Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28023) GyurosAki válasza Outlander (#28006) üzenetére


GyurosAki
tag

Te tényleg nem vagy okos :U
Le merném fogadni, hogy azt se tudod miből áll az 5x5 program. Neked és a többi beszűkült látásmódúnak csak annyit hogy lenyomok 25 valamit és kész. Egyáltalán nem erről szól. Aki nem szarozza le egyből a programot és fogékony a 4x24 ismétléses edzésen kívül másra is az itt olvashat róla.
A két hete edző 16 éves sem 5x5be nyomja? Wáó. Én lassan három éve edzem és 3x5-t nyomok. Csak az alapgyakorlatokból. És nem nem kevés ez az ismétlés.

Valaki hetente egyszer guggol 3x15-t vagy akármennyit. Én heti háromszor 3x5-t. Volumenben ugyan ott vagyunk. Számos előnye van a teljes test edzéseknek.
Két hónap alatt iszonyat sokat fejlődtem. Decemberben 5x tudtam 60kilóval guggolni. Kép Április 10én pedig már 100kilóval guggoltam. Ha nem jött volna nekem és az összes barátnak a szülinapja és nem szeszelek sokat, akkor most még jobb képeket tehetnék fel :DDD

(#28020) Woodslave:"...aztán az 5. héten rájövünk, hogy qrvára nem erősödtünk semmit."
Ha normálisan kajálsz és pihensz, akkor fejlődnöd kell. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.