Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113601) headhunter válasza FollowTheORI (#113599) üzenetére


headhunter
addikt

(#113602) Peti78 válasza headhunter (#113601) üzenetére


Peti78
őstag

Hagyjad, a két lábát odaadná érte, de jampizni kötelező :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#113603) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Jó h nem mr ziz a neve :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#113604) kk831228 válasza Angel2014 (#113583) üzenetére


kk831228
addikt

Baz+ ez tuti csávó, nagyobb az ádámcsutkája mint nekem... ;] :Y

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#113605) Ijk


Ijk
nagyúr

Úgy néz ki a testem ellenáll a termodinamika törvényének, napi 1600 kalóriával és heti 7 nap mozgással megálltam 100 kilón múlthéten és stagnálok.
Szóval lehet hogy fotoszintetizál, bár a napon sem vagyok sokat. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113606) Woodslave válasza Ijk (#113605) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja mivel nem is vonatkozik rá. ;] :D (félig vicc)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113607) Zola007 válasza Ijk (#113605) üzenetére


Zola007
veterán

a héten minden nap pontosan ugyanannyi volt a súlyod?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113608) HussarF válasza Ijk (#113605) üzenetére

Ideális túlélője lennél a 2. vh-s munkatáboroknak. Nem kell etetni, de erős és izmos maradsz ;]

(#113609) Ijk válasza Zola007 (#113607) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kb 4x mertem. 100 +/- 1kg. Pont het elején volt minusz, de 1 kg nem szamit, kb viz es kajan elmegy.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113610) Zola007 válasza Ijk (#113609) üzenetére


Zola007
veterán

akkor 4 különböző eredményű mérés és 1 hét alapján kijelented, hogy nem változott a súlyod?

Hosszútávú pénzügyi elemzést nem bíznék rád :N

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113611) HussarF válasza Zola007 (#113610) üzenetére

De mondta már régebben is, hogy régóta ezen az étrenden van és nem nagyon fogy

(#113612) Ijk válasza Zola007 (#113610) üzenetére


Ijk
nagyúr

3 hónapja diétázom, azelőtt is odafigyeltem.
Kb napi 80g CH-t eszem 4 hete, utóbbi 3 hétben a stressz miatt is lejött 3-4kg, múlthéten meg egy deka sem.
Azonos mérlegelés meg soha nincs van egy jó 1,5-2kg-os intervallum amiből ha kimozdulok akkor volt változás, ha nem akkor meg nem. Hét elején ráadásul ennek az intervallumnak az alján voltam, most meg a tetején.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113613) Zola007 válasza HussarF (#113611) üzenetére


Zola007
veterán

nekem 2300 kcal rémlett

(#113612) Ijk: ezt a napi 80g szénhidrát milyen megfontolásból választottad?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113614) bigmasterg válasza Ijk (#113612) üzenetére


bigmasterg
addikt

IF-el próbálkoztál már?
Ugyanezt az étrendet tartva, 16-8 órás felosztásban, 16 óra végi, éhgyomros edzéssel.
Egy hét alatt hozzá lehet szokni.

(#113615) Shingen válasza HussarF (#113608) üzenetére


Shingen
addikt

;]

風林火山

(#113616) Ijk válasza Zola007 (#113613) üzenetére


Ijk
nagyúr

Olyanból hogy 104 kilósan napi 160-at ettem. :DDD

bigmasterg: Ez mi, írd le röviden.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113617) Zola007 válasza Ijk (#113616) üzenetére


Zola007
veterán

és 104 kilósan nem fogytál 160g szénhidrát mellett?
gondolom a mostani 1600-ból 200-250-g körül lehet a fehérje, akkor 30-50g a zsír.

Tehát előtte voltál 200-250g fehérjén, 160g szénhidráton és 30-50g zsíron és nem fogytál?
Nem gondolod, hogy nem a szénhidrát további csökkentése a megoldás, hanem máshol kellene ásni, hogy megtaláld a probléma gyökerét?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113618) bigmasterg válasza Ijk (#113616) üzenetére


bigmasterg
addikt

Biztos hallottál már róla.
Intermittent fasting, átmeneti böjt.
Woodslave tolta (tolja?) nagy lelkesen.

Legelterjedtebb formája a 16 órás idő ablakban böjtölés és 8 órásban evés. (A 16 órába érdemes belevenni az alvást).
A módszer alapja, hogy nagyjából 8 óra böjtölés után ürülnek ki a glikogén raktárak, vérben lévő cukor. Ez után indul be igazán a zsírégetés, mivel ekkorra fogyott el az elsődleges energiaforrás.
Azt mondják, az sem igaz, hogy "leesik az izom" egy kis böjttől. Böjtös időszakban sokszorosára nő a szervezet által termelt növekedési hormon szintje.
Plusz még van egy pár egészségügyi előnye.
Elég jól alá van támasztva tanulmányokkal a téma.

