Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144951) Dorian válasza szrobert (#144948) üzenetére


Dorian
félisten

Azért előtte mentsd el ;]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#144952) szrobert válasza Dorian (#144951) üzenetére


szrobert
tag

Ja és a távolságokat is nagyon hibásan állította be...

(#144953) Dorian válasza szrobert (#144952) üzenetére


Dorian
félisten

Nagyon rossz elhelyezéssel és akusztikával nyilván nem tud mit kezdeni.
Első lépés ezek megoldása.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#144954) szrobert válasza Dorian (#144953) üzenetére


szrobert
tag

Próbálkozom, legfeljebb manuálisan beállítom a rendszert..
Vagy az ő beállítása után manuálisan beállíthatom úgy, ahogy megfelelő?
(pl. távolság, szintek..)

(#144955) VoidXs válasza szrobert (#144954) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Persze, korrigálhatsz rajt, bár általában nem érdemes. Ha tényleg olyan rossz, legjobban úgy jársz, ha teljesen manuálisan csinálod.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#144956) Csabroncka válasza szrobert (#144952) üzenetére


Csabroncka
addikt

Van kellő mennyiségű szövet (Függöny, szőnyeg, kanapé) a szobában? Azért kérdezem mert nekem a MCACC akkor csinálta amikor nem volt és visszhangzott mint állat a szoba (persze türelmetlenül végre összeraktam a rendszert a lakásban). Miután előbbiek a helyükre kerültek tökéletesen beállította a távolságokat is.

"in medias res"

(#144957) Lacielvtárs válasza Sz.Miki (#144928) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia, még mindig gondolkodom.
Ez a cxuhd playernel hogy működik a hálózat kezelés?
smbvel tudok tallozni vagy plex es tarsai kell hozzá?
Nekem fontos lenne hogy a hálózat kezelese hasonló legyen mint a dune-e...
Elore is köszönöm az ilyen irányú véleményed, mert sajnos 'komolyabb' beallitasokra alkalmatlan vagyok :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#144958) Ear001 válasza alphamooncam (#144934) üzenetére


Ear001
addikt

Tényleg? EQ-val, vagy valamivel fel lehet javítani egy doboz impulzusválaszát? Megoldod, hogy egy dóm ugyan úgy terítse a hangokat mint egy tölcsér? A 17 kHz-en már vergődő kínaidzsunka magasba belehúzod a 20 kHz-es átvitelt? :Y

Amúgy elhiszem neked. Van itt nálam egy ügyes kis dobozka, egy TMP Kolibri, kérlek csinálj már belőle nekem egy Avantgarde Duót meg egy Quad ESL-t, mert ezeket eléggé kedvelem. Ja, meg egy JBL K9900-et is. Kösz.

(#144959) PrinceHerceg válasza dualcore (#144936) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Itt kb mindent olvashatsz, csak egységes véleményt nem... ergo menj inkább a saját füled után, kb ez az egyetlen épkézláb üzenete a site-nak! :K

[ Szerkesztve ]

(#144960) virkir válasza Ear001 (#144958) üzenetére


virkir
veterán

Ki mondta, hogy javít az eq?
Arra jó, hogy egy ML-ból dzsamót csinálj.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#144961) sayCet


sayCet
aktív tag

Sziasztok!

Van egy régi házimozim. LG LH-D6245D. Auxon valahogy össze lehet hozni, hogy szóljon az 5.1? TV-vel akarom összekötni.

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#144962) Csabroncka válasza sayCet (#144961) üzenetére


Csabroncka
addikt

Ez a topik nem erre való!

De a fent említett probléma akkor oldható meg ha van optikai vagy koaxiális bemenet az erősítőn, a TV-n pedig optikai vagy koaxiális kijárat.
Mivel ezen ilyen nincs, csak két analóg csatornát tudsz az aux-ra kötni, tehát ezt nem tudod megvalósítani!

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#144963) mettek válasza Lacielvtárs (#144957) üzenetére


mettek
addikt

Felejtsd el ha a kép miatt vennéd. Egy oled tv-n kb semmi változást nem fogsz észrevenni. Hangban talán hallasz valami javulást de ennyi. Sztem ahol megmutatkozhat képi tudása az a projektoros kép.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#144964) Lacielvtárs válasza mettek (#144963) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Igazából azért venném mert cambridge audio :D
Meg már tervben volt egy blu-ray lejátszó de valami minőségi.
Viszont ez lehetne egy 'mindenes' megfelelő minőségben, csak a hálózati kezelestol tartok, hogy hogyan is működik.
Ugyanis itthon a cxr200 avr mobilappos kezelése, szamomra eléggé körülményes, és nem tudtam osszehangolni az itthoni SMB hálózattal...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#144965) Ear001 válasza virkir (#144960) üzenetére


Ear001
addikt

Hát itt írták: "Mivel EQ-val a hangdobozok egyedi karaktere szinte teljesen semmissé tehető, közel nem mondhatjuk, hogy a legfontosabbak." meg ugye: Aki használt már VST-t, az tudja, hogy kb. azt csinál a hangképpel, amit akar (pl.EQ-val), és kb. nem lehet ráismerni az eredetire, értsd a jól ismert hangsugárzód karakterét sem ismered fel...

