Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154201) XtremLor válasza EXIEZ (#154200) üzenetére


XtremLor
őstag

A leiras arra vontakozik hogy az indito aram nem eleg az usb kabelrol magarol, kell neki a kulso tapegyseg...
1db usb portrol meg 2.5hdd-bol se indul el barmi...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#154202) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Akkor jo, a tap az adott mar.

on: HB P1801 RC autóval vannak tapasztalatok? Ez lenne

(#154203) zsiz


zsiz
őstag

Tudom van router topik is... De inkább titeket kérdezlek. Van a közelben egy eladó Mi Router 3 (nem 3G) + hozzá két darab Mi Wifi Amplifier 7000 Ft-ért. Jelenleg egy szolgáltatótól kapott D-Link DIR-300 van használatban, amivel a legnagyobb bajom, hogy a ház másik végében már alig-alig fogható a jel. Érdemes lehet megvenni szerintetek?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#154204) DJGABI válasza zsiz (#154203) üzenetére


DJGABI
addikt

a mi routeren ethernet port alig, a repeater meg felezi a sávszélt... mondjuk nálam is működik egy, de állandóra biztos nem ilyet vennék már. valami olcsó asus router meg kábellel egy Mantistek wr300 vagy egy olcsó router. (folyamatban van az átépítés, ASUS RT-N12 régóta működik meg egy 2k-s d-linket vettem a mi repeater helyett. mondjuk a működő rendszert még nem bolygattam meg)

nyaraláskor szálláson mondjuk pl elég jól működött a mi router. bár 1 falat kb bármi átlő

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#154205) Ance válasza zsiz (#154203) üzenetére


Ance
őstag

Nekem korábban erre egy access pointot ajánlottak jól elhelyezve. Megfogadtam és azóta minden rendben. Nem kell neki külön áramforrás.

(#154206) petipetya válasza erdey_a (#154179) üzenetére


petipetya
nagyúr

Neked pont az i-Clip Wallet lenne megfelelő, kár hogy nincs kínai koppintása.

"nincs rá lezsóidő"

(#154207) erdey_a válasza petipetya (#154206) üzenetére


erdey_a
őstag

de az fém... nem kényelmetlen a zsebben?

Vérboci

(#154208) Beni2360 válasza EXIEZ (#154200) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát én meg a 12V/2A táppal támogatva a lapimon írtam vele BD lemezt és a zidoo boxomra rádugva játszottam le BD lemezt ezen keresztűl. Egy CD írásra is akkor meg kell, hogy feleljen.
Mint írja is, hogy 12V kell az ODD-nek. És olyat kell választani aminél van hátúl táp bemenet,

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#154209) zsiz válasza DJGABI (#154204) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi a választ. Ethernet port elég lenne, az se baj, hogy csak 10/100. Mi Wifi Amplifier-em volt, tudom hogy működik, nem voltam megelégedve vele, csak azért írtam oda, mert az is benne van az árban. Igazából a tudása nekem elég (talán még sok is (dualband, usb, kb sose használnám)). Kérdés, hogy mennyire lehet erős a jel, most ugyanis esélytelen az udvaron wifizni.

(#154205) Ance: köszi neked is, de a routert amúgyis le akarom cserélni előbb-utóbb.

Még átgondolom, de hajlok rá hogy most kihagyom inkább :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#154210) petipetya válasza erdey_a (#154207) üzenetére


petipetya
nagyúr

Úgy tudom, hogy az i-Clip erős műanyag. A Trayvax, Zeeker és más taktikai/outdoor tárcákban van masszív fém. Nem kekeckedni akarok, félre ne érts.

Kérdésed úgy értelmezem, hogy egy rugalmas, bőrből készült tárca ellenében az ilyen merev vázzal ellátott tárcák mennyire kényelmesek? Nadrág esetén egyértelműen csak első zsebben lehet hordani őket, mellőzve a szűk zsebeket. Nálam például a regular nyári gatya és farmer esetén ülve is kényelmes, ám szűkebb (slim fit stb.) ruházat esetén már nem vagyok benne biztos, hogy jó választás egy ilyen.

