Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133751) HussarF válasza aelod (#133750) üzenetére

Ennyi. Ami rá van írva a dobozra, az 40 kilós nőkre van optimalizálva. Rendes férfiembernek az adag minimum a duplájánál kezdődik ;]

[ Szerkesztve ]

(#133752) aelod válasza HussarF (#133751) üzenetére


aelod
veterán

Akkor én még mindig csak a női adagokat szedem ha használom ezeket :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#133753) whitezo88 válasza aelod (#133752) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Megmonta má a Pista is: a goksz használ, attól nőlsz, a porok szart se érnek! ;]

(#133754) Zola007 válasza whitezo88 (#133753) üzenetére


Zola007
veterán

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#133755) Woodslave válasza Jim-X (#133749) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gondolom a spanyol egyetemen kreatin kutatás a fő szakterületed. ;] :D

The Dosing Rationale

Researchers initially found that 20 grams per day of creatine, taken for five days, successfully raised muscle creatine content by 30-45 percent. The same protocol—20 grams per day, then maintenance of supraphysiological concentration with 2-3 grams daily after that—has been used since 1996[43] with little to no deviation in the research.

Consider the fact that a 150 pound male (70 kilograms) will burn through about two grams of creatine naturally every day[44]. Since 95 percent of creatine exists within muscle tissue, the average resistance-trained athlete would require greater amounts of creatine just to maintain normal cellular levels.

The two-grams-per-day maintenance level is the current recommendation by the American College of Sports Medicine’s expert panel on creatine[45]. After using more advanced methods of determining intracellular creatine levels in 2003, however, researchers found that after two weeks of using the standard protocol, intracellular creatine levels returned to baseline[46].

The 20 grams-per-day mark was little more than an arbitrary choice by early investigators, and for some reason, it stuck. Even researchers using formulas accounting for bodyweight and body mass still assumed that a 150 pound man should take 20 grams of creatine per day. Nobody tested this assumption.

This can’t possibly be the optimal dosing schedule for everyone. Humans carry about two grams of creatine per kilogram of lean muscle mass (one gram per pound). The maximum we can put into muscles is about 3g/kg (1.4g/lb)[47]. To hit this level, a 150 pound male would need about 25 grams of creatine supplementation.

To increase the amount of creatine we carry to a level above the baseline (1g/lb), we need at least two grams per day for maintenance, plus 0.4g for every lean pound of muscle. For a 200 pound male carrying 60 pounds of lean muscle, a reasonable calculation would be:

(0.4g/lb * 60 lbs)/0.95 + 2g ≈ 27.3g

My hypothesis is that this would be the minimum amount of creatine needed, daily, to maintain maximum intracellular levels—with the division by 0.95 taking into account the amount of creatine absorbed by the rest of the tissue in the body. There may be a better way to estimate the minimum daily dose, but the data for this doesn’t yet exist.

This alleviates the need for a loading period. If you’re fairly lean, this leads to a simple formula:

POUNDS: Bodyweight * 0.15 = grams of creatine monohydrate to ingest

KILOGRAMS: Body mass * 0.3 = grams of creatine monohydrate to ingest

Although these formulas would appear to overestimate needs, bear in mind that one gram of creatine monohydrate is only 88 percent creatine. The overage takes this into account.

ez a levezetés legalább annyira meggyőző, mint a ne egyél 5 grammnál többet mert kihugyozod mert csak tipusú :D

amúgy meg felöltés volt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#133756) Jim-X válasza Woodslave (#133755) üzenetére


Jim-X
őstag

Az... kutatom, kutatom, de nem talalom sehol... :DDD

Toltes ok, meg van bocsatva... De lett szalas 50es? Nem? Ideje felkeresni a kezeloorvosodat es a gyogyszereszedet (foleg az utobbit) ;]

A játék az nem játék!

