Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hunt: Showdown

Hozzászólások

(#151) tasiadam válasza Patrick (#150) üzenetére


tasiadam
veterán

nem követem am, csak mondják, hogy farmoljam :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#152) tasiadam


tasiadam
veterán

ismét kitett amgáért a hulaldék hitbox. 5x lövök fejre, 5x tiszta célpont, kilóg a doboz mögül de 0 találtad. De ha ugyan ezt a lövés 2 fadarab közé kell lőni, akkor biztos hogy talál. Persze így kivitték a bountit, mert miért is ne.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#153) Patrick válasza tasiadam (#152) üzenetére


Patrick
addikt

Én pár hónapja beállítottam 4000 cpi-re az egerem, azóta egész jó. A fejes az fejes. Ritkább lett az, amikor fejbe lövöm és nem hal meg.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#154) - = Zk = - válasza Patrick (#153) üzenetére


- = Zk = -
félisten

4000? vagy 400?!.... :B :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#155) tasiadam válasza Patrick (#153) üzenetére


tasiadam
veterán

nekem 8ezres az egerem, nem húzom túl, van 1-2 szar eset, amikor egyszerűen nem találja el a hitbox miatt. ma öltem vagy 15-20 huntert, elég volt :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#156) Patrick válasza - = Zk = - (#154) üzenetére


Patrick
addikt

8500-at tud az egerem, 4000-re van állítva.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#157) - = Zk = - válasza Patrick (#156) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áhá.....az nem kevés... nem is emlékszem nekem mennyin megy

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#158) - = Zk = - válasza Patrick (#156) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem 12600at tud, de 1600on használom.... 1600/400

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#159) Patrick válasza - = Zk = - (#158) üzenetére


Patrick
addikt

A régi mx518-am 1600-on ment. Most Rival 3-as van, előtte Rival 100 volt. 1600-on Rivallal nem adta annyira. Most a 4000 jónak tűnik, bár ez az event számomra undi. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#160) tasiadam


tasiadam
veterán

egyre inkább nem értem a játékot.
Solozok, felmentem 4es mmr-re. Kb sosem lépek ki 1es KDA alatt játékokból, msot 1.3 az állás.
Ölök minimum 1et, Szitává lövöm az emebreket, és 3mas mmr-be pakol.
Pár perce toltam solot, trioval fightoltam, emberünkbe sparks kp-val, sparksal és késsel mentem, mindenből kapott 1-et, túlélte, 1 chunkot vesztett.
Bocsánat, de mi a faszom folyik itt.
Gépfegyverrel lehet bárkit lőni, megköszöni

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#161) Patrick válasza tasiadam (#160) üzenetére


Patrick
addikt

Ezek mind rejtélyek. :D Marad a fej, az 99 %-ban biztos... " biztos". :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#162) tasiadam válasza Patrick (#161) üzenetére


tasiadam
veterán

Vagy nitro + dumdum + ammo. Az fáj.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#163) westlake


westlake
félisten

Sziasztok!

Szükségem lenne néhány file-ra a játékból. Aki tudna ebben segíteni, az legyen szíves egy PM-et írni nekem.

Play nice!

(#164) oberschurke


oberschurke
csendes tag

Van egy gondom. Reinstall az op rendszer,s vele egyutt minden. A hunt faszan megy mint mindig. Kb 2-3 het utan amikor beszelnek a random csapattarsaim a void on,nem hallom oket. Latom,hogy beszelnek de nem hallom. Semmit nem allitottam at. Megneztem a ki es bemenetelt,ugyanaz, mint elotte mikor meg mukodott. Erdekes...Tudna valaki segiteni,vagy esetleg tapasztalt hasonlot?