Nekem egyébként kifejezetten tetszik, hogy ég masszív váz védi a kártyákat. Olyan ez, mint egy fémvázas megerősítés egy rally autóban.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#154211) werszomjas válasza erdey_a (#154207) üzenetére


werszomjas
őstag

Nem fém, nagyon jó minőségű műanyag, egyáltalán nem kényelmetlen, slim fit gatyában sem, én imádom, megéri a 10k-t.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#154212) petipetya válasza petipetya (#153421) üzenetére


petipetya
nagyúr

A korábban érkezett Zeeker Wallet a mindennapokban:


- A patent lehetne laposabb is. YouTube-on ezernyi videó van ennek kicseréléséről, ám eszközök híján meg mindig egy szabóságban jönnék ki vele a legjobban. A gomb tetején látható oroszlánfej elhanyagolható részlet, talán csak egy afrikai diktátor tudna örülni neki a mindennapokban. A Trayvax Elementhez hasonlóan a patent miatt egy kis kopás látható a kártyán, így valóban érdemes mindig a chippel lefelé betenni:


- Egy filléres kétoldalú ragasztóval beleépítettem egy méretre vágott bérlettokot. A ragasztás a kék csík mentén található, amely könnyedén felszedhető (nem csak a fémen, hanem még a papírvékony átlátszó tokon sem hagy nyomot). A zöld csíkkal jelzett oldalakon a tok nyitott, így a bankkártya méretűre vágott bérlet könnyedén cserélhető. A tárcát bal kézben fogva, a jobbal a patentet felnyitva, csak bal kézzel simán átfordítható és kihajtható a bérletet takaró bőr (pedig jobbkezes vagyok):


- Készpénzt alapesetben nem hordok, ám most betettem egy vésztartalék matyit, ami a kíváncsi szemek elől elrejtve, kétszer félbehajtva lapul a helyén. Mivel a clip alatt van, így egy enyhe nyomással simán kicsúsztatható a kártyák nyílásán át. Természetesen a készpénz napi szinten való használata esetén egy bérlettoknak semmi keresnivalója nem lenne ott:



Összegezve elég kényelmesen belaktam.

"nincs rá lezsóidő"

(#154213) silvergod


silvergod
őstag

A jófogásos kollégától gondolom van aki már vett akkut...a Samsung INR18650-35E tipus érdekelne.
Eredeti az akku? hozza a 3500mah-t? a pozitív részen a kupak 3 helyen csatlakozik?
mert alin a liitokala samsungok ahogy néztem szinte egy se eredeti...a pozitív részen a kupak 4 helyen csatlakozik ,az eredetinél meg csak 3.
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#154214) Janaboy válasza zsiz (#154209) üzenetére


Janaboy
veterán

Nezz be a routeres topikba, anno ajánlott volt ha valaki szeretett kintrol rendelni, nekem is az van padawannal, szeretem, erősebb a jele mint a gyári upcs horizon boxnak.

Janaboy

(#154215) Janaboy válasza petipetya (#154212) üzenetére


Janaboy
veterán

Ugy tudtam van pénztárcas topik, miert nem ott?
Neha elfer, de állandóan...

Janaboy

(#154216) ptesza válasza silvergod (#154213) üzenetére


ptesza
senior tag

Nyugodtan lehet ajánlani a kollégát! Azt kapod amit ígér. Nekem 2 nap alatt a kezemben volt.
Lemérni nem tudom, mert nincs mivel, de szerintem okés darabok.

(#154218) krisztianAMG válasza Janaboy (#154215) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nekem például semmi kedvem 26 topikot követni, és örülök, ha offtopik témák is feljönnek. Csak minden jó thread pár hozzászóláson belül félbe van szakítva...

(#154219) Imy


Imy
veterán

USA-ba ha kiutazok, milyen 230V-os csatlakozó átalakító ami ajánlott? Valami normális, de nem túl drága.

