Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 09:20:33

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42087) papp_no1


papp_no1
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg TP link 542G routerrel rendelkezem, de a tplink router topikból hozzátok irányítottak. Szóval a routerrel gondok vannak, hálózatot dobál, instabil internetelérés.
Adott tehát a lehetőség új router választása, majd vásárlása..
Nem vagyok egy informatikai zseni, csak be kikapcsolom az eszközöket.

Alap hsz-m a tp linkes topikba :

Egy Tp-link WR542G-vel rendelkezünk. Többszöri probléma,hogy nem tölt be semmit, és eldobja a netet.Jel erősség stabil.. Az eszközök nem képesek látni a hálózatot és csatlakozni se hozzá. Hétköznaponként délelőtt, csak én vagyok itthon 1 notebook, egy okostelefon,smart tv és egy xbox one csatlakozik hozzá. De akkor se képes többre,mint amikor mindenki használja az internetet. Jel erősség jó, a szobámban kb 40 centi van az xbox és a router közt de akkor is állandó probléma, hogy wifin keresztül elveszti a hálózatot. Újrainditás után megoldódik a probléma.
Mi lehet a gond? Érdemesebb lenne lecserélni, egy TP LINK TL-WDR4300 modellre? Ha igen miért, ha nem akkor miért? Átlag felhasználó vagyok, aki be illetve kikapcsolja az eszközöket.

A környéken WR941ND még egy ilyet hirdetnek. 10e ft az utóbbi, 14e a 4300as modell.

Köszönöm előre is a válaszaitok

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.