(#166) oberschurke


oberschurke
csendes tag

Sziasztok. Néztem videót is,ahol segítenének a hang beállítással kapcs,de semmi. Egyszerűen nem értem. Alaphelyzetben semmit sem állítottam és kb 1 hét után elment a hang. Vagyis amikor a csapattársak beszélnének ,maga a játék hangja meg van. Olvastam redditen illetve steam communityben is de érdemi segítséget ott se találok. Olyanokat írnak ,hogy állítsd át a be/ki menetet. Ja ,olyan böszmének tartanak mintha azt senki sem próbálta volna. Az a poén ,hogy amúgy sem állítottam át semmit, ez random! Alapba nem beszélek a random csapattársakkal, de ha valamit mondanak ami lehet épp fontos, nem hallom, csak a nevük villanik fel, hogy épp beszélnek. Tapasztalt már valaki hasonlót? Csak a hunt ban ilyen. :(

(#167) tasiadam válasza oberschurke (#166) üzenetére


tasiadam
veterán

Mert mas a jatek es mas a chat kimenetele. Ez nalam is van. En se hallok mast.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#168) tasiadam


tasiadam
veterán

160 ora utan:

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#169) oberschurke válasza tasiadam (#167) üzenetére


oberschurke
csendes tag

Amint ujra raktam a windowst ugy kb 1 hetig jo volt aztan magatol elment. Valami a windowsal van a gond. Amugy gratula az mmr hez en tobb mint 400 ora utan is csak 3 as vagyok 😂 bar egyik nap egesz jokat lovoldoztem egyszer csak feldobott 4 be aztan 1 vesztes es maris ujra 3 as 😂 mindig melle lovok ☹️

(#170) tasiadam válasza oberschurke (#169) üzenetére


tasiadam
veterán

Nálam is változó, mert hulladék az mrr rendszer, de a 4-5ös mrr teljesen jó nekem, ott már érzem a kompetenciát, a 3mas mmr-t meg eltrollkodom mindig. Napokban stramer ellen mentem, az volt a poén, hogy nálam több hitet mutatott, mint neki ténylegesen, és csodálkoztam h miért nem hal meg

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#171) oberschurke válasza tasiadam (#170) üzenetére


oberschurke
csendes tag

En magam,szemely szerint egy bena gamernek tartom,de a sorozatos kudarcok se veszik el a kedvemet 🙂 mar beletorodtem,a balfaszsagomba. De jo ez igy is. Van mas amiben jobb vagyok. A Hunt al ugy vagyok,h egy hetig csak ezt tolom,aztan megunom jatszok massal. Amiert megunom az inkabb a random csapattarsak miatt van. Soloban eselyem sincs,trioban eroltetem. Sokszor annyi idiotaval dob ossze,hogy felhuzom magam es magam ele dobok egy dinamitot. Sajnos sokan nem tudnak csapatkent jatszani. Ket kulonbozo iranyba mennek,gyavak,200meterrel mogottem kullognak. Kijelolom neki hogy hol a hunter erre elindul a masik iranyba. Kazanba valo nepseg. 😂🔥

(#172) tasiadam válasza oberschurke (#171) üzenetére


tasiadam
veterán

Huntozni csak haverokkal, trioban és duoban érdemes, solozni meg csak trollkodásra, de másra nem. Pl tegnap is 5-6os lobby ellen mentünk, bárt a 6os lobbi java rejtett profil és azonnal hs-t lő, mindenen keresztül, szóval valszeg csaló. De volt olyan meccsünk duoban, hogy még én is meglepődtem, mennyire idióták az 5ös mmr-el az emberek, hogy 2 hive mellett leállnak fightolni, majd meghal a hivetól, ha egyszer meglövöd :D így lett 8 killünk duoban, 4-5 mmr ellen.

