Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134951) Angel2014 válasza kicsiogre (#134950) üzenetére


Angel2014
addikt

247 voltam a legtöbb..és voltam már 97 kiló is utána. Ne add fel hajrá nem gyerekjáték ez a súly , gondolj arra hogy pont azt a tartóelem szállt el ami a legfontosabb ekkora súlynál, a másik a láb , a harmadik a derék,

Mikor kitiltottak az összes teremből Csepelről nem is edzettem elkezdtem a kajára figyelni

Tojás , hal , csirke , csirkemell, túró, kefir, joghurt, sajt, ha kenyér akkor aldis répás vagy fitt, az is 0,5 kiló 4 napig elég volt, alma , banán, stb...naponta többször van mikor 10x is ettem keveset pár falatot , napi 4 liter folyadékkal ...így lement majd 22 kiló..utána mentem a chilibe le. itt 152 kiló voltam.

Attól még a térded elszállt te is elkezdhetted volna ezeket. NEM????????? Gondolj arra kinek még lába sincs és dolgozik , vagy deák bill re aki két mankóval kilómétereket tesz meg. Te is tudsz két mankóval sétálni?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#134952) Zola007 válasza Angel2014 (#134951) üzenetére


Zola007
veterán

Én a helyedben pénzt kérnék a személyi tanácsadásért, nem is keveset

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134953) Angel2014 válasza Angel2014 (#134951) üzenetére


Angel2014
addikt

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#134954) BÁ Nutrition válasza Angel2014 (#134951) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Miert tiltottak ki az osszes terembol ga mindenki a baratod :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#134955) kicsiogre válasza Angel2014 (#134951) üzenetére


kicsiogre
tag

Nem figyeltél , nem mondtam hogy nem edzek , ahogy lábra álltam már akkor elkezdtem és a mai napig csinálom itthon nyilván van amit nem tudok megcsinálni de már összeállt a étkezés az edzés stb van szobabicili, kézisúlyzó , fitballabda nagy -pici, biciklibelső ( gumiszalag helyet ) sm henger úgyhogy csinálom meg persze sétálok amennyit tudok plusz a rengeteg nyújtás -igazából azzal megy el el a sok idő , ha úgy nézzük hogy járókerettel kezdtem el járni akkor a mostani állapot nagyon is jó -meg persze a doktornő is szépen összerakta a lábam. :)

(#134956) Angel2014 válasza BÁ Nutrition (#134954) üzenetére


Angel2014
addikt

Fittness 21 :

Királyék edzettek a csigás gépen ők a világbajnok kickboszosok akik most csináltak világbajnokságot a tv ben is voltak. ..kérdezem mennyi van még ?? Erre mondja 2-3 sorozat és jöhetek ..jó mondom addig megvárom elmegyek megint oldalt emeleni...közben jön karcsika ő is oda megy királyhoz és ugyan ezt kérdezi ...de király nem mondja neki hogy én már várok a gépre...elkezd alsó csigán vállazni nonnstopp mondom én már itt voltam szóltam is vagy engedjen beszállni...erre az volt a reakciója hogy húzzak a k...va anyámba---gondolhatod a folytatást.

Fisu csepel:

levittem egy barátomat edzeni be is fizette a havidíjat ,hogy együtt járjunk edzeni de az első alkalommal velem vállazott és kidőlt mert becsípődött az ideg a nyakába..másnap szólok a vezetőnek hogy a srác lesérült ,biztos nem fog jönni 1-2 hétig és a bérletét írja át amit egy napja vett..azt mondja nem adja vissza...lepatkányoztam barna urat és én is visszakértem a bérletem árát.