(#144966) virkir válasza Ear001 (#144965) üzenetére


virkir
veterán

Az első állításba nem mennék bele mert szvsz orbitális marhaság a második pedig megint csak nem említ pozitívumot, csak annyit, hogy a hangképet tudod szétcseszni az EQ-val.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#144967) #98221312 válasza Ear001 (#144965) üzenetére


#98221312
törölt tag

A szobaakusztika EQ szükséges, viszont a Dynamic, Cinema EQ elég rendesen hazavágja az élethű hangokat.

(#144968) VoidXs válasza virkir (#144966) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Dehogy marhaság. Kisimítod a frekvenciaválaszt, és már csak a lecsengése marad egyedi, azzal nem igazán tudsz mit csinálni. A tartomány filmre nem igazán számít, 24 kHz-ig vannak hangjaik, azt pedig minden valamirevaló hangszóró tudja.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#144969) gabo01


gabo01
senior tag

Marantz 7010-nél az Audyssey beállításoknál a MultEQ XT32-őt flat vagy Reference állásba célszerű tenni egy 22nm-es szobában? :U

(#144970) #98221312 válasza szrobert (#144944) üzenetére


#98221312
törölt tag

Szia!

Próbáld elhelyezni úgy a hangfalakat, illetve a mikrofont, hogy azok minél távolabb legyenek a faltól, illetve a centert minden oldalról nyitott helyre érdemes rakni.
Sajnos addig amíg az elhelyezés, és a szobaakusztika nincs rendben, addig a mérés is olyan lesz amilyen.

Ja, és a csak egy poziciót mérj, utánna "complete". :)

[ Szerkesztve ]

(#144971) WaterWave válasza gabo01 (#144969) üzenetére


WaterWave
veterán

nálam referencben van

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#144972) bajnokpityu válasza Ear001 (#144965) üzenetére


bajnokpityu
félisten

kéne nekem genius 1250x ból diabló utopiát csinálni, szoftveresen. a hangadók szerint ez simán lehetséges :D
mondtak már annyi hülyeséget, én már várom, mikor mondják ki szó szerint.

nah, ezt kéne a bta1- nek látnia... sztem felháborodásból lehúzná magát WCn :)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#144973) Nemir Ombe válasza gabo01 (#144969) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ha jó az akusztikád (kezelve van), akkor a Flat jó lehet, a Ref. a referencia (eredeti) hanghoz legközelebbit próbálja összehozni bármilyen környezetben. Bővebben pl.: [link]

Hmm ....

(#144974) Dondenis válasza Dondenis (#144921) üzenetére


Dondenis
aktív tag

A reset helyre hozta a dolgokat. Köszi lemmy9

Más:
Valaki nem tudja hogy mi a Denon 3808 gyári táv típusa?
Nem a kijelzősre gondolok (az van) hanem a sima gombosra.
Esetleg valakinek elfekvőben ha van, ne tartsa magába.
Neten nem találtam róla infót.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#144975) bajnokpityu válasza Dondenis (#144974) üzenetére


bajnokpityu
félisten

[link]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#144976) Dorian válasza Dondenis (#144974) üzenetére


Dorian
félisten

Sztem nekem megmaradt. Meg a mikrofonja és az Ipod dokkolója.
Majd feltúrom a fiókot.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#144977) VoidXs válasza bajnokpityu (#144972) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Látom, itt is sikerült tökéletesen félreérteni a "karakter" szó jelentését. Ez nem foglalja magába, hogy mit művel az olcsó műanyag doboz, vagy hogy melyik tartományban hallat hangokat, esetleg mekkora terhelést bír el. Egyszerűen a hangolást jelenti, vagyis milyen hangokat emel ki és milyeneket nem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#144978) Dondenis válasza bajnokpityu (#144975) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Köszi :)

(#144979) Lacielvtárs válasza Dorian (#144976) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jesszusom, mi lehet még abban a 'híres fiókban' máig harcoló német alakulat? :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#144980) mpo


mpo
veterán

Van egy 5.1-es LH-T760IA házimozim (DVD és USB).

Elolvastam az összefoglalót, itt ez van:
Hangdobozok impedanciája: a mai erősítők nem kényesek rá, és nem győzzük elégszer mondani: és nincs pl. 6 vagy 8 ohmos erősítő!

