Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37051) madgie válasza buvartacsko (#37050) üzenetére


madgie
titán

Ha fontos, írassa ki a számát.

(#37052) Criton válasza madgie (#37051) üzenetére


Criton
veterán

Pontosan, a rejtett számokat én pl alapból nem veszem fel vagy nyomom ki rögtön.

(#37053) buvartacsko válasza madgie (#37051) üzenetére


buvartacsko
addikt

Attól hogy kiírja a számát, még rohadtul nem fog jelezni a telefon.. ha addig nem volt benne az a szám a telefonkönyvben, és hozzá sincs adva a kedvencek közé. Én meg nem fogok mindenkit visszahívni csak ezért.. A ne zavarjanak funkció rohadtul nem erre való..

ismeretlen szám != rejtett szám

[ Szerkesztve ]

(#37054) madgie válasza buvartacsko (#37053) üzenetére


madgie
titán

Ismeretlen számnál meg megint hív, ha fontos... és akkor a do not disturb át is engedi tudtommal.

(#37055) vans? válasza madgie (#37054) üzenetére


vans?
őstag

Egy futar pl. nem nagyon fog hivogatni szerintem...

hábm bábm

(#37056) nord_ válasza vans? (#37055) üzenetére


nord_
veterán

Hozzánk bármelyik cég futárja jön, elküldi a hívószámát, pont azért, hogy ha valamiért nem veszem föl, akkor vissza tudjam hívni.

(#37057) madgie válasza vans? (#37055) üzenetére


madgie
titán

Az igaz :)

(#37058) buvartacsko válasza nord_ (#37056) üzenetére


buvartacsko
addikt

Aha, és sokra megyek vele, hogyha 2-3 óra múlva veszem észre, és aznapra vártam volna nagyon a csomagot, fontos vagy bármi egyéb. Aztán már csak másnap tud megint jönni.

Nálam eleve ki van kapcsolva az ismételt hívás, este 10kor aktiválódik a ne zavarjanak, majd reggel 6kor off. ez idő alatt csak 3 szám tud hívni, és senki más. nem hiányzik..

a ne zavarjanak mód nem egy iblacklist. :)

(#37059) nord_ válasza buvartacsko (#37058) üzenetére


nord_
veterán

Tisztában van vele mindenki, hogy a DnD nem pont arra van, ami az eredeti kérdésben szerepelt. ;) Én meg csak arra reagáltam, hogy a futár elküldi-e a számát vagy sem...

(#37060) vans? válasza nord_ (#37059) üzenetére


vans?
őstag

Nekem meg soha az eletben nem kuldte el egy futar sem. Te gondolom ceges rendelesrol beszelsz.

hábm bábm

(#37061) Chosen válasza kenny123 (#37045) üzenetére


Chosen
addikt

03.22 volt az utolsó vásárlásom.

De nagyon remélem, hogy visszakapom mert már az első ilyen checket se kaptam vissza és le se vásárolhattam mert a kövi vásárlásért is levonta a teljes összeget.

(#37062) manchester85 válasza Chosen (#37061) üzenetére


manchester85
addikt

Jó lenne, ha nem beszélnél butaságokat, vagy legalább a keresőt használnád. Az összeg nem is került levonásra, egyszerűen zárolva lett 1-2 hétre, aminek feloldásáról már nem kaptál értesítést. Az első se lett levonva és a mostani se.

i6 Silver

(#37063) nord_ válasza vans? (#37060) üzenetére


nord_
veterán

Dehogy, sima magánszemély.

(#37064) madgie válasza nord_ (#37063) üzenetére


madgie
titán

Én meg ismerem a helyi postás/futárok 80-85%-át (ezért nem is gondoltam bele a példába, nekem szépen be van írva a telefonkönyvbe, hogy GLS Miki, Szakszon postás, stb) , de ez alapján nem gondolom, hogy a pesti fórumtársaknál is így lenne :)

(#37065) pondor313


pondor313
tag

Sziasztok!!
Valaki tudna ajánlani megbízható külföldi vagy magyar oldalt ahonnét tudnék rendelni 3Gs-hez kijelzőt/hátlapot, stb. ?? Normális minőségű alkatrészeket szeretnék venni, persze nem túl drágán..
Találtam párat:
witrigs.com
replacebase.co.uk
werepairiphones.co.uk
Nem tudom hogy ez milyen minőségek..
Valakinek valami vélemény?
Ja és keresek vodás vagy független alaplapot, van 1 t-mobil-osom ha kellene cserébe(rá is fizetek). :)

Üdv.
Zsolt

[ Szerkesztve ]

podor313 felhasználónak 24 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#37066) Ragnar95 válasza pondor313 (#37065) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Eredeti alkatrészt nem tudsz venni sehonnan sem, az utángyártott meg ugye mindig zsákbamacska kb. fagyalllo-t tudom ajánlani hardveraprorol, ő megbízható szerelő és normális áron dolgozik minőségi alkatrészekkel :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#37067) pondor313 válasza Ragnar95 (#37066) üzenetére


pondor313
tag

:R Köszi, rákérdezek.. :)

podor313 felhasználónak 24 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#37068) Fecogame


Fecogame
veterán

Hangpostafiók számát hol tudom átírni?

