Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139210) Kornel válasza B-L-A-C-K (#139209) üzenetére


Kornel
veterán

Az megvan, amikor pl. egy taxit 60k-nal visszatekernek 30-ra, 120-nal meg 60-ra, közben az olajcseret megcsinálják maszekban, a szerbizkonyv meg szépen vezetve van, mert a tekerés utan természetesen márkaszervizbe viszik, hogy papír legyen róla, hogy keveset futott, folyamatosan szervizelt.
Ráadásul pont a 159-nel alig látszik a különbség 100-200 vagy 300k km futás között, megnéztem pár darabot, elég jól bírja a belső és a külső is a strapát.

Én helyedben az amoren keresnek egy első magyar gazdas, végig nyomonkövetheto példányt, akár szervizkonyvvel, akár számlákkal és bloggal, akár +20-30% felárral is.

Nekem a végén az hozott sikert a keresésben, hogy keresesnel beikszeltem az első magyarországi forgalomba helyezést, így a találatok száma az 1/3-ara esett vissza, és az átlagár is legalább 200k hif-al feljebb került, csak emiatt.
De így nem töltöttem felesleges órákat, napokat azzal, hogy folyamatosan lyukra futok...
Esetemben állítom, hogy a kintről hozottak kozott 90% feletti volt a tekert orasok aránya.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.