Mag utca MMA:

Itt 20 éves barát nyitott termet akinek szereztem gépeket amit itt is hirdettem nektek 4 milláért vett gépeket..aminek pontosan tudta hogy a 20 százaléka járt volna itt a saját és a terem érdekeit nézte és dirrekt nem szólt nekem ..úgy kellett rohangálnom a pénzemért ..azóta nem beszélek vele és inkább eljöttem onnan.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#134957) Dreadloord válasza BÁ Nutrition (#134954) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Ő annak tekint mindenkit, csak a visszirány nem stimmel, amint az elszólásából kiderült:D

(#134958) D3W1L3 válasza Angel2014 (#134956) üzenetére


D3W1L3
tag

nem szeretek gondolkodni, kérlek írd le a folytatást :D

(#134959) Jim-X válasza D3W1L3 (#134958) üzenetére


Jim-X
őstag

Gondolom ahogy az irek is mondanak: Let's dance! :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#134960) aelod


aelod
veterán

Nyilvánosságra hozták Mcarver boncolási jegyzőkönyvét. Qrvára nem fulladt meg mint ahogy azt leadták. Minden szerve 3-4x volt méretben. Infarktust kapott, a vérében volt egy kis thc és trenbolone.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#134961) D3W1L3 válasza aelod (#134960) üzenetére


D3W1L3
tag

növitől nőnek a belső szervek is, ez valamilyen szinten természetes

(#134962) Apollyon válasza aelod (#134960) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hát ez elég gáz.
Huszonévesen így meghalni. Bakker.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#134963) Shingen válasza aelod (#134960) üzenetére


Shingen
addikt

Ez várható volt...............ez lesz az eredmény.....

風林火山

(#134964) God Vazzeg válasza aelod (#134960) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A növi az egyik dolog amit még sose próbáltam, de kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban.. Egyrészt vonz amit tud, másrészt taszít a mellékhatása. És ez sajnos nem olyan mint a sima szterkó hogy vagy lesz mellékhatás vagy nem, mert ez mindenkinél előjön. Aztán lehet egy napi 3 egységnél nem lenne gond, de...

A napokban tudtam pont megfigyelni a növi-bél témát is élőben, illetve az arc és a kéz elváltozásait is, amit okoz, hááát köszi, igazából az én apró céljaimhoz szerintem felesleges :)

(#134965) Shingen válasza God Vazzeg (#134964) üzenetére


Shingen
addikt

Tóth Dani is rendesen eldeformálódott tőle, még a molnár petyának megvannak még a vonalai

風林火山

(#134966) D3W1L3 válasza God Vazzeg (#134964) üzenetére


D3W1L3
tag

10egységig nem gáz sztem de ezek többszörösét használják ennek így nem csoda ha sokszorozódik a mellékhatás is

(#134967) Apollyon válasza Shingen (#134965) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én a Bognár Gerin láttam hasonlót. Jópár éve még ott lakott a f2000-ben, szószerint. Néztem róla képeket, tök fiatalos feje volt stb. Aztán látszott, hogy évről-évre betorzul az arca a cucctól. Szögletes lesz az arcberendezésük, engem ez is taszítana. A TZS is dettó, pedig milyen helyes kis fiatal lányka volt régen.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#134968) kk831228


kk831228
addikt

Mostanában elèg sűrűm bevêrzik a szemem, mennnyire normalis ez..? 🤔 Inkább csak az egyik szokott ma viszont mindenkettő, tiszta twilight lettem... :F annyi hogy most ehgyomorra nyomtam dèlben... Végére elêggê lessett a cukorszint is... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#134969) Jim-X válasza Apollyon (#134967) üzenetére


Jim-X
őstag

En amit meg regebben irtam a Lantos Johnny-val amikor talalkoztam, mekkora ujjai lettek a novitol baszki, ne meg a buraja...
TZS meg egy sikatorban radkoszon, osszefosod magad :DDD
Dani is egy roncs, regebben meg sokkal jobb aranyai voltak, most meg a tomeg hajszolasa miatt elegge freak lett...