Találtam egy cikket, amiben ez áll:

On the iPhone, go to
Settings > General > Network > Cellular Data Network

De nem találom meg, hogy ez hol van.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#37069) Blyan válasza Fecogame (#37068) üzenetére


Blyan
félisten

Nálam: Settings - Phone - Vodafone HU Services és ki van töltve automatikusan.

Elvileg így kéne lennie. Az általad megadott helyen nálam nincs ilyesmi, sőt furcsálnám is, mert az a mobilnettel kapcsotos infókat/beállításokat tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37070) Ragnar95 válasza Blyan (#37069) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én is csak az automatikusan kitöltött részt találtam meg, szerintem nem is lehet azt megváltoztatni sehol sem, hogyha más hangpostát akarsz hívni, akkor kézzel vagy kénytelen...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#37071) Blyan válasza Ragnar95 (#37070) üzenetére


Blyan
félisten

Mármint a kérdező :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37072) Ragnar95 válasza Blyan (#37071) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Úgy értettem, igen :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#37073) pondor313 válasza pondor313 (#37065) üzenetére


pondor313
tag

Esetleg valami más ötlet valakinek? :)

podor313 felhasználónak 24 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#37074) Blyan válasza pondor313 (#37073) üzenetére


Blyan
félisten

Ha lenne más ötlet, már kaptál volna. A linkelt oldalról rendelj és majd kiderül milyenek.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37075) pondor313 válasza Blyan (#37074) üzenetére


pondor313
tag

:) köszi!

podor313 felhasználónak 24 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#37076) Fecogame válasza Blyan (#37069) üzenetére


Fecogame
veterán

Azért kérdezem, mert mindig sikerült véletlenül megnyomnom azt a gombot, és mindig levesz 13 Ft-ot. JB-n kívül más megoldás ennek a megoldására?

T-nél a hangposta szolgáltatást kikapcsoltam, de így is levonja a 13 Ft-ot.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#37077) Ragnar95 válasza Fecogame (#37076) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sajna nincs, csak JB-el lehet eltüntetni a gombot onnan

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#37078) szoki007


szoki007
aktív tag

Hali

Ezt kaptam.... custom fw-t akartam készíteni ( 6.1.2) tinyumberra lementette az shsh-t, mi lehet a probléma ?

(#37079) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Cydiás MiniPlayert próbáltátok már? Tök jó, mai frissítéssel még jobb lett, már csak egy hangerőcsúszka kellene bele.

[ Szerkesztve ]

(#37080) Kommy válasza Fecogame (#37076) üzenetére


Kommy
veterán

Milyen szolgáltató, mert ha t_mobile akkor biztos van megoldás, ha vodafone akkor akkor 3GS és újabb telefonon van, ha telenor akkor csak jb-s megoldás van.

(#37081) Fecogame válasza Kommy (#37080) üzenetére


Fecogame
veterán

T-Mobile. 3GS telefonom van.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#37082) sirály69


sirály69
őstag

Ma reggel lefőttem mint a kávé...
Reggel elővettem a telefonom(Iphone 4), nyomom a power gombot- nem reagál...
Gondoltam lemerült. Töltő bedug... semmi reakció!
A vezetékes telefonról felhívom a számomat és a vezetékes telefonban azt hallom mint amikor kicsöng, de az Iphone néma, semmi reakció! :(((
Nem tudtam, hogy mit csináljak..., nincs reset gomb...
Eszembe jutott, hogy szétszedem, és lebontom az akksit.
Sikerült levenni a csatlakozót. Csati vissza és a telefon 2 perc alatt felállt! :Y
Egy furcsa dolog még volt, hogy nem kérte a PIN kódot...

Mi lehetett a gond? Valaki tapasztalt már ilyen problémát?

