Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113701) Ijk


Ijk
nagyúr

Ma 99 kg-ot mérlegeltem, hátha megint elindul lefelé.

Tegnap lőttem egy képet, elvileg ebből lehet lepucolni, én már nem nagyon fogok tudni, sokkal többet kellene beletenni.
[kép]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113702) Zola007 válasza Woodslave (#113697) üzenetére


Zola007
veterán

vacsora?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113703) Zola007 válasza Ijk (#113701) üzenetére


Zola007
veterán

hogy is mondták anno általános iskolában?
"Fiam, ez egy erős 12%"
:) (no offense)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113704) BÁ Nutrition válasza Ijk (#113701) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

egy kis pamacsot fenthagysz es a Hasselhoff fazon megvan :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#113705) FIREBLADE78 válasza Dicker (#113652) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jó vastag zsír-karod van,fogynod kéne ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#113706) FIREBLADE78 válasza Ijk (#113701) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem tűnsz 100 kgnak,olyan 80-ra tippelnélek. Hány cm vagy,200? Am a fecske nem egészséges,kivéve ha nem akarsz kölköt.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#113707) BÁ Nutrition válasza FIREBLADE78 (#113706) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem lehet mindenki olyan kigyurt ferfi mint a zsuzska

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#113708) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#113707) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem tudom az utóbbi időben mi van velem, de elkezdett tetszeni. :R

(#113709) Peti78 válasza kolosanyi (#113708) üzenetére


Peti78
őstag

Ajjaj baj van ;]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#113710) Woodslave válasza kolosanyi (#113708) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kezdessz férfivá érni ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113711) kolosanyi válasza Woodslave (#113710) üzenetére


kolosanyi
veterán

Vagy csak öregszem és kezd mindegy lenni... ;]

(#113712) Shingen válasza FIREBLADE78 (#113706) üzenetére


Shingen
addikt

Fecskét a láb kihangsúlyozásért vette fel, valószínű nincs leragadva a 70 évekbe. :)

(#113708) kolosanyi Kutya pózba meddig sem volt, rossz, mióta a melle is meg lett műtve nagyobb lett a misszibe is elmegy már. ;]

(#113705) FIREBLADE78 ;]

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#113713) Zola007 válasza kolosanyi (#113708) üzenetére


Zola007
veterán

A "tetszik" és a "d.gnád" két különböző dolog ;]

Nekem még mindig nem tetszik, de...
:D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113714) Ijk válasza FIREBLADE78 (#113706) üzenetére


Ijk
nagyúr

187.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113715) Woodslave válasza Ijk (#113701) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó ez mondjuk sokat tényleg nem tettél bele ebbe a nyári felkészülésbe ;]

én fecskében nyomtam smaragdzöld, igaz én már vén fax vagyok, de "kvázi kockahassal" jól néz ki. :D
Váltogattam mondjuk egy passzos rövidgatya fazonnal.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113716) Shingen válasza Woodslave (#113715) üzenetére


Shingen
addikt

Hány kapás volt a beachen? :DDD

風林火山

(#113717) HussarF válasza Ijk (#113701) üzenetére

Mondjuk sokat segítene a dolgon, ha nem sötétben csinálnád a képet, hanem mondjuk nagyjából felülről jövő, nem szórt fényben. Az pont elmélyítené a hasfalon a tónusokat. Meg máshol is, amit jól kap el. De ezt igazán tudhatnád, te azért valamennyire konyítasz a fényképezéshez, ha jól tudom. :D

(#113700) userxy
Jól hangzik. Meggy-joghurton meg a bourbon vanílián gondolkozok még. Valszeg veszek belőlük egy tasakosat, aztán amelyik a bejön, abból jön a nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#113718) Woodslave válasza HussarF (#113717) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem a meggy joghurt nagyon bejött. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113719) Woodslave válasza Shingen (#113716) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U :D

amúgy érdekes módon nem kellett kapkodni a fejem a sok jó nő után. Talán ha láttam 2-őt.. Ebből egyet egy áruházban valami ruszki bombázó. Mondjuk az egy fejjel volt magasabb mint én :DDD Ezzel szemben Szerbiában Nisben kajáltunk a sétálóutcán, na ott jöttek rendesen a bombanők.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113720) Shingen válasza Woodslave (#113719) üzenetére