(#113619) HussarF válasza Zola007 (#113617) üzenetére

Nem biztos. Nálam is mindig a szénhidrát a döntő. És pont ilyen arányokkal, amiket írtál.

(#113620) Dicker válasza Ijk (#113616) üzenetére


Dicker
őstag

(#113621) Zola007 válasza HussarF (#113619) üzenetére


Zola007
veterán

csak te 75 kiló vagy nem 100

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113622) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Átléptünk a röszkei határátkelőn, már úton vagyunk hazafelé. Ennek örömére felmentem fészbúkra és ezt találtam: [link]

Figyeljétek Dávid Bódog kommentjeit... ;]

(#113623) Woodslave válasza kolosanyi (#113622) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nincs igaza?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113624) Ijk válasza Zola007 (#113617) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem logikus hogy ha be van lőve a fehérje és zsír akkor a CH-ból veszel el hogy legyen deficit. Illetve többet mozogsz.

A gond az hogy irodában ülök egész nap, aztán meló után mozgás. Az meg csodához kevés.
Most 100kg vagyok 12% körüli testzsírral, mielőtt még túlzottan jönnek az uborkadiétás okosságok nem 20% testzsírról van szó, onnan én is röhögve szálkásítanék.
Szeretnék kb 95 kg-ra lemenni, de ezt biztos hogy csak izomvesztéssel fogom abszolválni. Ami igaz zavar, de elképesztő különbséget érzek ettől a -4 kilótól is a mindennapokban.

bigmasterg: Böjtölni nem fogok az biztos, faszság.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113625) kolosanyi válasza Woodslave (#113623) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nincs. ;]

De ha így is lenne, mit ártottak neki, hogy így kell fröcsögni?

(#113626) Zola007 válasza Ijk (#113624) üzenetére


Zola007
veterán

Szerintem meg az lenne logikus, hogy ha szellemi munkát végzel mérnökként, akkor nem CH-t kellene levinni a béka shagge alá, hanem még többet kell mozogni

Úgy fél itt mindenki az izomvesztéstől, mintha egész évben Mr. Universre készülne :U

8 óra fekvés, 8 óra ülés, 1,5 óra mozgás és újabb 6 óra ülés mellett ne is várj csodát.

Menj el hétvégén aerobozni szombaton és vasárnap is.
Lemész reggel úszni 40 percet
Ebéd után terembe elliptikusozni 40 percet
Este ha lement a nap, akkor biciklizel 40 percet
Vasárnap ugyanez

Illetve menj gyalog mindenhova, ami 3 km-en belül van és belefér az időbe.
Vagy férjen bele az időbe.
1 km gyaloglás neked ~80 kcal.

Nyár van, elmehettek barátnőddel túrázni is minden hétvégén. Mondjuk 20-30 km, az 1500-2000 kcal.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113627) Ijk válasza Zola007 (#113626) üzenetére


Ijk
nagyúr

Persze elméletben én is tudom mit kellene, de szerinted mennyire reális ez amit leírtál?

Így is azt érzem nincs időm semmire, reggeli úszást beiktatni heti 1-2 alkalommal már tervben van.
Örülök hogy van 20 percem ebédelni.
Meló után meg összeszorítom a fogam aztán elmegyek edzeni. Mert bizony 7 alkalomból 5-ször a hátam közepére sem kívánom. Mostanában legalább a futásra motivált voltam, pontosabban nem voltam rosszul a gondolatától hogy elmenjek.

Igazából nem véletlen nincs tele minden nagydarab szálkás emberekkel. Nekem se családom, se kutyám még megtehetem. De általában könnyű az embernek magának bemagyarázni hogy még 1-2 plusz edzés az nem sok, csak mikor azt az 5-öt is nagy erőfeszítés lenyomni akkor már nem is olyan egyszerű.

Ezek után meg nyilván jön hogy annyit kapsz amennyit beleteszel. Ez így igaz, igazából csak az bosszant hogy mennyire képes tartalékolni a rohadék szervezet, mennyire meg kell stresszelni hogy kibillenjen a pufferállapotból, aztán meg pillanatok alatt oda kerülhetsz hogy túledzed magad. Persze tudom, túledzés nem létezik.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113628) kolosanyi válasza Ijk (#113627) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én 5 hétig bírtam a heti 3 súlyzós edzést, a minden hétköznap hajnali aerobot meg a 3000 kcalt félrezaba nélkül. Aztán 2 hétig a terembe se tudtam lemenni, minden délután aludtam. Most így a nyaralás után feltöltődtem energiával, van egy edzőm aki megvéd a saját hülyeségemtől, szóval talán nem tolom túl.