(#133757) Woodslave válasza Jim-X (#133756) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mivel nem csepelen edzem eléggé hendikeppes volt eleve a dolog. :(

Amúgy megelégedtem volna annyival, hogy "na igen érzem hogy kreatint szedek" vagy valami hasonló érzéssel. (és nem arra a kis időre értem míg megiszom :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#133758) HussarF válasza Woodslave (#133757) üzenetére

Mindig ezek az elrugaszkodott álmok... Nem elég, hogy súlyzózhatsz, még fejlődni is akarsz? ;]

(#133759) Woodslave válasza HussarF (#133758) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja örüljek hogy élek miafaxt akarok én még :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#133760) whitezo88 válasza Woodslave (#133757) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Biztos nyárit vagy tavaszit szedtél.

(#133761) kk831228 válasza Woodslave (#133757) üzenetére


kk831228
addikt

Weieder....?🤔 😏

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#133762) aelod válasza kk831228 (#133761) üzenetére


aelod
veterán

Biztos, hogy nem mert attól nem szálas 50-es karja lenne. Főleg ha őszit használna...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#133763) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Most hallgatom az eddigi legújabb BB rádiót, és a Németh Pistit oltogatják benne burkoltan. Nanebassz :D Most akkor a Bunny elfelejtette, hogy amúgy egy ideje már utálta a Jenőt? Ja igen, most egymás sebeit nyalogathatják.
Bakker, meddig fognak még vergődni ezen a sztorin? Azt hittem a Bodó Imire hogy jó gyerek, de nálam már ő is elbukott.

Amúgy meg ki az a webkamerába rejszoló akiről beszélnek, az is a Pityesz?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#133764) whitezo88 válasza Apollyon (#133763) üzenetére


whitezo88
nagyúr

A Jenő asszem második videóban is utalt rá, hogy állítólag neten camboy volt.... aztán lehet csak szóbeszéd, de Pista is beszélt róla sokszor nagyon meg volt szorulva.

De szerintem is gáz már, még fent van a BBTV ahol Báni meg Namat együtt gyúrnak.

[ Szerkesztve ]

(#133765) HussarF válasza Apollyon (#133763) üzenetére

Bodó Imi jó gyerek, meg rendes, csak sokszor az az érzésem vele kapcsolatban, hogy azt hiszi, hogy okosabb, mint valójában. Egy időben tolta is ki azokat a nagyon terjengős posztokat fb-re, ahol mindenféle életbölcsességet járt körül, mint valami életfilozófus guru. Közben meg egy valamire való intelligenciával látni lehetett, hogy csak ilyen alsó középkategóriás okoskodás, ami legfeljebb a a lelkileg nagyon szegényeknek tűnhet fényesnek.

(#133766) God Vazzeg válasza Apollyon (#133763) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az üvöltő rockzene nagyon nem kellene bele, nem bírom elviselni egyszerűen.

(#133767) Apollyon válasza whitezo88 (#133764) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Köszi.)

(#133765) HussarF: Amúgy kicsit se gáz, hogy közel két órán keresztül pofáznak a rádióban arról, hogy van valaki, aki kimondott egy tabut, és hogy mekkora gyökér szar ember. Azt persze véletlenül sem mondják el, hogy kiről és miről van szó pontosan, mert még véletlenül megtalálod azt a videót, és tudni fogod miről van szó, amiből meg kiderülne, hogy a Jenő meg Bunnyék a gyökszik. És akkor még ők beszélnek képmutatásról meg ferdítésről meg kiforgatásról. Pfejj, köpni tudnék.

(#133766) God Vazzeg: Én meg a metált szeretem, és ezektől a vinnyogós rock zenéktől a falra mászom, mindig átpörgetem őket. :DDD Régebben volt jó kis synthwave is, az odatett rendesen.)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#133768) Tajték


Tajték
senior tag

Sziasztok!

Arra gondoltam hogy veszek egy ilyen cipőt lábazni. Főleg vádlinál lenne jó (lapos talp, ergonomikus stb...), de guggolni is ebben szeretnék, szerintetek ez nagy hülyeség vagy megállná a helyét?
Sokan a lapos talpú cipőre esküsznek guggoláshoz is.....

