Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107051) Donki Hóte válasza MarioAna (#107047) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Örülj, ha egyáltalán megkapod :DDD Külföldről jövő fehér porokra eléggé ugranak a vámosok ;]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#107052) Keef_Lee válasza Imy (#107048) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

... és ezek jók tényleg valamire? Mennyire korrekt a mérése? Vérnyomás, de főleg: véroxigén?

(#107053) Dluinet válasza Keef_Lee (#107052) üzenetére


Dluinet
nagyúr

semmire nem jók ezek az olcsó vackok
vérnyomást meg így nem lehet mérni

a Mi Band 2 még használható, képes álló helyzetben megméri a pulzusodat, ébreszt, jelez a telefon helyett, kb ennyi

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#107054) FingR86


FingR86
őstag

(#107055) cadtamas válasza Keef_Lee (#107052) üzenetére


cadtamas
tag

Röviden, tömören semennyire.
Nem csak ez nem, egyik sem.

(#107056) Keef_Lee válasza Dluinet (#107053) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

.. és cadtamas

Köszi! Már spóroltatok is pénzt nekem. Pulzus nem érdekes annyira. Főleg állóhelyzetben. Ébresztést nem használok. :)

[ Szerkesztve ]

(#107057) MarioAna válasza beg (#107050) üzenetére


MarioAna
senior tag

Köszönöm a választ.

Még annyi, hogy ez alapján:
https://prohardver.hu/tema/re_ebay-es_kutyuk_kis_penzert/hsz_104721-104721.html

"Vagyis magyarra fordítva, ha a fizetendő ÁFA összeg nem éri el a 10 eurót (tehát a küldemény értéke és a postaköltség együttes összege nem haladja meg a 10/0.27, vagyis a 37 eurót), akkor nem kell se ÁFÁ-t, se a postai vámkezelési díjat (a 3000 Ft-ot) fizetni."

43 USD=36.37 Euro, erre van esetleg esélyem, vagy ez csak EU-n belüli küldeményekre vonatkozik?

(#107058) Imy válasza Keef_Lee (#107052) üzenetére


Imy
veterán

Nem tudom, csak azt vettem észre, hogy xiaomi koppintás.

(#107059) spidersoft


spidersoft
senior tag

off, de talán mégis itt találom a legtöbb embert, aki érintett: a birodalmi (és nem az új rend-féle) tie fighter modellnél hogy rögzítettétek ezeket a kis merevítőket? Nekem fityegnek össze-vissza, nem tudom eléggé elcsavarni a füleket, lehajtani meg nincs hely. Úgy látom, hogy a gyártó céges modellezőjének se sikerült, de ez nekem kevés :D Köszönöm az infót :R

(#107060) kigyi_23 válasza MarioAna (#107057) üzenetére


kigyi_23
addikt

EU-n belül nincs vám szóval akkor ez megfelelő válasz is gondolom :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#107061) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Erre a lámpára : [link] esetleg van kuponotok? Itt vagy más oldalra?

Köszi :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#107062) Timyyy


Timyyy
őstag

Awei A920BL Sports Earbuds
Kupon: GBBF141
Ár: 7.99$

PANDA 35 x 50 HD Monocular
Kupon: XMAS312
Ár: 5.99$

Xiaomi Mi Band 2
Kupon: GBBF150
Ár: 15.99.$

[ Szerkesztve ]

(#107063) Dluinet válasza NandorHUN (#107061) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Convoy C8
coupon (kupon)

CYYC8

$11.99

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#107064) kcsa válasza Dluinet (#107063) üzenetére


kcsa
veterán

lejárt :(

(#107065) attiati


attiati
veterán

Buborékos / légpárnás tasakot láttatok valahol, aminek nem papír a külseje, hanem vízálló műanyag?

Nagy méretű kellene.
Itthon is jó.

[ Szerkesztve ]

(#107066) NandorHUN válasza Dluinet (#107063) üzenetére


NandorHUN
addikt

Lejárt... :/
Nincs esetleg újabb?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#107067) atee_13


atee_13
őstag

Tomtop-tól jött hírlevél amiben elvileg ez kuponnal csak 16,99 lesz EUból. (kód NES9)

mennyire kihagyhatatlan?

(#107068) Donki Hóte válasza attiati (#107065) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Aki nem lát ilyen tasakot hetente egy szemeteskukára való mennyiségben, az nem is igazi topiktag :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#107069) Andrej1 válasza Timyyy (#107062) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Az Awei A 920BL-t érdemes megvenni ? Vagy van jobb vétel is nála ilyen ársávban ? Melyik a jobb 920BL vagy Awei A980BL?

