Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107301) cidalain válasza Upo (#107300) üzenetére


cidalain
veterán

pedig ez már régi, már 2 hónappal ezelőtt is láttam.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#107303) Black&White válasza FingR86 (#107302) üzenetére


Black&White
addikt

Megjött GB-ről a Xiaomi kabátom
Őszi, kora-tavaszi kabát, pillekönnyű es bár ez szubjektív, tényleg jól néz ki.
NL Post rendelés, átcsúszott gond nélkül.
Méretben viszont lehetne kicsit nagyobb, nekem XL-es méretben passzentos eléggé.

(#107304) ollie válasza Upo (#107300) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Save the forest, plant a smart toilet!

***

(#107305) azbest válasza Upo (#107300) üzenetére


azbest
félisten

kínában a wc egy térben van a zuhanyzóval, szóval aki rendel, ne lepődjön meg, ha az öntisztítás kívülről is történik, mert feltétezte a tervező, hogy vízálló és lefolyóval rendelkező a helyiség, ahol használják :D [link]

(#107306) Gsx-rr válasza FingR86 (#107239) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Pont ezt akartam. Koszi! :)

(#107307) Rollee válasza FingR86 (#107286) üzenetére


Rollee
aktív tag

Nagyon szépen megköszönöm ha dobsz egy linket, hogy hol találok ide szóló kuponokat. :)

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy amikor e-mailben elküldte a fényképét, felismerte az antivirus...

(#107308) FingR86 válasza Black&White (#107303) üzenetére


FingR86
őstag

kici kínaiak nem olyan testesek mint mi, ami náluk XL az nálunk jó lesz egy L-nek is...jobb esetben. Egyszer vettem kintről egy kockás inget GB-rol. Direkt a legnagyobbat XXL, hat sztem ovis XXL-re gondoltak, mert a bnőmre jó kb, ő meg fele akkora mint én :U :D

[ Szerkesztve ]

(#107309) bertokl


bertokl
tag

Kempinglámpa (850mAh akku, 130Lm fényerő, 5500-6500K hideg fényű, ~4órát bír) + napelemes töltő (0.8w/5v):

130LM Portable Camping LED Light Solar Energy Bulb Lamp
Xmas348
$4.99 + free shipping

Sanrenmu 7010 LUC - SA Pocket Frame Lock Folding Knife - SILVER
$4.99 (pontozva, szállítással: $3.66)

[ Szerkesztve ]

(#107310) petipetya válasza bertokl (#107296) üzenetére


petipetya
nagyúr

1.41 USD lett a 3db betét vége szállítással együtt. Most már nem húztam tovább, egy darabig elég lesz.

"nincs rá lezsóidő"

(#107311) hardline


hardline
senior tag

Megérkezett a két pendrive Sincerity-től (a novemberi 10$ akciós).
Mind a két pendrive-ra azt írja a Win10, hogy írásvédett így se formázni se másolni nem tudok rá. Gyakorlatilag mindkettő használhatatlan. Találkozott már valaki ezzel a problémával? Mit lehet ezzel kezdeni?

(#107312) Nirvatti válasza hardline (#107311) üzenetére


Nirvatti
tag

Találkoztam.
Refund lett a vége. :(

(#107313) csako válasza hardline (#107311) üzenetére


csako
veterán

Esetleg ez megoldás lehet, refund előtt megpróbálhatod, hátha.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#107314) Nirvatti válasza csako (#107313) üzenetére


Nirvatti
tag

Nekem ez is megvolt, de nem lett jobb. :(

(#107315) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Amazon.de kék Bosch GWS 7-115 E Sarokcsiszoló €45.62. Itthon kb 20 eFt.

(#107316) grizlisandor válasza bertokl (#107296) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, tollak behúzva. :)
Van még hely a fiókban. ;]

(#107317) hardline válasza csako (#107313) üzenetére


hardline
senior tag

Nem segített. Próbáltam már easeussal is, de semmi. Mind a két pendrive kuka.
Sandisk Ultra mind a kettő. Ilyet használok évek óta mindenre, nagyon meg voltam elégedve, így berendeltem még kettőt...

(#107318) mekker


mekker
őstag

Itt van pár szippantós töltőtoll, amit csak ajánlani tudok:
A 892-t egyelőre csak rendelem, de a másik kettőből már több is van itthon, és jól használhatóak.