(#133769) Tajték válasza Tajték (#133768) üzenetére


Tajték
senior tag


Bocsi a kép az előző hsz-ből lemaradt....

(#133770) God Vazzeg válasza Apollyon (#133767) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csak a Rammstein :D Nekem is van véleményem erről a bb rádió részről, de nem szeretném kifejteni :U

(#133771) rwin5 válasza Tajték (#133768) üzenetére


rwin5
őstag

Vegyél egy kis pajzsmirigy gyoccert inkább, írasd fel a kolleganoiddel

(#133772) Tajték válasza rwin5 (#133771) üzenetére


Tajték
senior tag

Köszi a választ Mr. ...... nem hiszem hogy olyan orbitális faszságot kérdeztem volna, hogy ilyen bunkó paraszt módon kéne megnyilvánulnod, de ha ez neked örömet okoz ám legyen.....

[ Szerkesztve ]

(#133773) kk831228 válasza rwin5 (#133771) üzenetére


kk831228
addikt

;]

Tajtèk: Jobb ha megszokod... ;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#133774) aelod válasza Apollyon (#133763) üzenetére


aelod
veterán

Ja eléggé savazták. Hát aktuális a téma még mindig látod. Pisti volt, hogy megszorult és hegyezte a répát kamera előtt. Jenő meg inkább hallgasson, minősít mást amikor ő sem különb. Aki megüt egy nőt az nem férfi...szánalmas. Alázat meg tiszteletről karattyol...
Imit nem értem miért foglalt állást ilyen téren. Azt hittem ennél több esze van. Azt sem értettem mit keresett a Berkes csapatában és miért állt színpadra a magyar bajnokságot megelőző napon. :U

(#133770) God Vazzeg

BB rádióban lévő zenéket én is átpörgetem, botrány mindegyik. Rammstein király :R
(#133767) Apollyon Metal is :C

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#133775) rwin5 válasza kk831228 (#133773) üzenetére


rwin5
őstag

ez az anonym gyerek aki pár hónapja még azzal szórakozott, hogy csinált egy másik akkot, azzal is feltett egy kérdést majd saját maga válaszolt egy másik akkal rá.. azóta párszor már itt éli ki a nyomorát, remélem hamarosan bannolják, jah láttam róla képet is, életében nem guggolt az biztos :) akkora a combja mint az 1 hónapos unokahúgomnak

volt ő már itt a topikon különböző accocon, bróker, nagymenő, irodai munkás, Cutlerben valami "nagy név", tinédzser fiú aki 40 kg (talán ez áll legközelebb a valósághoz) most meg cipőbulvár, aki előadja az áldozatot kb. 3 komment erejéig aztán kiborul, mert nem vette be a napi Frontint, aztán 2 hét múlva megint csinál új akkot

[ Szerkesztve ]

(#133776) Jim-X válasza rwin5 (#133775) üzenetére


Jim-X
őstag

Angel gyerekkori baratja nem volt esetleg? ;]

A játék az nem játék!

(#133777) D3W1L3 válasza Jim-X (#133776) üzenetére


D3W1L3
tag

:C

(#133778) aelod


aelod
veterán

Na melyik töketlen jelentkezik?
[link]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#133779) HussarF válasza aelod (#133778) üzenetére

12k azért nem olcsó, de érdekel a dolog.

(#133780) aelod válasza HussarF (#133779) üzenetére


aelod
veterán

Mondjuk meghallgatnám miket mond. De 12k azért nekem most húzós érte.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#133781) brownus


brownus
veterán

Probiotikumokat szedtek időszakosan, kúra szerűen?