A PANDA 35 x 50 HD Monocular lehet kapni talpat amit bele tudok csavarni ?

[ Szerkesztve ]

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#107070) hardline válasza FingR86 (#107054) üzenetére


hardline
senior tag

Egy borjú lámpát behúztam. Régóta fájt rá a fogam. Köszi a kupont!
18650 akku kuponod nincs valami jófajtára? Vagy inkább a jófogás ajánlott? Onnan milyen akkut vegyek ehhez a lámpához? Jöhet privátba is.

(#107071) #peter


#peter
csendes tag

Valaki rendelt már ebayről 128gb-os memoriakártyát az ajánlott eladotól?Van hozzá nyomkövetés?Vámon nem fogják meg?

(#107072) lsebestyen válasza beg (#107049) üzenetére


lsebestyen
addikt

De miééééért? Komolyan kérdezem amúgy. Ha már az ikeás laddát lehet ajánlani, akkor miért ne lehetne a jófogásos srácot ajánlani, ha sok esetben jobban megéri? :U

(#107073) martillo válasza FingR86 (#107054) üzenetére


martillo
tag

Ezzel a smart power charger-rel van vkinek tapasztalata?
Hasznal ilyet vki???

(#107074) Donki Hóte válasza #peter (#107071) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Többet is rendeltem (ebayről is, meg a sinceritytradingről is), még 256 GB-ost is, eddig sosem volt gond a vámmal.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#107075) toyasoslecho válasza attiati (#107065) üzenetére


toyasoslecho
tag

(#107076) Exian válasza ZsoltG60 (#104197) üzenetére


Exian
őstag

Megjött ma (ez).

Fiam legnagyobb örömére, bár még nem tudja, karácsonyi ajándék lesz. Még működik a kuponkód! Ennyiért szerintem megéri.

Köszi a kódot!

(#107077) Samus válasza Andrej1 (#107069) üzenetére


Samus
addikt

Ennyiért ajándék. A normál ára 13 dodó körüli, azért is jó vétel. Egy hátránya van, az akkuidő. Kb. 2-3 óra, hangerőtől függ. A töltési idő egy óra sincs. Hangminősége nagyon jó, árához képest pedig remek.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#107078) vargalex válasza Dluinet (#107053) üzenetére


vargalex
félisten

Nekünk van Y2 Plus-unk is (igazából hamarabb volt, mint a Mi Band 2). Azt kell, hogy mondjam, hogy a kijelzője halványabb (vagyis inkább az, hogy a betűtípus túl vékony vonalvastagságú), pedig a Mi Band 2-é sem igazán látható napfényben. De egyébként funkcionalitásban, akkuidőben egész jó. Pulzust pont annyira méri jól, mint a Xiaomi...

Alex

(#107079) #peter válasza Donki Hóte (#107074) üzenetére


#peter
csendes tag

Nyomonkövethető volt?

(#107080) Mr.Csizmás válasza FingR86 (#107029) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pfu

ilyet rendeltem egyszer, a munkatársammal elcseréltem két automatás capuccinora

másnap mondja, hogy hazaért, levette a munkaruhát, és a lendülettől leesett a mutató :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107081) Exian válasza Mr.Csizmás (#107080) üzenetére


Exian
őstag

Ugyanmár... nagy dolog. Nekem ezt 20 ezres Seiko is eljátszotta. Ja, nem. Azt 10 évig hordtam kemény fizikai munkában, mikor lepottyant a mutató :DDD

(#107082) FingR86


FingR86
őstag

(#107083) FingR86 válasza Mr.Csizmás (#107080) üzenetére


FingR86
őstag

túl lendületesen vette le azt a ruhát :DD

(#107084) beg válasza lsebestyen (#107072) üzenetére


beg
veterán

Töröltük? Nem töröltük. Csak szólás szinten megy (még) a dolog, ugyanis IKEA mint cég nem biztos, hogy itt a fórumon is jelen van, viszont az ellenkezőjével már találkoztunk ;)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#107085) Andrej1 válasza Samus (#107077) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Köszi a segítséget :R ! Egy próbát megér :K

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#107086) attiati válasza Donki Hóte (#107068) üzenetére


attiati
veterán

Őszintén szólva örülök, hogy ráébredtem és már nem vagyok topiklakó.
A megrendelt felesleges cuccok a fiókban állnak és amin spóroltam pár dollárt, azt többszörösen elveszítettem az időn.

