukimajom (#155663) üzenetére


w.miki
veterán

Ugreen USB Car Charger Bluetooth FM Transmitter QC Quick 3.0 Charge Fast Charger for Xiaomi Samsung iPhone Huawei QC3.0 Charger - US $13.88
Ez sem lehet rossz

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#155668) DJGABI válasza gabor9991 (#155664) üzenetére


DJGABI
addikt

ja, de... benéztem. a korábbiaknak (sonoffok) is ilyen a bekötése. akkor nálam felejtős.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#155669) dugesz77 válasza w.miki (#155667) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem igazából neked válaszolva csak úgy mellékesen a sok ajánlott FM transzmitterre, hogy aki teheti és van vonalszintű bemenete az inkább a BT-s TM-ek között nézelődjön(példa), mert az FM rendszer jóvoltából elég nagy a minőségvesztés ezeknél meg ugye a gyártók nagy része sem rak megfelelő minőségű tunert a kütyükbe.(tompa,szávhatárolt, alacsony dinamikájú, sistereg csak ,hogy pár negatívumot kiemeljek) A gyári fejegységeknél is elég legtöbbszőr egy pár dolláros aux kábelt csatlakoztatni a hátlapi kivezetésekre már ha gyárilag nincs is kifejtve(célszerű utánanézni a fejegység leírásában).

(#155670) 8 válasza bul07 (#155613) üzenetére


8
senior tag

Ha változik a feszültség a normál értékeken kívül akkor generátor rossz vagy az akksi, inkább érdemes megcsináltatni, ha meg jó akkor tökmindegy a megfelelő sávon belül mennyi a fesz - vagy nem?

btw én nem a legolcsóbbat venném, biztos működik egy ideig az is de valszeg nagy a zaj és nem tesz jót az eszközeid akksijának

A Celbro töltőkkel jó tapasztalatom van

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#155671) Ixion77 válasza cukimajom (#155663) üzenetére


Ixion77
őstag

FM transmitter:
Én ilyet vettem, keresésem alapján a legaktuálisabb típus, USB-C-vel.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#155672) instantwater válasza Ixion77 (#155671) üzenetére


instantwater
addikt

Igaz, aki szeretne QC-t annak érdemes arra is figyelnie.
Viszont ha ki akarod használni a töltő USB-C aljzatát, akkor C-C kábelt külön kell venned, mert alapból A-C kábelt adnak a telefonokhoz.
De biztosan van olyan transmitter is, aminek az USB-A portja támogatja a QC-t.

(#155673) CHIPman válasza instantwater (#155672) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Egyébként használ bárki a világon a Mac-eseken kívül C-C kábelt? Nem láttam még olyan helyzetet, ahol az A-C kábel nem jobb.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#155674) stickermajom


stickermajom
addikt

Ebayről rendeltem kamerához alkatrészt, elvileg fel is adták pénteken, de most küldött az eladó üzenetet, hogy "visszament" hozzájuk a csomag és legyek szíves Cancel-t nyomni az orderre, vagy 48 órán belül ők teszik meg. Ilyenkor mi van? Ha én állok el a vásárlástól is van refund?

(#155675) petipetya válasza stickermajom (#155674) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem ne mondd le a rendelést, ki kéne deríteni mi történt.

"nincs rá lezsóidő"

(#155676) Mr.Csizmás válasza stickermajom (#155674) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

várd meg, refundoljanak ők.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#155677) Ixion77 válasza CHIPman (#155673) üzenetére


Ixion77
őstag

Én használok, többet is. Pedig Lenovo laptopom van. Jó lesz, amikor már végre kizárólag azt fogunk használni mindenhez.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#155678) Janaboy válasza stickermajom (#155674) üzenetére


Janaboy
veterán

Ha Cancelezed akkor úgy tűnik mintha te vétettél volna, esetleg későbbi döntésnél stb neked rosszabb lesz.
Ha viszont ő mondja le, akkor neki tuti indokolnia kell, hogy miért hogy merre mi van.

Janaboy

(#155679) Sanki válasza Janaboy (#155678) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem amikor az eladó kérte a cancel-t akkor arra hivatkozott hogy én kértem tőle.. :F

Közbe meg ő írt vásárlás után, hogy nincs készleten neki a termék és nem is lesz, ezért törli.

[ Szerkesztve ]

(#155680) spileraaa


spileraaa
senior tag

Sziasztok! Ha telefont készülök venni Kínából, érdemes várni 11.11-re 2 hónapot? Olyan, mint itthon a black friday, amikor 10-20%-kal lejjebb viszik a korábban 10-20%-kal megemelt árakat, vagy valóban vannak komoly akciók? Sajnos a kimovil nem mutatja a tavalyi árakat, így nem tudom megnézni mennyire estek akkor. Valahol meg lehet nézni az ártörténeteket, ahol tavalyi árak is vannak? Sajnos a jelenlegi telefonom kezd meghülyülni, úgyhogy le kell cserélnem, de nem tudom érdemes-e várni 2 hónapot.

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#155681) Janaboy válasza Sanki (#155679) üzenetére


Janaboy
veterán

Igen, pontosan azért büntetheti őket az ebay, ali stb.
Persze, hogy pontosan hogy van azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#155682) Paxker315 válasza spileraaa (#155680) üzenetére


Paxker315
addikt

az úgy megy, hogy ottóber elején elkezdi felvinni az árakat, nov elején már jó drága a cucc. Aztán 11.11-én óriás akció keretében megveheted eredeti árán. Utána 1-2%-ot emel rajt', és az lesz az új "alapár". :R

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#155683) EXIEZ válasza spileraaa (#155680) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Van ami akciós, általában minimális fillérezés van. Kb karácsonytól húsvétig voltak a legolcsóbb áron a mobilok amit vettem, azóta sem sőt még 11.11 en sem volt annyira olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#155684) DJGABI válasza Paxker315 (#155682) üzenetére


DJGABI
addikt

+1 én is így vettem észre, alin legalábbis.

ha látsz valami jó bg/gb kupont szerintem simán vegyél.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#155685) Degeczi válasza Paxker315 (#155682) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Abszolút így van, nem érdemes 11.11-re várni!
Tavaly pár dolgot olcsóbban vettem ugyanazoktól az Alis eladóktól néhány héttel korábban, mint a "szuper" 11.11-es akcióban lett volna...