Shingen
addikt

Érdekes én sunny beachen annyi jó muffot láttam.
Biztos rossz helyen voltál. :)

風林火山

(#113721) Zola007 válasza HussarF (#113717) üzenetére


Zola007
veterán

Az továbbra is csak az önképet torzítja
Egy jó fotótól nem lesz alacsonyabb a testzsír és könnyebb a mozgás.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113722) Woodslave válasza Shingen (#113720) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lehet. Voltunk ott is de a strand szélén, Burgas Beach Hotel közelében. Este egyszer mentünk be a sétálóra, ott valszeg több lett volna, de annyira utálom azt a környezetet, hogy csak a menekülésen járt az agyam :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113723) Ijk válasza Zola007 (#113721) üzenetére


Ijk
nagyúr

12%-ra tippeltem múltkor.
Fényekkel sokat lehet játszani, de nem volt kedvem ilyennel szarakodni. Bizony simán meg lehet csinalni hogy egyik kepen fedettnek nezel ki a masikon meg szalkasnak. Scitec is ezzel jatszott a nagy amator felkeszitos parasztvakitason.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113724) Zola007 válasza Ijk (#113723) üzenetére


Zola007
veterán

Engem nem érdekel a Scitec, nem rajtuk akarok segíteni, hanem neked.

Senkit nem érdekel a fotó, tudtommal nem magazinba vagy Tinderre diétázol.

Ne tippelgess, hanem méresd le magad egy versenyzővel vagy edzővel, aki versenyzőket készít fel.
Ők tudják, hogy kell precízen bőrredőt mérni, 7 pontos végigméritek 3x, az már ad jó alapot.

A fotózgatás és a többi csak fingszeletelés.
Mint írtam, ez egy erős 12%, no offense, de inkább gondolom 14-15%-nak, mint 12-nek.

Nem bántásból írom, hanem objektív, egyenes véleményként.
Extra mozgás nélkül meg a fejed tetejére is állhatsz, leviheted a szénhidrátot 0-ra is, de gyógyszer nélkül nem fogsz leszálkásodni sok ülés mellett.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113725) Ijk válasza Zola007 (#113724) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez alapján tippeltem, meg még jópár ilyen bodyfat-es képből kiindulva. Annyira nem izgat hogy most +-2%, most kifejezetten a súly érdekel.

Nincs ismerettségi körömben még távolról sem olyan ember aki komoly, versenyzőfelkészítő. Talán Debrecenben meg Pesten vannak ilyen figurák, de 99% vicc kategória.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113726) Woodslave válasza Ijk (#113725) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha a súly érdekel az egyszerű :D

tudja valaki a makróit egy lidl-s csokis meggyes párnának? :U :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113727) Zola007 válasza Ijk (#113725) üzenetére


Zola007
veterán

ha súly érdekel, akkor elárulom neked, hogy 1kg izom is ugyanolyan nehéz mint 1kg zsír

(#113726) Woodslave: vitamintartalma is érdekel? ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113728) HussarF válasza Zola007 (#113721) üzenetére

Már mi torzítja az önképet? Az hogy nézhetne ki úgy, mint a reklámokban a modellek, de szar fotót csinál, ezért azt látja, hogy sok munka van benne, de nem igazán jön a forma? Ijk valszeg tudja, hogy ez így van, de aki kevésbé tapasztalt, na annak igenis mocskosul rontja az összképét az, ha szar(!) fotót csinál és nem az, ha jót.