Hero 892

Hero 329

Hero 616

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#107319) Jarod1 válasza mekker (#107318) üzenetére


Jarod1
addikt

baker ilyen még létezik? anno még a csehszlovákoktól hozogattuk,,,, réges régen egy messzi messzi galaxisban..

(#107320) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ma jött egy ilyen DIY powerbank ház.

Ne vegyetek ilyet, ez egy nagy átverés. A belsejéből teljesen hiányzik az akkukat tartó és összekábelező rész. A leírásában tényleg benne van, hogy "and you need to weld the batteries and the PCB board yourself", de azt hittem, hogy ez arra vonatkozik, hogy nekem kell majd a kis panelt összeforrasztani az akkuk tartójának a kábelezésével.

Hát a nagy lófüttyöt, a belsejéből teljesen hiányzik az akkukat fizikailag megtartó és elektromosan összekötő belső rész :(

Ebbe csak gyárilag összehegesztett akkupakkot lehet berakni, azt is csak sziloplaszttal rögzítve :O

Ilyet kellett volna venni, ebben benne van az akkutartó és elektromosan összekötő rész.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#107321) Exian válasza Jarod1 (#107319) üzenetére


Exian
őstag

Én meg azt kérdezem, hogy létezik még BÁRMILYEN toll? :DDD Szerencsére a munkám 100% digitális, egyedüli kézzel írandó dolgom a jelenléti ív... :)

De amúgy igen érdekesen változik a világ ezen a téren, volt már több olyan eset, hogy hivatalos ügyintézésnél semmi papír és toll nem volt, már az aláírás is digitálisan, tableten történt. Érdekes. Kérdés, hogy ez jó e?!

(#107322) Zeki válasza Exian (#107321) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az nem baj ha minden digitális, a baj, hogy lószart sem ér!
MERT MINDENT KI KELL NYOMTATNI, aztán le is kell fénymásolni... és külön-külön helyeken el is vannak raktározva... jó nagy konténerekben...

[ Szerkesztve ]

(#107323) S e t h válasza petipetya (#107192) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi!
Lassan nem lesz hely, ahová még nem regisztráltam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#107324) Black&White válasza FingR86 (#107308) üzenetére


Black&White
addikt

:D
Igen, megfordult a fejemben, hogy eggyel nagyobbat rendelek, de van ott egy mérettáblázat is, na abban a 2XL oszlopban már-már ijesztő számok szerepeltek... :D
Ez van, majd elpasszolom valahol. :K

(#107325) Beni2360 válasza kenand (#107292) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem arra való, hanem amikor elgurul a gyógyszered a hátsó kertben akkor a bokor alá tudjál világítani vele. :DDD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#107326) kigyi_23 válasza Black&White (#107324) üzenetére


kigyi_23
addikt

Érdekes amit én rendeltem ott EU méret szerint le volt írva egy táblázatba és passzolt is ahhoz ami oda volt írva amikor megérkezett.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#107327) Zeki válasza kigyi_23 (#107326) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jó is az, ha passzol a méret a ruhához... nálunk a fiam pókemberes pizsije eleve kisebb volt, a nadrágja meg jóval kisebb...

[ Szerkesztve ]

(#107328) Mr.Grey válasza mekker (#107318) üzenetére


Mr.Grey
tag

Ebay-en 1-4 dolcsiért sokkal jobbakat ki lehet fogni.
Ajánlott márka a Jinghao (126, 260, 450, 750) és a Baoer.
Egész más érzés ezekkel írni, mint egy golyóstollal. Átlagos tintával is gyorsan szárad (mire egy sor végére érsz, az eleje már csontszáraz).
Amúgy igen, mai napig van létjogosultságuk! :)

