Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107851) Attix70 válasza ZsoltG60 (#107848) üzenetére


Attix70
aktív tag

Köszi, behúztam :R

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#107852) w.miki


w.miki
veterán

ORICO USB 3.0 külső SATA 3 tok
Kedvezmény kód: GBBF183
Akciós ár: 3.99$

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#107853) FingR86 válasza zsiz (#107840) üzenetére


FingR86
őstag

igen tudom azt is, csak a pontoknak annyira nem látom értelmét, mert itt nem 30%-át tudod pontozni a terméknek mint GB-en, hanem csak 10%. Már van pár ezer pontom, de felhasználni úgysem tudom.

(#107854) Digitalis válasza sysrq (#107846) üzenetére


Digitalis
senior tag

vazze, kiköptem a KV-t :DDD talált süllyedt :)

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#107855) zsiz válasza FingR86 (#107853) üzenetére


zsiz
őstag

Akkor nem mondtam újat :) Megpróbálok én is rámenni a kuponra, de kétlem, hogy sikerülne 30 nap folyamatosan :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#107856) FingR86 válasza XP NINJA (#107841) üzenetére


FingR86
őstag

(#107857) w.miki válasza Jarod1 (#104189) üzenetére


w.miki
veterán

Valaki korábban linkelte, merre néznek az érzékelői a Xiaomi Mijia IR Sensor and Photosensitive Night Light mozgásérzékelős éjszakai lámpa fénynek.
Hogyan lehetne azt a képet megtalálni a fórum keresőjével?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#107858) Breki válasza kenand (#107849) üzenetére


Breki
veterán

Mivel én is hasonló projekten gondolkozom.

Azt azért jól gondolom, hogy új UHD okos-tévéhez alap olcsóbb tv boxot nem érdemes azért venni

Én jelenleg egy ilyenre licitálok.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#107859) Donki Hóte válasza w.miki (#107852) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Na tessék, erre a 3,99 dolláros kütyüre lehet kérni EU Express szállítást. Igaz, hogy 14,19 dollár a felára, de a hülyének is megéri :Y

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#107860) FingR86


FingR86
őstag

(#107861) FingR86


FingR86
őstag

(#107862) FingR86


FingR86
őstag

(#107863) LWhite válasza Breki (#107858) üzenetére


LWhite
tag

Ha egy ilyen tv boxot sikerül pontokkal $25 alá vinni, akkor az nem kerül vámeljárás alá ugye?
Szintén hasonló projektben gondolkodom, igaz jó lenne SPDIF is rá, meg talán a 2GB ram sem hátrány (bár nem feltétel, mert nem 4K-ra kell).
Olyanra is van tippetek max. 32-34 dollárért?

(#107864) sysrq válasza LWhite (#107863) üzenetére


sysrq
őstag

Az hogy eljárás alá vonják nem függ az értékétől, (nem tudják mennyit fizettél érte) de ha bekérik a papírokat a 25 dodo biztosan nem áfaköteles.
A két giga RAM inkább a rendszer sebességét javítja, a 4K felbontást nem befolyásolja. (Androidnál kell).

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#107865) bertokl


bertokl
tag

(#107866) toeki válasza Breki (#107858) üzenetére


toeki
senior tag

1 gb ram?
Erre ne licitálj inkább... 2 giga alatt nem ajánlott egyik sem, de kukkolj be a szaktopikba 😉

(#107867) AndrewBlase válasza FingR86 (#107862) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Megvannak az elemek, amiket a xiaomi mijia ir sensor and photosensitive night light-ból "kilopkodtak"! ;]

Miért mindig én???