(#113724) Zola007
Na már itt is a példa, hogy te sem tudod, hogy milyen fotók tudnak készülni ugyanarról a testről. Nem tudom, hogy mik a saját tapasztalatok, mert olyan szégyellős vagy, mint egy szűzlány így nem igazán tudni, hogy te hova értél el formában. De ha Ijk normál fotót csinált volna, felülről jövő kollimált fényben, ahogy mondjuk a karja a csípőjénél van, és próbál összegörnyedni, miközben karral tolja vissza magát - ugye iylenkor maxon feszül a hasizom - akkor ebből elég jó képet is lehetett volna csinálni, amiből 10-12% tzs-t tippeltél volna, nem 14-15-öt. De ez szerintem tényleg olyan, hogy nem elég tudni, hogy van ilyen jelenség, hanem akkor tudatosul igazán az emberben, amikor magán látja. Ez is "no offense", csak ezeket a következtetéseket lehet levonni abból, amit írtál.

(#113729) Woodslave válasza Zola007 (#113727) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a meggy az gyümölcs azt tudom hogy abban sok vitamin van :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113730) Zola007 válasza HussarF (#113728) üzenetére


Zola007
veterán

Nem fotókat kell elemezgetni, leírtam neki értelmesen, hogy méresse le magát rendesen és kész.
Jöhetsz itt akármilyen intagram szivárványos fotóguru fasza beállítással, ez nem 88kg zsírmentes tömeg, ezt te is tudod.
Ebből is látszik, hogy neked addig terjed a látóköröd, hogy hasizom és kész.
Ha valaki komplexebben, anatómiailag nézi az emberi testet, akkor szar fényben is látni, hogy egy-egy izom szeparációja megvan-e vagy sem.
Az alkar, vállöv, comb részén nem segítene a fény.

Annak meg ehhez végképp semmi köze, hogy én hogy nézek ki (~18-20%, 87kg, 183 cm)
Viszont attól még igaz, amit írok.

Tudom, hogy nagyon b.ssza az egódat, ha valaki más vélemény van, de én a mérésnek jobban hiszek mint az ilyen tippelgetésnek.

De megint csak baszom itt az időmet a semmin

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113731) Woodslave válasza Zola007 (#113730) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én amúgy mi szükség van erre a testzsír méregetésre? Komolyan kérdezem. Mindenki szeret ezzel dobálózni, meg azt el tudom képzelni, hogy egy komolyabb diétát érdemes lehet úgy követni hogy az ember időnként profival megméreti hogy halad, de amúgy? Ha tápanyag bevitelt számolsz a zsírmentes tömeg alapján akkor is grammokról van szó..

Én elhiszem a max genetikai kalkulátoroknak, hogy magasság-100 10% tzs már jó eredmény. Genetikai elit testépítő versenyzők talán 5%. Ijk-nek jó genetikája van szerintem de annyira nem, szóval ha még középre lövöm be akkor is 8% tzs 87 kg-san qrva jól belőtt és végigvitt diétával. Ami 80kg-s zsírmentes testtömeg.
Inkább nem számolgatok :C :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113732) Ijk válasza Zola007 (#113730) üzenetére


Ijk
nagyúr

Betippeltem múltkor 12%-ra, szerinted 14%. Oké, én ezen nem fogok vitatkozni, hidd el hogy lexarom hogy most 12 vagy 14.
Szerintem ne izgasd fel magad ezen annyira, nem értem miért zavar téged ennyire hogy mennyire pontos a testzsír becslésem, lehet hogy direkt 20%-ot kellett volna mondani és akkor béke lenne, ilyen nonszensz profi redőmérés sem vetődött volna fel. Komolyan azon a 2%-on megy a veszekedés? :DDD

Woodslave:Szerintem titeket már jobban izgat a zsírmentes tömegem, mint engem. Soha az életben nem számoltam még magamra zsírmentes tömeget.

Mondjuk kifogtam pont a topik két tudósát, meg a playboyát. Az tuti hogy itt se normális senki. :DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113733) Woodslave válasza Ijk (#113732) üzenetére


Woodslave
nagyúr

látod mi jobban törődünk veled mit te magaddal :K :D

azért HussarF-ot nem mondanám tudósnak ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113734) Zola007 válasza Ijk (#113732) üzenetére


Zola007
veterán

Engem nem zavar, hogy 12 vagy 14% vagy. De tényleg nem.
Így is jobban nézel ki mint én. Mondjuk ez se érdekel túlzottan, mert én -ahogy Woodslave fogalmazott - eljutottam a Zen-nek arra a szintjére, hogy magamhoz viszonyítom magam, nem másokhoz.