[ Szerkesztve ]

(#107087) NandorHUN válasza FingR86 (#107082) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez a kuponkód honnan van? Megnézném hátha van kód más Convoy típushoz is:)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#107088) Donki Hóte válasza #peter (#107079) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Fogalmam sincs, mire felmerült volna az igény a nyomkövetésre, addigra már régen ideért a küldemény :R

(Sincerity elképesztő gyorsan dolgozza fel a rendeléseket és repülőpostával szállít :) )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#107089) bertokl


bertokl
tag


Original Elephone ELE Explorer 4K Ultra HD WiFi Action Camera - SILVER


Original Elephone ELE Explorer 4K Ultra HD WiFi Action Camera - BLACK

Mindkettőre:
GBCyber5
$31.99

(A 4K természetesen parasztvakítás, de a youtube videók alapján, ennyi talán nem sok érte.)

[ Szerkesztve ]

(#107090) L3fty válasza atee_13 (#107067) üzenetére


L3fty
csendes tag

Nemrég 20 usd volt a gearbesten, rendeltem, pontoztva 4000 Ftban van. Még nem jött meg.

(#107091) sysrq


sysrq
őstag

Jakemy termékekre van most kupon? Konkrétan a JM-6108 érdekelne, de jöhet máshoz is.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#107092) ZsoltG60 válasza sysrq (#107091) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

GBTE ---> $30.42 (12%) ezt találtam de lehet van jobb is :) :))

Lumia 950XL

(#107093) martillo


martillo
tag

Tinydeal-rol szoktatok rendelni?
Elso eset nekem, hogy penteken eleri a 6 hetet a szallitasi ido... Reklamalhatok mar vajon???

Koszi

(#107094) petipetya


petipetya
nagyúr

A mai napon pár sort írt egy kolléga a Xiaomi tollammal (kék utángyártott betéttel), és le volt nyűgözve tőle, hogy milyen jól siklik a papíron és olyan jól látható mint egy töltőtoll. Büszke is voltam rá. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#107095) Kukkéro válasza MarioAna (#107047) üzenetére


Kukkéro
tag

EU-n kívűlről rendelt terméknél 22 € alatt áfa mentes
22-150 között 27%áfa köteles
150€ fölött 27%áfa+vám (0-12%)
[link]

(#107096) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Részben OFF-os kérdés, de ti szoktatok választ kapni a Posta ügyfélszolgálati oldalán tett panaszbejelentésekre?

Több küldeményem is kézbesítésre került a Posta nyomkövető oldala szerint, de a kézbesítés helyéből látszik, hogy én azokat nem kaphattam meg (én pesti vagyok, a posta nyomkövető oldala szerint az ország különböző szegleteiben kézbesítették a küldeményeket).

Ilyen esetben a Posta ügyfélszolgálatán szoktam megírni a panaszomat, de egy idő után feltűnt, hogy egyre se kapok választ :(

Hol érdemes reklamálni, ahol tényleg foglalkoznak is az ügyekkel?

(Az egyébként nagyon fura, hogy az aliexpresses küldeményeket 99,9 %-ban megkapom, de a gearbestről rendelt cuccok - különösen az értékesebbek - elég nagy számban tűnnek el :W . Lassan oda jutok, hogy nem érdemes a gearbestről rendelni, mert nem érkezik meg, reklamálni meg nem tudok, mert a postai nyilvántartás szerint kézbesítették a küldeményt :O )

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#107097) erdey_a válasza Donki Hóte (#107096) üzenetére


erdey_a
őstag

Én egyszer reklamáltam ott (kb. 2 hónapja), akkor e-mailben kaptam is választ 2-3 nap múlva.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#107098) hardline válasza Donki Hóte (#107096) üzenetére


hardline
senior tag

Van postás topic.
Nekem egy írásos bejelentésem volt, azt közel egy hónapra válaszolták meg januárban.

szerk.:
Abban benne lehetett az is, hogy gondolom sokan tettek panaszt a karácsonyi csúszások miatt. Idén talán nagyobb kapacitással működnek, lehet minden gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#107099) IMGM6 válasza Donki Hóte (#107096) üzenetére


IMGM6
tag

Én egyszer reklamáltam, egy általam küldött csomag esetében, néhány napon belül el is fogadták a reklamációt, és utána 2 nap múlva jött is a pénz.
Ha jól értem, te olyan csomagoknál próbálsz reklamálni amit elvileg neked küldtek, de a magyar posta üzletszabályzata értelmében csak a feladó reklamálhat, lehet hogy ezért nem foglalkoznak vele.

"És kit szeretsz jobban? Aput vagy anyut? A leges-leges-legjobban Orbán elvtársat!”

(#107100) DJ Diablo válasza atee_13 (#107067) üzenetére


DJ Diablo
tag

Nem eu-ból fog jönni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.