Használj kevés fegyvert, nemtudom h prestige-elsz egyáltalán v sem, de ha nem, akkor menj 3 loadoutal, pl small, medium és long ammo settekkel. Egyik conversion + bármi lever action vegyó, kövi pl vetterli + pax, harmadik uppercut + mosin, vagy a francia csoda. Ismerni fogod a 3 fegyvert, emiatt megtanulod a hova célzást és h mit lő át. Most a medium szettem használtam meg a longammósat, mosinnal aprítani lehet a kis ironsight miatt, az uppercut meg örök kedvenc nálam.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#173) oberschurke válasza tasiadam (#172) üzenetére


oberschurke
csendes tag

Volt egy-ket srac akivel toltuk anno,de toroltem oket,mert majdhogynem veszekedtek velem,ha valamit elbasztam. Ez csak 1 jatek 🙂11 prestigen vagyok,de ugy dontottem nem megyek tovabb. Felesleges. Csak egy szam. Igy meg legalabb megmarad minden felszerelesem. Mosint en is szeretem. Igazabol nem a celzassal van bajom hanem a hezitalassal. Nem ertem en se,sokszor mi van velem 😂 Van ez a neenoh nevezetu amcsi srac,az o hunt os videoit szoktam nezni. Bazz sokszor mar lelovi az ellent,en meg eszre se vettem. Az a franya sor meg kender,kioli az agysejtjeim 😆🍻 a hunt akkor is orok kedvenc marad. :R

(#174) oberschurke


oberschurke
csendes tag

A legkomolyabb az mikor futok elore mint egy orult,nagyon nem figyelek a kornyezetre aztan elfutok egy piros hordo mellett es bammm. Ott volt mellette a csapda,nem figyeltem igy 2en is megmurdeltunk. Az a szemet allat aki odatette 😂

(#175) tasiadam válasza oberschurke (#174) üzenetére


tasiadam
veterán

Én is ezt szoktam :D :D meg fűbe trapet a compound közelében. néha megtalálják

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#176) oberschurke válasza tasiadam (#175) üzenetére


oberschurke
csendes tag

Ami a vizben van az a gaz. 😂👍

(#177) oberschurke


oberschurke
csendes tag

Az a baj,sok ember baszik figyelni a hangokra. Most volt egy meccsem,par perces. Csapattars gubbaszt a bokorban kb 150meterre,mellette fut el a hunter,szarik ra,csak bujdosik tovabb. Engem meg lelo o meg vigan bujdosik tovabb. Na az ilyeneket dobnam be a kazanba 🔥

(#178) oberschurke


oberschurke
csendes tag

Hanyinger ez az egesz gyava emberiseg. Most is parbajozunk 3 a 2 ellen mind a kettonket lelovik,de a 3.tag aki shotival nyomul es 100 meterrol kispisztollyal lovoldozik ahelyett h odajott volna es shotival tarol,inkabb a bokorban bujkal. Fuj de undorito. Ez a baj evvel az undorito emberi fajjal. Gyava mind. Csak ilyen forumokon es kazan facebukon tudnak ugralni,de ha mar kerem a cimet,h odamenjek osszecsomagolni,elkussol. Gyava fereg mind,jobb lesz ha mar putyko tenyleg dobja a csatomot.

(#179) tasiadam válasza oberschurke (#177) üzenetére


tasiadam
veterán

Hátna

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#180) oberschurke válasza tasiadam (#179) üzenetére


oberschurke
csendes tag

Ja ,ez te vagy? En se lattalak 😂

(#181) tasiadam válasza oberschurke (#180) üzenetére


tasiadam
veterán

Én, pont meséltem a game töltése közben a többieknek, hogy blackcoat nagy geci a sötét mapokon. Errefel este :D :D

Előző körökben 6ot öltem, majd 5öt, de zseniális volt, hogy 3x donwoltuk, mindig dumdummal, és nem döglött meg istenért sem

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#182) oberschurke válasza tasiadam (#181) üzenetére


oberschurke
csendes tag

Ez szep 🤗

(#183) oberschurke válasza tasiadam (#181) üzenetére


oberschurke
csendes tag

Az mondjuk nem artana,ha tudnank valtani a napszakok kozott. Sokszor dob be estere,eleg bena loadouttal. Ha estere keszulok,tuti nappal van. Este mapon be kell kapcsolnom a nagyobb kontrasztot mert total vak vagyok. 🙈 Kb ugy jarok mint a streamer a videodban 🤗

(#184) tasiadam válasza oberschurke (#183) üzenetére


tasiadam
veterán

Akkor mi lenne a balansz, ha mindig adott napszak lenne? Mindenki blackcoat-al tolná, cain-el meg mindenki nappal. így vagy te fogsz világítani (fehér ruha este), vagy ők (fekete ruha nappal).