(#107329) Timyyy


Timyyy
őstag

Samsung UHS-1 Class10 Micro SDHC Memory Card - 32GB
Kupon: xmascz08
Ár: 9.99$

2db pótfej Xiaomi fogkeféhez
Több darab is vásárolható!
Kupon: SCCLN
Ár: 4.99$

Xiaomi Portable Mouse
Kupon: GBBF070
Ár: 9.99$

3 Pcs Portable Outdoor Camping Travel Picnic Foldable Stainless Steel Cutlery Spoon Fork Knife Tableware
Ár: 1.99$

Invisible Ink Pen
Kupon: Xmas354, 20:00-tól!
Ár: 0.99$

Ilife V7S Pro robotporszívó
Kupon: Xmas350
Ár: 149.99$

4db DOCTOR·B Deep Cleaning Toothbrush
Kupon: DOCTORB
Ár: 6.99$

Oclean SE Sonic Electrical Toothbrush
Kupon: XMOCLSE
Ár: 39.99$

(#107330) mekker válasza Exian (#107321) üzenetére


mekker
őstag

Engem az csesz fel, amikor Index-címlapra kerül egy oktatásról szóló blogbejegyzés, és azzal jönnek, hogy a finneknél már azért nem kötelezően a tanterv része a kézírás (ebből nem tudom mennyi az igaz), mert hogy az életben úgysem használják.
Hát lol, azért ha le akar érettségizni a gyerek, ne adj isten egyetemre is akar járni, akkor azért nem árt.
Nekünk már az anyag 95%-a digitalizálva van, de elképzelhetetlennek tartom a kézírás nélküli tanulást.

Aztán a valós életben nem tudom mi lesz.. Papír alapú ügyintézés az valóban maga a halál, de vannak még hasznos felhasználásai ennek a tudásnak mind a hétköznapokban, mind a művészetben.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#107331) mekker válasza Mr.Grey (#107328) üzenetére


mekker
őstag

Ezek nem golyóstollak, hanem rendes töltők, és finom hegyük, jó fogásuk van. Megkockáztatom, hogy egy gyárból van a Jinhaoval, évtizedek óta vannak piacon.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#107332) Donki Hóte válasza Exian (#107321) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szerencsére a munkám 100% digitális, egyedüli kézzel írandó dolgom a jelenléti ív...

Majd pár év múlva eljutsz oda, hogy 20-30 kolléga jelenléti ívét neked kell munkáltatói jogkör gyakorlóként igazolni, meg céges leveleket, szerződéseket fogsz aláírni, akkor megérted, hogy miért fontos a kék színű toll :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#107333) Upo válasza Donki Hóte (#107320) üzenetére


Upo
addikt

Ezeknek max. akkor van értelme, ha van otthon rakat akku. Amúgy meg ez 2$, 4-es csomag 2500-as akku akciósan van 15$ körül, ez már így drágább, mint mondjuk egy 10000-es xiaomi power bank, amit azért 12-15$ körül meg lehet csípni, és azért abban minőségi, nagy hatásfokú, biztonsági funkciókkal is rendelkező áramkör van.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#107334) Kernel


Kernel
nagyúr

Megjött a 750 Ft-os tolómérő. Maga a mérőmű nem is lenne rossz, a műanyaggal van egy kis gond, vetemedés.

Ha csak gyanútlanul összetolom, a nyíllal jelzett résznél marad 0,1 mm hézag, ami fel sem tűnik, csak abból, hogy ha ott bármit mérek, pont annyival kevesebbet mutat. Van egy fém (nem digitális) mérőm, azzal is ellenőriztem.

Ha a nyíl irányában erősebben összenyomom és utána nullázom, akkor viszont jól mér azon a részen. Igaz, akkor már a felső részen kezd viccesen nyílni, át lehet látni közötte.

Egyébként jó lenne, tehát egy 10-es fúrószárnál szépen 10,0 mm-t jelez stb., a fentiek figyelembevételével.

Pozitívan hozzáállva, műanyag tolómérőtől ez is szép, alap dolgokra jó lesz. Komolyabb célra nyilván fémet kell venni.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#107335) Kernel


Kernel
nagyúr

Megint szívat a fórum, egy mondatot akartam hozzászerkeszteni, duplázott:

Egyébként is, amit ígér, azt teljesíti: a hátán feltüntetett pontosság +/- 0,2 mm.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#107336) xcvbxcvb válasza Donki Hóte (#107320) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Alsó alu házas van nekem, az jó, bár nem nagyon hordom mert nehéz :) . Inkább egy más fajta két akkusat hurcolok ilyet [link].