Létezik-e olyan erősítő, amivel a meglévő hangfalakat tudnám használni?
Az adatokról itt a kép.
[kép]

Ha érted, akkor már elavult.

(#144981) gabo01 válasza Nemir Ombe (#144973) üzenetére


gabo01
senior tag

Köszi a választ! Nem jó az akusztika (kezelve sincs)! Úgyhogy Reference-t választom! :K ;)

(#144982) VoidXs válasza mpo (#144980) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A 4 Ohm nem szokott még probléma lenni, kb. bármilyen AVR jó lesz neked, viszont a passzív 3 Ohmos sub baj. Külön erősítő kell neki, ráadásul strapabíróbb, szóval inkább vegyél helyette egy olcsóbb ládát.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#144983) arcitec válasza mpo (#144980) üzenetére


arcitec
addikt

Valóban nincs 6 vagy 8 ohm-os erősítő, de azért ez pontosításra szorul és nem is igazán értek egyet a mondattal. Az erősítőket be lehet állítani a hangdoboz impedanciájához 4,6,8 ohm értékeket lehet választani, van olyan erősítő, amit csak 6 ohm-ig lehet "visszavenni" .Elméleti igazság,hogy a 8 ohm az ideális, de nem véletlen van az állítási lehetőség, mivel egy 8 ohm-re állított erősítő egy 4 ohm hangfalakon erősen meg lesz terhelve, melegedni fog akár jelentősen is. Védelem van, tönkre nem mehet tőle, -bár szerintem nem tesz jót neki. Az a jó, ha az erősítőn az impedancia közel annyira van állítva, mint a hangfal impedancia.

[ Szerkesztve ]

(#144984) virkir válasza VoidXs (#144977) üzenetére


virkir
veterán

Nekem van egy olyan érzésem, hogy fordítva ültök a lovon.
Attól, hogy elbarmolod a forrás hangját bárhol belenyúlva egy láncba a hangdobozokon semmi nem fog megváltozni. Abból csak az jön ki amit beletoltál meg amivel egyáltalán elbír, semmit nem fog kiemelni meg nem kiemelni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#144985) VoidXs válasza virkir (#144984) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem elbarmolom, hanem alapos méréssel úgy formálom, hogy a hallgatói pozícióban a szabványok szerint elvárt hangképnek minél jobban megfeleljen. Pontosan a mozikban alkalmazott mérési módszert másolom le, nem adok hozzá és nem veszek el semmit. De imádom, hogy mindig előkerül valaki, aki szerint ezen az információfolyamon végigmenve egészen a Dolby-ig mindenki hülye, mert hát mit tudna a filmhangról az a cég, aki konkrétan kitalálta...

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#144986) MasterMark válasza VoidXs (#144985) üzenetére


MasterMark
titán

Vagyis akkor mindegy milyen erősítő, hangszóró, stb. van a rendszerben, hiszen úgyis a szabványra lesz állítva akármilyen rossz / jó is?

Switch Tax

(#144987) VoidXs válasza MasterMark (#144986) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem mindegy, elvégre nem tehetsz semmit olyanok ellen, ha mondjuk bődületes utózengése van a dobozaidnak (ez különösen a JBL-re igaz, a mozis cuccaikra is), torzít az erősítőd, zajos a DAC-od, stb., de rengeteg különbség el fog tűnni.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#144988) virkir válasza VoidXs (#144985) üzenetére


virkir
veterán

Nem helyiség korrekcióról volt szó hanem simán a hang módosításáról, nagyon nem mind1.
Nem mindegy, hogy moziról, ahol én is elfogadom a szoba/terem korrekciót, vagy sztereóról ahol semmi helye nincs a hangba beleavatkozni szoftveresen.
Ettől függetlenül te akárhogy formálod a hangképet a hangdobozok karaktere a büdös életbe nem fog se szintet lépni se megváltozni.
Az meg szvsz a te tévedésed, hogy házimozinál a mozik beállításait erőlteted.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#144989) VoidXs válasza virkir (#144988) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Miért lenne tévedés olyan környezetet teremteni, amire a rendezők szánják a filmeket? Végig a szobakorrekcióról volt szó, nem a fülre, kedvre EQ-zásról, azt én is elvetem. Sokkal többet ér egy beállítás, mint kisebb árkülönbségért új rendszer vásárlása.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#144990) Nemir Ombe válasza virkir (#144988) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

"sztereóról ahol semmi helye nincs a hangba beleavatkozni szoftveresen"

Igaz ez itt off, ezért csak halványan jegyzem meg, hogy azért pár nagyobb cég már egy ideje kísérletezik 2 csatornán is a szobakorrekcióval, mert sokan nem akarják a nappalit alárendelni a zenehallgatásnak, az akusztikával meg azért kell kezdeni valamit itt is, nem csak mozin .... mozin a sok hangszóró miatt (fázis/távolság/stb) kötelező, de sztereónál sem hátrány ha van .... ;)

Hmm ....