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#185) oberschurke válasza tasiadam (#184) üzenetére


oberschurke
csendes tag

Jogos 🤔

(#186) tasiadam


tasiadam
veterán

No, újabb szerelemkombóm solora, dumdum springfield + hand crossbow poison.
Néha elég borzalmas a minősége, nemtom miért, maxon van minden az nvidia panelben
[link]
Ezen kívül még van pár ilyen menetem, soloként egész jó ezzel

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#187) tasiadam


tasiadam
veterán

másik

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#188) oberschurke válasza tasiadam (#186) üzenetére


oberschurke
csendes tag

https://youtu.be/Ghad_QukzhI

(#189) tasiadam


tasiadam
veterán

Találkoztam egy csodás buggal. Full hp-ról leszedtek, volt 1 nagy és pár kicsi chunk hp-m. Oké. Rámtettek egy trapet, és nem tudtam reselni, majd amikor reseltem, csak a hp-t vonta le de nem táamdtam fel.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#190) oberschurke válasza tasiadam (#189) üzenetére


oberschurke
csendes tag

Na,szep! :Y Vannak erdekes dolgok,neha en is latok.

(#191) oberschurke


oberschurke
csendes tag

Bazz tegnap olyan kort mentem. Kinyirtam 5 kulonbozo huntert,ilyen meg sose tortent velem. Nemtom mi tortent,bazz 2 sor 1 cigi,es csak fejre mentem. A csapattarsaim allandoan kifekudtek,es basszus maradt egy hunter,a nadasbol lovoldozott,erre a felso sarokban bevillanik a piros jel,h szar a net. Beakadt a jatek,aztan le is lott a koma. A legjobb korom volt erre beszarik a net,kaptam kb 200 penzt 😂 ,mikor penz szukeben vagyok. Agyrem. De igy is buszke vagyok magamra. 😁

(#192) DiamondBack válasza oberschurke (#191) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Sziasztok,

Megy már a nyári event?

(#193) tasiadam válasza DiamondBack (#192) üzenetére


tasiadam
veterán

1 óra múlva kb. 9-től 3 órára lockolták a szervereket, azaz déltől elv szabad

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#194) DiamondBack válasza tasiadam (#193) üzenetére


DiamondBack
senior tag

A drillingre kivácsi leszek, bár 500+ dollárért lehet nem lesz meta...

(#195) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Mi a vélemény az eventről? Van itt amúgy aktívan játszó fórumtárs?

(#196) tasiadam válasza DiamondBack (#195) üzenetére


tasiadam
veterán

En az vagyok. En nekem tul van eroltetve. Mindenki campel magas mmrben, senkit nem erdekel a krokodik, mindenki rushol az 1 bountyra, ott meg a 3v3v3v3 megy konstans. Soloban meg senki se akar fightolni, kerulik a jatekot.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#197) DiamondBack válasza tasiadam (#196) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Mi nem is nagyon járunk már be wildcardra, 3-4 körben is tapasztaltuk hogyha a krokodilra megyünk akkor ott campelnek, ha meg már megölték és betolták a banish-t akkor meg mellette várják megbújva az érkezőket. 4-5*-ös mmr-ben vagyunk de folyamatos hogy vagy a clue mellet sunyulnak vagy egy teljesen random bokorban a semmi közepén. Ettől függetlenül a normál contract 3 fős lobbyban elég élvezhető. az új fegyverek engem nem dobtak föl valahogy a drillinget és az uppermatot is úgy érzem mintha nem oda lőne ahova célzok, meg drága is :D

(#198) tasiadam válasza DiamondBack (#197) üzenetére


tasiadam
veterán

A drilling nekem tul lassu. Testre celzok, mashova megy, de nem is vennem meg. Springfield v sparks, pax vagy uppercut. Ezek stabilan jo kombok