(#133782) aelod válasza brownus (#133781) üzenetére


aelod
veterán

Minek, nem szedek antibiotikumot.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#133783) Zola007 válasza Jim-X (#133776) üzenetére


Zola007
veterán

Az nem szűkiti a kört, mert az mindenki volt. Mindenki is. :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#133784) kk831228 válasza rwin5 (#133775) üzenetére


kk831228
addikt

D3w1l3...? 🤔 Megint? Nem is tudtam... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#133785) Woodslave válasza brownus (#133781) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szeptemberben szedtem egy hónapig (mondjuk Bulgáriában és utána pár hétig szétf*stam az agyam szóval jó ötletnek tűnt) lehet placebo de már észrevettem korábban is hogy valahogy jobban érzem magam, meg mintha a formának is használna, de lehet hülyeség

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#133786) D3W1L3 válasza kk831228 (#133784) üzenetére


D3W1L3
tag

:F

(#133787) aelod válasza Woodslave (#133785) üzenetére


aelod
veterán

Én még tápkiegtől nem éreztem magam jobban. Egy kiadós khmm alvástól ;] , nagy zabálástól vagy egyéb más kemikáliáktól már annál inkább ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#133788) Woodslave válasza aelod (#133787) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja mert az annyira elképzelhetetlen, hogy a bélflórára esetleg kedvező hatást gyakorló, így mondjuk az emésztésed, tápanyagok felhasználását segítő probiotikumtól jobban érzed magad, illetve jobb lesz a közérzeted.. :F :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#133789) aelod válasza Woodslave (#133788) üzenetére


aelod
veterán

Nem próbáltam mert nem érzem szükségességét. Emésztésemmel nincs semmi probléma. Tudom mi az amit nem bír a belem és azt kerülöm.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#133790) Woodslave válasza aelod (#133789) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem azt írtam hogy te jobban éreznéd magad tőle vagy szükség(ed) van rá.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#133791) aelod válasza Woodslave (#133790) üzenetére


aelod
veterán

...így mondjuk az emésztésed, tápanyagok felhasználását segítő probiotikumtól jobban érzed magad, illetve jobb lesz a közérzeted..

Akkor ezt rosszul értelmeztem?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#133792) Woodslave válasza aelod (#133791) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja. általános értelemben használtam. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#133793) aelod válasza Woodslave (#133792) üzenetére


aelod
veterán

Amúgy mondták már nekem is, hogy próbáljam ki. Lehet majd teszek egy kísérletet rá amikor már kín lesz a kaja mennyiséget lenyomni naponta.

____

Bigger c. filmben Sergio Oliva Jr. fogja alakítani a papát. Hát kíváncsi leszek most már :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#133794) Zola007 válasza Woodslave (#133785) üzenetére


Zola007
veterán

Hidratál és emiatt könnyebb a mozgás és az emésztés, valamint emeli a vérnyomást és ezért kissé olyan mintha kávéznál. Emiatt jobb a közérzet és van több kedved edzeni kreatin mellett.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#133795) Woodslave válasza Zola007 (#133794) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a probiotikum? illetve a kreatin hogy jön ide? Akkor nem ment éppen.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#133796) Zola007 válasza Woodslave (#133795) üzenetére


Zola007
veterán

Azt hittem kreatinra írtad.
Probiotikum mehet, ha van ra pénz, de olan ami bevizsgált.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#133797) God Vazzeg válasza Woodslave (#133788) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én a B vitamintól érzem jobban magam, energikusabb vagyok. Igaz nem győzök enni, tömegeléskor viszont baxós :K

(#133798) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Urak!

Hogy áll mostanában a napi fehérjebevitel szükséglet testsúlykilogrammokra vonatkoztatva? Olvastam olyat is, hogy 1 gramm felett kogsz nélkül nincs is értelme, de legtöbb helyen még mindig az 1,7-2-t javasolják.

(#133799) Woodslave válasza Blackhole13 (#133798) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az 1gr gondolom font(2,2szorzó) testsúly. Az 1,7-2,2 testsúly kilogramm. Ez kb mérvadó.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#133800) Shingen válasza Zola007 (#133754) üzenetére


Shingen
addikt

Pácsinó már csak tudja.

Tényleg hol a az itteni Pácsínó?
Felszívódott mint Kolo sanyi...............

風林火山

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.