(#134964) God Vazzeg :Tok felesleges, persze mindenki tobbet jobbat akar, foleg ha elkap a gepszij es megy a dolog. De ilyenkor kell a tukorbe allni es pofanbaszni magad :K :DDD

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#134970) brownus válasza kk831228 (#134968) üzenetére


brownus
veterán

Mostanában elèg sűrűm bevêrzik a szemem, mennnyire normalis ez..? tiszta twilight lettem, - nem inkább high? :U :DDD

szóval tök normális ha szmokingol az ember :)

[ Szerkesztve ]

(#134971) kk831228 válasza brownus (#134970) üzenetére


kk831228
addikt

Nem szmokingolok... Cigit se.. 😬 ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#134972) MATEO6600 válasza aelod (#134960) üzenetére


MATEO6600
őstag

Értem.
Szóval fű-túladagolásban halt meg.
A marihuana újabb gyilkos áldozata!

Viccet félretéve Német Istvánnak volt igaza.

(#134973) kk831228 válasza brownus (#134970) üzenetére


kk831228
addikt

Miert sejtettem hogy te keszel az első hozzászòlò ehhez... 🤔 ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#134974) kicsiogre


kicsiogre
tag

Amúgy a toldi zsuzsa , vagy a bodo imi felesége mittöl ilyen hát érdekes fejü ...a toldi zsuzsi régen még jol nézett ki most már kezd ilyesztő lenni - legalábis számomra

[ Szerkesztve ]

(#134975) Jorus


Jorus
nagyúr

Váll volt. Jó volt. Kedvenc napom. Kis hó is volt a terem felé a dombokon, szal kocsival is lehetett kicsit forglódni előtte.

Találtam itthon régebbi fehérjeport (tejsavó izolátum-koncentrátum), ami kicsit már lejárt, de nem büdös. Azt meg lehet inni, vagy befosok?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#134976) kk831228 válasza Jorus (#134975) üzenetére


kk831228
addikt

Mennyi kört nyomtál.?? [link]

;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#134977) Jim-X válasza Jorus (#134975) üzenetére


Jim-X
őstag

Találtam itthon régebbi fehérjeport (tejsavó izolátum-koncentrátum), ami kicsit már lejárt, de nem büdös. Azt meg lehet inni, vagy befosok?

Ha biztosra akarsz menni, akkor tegyel a turmixba egy kis ricinusolajat! A legjobb hatas elerese erdekeben Chepel-rol erdemes beszerezni, szerintem Angel kollega szivesen kisegit :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#134978) Jorus válasza Jim-X (#134977) üzenetére


Jorus
nagyúr

Hát jó, akkor megkóstolom. :D Csepelen egyszer voltam, valami Tejút utcában, de nem volt maradandó élmény. Mármint nem támadtak meg, nem volt senki sem erős, nem mozdultak rá az asszonyra, nem szórtak felém virágporos tojást szal nem volt akkoriban semmi egyéb folklór beidegződésből fakadó tevékenység és látványosság. :)

kk831228: csak párat, mert kicsi még a hó, meg kijöttek az ottlakók, hogy mivan :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#134979) headhunter


headhunter
addikt

...Ebben a kenyérben nem találunk szöcskéket, de minden kenyérben 70 szöcskéböl örölt ” liszt ” van.... [link]

(#134980) kk831228 válasza Jorus (#134978) üzenetére


kk831228
addikt

"kijöttek az ottlakók, hogy mivan :)"

Talán te is ilyen "lepedőben" voltál..? ;] Mert akkor nem csoda... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#134981) HussarF válasza God Vazzeg (#134964) üzenetére

Majd fanti elmagyarázza, hogy hogyan roboráljál :D

(#134974) kicsiogre
Aránytalanul feltöltött száj, hatalmas műszempillák és nagyon vastag festékréteg. Nem tudnak méltósággal öregedni ;]

(#134982) Jim-X válasza HussarF (#134981) üzenetére


Jim-X
őstag

Zacsit a fejere, aztan hadd menjen :DDD

A játék az nem játék!

