Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80319) love válasza Gubek-Einste (#80313) üzenetére


love
tag

A fő egység egy másik épületben van, és a repeater meg 1 szinttel fentebb van ehhez képest.
Távolságot nem számoltam még ki nagyjából sem,de 15m szerintem biztosan van.
A kettő között 2db vastagabb téglafal van. az emelet alatt vasalt betonfödém, de úgy van elhelyezve a jelenlegi router, hogy tudja venni és továbbítani a jelet a másik házon belül is, csak nem ér el mindenhova.
Főként a következő szint a problémás, itt is van egy vasalt betonfödém, meg 1 vékonyabb téglafal. Ide már elég bizonytalanul ér el a jel.
connectbox az alap és 500-as net, de nem nem feltétlen kell, hogy 250-et fixen toljon magából, de ha legalább a 40-et elérné mindenhol az nem lenne gond.
Ezt az eszközt a mostani helyzetben 3 laptop (1 suli, 2-nél a max terhelés a YT meg onlinefilm), 3-4 (kb csak kapcsolattartás) telefon használná + néha 1 tv (YT).

Szomszédok elég messze vannak, és nem is túl erősek a jeleik, meg nagyjából automata csatornán van mind. Ez kb 4 szomszédot jelent.
Jelenleg 15-20e lenne a keret. (n18u-t most 10 körül tudnám megvenni.)
Kábelezésen is gondolkodtam, hogy bevezetem,de nem biztos, hogy az segítene, mert attól még a router a középső szinten maradna.

Csak a Funky ;)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.