(#144991) virkir válasza VoidXs (#144989) üzenetére


virkir
veterán

Azért mert otthoni körülmények között jellemzően 1-3 hallgatói pozícióra kell beállítanod, moziban meg ugye az első sor bal szélén meg a huszadik hátsó jobb szélén is ugyan úgy kéne szólnia.
Azzal semmi baj, hogy törekedjünk a készítők szándéka szerinti térérzet, hangminőség minél jobb megközelítésére, ha van mód és lehetőség, de nagyon más egy moziterem meg egy lakószoba.

Nemir Ombe
Nem baj majd megunják :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#144992) python1


python1
veterán

Nem hagyott nyugodni a tápkondicionálás,és megtaláltam egy ilyet egy az egyben beépítésre került egy APC UPS 1500-as belseje,pont van egy ilyen APC-m itthon,igaz eddig a kistesóval játszadozom,nagy örömömre.Az APC egyébként gyárt audió célokra is,gondolom nem kell nagy képzelőerő,hogy csak a csomagolásban tér el a "szokványos" UPS modellektől,természetesen a jobbik változatoktól.

Ja,míg nem kapom a savazást,kizárólag nálam működik ez a dolog. ;]

[ Szerkesztve ]

(#144993) BBéci válasza virkir (#144991) üzenetére


BBéci
titán

Moziban sem szól mindenhol ugyanúgy. :(

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#144994) VoidXs válasza virkir (#144991) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Moziban senkit nem érdekel az első sor széle, ahogy a hátsó sem. A terem kétharmados sorának közepére mérünk, ezt hívják referencia hallgatási pontnak (reference listening point, RLP), onnan +/- 1/6-od terem távolságra kerül 7 ellenőrző mikrofon, teljesen véletlenszerűen, de nem osztópontra, ennek a neve központi hallgatási terület (central listening area, CLA). Nem is lehetne elérni, hogy mindenhol ugyanúgy szóljon, különösen, ha faltól falig ülnek. Ez a kompromisszum, ennyi nézőnek még lehet jó élményt biztosítani.

Sztereónál pedig nem szobakorrekció van, hanem hangszórókorrekció, süketszobában egy méterre kihúzzák őket síkra, például az aktív monitorokat, amik zenealkotásra készültek, ilyen kalibrálással árulják.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#144995) python1 válasza VoidXs (#144994) üzenetére


python1
veterán

Én ezzel a módszerrel állítottam be az OB falaimat (MCACC) beméréssel,szinte tökéletes frekvenciamenetet produkált a mérés,beállítás.
Már csak azon gondolkodom,hogy tudnám ezt kivitelezni zenei láncomnál is,ilyen hatékonyan.

(#144996) VoidXs válasza python1 (#144995) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Úgy, hogy bérelsz egy visszhangmentes szobát. :D

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#144997) python1 válasza VoidXs (#144996) üzenetére


python1
veterán

Nálam inkább arról van szó,hogy nincs hangváltó a szélessávú hangszórók ill ribbon előtt,de szépen összevágta a hangszórók ferkvenciáját,késleltetését.Így most jobb zenét hallgatni a mozin mint a sztereó láncon,azért szeretném továbbvinni sztereóra.

(#144998) alphamooncam válasza Ear001 (#144958) üzenetére


alphamooncam
őstag

Szarból nem lehet várat építeni, a fizikát meg nem lehet megerőszakolni !

Gyenge minőségű hangsugárzóból nem lehet hájgendet faragni, viszont fel lehet javítani a felvételek minőségét ( szétcseszni a frekvenciamenetet :P ) és valamennyire lehet javítani a hangsugárzód hibáit ill. karakterét fülre szabni, éppen mire van szükséged.

Én erre értettem, de szinte bármelyik hozzászólást ki lehet karakírozni...

Nem támadásnak szántam, és nem is kioktatásnak, de ha kétségeid vannak állításommal kapcsolatban, én nem fogom rád erőszakolni a véleményem...

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#144999) VoidXs válasza python1 (#144997) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha nincs hangváltó, akkor kettős erősítés, és meg van oldva, de zenénél ne akarj teljes szobakorrekciót.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#145000) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

korábbi DSPs témával kapcsolatban tudtok ajánlani valamit úgy 250 euróig max?

MiniDSP-ről van valakinek valami tapasztalta?
Ez pl HDMI IN-OUT és a kettő között alakítja a jelet.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.