(tudom, hogy ott 110V a szabbványos fázisfeszültség)

[ Szerkesztve ]

(#154220) KTU válasza Imy (#154219) üzenetére


KTU
addikt

Mit szeretnél kivinni, mármint hogy mihez kellene?
Telefon töltő esetleg, de abból vennék inkább USA csatlakozósat, tudom tudják többnyire a 110 / 230 V-ot és elég lenne az átalakító, de mégis jobb anélkül. :U

Vagy a feszültséget is kellene alakítani?

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#154221) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Preorderben Blitzwolf BW-HL1 okosora banggodon 500-1000 rendelonek még 20$.
Nezte mar valaki?
Mik lehetnek a buktatok?
[link]

(#154222) vwpolopg válasza zolikaDB (#154221) üzenetére


vwpolopg
őstag

En 17-ért berendeltem az elején, kíváncsi leszek rá mit tud ennyiért.

(#154223) zolikaDB válasza vwpolopg (#154222) üzenetére


zolikaDB
veterán

IPS kijelzo necces szerintem...

(#154224) 123xyz válasza zolikaDB (#154221) üzenetére


123xyz
tag

Elég jók a paraméterek, de mindig sokat számít a használhatóságot illetően az eszközhöz tartozó app. Jelen esetben ez a Da Fit, aminek google playen azért nem annyira jók az értékelései :( Angolul tudóknak néhány negatív vélemény

[ Szerkesztve ]

(#154225) zolikaDB válasza 123xyz (#154224) üzenetére


zolikaDB
veterán

Es hiaba a nagyobb kijelzo, funkcioban ahogy nezem tobbet nem ad, mint egy Miband.
Uh egyelore marad az az etalon a kategoriaban.

(#154226) bul07


bul07
nagyúr

Most 3$

Bangbao Inserting Toy
Ez a kettő 3$
[link]
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#154227) Nikaré


Nikaré
őstag

Régebben volt akciózva joybuy -on hajvágó olló.
Mi a tapasztalat vele?
Mostanában is volt akciózva?

(#154228) bul07 válasza Nikaré (#154227) üzenetére


bul07
nagyúr

Akinek adtam belőle dicsérte, főleg az árához képest
Én is akarok még rendelni, de ahogy nézem már nem árulják

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#154229) ptesza válasza bul07 (#154226) üzenetére


ptesza
senior tag

A pirosat nem akciózza annak ellenére, hogy azt írja. A kosárban 12$ számol.

(#154230) gyapo11 válasza krisztianAMG (#154218) üzenetére


gyapo11
őstag

Elvileg erre való az offtopic topik.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#154231) bul07 válasza ptesza (#154229) üzenetére


bul07
nagyúr

Tényleg

.............................

Hosszabb hajú nőknek hajmosás utáni törölköző sapka(valahogy így lehetne leírni)

Sanli disposable wash towel cotton beauty cleansing towel 100 pieces / boxed wet and dry dual-use soft and can not afford to drop baby baby children's towel
[link]
US$ 0.79

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#154232) kcsa válasza bul07 (#154231) üzenetére


kcsa
veterán

Az első komment priceless :DDD

(#154233) Sub-S


Sub-S
senior tag

1-2 méteres pontosságot tudó ajánlott GPS-es nyomkövetőt tudna valaki ajánlani?

(#154234) Imy válasza KTU (#154220) üzenetére


Imy
veterán

Csak a csatlakozót kellene átalakítani USA-ra. Kisebb dolgokhoz kellene, telefon, borotvatöltő stb.

(#154235) koxkids válasza Imy (#154234) üzenetére


koxkids
őstag

Én ezt a márkát tudom ajánlani neked. :) Minőséi cucc, múltkor ilyet vettem én is mikor Írországba mentem.

[ Szerkesztve ]

(#154236) fateless válasza kcsa (#154232) üzenetére


fateless
veterán

Szerintem poénbol rakta bele az illető, hogy észreveszik-e

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#154237) izisz válasza fateless (#154236) üzenetére


izisz
senior tag

Illetve az auto fordító se segít, ha orosz netán spanyol az eredeti komment nyelve :D
És auto english fordítás van itt is, mint alin, ahogy látom

(#154238) Degeczi válasza fateless (#154236) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem, ez egészen biztosan hülye gépi ferdítés. Valszeg arra panaszkodik, h kics az akasztófül rajta, ezt nevezhette pl. vmilyen faroknak, abból lett angolul cock.