[ Szerkesztve ]

(#155686) spileraaa válasza DJGABI (#155684) üzenetére


spileraaa
senior tag

itt szoktam [link] nézni de most majdnem mindegyiknél azt írja elfogyott

a redmi 3s cserélném jobbra vagyis főleg jobb kamerára mert jelenleg is tökéletes telefon minden elég gyors rajta kivétel a kamera ami nagyon lassú lett

max 300$ szánék rá de jó lenne ha kijönnék 250$ bol a másik pedig legyen hozzá olcso csere képernyő ha betörne a mostaninál 3 szor volt cserélve de 20-25$ kijött az új képernyő
vagyis az amoledes telefonok amiknél drágák ha jól néztem vagyis azok nem jönnek számításba

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#155687) instantwater válasza CHIPman (#155673) üzenetére


instantwater
addikt

Igazság szerint az Apple is A-Lightning kábelt ad a telefonhoz, tehát ahhoz, hogy a laptopjukkal össze tudd kötni a telefonjukat ADAPTERT kell venned :Y .

Valóságos példa C-C kábelre:
Néhány új laptop töltője már ilyen csatlakozást használ, és nem kötik be a tápegységbe fixen a kábelt, hanem egy C-C kábelt adnak.

Autós töltőnél a C portnak csak akkor van előnye, ha az PD képes, és értelmes sebességgel fel tud tölteni egy laptopot.
Telefont lehet A portról is QCvel tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#155688) w.miki válasza spileraaa (#155686) üzenetére


w.miki
veterán

BG-n volt kupon Mi9T-re 80e huf környékén.
Most nem találom, de nem hiszem, hogy lesz jobb akció mostanság.
Nem Amoled-est szeretnél, meg olcsóbbat is, akkor tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#155689) DJGABI válasza w.miki (#155688) üzenetére


DJGABI
addikt

mi9 se rémlett nekem valamért 69k-ért. de szerintem csak álmodtam, még kuponnal se volt annyi. meg az is amoledes

spileraaa mondjuk ha ennyire törik a kijelző miért nem valami strapamobilt veszel? vagy valami erős tok vagy legalább egy üvegfólia?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#155690) v-man


v-man
őstag

Üdv, rég jártam erre, de ahogy látom továbbra is aktív a fórum ☺️
Androidos tv boxra van vmi bevált típus mostanában? 10-14e ft magasságban, és jó lenne ha HBO go is menne, ill ha van óra kijelzés az még jobb ☺️
Ilyesmire gondolok pl
[link]
Köszönöm!

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#155691) stickermajom válasza Janaboy (#155678) üzenetére


stickermajom
addikt

Köszi mindenkinek! Megvárom a 48 órát, aztán meglátjuk, mit lép. Amúgy szerintem elfogyott nekik, mert a listing is lekerült.

(#155692) hundai


hundai
aktív tag

Sziasztok!
Használ valaki Xiaomi Redmi AirDots Wireless Bluetooth Headset [link] -et? Leginkább az érdekelne, hogy lehet e külön tölteni a füleseket? Munkahelyen csak az egyik fülemet szoktam bedugni így jó lenne, amíg az egyiket használom addig a másikat tudom tölteni. Illetve, hogy amíg a használatban lévő le nem merül, addig a másik fel tud töltődni? Köszi!

-Wake up Neo!

(#155693) azbest válasza v-man (#155690) üzenetére


azbest
félisten

Van egy listája a hbo eu résznek, ahol a támogatott eszközök vannak, szerepel rajta néhány kínai androidtv box is [link]

Az olcsóbb, nem igazi tv rendszerű boxokra esetleg nem hivatalos kodi addonként tehető fel jó kéminőségű hbo, a hbogo és kodi topicokban lehet olvasni róluk bővebben.

[ Szerkesztve ]

(#155694) mrrr74 válasza v-man (#155690) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Szia,
Óra nincs, de az HBO go megy a Mecool M8S MAX-on is.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#155695) maroni válasza v-man (#155690) üzenetére


maroni
aktív tag

Szia, ezt nézd meg [link]

(#155696) fateless válasza hundai (#155692) üzenetére


fateless
veterán

Lehet

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#155697) hundai válasza fateless (#155696) üzenetére


hundai
aktív tag

Köszi!

-Wake up Neo!

(#155698) atomka78


atomka78
tag

Sziasztok. Van valami ajánlott strapabíró Bluetooth fejhallgató? A 17éves fiam havonta megeszik egy Awei-t. Legutóbb a 880ast vettem neki annak letört a fülbedugo része. Általában kábelszakadás a gond, biztos mert vigyáz rá. Szóval valami olyan kéne ami bírja a strapát. Köszönöm

(#155699) DeFranco válasza atomka78 (#155698) üzenetére


DeFranco
nagyúr

zsebpénzt javaslok. aztán abból olyat vesz magának amilyet akar. ha elfogyott és még mindig szaggatja, akkor meg fütyörészik a következő hónapig.

(#155700) s7evcsenko válasza DeFranco (#155699) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:C

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.