(#107868) FingR86 válasza AndrewBlase (#107867) üzenetére


FingR86
őstag

gondolták már elült a por, most már ideje pénzzé tenni őket :D

(#107870) Gsx-rr válasza Breki (#107858) üzenetére


Gsx-rr
veterán

905w nem igazan jo dontes Uhd tv-hez

(#107871) MrDerekas válasza kenand (#107839) üzenetére


MrDerekas
addikt

:R Egyre több lapon böngészek :)

(#107842) Laca1212 Más a cél eszköz és a multi eszköz tudása. A box arra van kitalálva, amire való, a tv-be meg bezsúfolnak nem túl precíz szoftvereket, hogy hosszabb legyen a ficsőr lista. Azt nem mondom, hogy nem jók, de szélesebben felhasználható a box, mint a tv. (Nem képarányra gondolok :) )

(#107844) kenand Transmission-re ott az épített media server, a box kimondottan csak filmhez kell.

(#107870) Gsx-rr Kifejtenéd két mondatban? Vagy link? :R

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#107872) Gsx-rr válasza MrDerekas (#107871) üzenetére


Gsx-rr
veterán

4k-ban max 30fps

(#107873) bertokl válasza Gsx-rr (#107872) üzenetére


bertokl
tag

Melyik proci ajánlott?

[ Szerkesztve ]

(#107874) Gsx-rr válasza bertokl (#107873) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Van Amlogic topic ott erdemes korulnezni. Linkelni nem tudok.
905x jo valasztas

(#107875) bertokl válasza Gsx-rr (#107874) üzenetére


bertokl
tag

Köszönöm!

(#107876) MrDerekas válasza Gsx-rr (#107872) üzenetére


MrDerekas
addikt

:R Így már értem. Még jó hogy 905x-ek is vannak pár fülön. Turkálok tovább. Köszi!

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#107877) L3fty válasza LWhite (#107863) üzenetére


L3fty
csendes tag

Én is ilyesmit kerestem, kaptam itt javaslatot (amit ezúton köszönök), de azon sajnos nem volt SPDIF, ami viszont kell a régi házimozi erősítőmhöz. Így egy ilyet rendeltem, 21.30-ban állt meg pontozva.

(#107878) Masooo


Masooo
aktív tag

Sziasztok

Nekem olyan kérdésem lenne Breki licitjének olvasás után, hogy egy amúgy okos tv-hez minek okos box?
nem épp az az értelme a smart tv-nek, hogy tudjon mindent amit az okos boxok kínálnak amiket kvázi "buta" tvhez találtak ki gondolom? Az én tvm smart, androidos, mindent lejátszik mkv stb, hangvezérelhető minden vacak rákapcsolható tükrözhető meg mit tudom még mi jellemez egy okos tvt. Szal mire jó Breki esetében a box ha okos az a tv is?
Kösz a felvilágosítást, de ne sikerüljön annyira jól hogy én is rendelni akarjak vmi boxot :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#107879) Breki válasza Gsx-rr (#107874) üzenetére


Breki
veterán

bocsi rossz képet raktam akkor

X96 1GB+8GB Android 7.1 4K TV BOX HD Media Player Quad Core Smart WIFI S905X UK és 15 dollár jelenleg

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#107880) Predator2 válasza Donki Hóte (#107814) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszod. Őszintén szólva, ritkán használnám, így sokat nem áldoznék rá. Így a kérdésem továbbra is áll.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#107881) Tarek El-Ali


Tarek El-Ali
tag

Sziasztok !

Van valakinek tippje BT hangszóróra ?

Édesapám kitalálta hogy tavasszal a kerti partijaihoz kell neki bluetooth hangszóró ,
Én jelenleg egy DOSS [ilyet] használok , de ezek után lehet hogy cserélem DOCKIN D Fine-ra , vagy Mifa M9-re ,
de előtte a véleményt kérnék; illetve kuponokat :DD illetve ,ha esetleg hasonló kategóriás(telt hangzású és mély nem csak mutatóban van ) , max összeg : 100-140 $ (vámostól áfástól vagy eu express).

Köszi

[ Szerkesztve ]

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#107882) azbest válasza Masooo (#107878) üzenetére


azbest
félisten

Ha valami gyártóspecifikus szoftver van az okos boxon, akkor esetleg nem érhető el rá az a szolgáltatás, amit használnának. Vagy eleve elavult és nehezen kezelhető már alapból. Vagy ha régebbi készülék, akkor kiadás után esetleg sosem frissítették az appokat rajta és például az előfizetős szolgáltatások nem működnek vele, mégha van is hozzá való app rajtuk.