(#154239) farkas-j válasza jenei1994 (#154180) üzenetére


farkas-j
őstag

A trackitonline-on követheted a csomagokat. Elmentheted a csomagjaid adatait és azokat automatikusan követi, frissíti az állapotukat. Küld róla automata emailt is. Ráadásul magyar nyelven is elérhető.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#154240) sonar válasza Imy (#154219) üzenetére


sonar
addikt

Helló
Azt tudom tanacsolni, hogy vigyél egy 3-as elosztót meg egy dugó átalakítót. A mai eszközök mennek 120V-ról is. Elég ha jobban megnézed a feliratokat.
Illetve ha kell akkor akár tudok küldeni amerikas kábelt laptop toltohoz (ingyen csak a foxot v postát fizesd ki) . Ha érdekel küldj privit

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#154241) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!
Mi a mostanság ajánlott szónikus fogkefe ár és minőség alapján ? Lehet beruháznék egyre.

(#154242) Yuumi


Yuumi
lelkes újonc

Sziasztok! Sinceritytradingtől vettem egy pendriveot pár hónapja egy ismerősömnek. Mivel nem érkezett meg visszakértem neki a pénzt. Most magamnak vennék tőle és ezt kapom miután rámegyek a Buy it now-ra:

The seller isn't accepting bids or offers from you.

Vagyis nem vásárolhatok tőle. A courtesytradingtől szintén nem tudok rendelni, ugyan ezt kapom. Ez mégis a mi a franc? Letiltott, mert visszakértem a pénzt egy olyan dologért, amit meg sem kaptam?

Rá is írtam ebayen, hogy miért tiltott és ezt válaszolta:

New message from: sinceritytrading Top Rated Seller(253,210RedShooting Star)
Hi,

We didn't block you on eBay. I am sorry it is the auto- reply on eBay system since the bid price is too low that we cannot offer despite the high % of handling charge for both eBay and Pay Pal. You may see below link and this is our own website. If you insert the code "SAVE5" when you make the purchase, you will have 5% discount for the order and we have unlimited use of this code at the moment. We are looking forward to your business. Thank you.

http://www.sincerity-trading.com/

Valahogy meg lehet oldani, hogy újra tudjak tőle vásárolni az ebayen keresztül?

(#154243) tixem válasza AndrewTdi (#154241) üzenetére


tixem
addikt

Én ezzel nagyon meg vagyok elégedve és ennyiért igen jó deal. Mellé még pár pótfej és örömbódottá

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#154244) weiss válasza Yuumi (#154242) üzenetére


weiss
addikt

Erről már sokszor volt szó, mindenkit letilt, aki visszakéri a pénzt.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#154245) MasterMark válasza weiss (#154244) üzenetére


MasterMark
titán

Ez komoly? Hol volt róla szó?

Switch Tax

(#154246) tamas.nick válasza weiss (#154244) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Egy pendrive-ot rendeltem tőlük, minden rendben ment, most mégsem tudok vásárolni, mert szintén letiltott.

(#154247) ptesza válasza tamas.nick (#154246) üzenetére


ptesza
senior tag

Amúgy a termék sem 100%, hogy jó lesz. Nekem van két azonos SN számú kártyám tőle. Tuti, hogy hamisítvány...

(#154248) tobias40 válasza MasterMark (#154245) üzenetére


tobias40
veterán

Amelyik régióból sok a visszatérítés(reklamáció),azokat letiltja.
Vhol olvastam hogy a magyarokat már nem nagyon szolgálja ki.. :(

[ Szerkesztve ]

(#154249) Vertigo18 válasza tobias40 (#154248) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tegnap rendeltem a saját oldaláról. Semmi probléma nem volt.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#154250) weiss válasza MasterMark (#154245) üzenetére


weiss
addikt

Ebben a topikban olvastam párszor.

I did nothing, the pavement was his enemy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.