(#113629) Zola007 válasza Ijk (#113627) üzenetére


Zola007
veterán

Akkor már csak azt kérdezném baráti szándékkal, hogy miért akkor kell diétáznod, amikor a legkevesebb időd van és leginkább herótod van az egésztől?

Túledzés létezik, van 2 fajtája is a szakirodalom szerint: overreaching és overtraining

A 100 kiló kockahassal emberek között túl sok 40 órában dolgozó diplomás gépészmérnököt nem tudok felsorolni.
Ennek oka van. A legtöbbjük hivatásos sportoló, modell, Youtuber, edző.
Máshogy élnek, másra van idejük, másból is vesznek el hozzá.
Ne akard egy teljesen más életvitelű ember eredményeit a te mindennapjaidból kifacsarni.
Nem lebeszélni akarlak róla, hanem hogy kezeld a realitás talaján.

Azért írtam a hétvégi aerobot, hogy ne a hétköznapra terheld rá.
A túrát szintén azért, mert a barátokkal, barátnővel gyorsan repül az idő, úgy lesétálsz egy hegyen 20 km-t, hogy észre se veszed. Ugyanez teremben 3 óra verejtékes edzés.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113630) Ijk válasza Zola007 (#113629) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem félreértettél, nem akarok úgy kinézni, olyan eredményeket mint egy sportoló. Mindösszesen 5kg-ot szeretnék leadni, jelenleg ez a cél. 5kg-ot nem nehéz leadni, viszont okosan leadni már igencsak az.

Nincsenek barátaim, sem barátnőm jelenleg úgyhogy marad a kocogás.
Amúgy a túrával az a baj hogy jó eséllyel benéztek hazafelé egy csárdába és akkor lőttek a szálkásításnak. Szerencsére túrázni nem szálkásítás miatt mentem soha, mert akkor elég csalódott lennék.

kolosanyi: Túl kemény edzéseket toltál. Én már megjöttem ebből.
Nálam ami bevált, relatíve nagy súlyokkal 8-10 ismétléses sorozatok, akár 6 is, a lényeg hogy soha ne menj bukásig. Amit még túlzott erőlködés nélkül bele tudsz tenni, a lehető legszabályosabban.
Mellette pedig heti 1-2 monoton kardió, ott sem széthajtani magad, de azért szuszogj rendesen.

Ezzel hosszútávon fent lehet tartani egy jó állapotot anélkül hogy kiégnél. Persze heti 1 odabaszós edzést még lehet csinálni vagy amennyire motivált vagy.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113631) Aventador91 válasza kolosanyi (#113625) üzenetére


Aventador91
őstag

pedig igaza van. és ronnie tényleg egy aszalt szarkupac lett

(#113632) kolosanyi válasza Ijk (#113630) üzenetére


kolosanyi
veterán

Vagy koxolnom kéne ilyen edzésmunka mellett és akkor mutáns lehetnék. :D

Egyébként igen, igazad van.

(#113631) Aventador91
És hány emberből lesz aszalt szarkupac, pedig nemhogy koxoltak, nem vagy alig sportoltak valamit.

[ Szerkesztve ]

(#113633) rwin5 válasza Aventador91 (#113631) üzenetére


rwin5
őstag

Jay Cutler mellett Ronnie is örök favorit, így nem szeretek egyikre sem rosszat mondani. de Ronnie tényleg durván öregnek néz ki. 52 éves de akármelyik képen meglátom, 70-80 évesnek tippelném egyből. Olyan vén nagypapa jut róla eszembe, pedig pont a négerekre szokták mondani, hogy "lassabban" öregednek. Szerintem a testénél az arca 10x öregebbnek néz ki.

(#113634) HussarF válasza Zola007 (#113629) üzenetére

Szerintem ezt te azért nem érted, mert te az edzést az edzés miatt csinálod, az eredmény meg csak bónusz. Ijk-t teljesen megértem, én is így érzek. Mi az edzést elsősorban az eredményért csináljuk és nem azért, mert szeretjük. Én is amúgy kevesebbet ennék és nem többet mozognék. Lényegesen többet kéne mozogni ahhoz, hogy látszatja legyen, akkor is csak hosszabb távon. Rengeteg időt felemésztene még az is. Kaját visszavenni sokkal kényelmesebb. Aztán nem lesz sokkal fittebb az agya akkor sem, ha többet eszik kicsit, de szarrá mozogja magát. Sőt, szerintem még kimerültebb lenne.