Segíteni próbáltam azzal, hogy megpróbálok távolról objektíven terelni, ha úgy érzem nem a realitás vizein evezel.
Ugyanezt próbáltam kolosanyival a diétája és nagysúlyos edzése kapcsán. Aztán vagy igazam lett vagy elment nyaralni :)

Csak valahogy azt nem látom, hogy ez bármilyen formában számomra megtérülne.
Pénzt nem kapok érte, elismerést nem kapok érte, még egy műanyag serleget se kapok érte, csak mindig jön valaki, aki elkezd baszogatni a véleményem miatt.

Worth it?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113735) Dani82 válasza Woodslave (#113731) üzenetére


Dani82
senior tag

Engem motival, ha latom hogy csokken. Van kalipperem, megcsinalom a 3 pontost 2 hetente es tok jo latni, hogy csokken.
Bar most az egyik legjobb kalkulatort, amit honapok ota hasznalok, a bodybuilder.com-on valamiert elerhetetlenne tettek. :(((

(#113736) Zola007 válasza Dani82 (#113735) üzenetére


Zola007
veterán

nyugi, ők is csak másolták
BodyComp

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113737) Ijk válasza Zola007 (#113734) üzenetére


Ijk
nagyúr

Na de szerinted elrugaszkodtam a realitások talajáról a 12% tzs becsléssel meg hogy ledobok 5kg-ot ami nekem már nem fog ilyen életmóddal, 31 évesen csak zsírból elmenni?

Mert ha még azt mondom hogy 8%-on vagyok, aztán majd 4%-al leszek 95 kiló, ami Arnold szintű izomtömeget jelentene kb. akkor még megérteném.
Azért most megsértődtem hogy az objektivitásom kolosanyiéhez méred. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113738) Woodslave válasza Zola007 (#113734) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én értékelem ;) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113739) HussarF válasza Zola007 (#113730) üzenetére

Szerintem kicsit elbeszélünk egymás mellett. Nem mindig tudom úgy kifejezni magam, hogy más is azt értse, amit én, de megpróbálom még egyszer.
Képek alapján szoktuk csinálni itt a fórumban a tzs elemzést. Ez alapján tök mindegy, hogy mennyi az annyi, a képek alapján ismerjük ezeket a számokat, szóval ha valaki azt mondja, hogy 10, 15 vagy 20%, akkor mindenki tudja, hogy mire gondoljon.
Te segíteni akartál, ez ok, én meg csak megmondani, hogy az általunk ismert skálán hol van. Szerintem rosszul tippeltél, és próbáltam megindokolni, hogy miért nem jó az amit mondtál. Aztán lehet, hogy én tévedek, de én így látom az eddigi tapasztalataim alapján.
Tök8 amúgy, hogy hogy nézel ki, csak azért hoztam fel, mert ha már jártál 10-12% tzs környékén, akkor rendelkezel olyan tapasztalatokkal, hogy abban az "állapotban" mennyire durván tud változni a kinézet rövid időn belül is. Míg 20% körül kb. tökmindegy hogy csinálod a fotót, nagyjából ugyanazt fogod látni, a 10 közelében meg már az is számít, hogy mennyi vizet ittál aznap, vagy mit ettél előtte, a fények meg mindent el tudnak tolni bármelyik irányba.
Ezt valszeg tudod is, de ha már volt ott az ember, akkor tudatosul igazán és akkor már kicsit máshogy látja szerintem a dolgokat.

(#113733) Woodslave
Fizikus vagyok és nem mondanál tudósnak? Playboy, tudós... Ha lenne egy páncélom én lennék a Vasember ;]

(#113740) Woodslave válasza HussarF (#113739) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R igaz. Nem is úgy értettem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113741) Zola007 válasza HussarF (#113739) üzenetére


Zola007
veterán

nem jártam még 10%-on,
ellenben van a teremben több versenyző és szoktam figyelni a felkészülésüket, átalakulásukat ~6-7%-ig és látom őket pózolni is elég gyakran.
Másrészt az anatómián nem változtat a dolog
Én nem úgy nézem az emberi testet, mint te. Én izmokat, inakat, csontokat látok állni/mozogni, hidd el így megint más dimenzióba kerül az egész.