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#37083) irgum válasza sirály69 (#37082) üzenetére


irgum
addikt

Mi az, hogy nincs reset? Van az, legfeljebb Te nem tudsz róla. :)

(#37084) pondor313 válasza irgum (#37083) üzenetére


pondor313
tag

:K

podor313 felhasználónak 24 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#37085) sirály69 válasza irgum (#37083) üzenetére


sirály69
őstag

Erre gondolsz:
"Kérdés: Lefagyott a telefonom! Semmire nem reagál. Hogyan tudom újraindítani?
Válasz: Lehet, hogy csak a futtatott alkalmazás fagyott le. Próbálkozz a Force Quit-tal: Nyomd a bekapcsoló gombot, amíg meg nem jelenik a csúszka, majd tartsd a Home gombot körülbelül 6 másodpercig. Ha nem segít, akkor Reset: Tartsd nyomva egyszerre a Home és a Power/Sleep gombot, amíg újra nem indul a telefon."

Ezeket próbáltam, de semmi reakció nem volt!
Van más megoldás is?

Szerver Hosting Debrecenben

(#37086) irgum válasza sirály69 (#37085) üzenetére


irgum
addikt

Az utóbbi pedig tuti működik, biztos nem tartottad elég ideig nyomva a home+power gombokat. Kb 10 másodperc, amíg megjelenik az alma logo.

Mindenkinek:

Ez elég szép szerintem: link
A statusbar-on a hullám elég szexi. :)

(#37087) kenny123 válasza irgum (#37086) üzenetére


kenny123
addikt

Enyhe android utánérzés. ;]

ON
Tudnátok mondani jó / normális fotózós appot?
Nem kell semmi szerkesztéses téma, csak legyen némi funkcionalitása. Ma szerenádon picit morci lettem, amikor kellett volna a csoportkép, de időzítő híján valaki soha nem volt rajt a képen. :W

yo

(#37088) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Nővéremnek van egy iphone 4s-e. Most jött haza angliából és csak az usb kábelt hozta el hozzá. Így itthon csak az én gépemet tudná töltésre használni. Hogy tudom megoldani, hogy töltse a gépemről? Letöltöttem az itunest de semmi, próbáltam másik usb helyre dugni így is változatlan a helyzet. Tegnap még működött a töltés, egyszerüen csak rá lett dugva. Ma meg már észlelni se akarja a telefont.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#37089) Blyan válasza kenny123 (#37087) üzenetére


Blyan
félisten

Camera+, KitKam, Procam, ezeken van időzítő is. Fizetősek.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37090) TheMarci válasza kenny123 (#37087) üzenetére


TheMarci
addikt

KitCam. Lehet benne WB-t, expozíció korrekciót állítani, mint a dslr-eken, illetve lehet külön állítani a fókusz, és a fénymérés pontját. Plusz egy rakat értelmes funkció.

Do You Dream?

(#37094) Blyan válasza TheMarci (#37090) üzenetére


Blyan
félisten

Csak úgy szívja akksit mint az állat. 10 perc fotó 20% akksi. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37095) kenny123 válasza Blyan (#37089) üzenetére


kenny123
addikt

Te ezek közül melyiket ajánlod? Nincs kedvem mindet megvenni. :))

Amúgy, köszi mindenkinek.

Ittakary: Pedig azthittem én leszek a gyorsabb. :(

yo

(#37096) Blyan válasza kenny123 (#37095) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem megvan mind (meg még egy tucat kb :D), általánosságban a camera+-t használom a legtöbbször.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37097) sirály69 válasza irgum (#37086) üzenetére


sirály69
őstag

Lehet, hogy nem volt 10mp...
De mi okozhat ilyen jelenséget?

Szerver Hosting Debrecenben

(#37098) Xero válasza Blyan (#37096) üzenetére


Xero
nagyúr

Szintén. Nálam is fent van jó pár camera app, de 99%-ban a default megoldást és a Camera+-t használom. Ha gyorsan kell lőni, vagy videozom, akkor default. Ha 15mp-nél több időm van, akkor Camera+.

(#37099) kenny123 válasza Xero (#37098) üzenetére


kenny123
addikt

Na, akkor rálesek még most.

De amúgy hogy a fenébe lehet egy időzítőt kihagyni egy fényképezőből? :D Nézegetem ezt a cameratweak-et is cydiaból de ennek meg valami írtó ronda ott középen az a valami. :D

yo

(#37100) Blyan válasza kenny123 (#37099) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, én is néztem a tweaket, egyszerűen nem szép a megvalósítás. :D

(#37098) Xero

Igen, ha a lekapom és kész arra a default app bőven elég és pont ezért engem sokakkal ellentétben nem zavar, hogy lock screenen ott figyel a kamera indító.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.