Egyébként persze, akinek megfelelő az amit a tévé kínál, annak nem kell külön eszköz. Ez egy lehetőség.

(#107883) gumisxxx
licitálásról van szó, akár több száz dollár is lehetne a vége. Nem fix ár. Van, hogy drágább a vége, mint amiért egyébként meg lehet venni, csak a versenyszellem :D

[ Szerkesztve ]

(#107883) gumisxxx válasza Breki (#107879) üzenetére


gumisxxx
tag

Szia! Hol 15$ az x96? Adnál linket?

Asus m2n-e,AMD Athlon 64 X2 5600+,Gigabyte Radeon R7 250 OC 1GB 128bit DDR5 PCI-E GV-R725OC-1GI,4GB Kingmax KLDD48F-A8KB5,Western Digital 320GB WD3200YS-01PGB0,chieftec gps-400aa-101a

(#107884) Timyyy


Timyyy
őstag

Samsung UHS-3 64GB Micro SDXC Memory Card
Kupon: WAP001
Ár: 19.99$

Gravírozó toll
Kupon: 70%OFF$1
Ár: 0.83$

Xiaomi Philips Eyecare Smart Lamp 2
Kupon: XPGIFT
Ár: 39.99$

Xiaomi SOOCAS Dental Floss 50pcs
Kupon: HEA15OFF
Ár: 1.64$

(#107885) nimfas válasza Masooo (#107878) üzenetére


nimfas
addikt

Keress rá googliban a Kodi kifejezésre. "FPS" helyes videó lejátszás, több hangsáv, felirat kezelése. Movie shark: online sorozat és film nézése (nem kell letölteni)
Nekem 2 tv-nél is van box. De 4k tv esetén kicsit komolyabb kell, mert sebesség gondja lesz. Full-hd esetén elég az olcsóbb is. Bár én abból is gigabites lángost vettem. 905-ös chippel.

(#107886) toyasoslecho válasza Tarek El-Ali (#107881) üzenetére


toyasoslecho
tag

Ha kerti party, akkor hangerő is kell.

[link]
Magyarországi garancia,bluetooth,fm rádio,karaoke,aksi

(#107887) Masooo válasza nimfas (#107885) üzenetére


Masooo
aktív tag

Akkor nekem annyira nem. ez bíztató.

lejátszás felirat hang rendben, online sorozat meg film nem érdekel jelenleg de azt nem tudom letöltené e avagy nem, sosem próbáltam. Friss sony a kicsike. Box ejtve, azért köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#107888) V/


V/
titán

Ha érdekel valakit a téma, bővült az eBay topik Összefoglaló a 2. Az eBay-n 2 faktoros belépési azonosítás aktiválása leírással.
Ha ez és a PayPal két faktoros azonosítása aktiválva van nagyon kicsi az esélye a nevünkben történő vásárlásnak.

(#107889) szabi__memo válasza gumisxxx (#107883) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Engem is érdekelne, nem látom sehol

(#107890) Donki Hóte válasza szabi__memo (#107889) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Liciten áll annyin és nem fogja nektek a linket megadni, mert akkor rálicitáltok :K

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#107891) kenand válasza Breki (#107858) üzenetére


kenand
veterán

Korábban már linkeltem. x96 minire (905w) van Email only ár 29.9 UD (2GB/16GB), nincs SPDIF. De ponttal-ha van- még kb. 5 USD-vel lejjebb vihető az ár. (vagy van EU üzlet is, futáros szállítással)
Sima 96x (905x) Ebayen van tűrhető áron, ott van SDIF és kicsit jobb a 905x 4K-ban
Én főleg LibreElec-kel használom, arra tökéletes az 1GBs is.