Hogy életszerű példával éljek, én nem ugyanolyan perspektívából nézek egy női testet mint egy szülész/plasztikai sebész.

egy ilyen fogantyú szettet elfogadnék:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113742) Ijk válasza Zola007 (#113741) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mondjuk teremben bedurranva, plafonfényekkel, leizzadva kb 2x szálkásabbnak látom magam mint otthon este a tükörben. Főleg ha még munkában is vannak az izomrostok.
De ez az érzés már 20% alatt megjön, akkor már előkerül valami definíció.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113743) God Vazzeg válasza Ijk (#113742) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ahh 20% az álomhatár :DDD Nekem.. :D Majd egyszer ha sok(k) pézem lesz ;]

(#113744) kolosanyi válasza Zola007 (#113734) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is értékelem és tisztellek a tudásodért. Csak én amellett, hogy szeretek minden jól hangzó hülyeséget kipróbálni fejjel rohanva a falnak, még örököltem is a nagymamám sváb makacsságát. Természetesen nem vált be az erőemelő edzés a diéta mellett, túledzettem magam és még a gerincsérülésem is kiújult. Bebizonyosodott az, hogy ezt a fajta edzést csak úgy lehet csinálni naturálban, ahogy én is csináltam télen. Zabál az ember minden szart, szemét kaja szemét kaja hátán. Csak így nyilván disznó lesz az ember, szóval számomra nem járható út.

Én továbbra is szeretnék erősödni, de úgy, hogy közben nem ölöm meg magam és lehetőleg ne nézzek úgy ki, mint Obelix, miután megevett három vadkant. A sok elképzelés és módszer végigpróbálgatása után viszont meggyőződtem arról, hogy még mindig a sima egyszerű, régimódi gyúrás az, ami a legjobb eredményre vezet ha általános edzettség/erőnlét/kinézet javítása a cél. A továbbiakban viszont nem vagyok hajlandó cikkeket, tanulmányokat olvasni és új módszereket kipróbálni. Eleget csapongtam az elmúlt 5 évben.

[ Szerkesztve ]

(#113745) Woodslave


Woodslave
nagyúr

tök jó egy összekészített pre workout koktél a táskámban, csak nem tudom mi van benne, illetve jobb lenne tudni mi nincs. :D

na mindegy mindenesetre egy pezsgőtabletta igen ami elég nehezen akarja tenni a dolgát 1 hónap várakozás után vajon melyik egyéb alkotóelem tehette ezt vele :U :F :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113746) Zola007 válasza kolosanyi (#113744) üzenetére


Zola007
veterán

Szerintem ha annyi időt töltöttél volna egy jól bevált programon (követve rendesen az utasításait, de közben figyelve a tested reakcióit), mint amennyit olvasgattál, próbálkoztál, akkor már elérted volna, amit akarsz.
A türelmetlenséget kellene levetkőznöd, mert az olvasgatás nélkül is megmarad.

Szerintem ha annyi időt töltöttél volna egy jól bevált programon (követve rendesen az utasításait, de közben figyelve a tested reakcióit), mint amennyit olvasgattál, próbálkoztál, akkor már elérted volna, amit akarsz.
A türelmetlenséget kellene levetkőznöd, mert az olvasgatás nélkül is megmarad.
Ne akarj heti 5 kilókat rakni a rúdra vagy heti 2 kilót fogyni, mert hosszú távon kivitelezhetetlen

"strengthening happens in waves and occurs in a larger scale"

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113747) Cassidey válasza Zola007 (#113746) üzenetére


Cassidey
senior tag

Mondjuk erre a programra mar elso ranezesre mondtam, h gaz..:)

(#113748) kolosanyi válasza Zola007 (#113746) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem baj, előbb-utóbb elérem a céljaim. :R

(#113749) FIREBLADE78 válasza Ijk (#113714) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jó neked.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#113750) Ijk válasza kolosanyi (#113748) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó, de melyikeket? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.