(#134984) kicsiogre válasza Jim-X (#134982) üzenetére


kicsiogre
tag

Olyan fejük van az én fejemre is kell zsacsko hátha az ővékröl leesesik 😃

(#134985) kicsiogre válasza HussarF (#134981) üzenetére


kicsiogre
tag

Végülis horrorfilmbe pont jók.

(#134986) kk831228 válasza Shingen (#134983) üzenetére


kk831228
addikt

És mi van a videòban..? Mond mar el, mert lassìtott netem van... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#134987) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Válaszokra: leginkább az izom sejt megsokszorozódás ami érdekes, nem csoda hogy olyan bődületes erő és méretek vannak hozzá. Most nyomok minden kox nélkül 160-170 közt valahol 1RM, ez simán felmenne 190-200-ig. Lehetne versenyezni. Másrészt meg kerül a dolog fél millába és nyerek egy kupát, jeee :DDD

(#134988) Zola007 válasza Jim-X (#134982) üzenetére


Zola007
veterán

nekem elég levenni a szemüvegem, problem solved ;) :C

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134989) kk831228 válasza Zola007 (#134988) üzenetére


kk831228
addikt

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#134990) Shingen válasza kk831228 (#134986) üzenetére


Shingen
addikt

Menj át a szomszédba netezni. :D

風林火山

(#134991) AsakuraDave válasza aelod (#134960) üzenetére


AsakuraDave
őstag

[link] Biztos bevállalta a gagyi kínai növit. De komolyan a faxnak kell ennyit szedni/szúrni/nyomni?! Tiszta gáz ez a mai társadalom,ma is villamoson két kormosra szolizott picsa nyavajog hogy jaj ma kicsit megégtem a szoliba,te is ide jártál jajj?! lőjjünk szelficskét kondika elött (Béke utcai Meccába mentek),hát sajnálom hogy nem ültem valahol szembe velük mert felvettem volna amit ezek leműveltek meg nyavajogtak hogy nem hallgatot a műkörmösre és most ilyen szar meg a műszempillácskája le esett és ilyen szarul tudta csak vissza rakni...

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#134992) aelod


aelod
veterán

Vótam, atta:
Guggolás 150kg 5ism
Fekvenyomás 115kg 5 ism
Felhúzás 160kg 5ism.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#134993) BÁ Nutrition válasza kicsiogre (#134974) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a Joker a kedvenc fohose ezert ugy sminkeli magat :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#134994) MATEO6600 válasza aelod (#134992) üzenetére


MATEO6600
őstag

De ez így nem jó, hol marad a szűken nyomás, tárogatás, 45 fok padon persze ruddal.. üllő mell gép , keresztcsigás tárogatás , pullower, padon kétkezes súlyokkal. 45 fokban is ???
Így sosem lesz igazi belső meg felső melled

(#134995) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#134987) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en most kevesebbet nyomok de legalabb elertem egy olyan szinten h nagy feljodest lehet felmutatni majd a before after kepeken
szal most van a before forma ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#134996) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#134995) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jelenleg teljesen elégedett vagyok magammal, pont lexarom a növit is, meg a többit is :) A kreatin viszont jól működik, nyomásban még nem nagyon éreztem, de szinte minden gyakorlatban erősödtem. Forma se olyan fos, nekem a kis elvárásaimnak megfelel :)

(#134997) aelod válasza MATEO6600 (#134994) üzenetére


aelod
veterán

Angel irónia? :) ha igen akkor vicces ha nem akkor...akkor is :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#134998) Woodslave válasza aelod (#134992) üzenetére


Woodslave
nagyúr

megy az erősödés látom :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#134999) aelod válasza Woodslave (#134998) üzenetére


aelod
veterán

Hát ez az utolsó hét most ebből a programból. Súly jelenleg 81-82 kiló. 160-as guggolás volt a cél de most az nem jött össze. :(

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135000) D3W1L3 válasza aelod (#134999) üzenetére


D3W1L3
tag

látod,látod nem hallgattál a mesterre :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.