DE látom kuponnal a x96 minire van jobb ár.....annyiért bevállalható, 30fps 4K ide vagy oda

[ Szerkesztve ]

(#107892) Ra3 válasza Masooo (#107878) üzenetére


Ra3
őstag

A smart tv jó esetben kap pár frissítést és annyi, lehet hogy 2 év múlva az appok fele el sem indul, jó példa rá saját pár éves okos tv, youtube eddig ment rajta szépen, egyszercsak mikor felment netre elkezdte frissíteni magát, és volt-nincs youtube, mivel a meglévő app nem volt a reklámokra felkészítve, ezért a gyártó a frissítés helyett inkább leszedte.
Egy 6-8 ezer forintos Amlogic box Libreelechez folyamatosan kapja a frissítéseket, a rendszer optimalizált és nagyon keveset fogyaszt, az alap hardveren is röhögve elszalad, rengeteg dolog telepíthető rá, én mióta ilyenem van tévét alig nézek, sokan ezzel intézik a letöltéseket is.
Nekem az a konkrét véleményem hogy egy zárt smart rendszer ehhez képest a kanyarban sincs.
Bővebben a topic elejei összefoglalót olvasd el ebben a kettőben:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#107893) Breki válasza kenand (#107891) üzenetére


Breki
veterán

Igen ezt láttam sőt ezt is.

[link]

Csak sajnos ez a kupon nekem nem működik pedig ennyiért jó lett volna.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#107894) kenand válasza toeki (#107866) üzenetére


kenand
veterán

Amlogicos Boxokat a felhasználók többsége Libreelec-kel használja, annak meg bőven elég az 1GB RAM.
Tökéletesen simán fut. 100X gyorsabb, mint egy 2GBs box Androiddal...

Ha nem használsz régebbi házimozi erősítőt, azaz a hangot nem optikán viszed a boxból az erősítőbe, akkor 22USD-ért az X96 mini jó választás.

[ Szerkesztve ]

(#107895) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Ehhez nem tudtok valami olcsósító kupont? Meg erre.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#107896) kenand válasza Breki (#107893) üzenetére


kenand
veterán

Pedig elfogadja a kupont most próbáltam, alig tudtam neki ellenállni :)

(#107863) LWhite
Méltányosságot kihasználva 3x EUR ig nem fogsz fizetni ÁFÁ-t.

[ Szerkesztve ]

(#107897) Masooo válasza Ra3 (#107892) üzenetére


Masooo
aktív tag

Köszönöm, elolvasom, érdekes amit mondasz, és szeretek gondolni a jövőre, most nem szükséges számomra mert a sony folyamatosan frissíti az android tvm, de lehet hogy megúnja pár év múlva.
A letöltéseket én asus routerrel intézem és a khmm torr--tet is, a tv és pc bevonása nélkül saját ki-be kapcsolóval rendelkező háttértárra, a tv is innen olvassa be amit nézni akarok, youtube nekem annyira nem fontos, mert havonta talán 1-2 alkalommal ha használom. Tv általában nem kap net elérésre jogosultságot, csak a hálózat része, az asus nem engedi kimenni netre csak ha leveszem a tiltást. A tube dolgokat meg képtükrözéssel telóról tabletről pcről rátolom mikor épp szükséges valami ok miatt.
Viszont szeretek fejlődni tehát mint mondtam, köszi a linket megyek olvasni!

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#107898) ZsoltG60 válasza KamuMazsola (#107895) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Cipőre : GBAFF8% ---> $52.63 de lehet van hozzá jobb is :))

Lumia 950XL

(#107899) 4ron


4ron
senior tag

Valaki vett már ilyen vákuumos laptop hűtőt? Évente takarítom + pasztázom a laptopot, de ettől függetlenül használok egy Notepal CMC3-at otthon és kb. -5°C jelent átlagosan.

Az albérletbe is kéne valami és ezen megakadt a szemem.

[ Szerkesztve ]

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#107900) Donki Hóte válasza 4ron (#107899) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Amit ez a "hűtő" csinál, azt egy porszívóval is el tudod érni :C

(Bele se merek gondolni, hogy mit szól ehhez a módszerhez a notiban lévő kis hűtőventillátor :( )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.