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#199) tasiadam


tasiadam
veterán

Azért kicsit vagyunk retardok

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#200) tasiadam


tasiadam
veterán

524 óra után, 6os mmr meglett

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#201) Patrick válasza tasiadam (#200) üzenetére


Patrick
addikt

Az szép, grat! :K Nekem 5 volt a max! :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#202) tasiadam


tasiadam
veterán

Azóta megváltoztattam "kicsit" a játékstílusom. cenni-vinni high velo sniperrel + model 3 high velo, meg traitek. A másik, silenced cenntenial mikor mivel + medium shotos shotgun. Emiatt távolra is tudok lőni, meg közelre. De csak és kizárólag model3, és csak és kizárólag cenntenial. Emiatt tökmindegy, mi a szituáció, ismerem a fegyvert. olcsó, és jó is. Tudom, hova kell célozzak, és oda is megy.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#203) tasiadam válasza Patrick (#201) üzenetére


tasiadam
veterán

Köszi! fentebb van 1 kép, hogy 5ös lettem 160 óra alatt, ahhoz képest sok idő volt a 6 :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#204) Patrick válasza tasiadam (#203) üzenetére


Patrick
addikt

Arra a karakter skinre nem is emlékszem... :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#205) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

haló!

mennyire korrektek a "random" playerek?! néha jó lenne csapatban is mászkálni, még ha csendben is vagyunk egymás közt :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#206) tasiadam válasza - = Zk = - (#205) üzenetére


tasiadam
veterán

milyen MMR-ben vagy, és mennyire tudsz angolul? tudok 2 discord channelt is, ahol én is vagyok

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#207) - = Zk = - válasza tasiadam (#206) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szuper, köszönöm.. :R
2300-2600, "társalgási szintű" angol.. éltem és dolgoztam angliában 10 évet.
esetleg magyar dc csatorna is van az angolok mellett?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#208) tasiadam válasza - = Zk = - (#207) üzenetére


tasiadam
veterán

magyart nem tudok, csak angolt, mert kvázi nemzetközi. a 2300-2600 az 4 csillag, nem? Az simán jó

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#209) - = Zk = - válasza tasiadam (#208) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem, 3 csillag csak

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#210) Patrick válasza - = Zk = - (#205) üzenetére


Patrick
addikt

Én is randomokkal tolom... néha mennek a fejük után... aztán mikor milyen szerencsénk van. :D Tolhatunk majd párat ha gondolod, persze i speak hungarian. ;]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#211) - = Zk = - válasza Patrick (#210) üzenetére


- = Zk = -
félisten

okés, benne vagyok....amúgy is van mit tanulnom a gémben... el vagyok maradva jócskán... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#212) tasiadam


tasiadam
veterán

ezmi

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#213) - = Zk = - válasza tasiadam (#212) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a repeszek visszapattantak a szikláról.... passz :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#214) Patrick válasza tasiadam (#212) üzenetére


Patrick
addikt

Ez a legerősebb dinamit, messzebb kell menni, én is végeztem már így. :D 3000-es sebzése van. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#215) tasiadam válasza Patrick (#214) üzenetére


tasiadam
veterán

De kialudt. Hallod, h eloltodik, megis robban

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#216) Patrick válasza tasiadam (#215) üzenetére


Patrick
addikt

Igazad van, placcsanik egyet és csend. Viszont, amikor visszamész felé, a földön van valami kerek bizbasz, arra rámész és bumm, na az mi volt? :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#217) tasiadam válasza Patrick (#216) üzenetére


tasiadam
veterán

az az előző lépésen hulláma, ha megállítod, látszik :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#218) Patrick válasza tasiadam (#217) üzenetére


Patrick
addikt

Akkor valami tükröződött benne, ilyen fényes volt... Jó, hát valszeg bugos volt, sekély volt a víz. ;]

„Aki barátot talál, kincset talál."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hunt: Showdown
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.