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#107337) Donki Hóte válasza Upo (#107333) üzenetére


Donki Hóte
veterán

4-es csomag 2500-as akku akciósan van 15$ körül, ez már így drágább, mint mondjuk egy 10000-es xiaomi power bank

Ha a topikgazdák nem tiltották volna meg, akkor linkelnék neked olyan helyeket, ahonnan 600 ft/db áron kiváló minőségű 2600 mAh kapacitású akkukat lehet venni dögivel :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#107338) FingR86 válasza Donki Hóte (#107337) üzenetére


FingR86
őstag

a jó kis piros sanyo cellak... :P

(#107339) w.miki válasza Mr.Grey (#107328) üzenetére


w.miki
veterán

tudsz adni linkeket is, ezekhez a jó tollakhoz?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#107340) zsiz


zsiz
őstag

Már megint tönkrement a MiBand (1) szíjam... Rámjött, hogy lehet inkább egy MB2-t kéne venni egy új szíj helyett a régihez :D Már csak egy 9.99$-es kupon kéne :DDD

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#107341) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Xiaomi tollhoz miért csak fekete betét van?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#107342) Digitalpimp válasza Donki Hóte (#107320) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ebay-en van olyan, hogy látszik a képeken a belseje, és elvileg van rugós változat is belőle. Aztán meg ki tudja? :F
Viszont a fémházas 3- vagy 4 akkus elég jó, jött egy 3-as és egy 1-es szögletes fém, az is jó. Csak az 1-es kicsit birkózós összerakni.

W.Miki: [link]

Válogass. Liciten igen jó áron elhozhatók, van nekem is egy rakat mindenféle.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#107343) Upo válasza Donki Hóte (#107337) üzenetére


Upo
addikt

Az még mindig 3000, akkor is jobban megéri 3300-ért a xiaomi.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#107344) kenand válasza Donki Hóte (#107320) üzenetére


kenand
veterán

Én is megjártam vele...

(#107345) Digitalpimp válasza Upo (#107343) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Igen, elsőre. Viszont ha a Xiaomival valami lesz, dobhatod ki az egészet, ezekben meg kicseréled az akkut akár egyesével és kész.

Enginev3.: Szerintem azért mert keleten a fekete az általános szín, de ez csak tipp.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#107346) IldiH válasza enginev3.0 (#107341) üzenetére


IldiH
aktív tag

Lehet aliról kéket is venni (a kerámiához és a metálhoz nem ugyanolyan kell), csak az más név alatt fut, de ugyanolyan jók

pl metálhoz

[ Szerkesztve ]

(#107347) pumi1980 válasza hardline (#107311) üzenetére


pumi1980
tag

Ugyenez van nálam is: 10$ kuponos SanDisk Ultra 32GB, CrystalDiskMark3 még lefutott rajta de utána írásvédett lett.
Gondolom kuponos vásárláskor refund estén csak a ténylegesen fizetett ár járna vissza, visszaküldeni meg nem tudom van e értelme ha ennyi hibás van belőle.

(#107348) Zeki válasza pumi1980 (#107347) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kiszórják a népnek a szériahibás darabokat is? Az csúnya. :(

(#107349) azbest válasza pumi1980 (#107347) üzenetére


azbest
félisten

Elvileg ezek, ha eredetik, lehet rajtuk gyári garancia*. Szóval ha nem a félárat akarod, hanem másikat, akkor lehet jobban jársz a gyártós cserével. Bár a postaköltség akkor bukó. A paypal az eladónak visszaküldést álja, nem tudom a gyártónak visszaküldést ki lehet-e alkudni.

*de nem a magyar képviseleten, mert az csak hivatalos disztribútoros termékekkel foglalkozik. De van global rma oldal.

(#107350) Upo
azért vannak teardown videók az újabbakról is: 10k [link]. Annó azt hiszem szét is kaptak így.
Az új laposról is [link], ebben már két lapos akku van. Vagy a másik lapos [link]

[ Szerkesztve ]

(#107350) Upo válasza Digitalpimp (#107345) üzenetére


Upo
addikt

Mondjuk ezekben a vékony újakban nem tudom mi van, de a 10400-as régebbiben pl. ugyanúgy 18650-ek vannak. És egy olyant azért szívesebben vágok zsebre, kisebb az esély hogy esetleg leviszi a fél lábam egyszercsak.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.