(#113635) Ijk válasza HussarF (#113634) üzenetére


Ijk
nagyúr

Na várjál, nyilván az esztétika is érdekel valamilyen szinten, de én azért edzek hogy meglegyen a fizikai aktivitás. Sem a fizikum, sem a teljesítmény miatt nem fogok kardba dőlni.
Ismétlem magam, fogyásról beszéltem direkt, nem szálkásításról. Nekem tökéletesen jó a 12% tzs, ami nem jó hogy cipelni kellett a 105 kilós seggem. 90 kilósan sokkal jobban éreztem magam, úgy gondolom 95-el erő sem megy el teljesen és a mozgás is sokkal könnyedebb lesz.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113636) Dani82 válasza Ijk (#113624) üzenetére


Dani82
senior tag

Én is pont így vagyok, 12% tzs körül, 1700-1800 kcal, 100-150 ch es 10 edzes kb, viszotn ezek mellett kb semmit nem mozgok. es stagnalok ennyi edzessel es kaloriaval. Mondjuk mostmar leszarom, szept 6-ig tartom a dieatat, mostmar nagy csodak nem lesznek.

(#113637) Ijk válasza Dani82 (#113636) üzenetére


Ijk
nagyúr

Te hány kiló vagy?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113638) Woodslave válasza Ijk (#113635) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem számolok de 95kg-san 6% tzs-od lenne?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113639) Woodslave válasza kolosanyi (#113625) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azt nem tudom minek minden ilyennek fröcsögni. Lehet hogy frusztrálja hogy a koxosok miatt senki nem tart minket naturálokat izmosnak ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113640) Radnix


Radnix
senior tag

[link] hogyan sérülj le 101 :U

(#113641) Ijk válasza Woodslave (#113638) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem nem, mert ugye víz is megy el, szerintem olyan 8-9% lenne ha hipotetikusan minden izom maradna.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113642) Dani82 válasza Ijk (#113637) üzenetére


Dani82
senior tag

82-83 kozott stagnalok hetek ota

szerk: és csinaltam ezt a intermittent fastingot is hetekig, szerintem bullshit

[ Szerkesztve ]

(#113643) Woodslave válasza Ijk (#113641) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ok bár én testzsír %-al akkor foglalkozom ha valaki dexa scan eredményt hoz..:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113644) Ijk válasza Dani82 (#113642) üzenetére


Ijk
nagyúr

Soha nem fogom megérteni hol van rajtam az a +18 kg. Biztos nem vagyok annyival izmosabb a képeid alapján.
Szeretnék 82kg lenni, úgy szökkennék mint egy őzike.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#113645) Dani82 válasza Ijk (#113644) üzenetére


Dani82
senior tag

Ahogy emlékszem azért jó egy fejjel magasabb vagy nálam ( én 181 ). Biztos nehezek a csontjaid :D

(#113646) userxy


userxy
őstag

Linkeljetek nekem egy biorezonancia vizsgálat mint faszság tanulmányt és ha van biorezonancia mint jóság tanulmányt is :D

Előre is köszi! :D :DDD (kerestem de nem találtam) :DDD

(#113647) Dicker válasza Woodslave (#113643) üzenetére


Dicker
őstag

Az enyém most olyan 16 lehet. Lángossal teszteltem a nyáron. Az hiteles? ;]
Most vettem ágyat az új négy kilós súlyzónknak, hazahoztuk, úgyhogy ezt fogom tartani idén már jó eséllyel. Még edzeni se voltam a héten, együtt érzek veled. :DDD

(#113648) Radnix válasza userxy (#113646) üzenetére


Radnix
senior tag

Próbáld meg angolul. Egyébként sajnos ez.

(#113647) Dicker: Gratula a kis Dickerhez! :)

[ Szerkesztve ]

(#113649) Woodslave válasza Dicker (#113647) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Grat. :D

Gyerekhez is :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113650) HussarF

Na bazdmeg, a végén kiderül, hogy én vagyok az egyetlen, aki azért edz, hogy jól nézzen ki. Nem is tudtam eddig, hogy ilyen nemes emberekkel vagyok itt körülvéve, akik csak a sport iránti alázatból edzenek ;]

(#113636) Dani82
Idő. Én is van, hogy hetekig stagnálást látok, de aztán valahogy mindig egyre lejjebb van a mérések során ingadozó tömegem átlaga. Ha tartod folyamatosan és nem zabálsz félre fogyni fogsz. Most már pl. a 70et sem nagyon szoktam elérni. Ideje lesz lassan magasabb tápanyagbevitelre kapcsolnom, csak még a hét vége felé kell lőnöm egy portfoliót és nagyjából kész is leszek idénre :D

(#113647) Dicker
Te kurva nagy forma vagy :D
Grat a babához. Gyerek vagy jány? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.