Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114601) Alpachino válasza Csak1valaki (#114600) üzenetére


Alpachino
veterán

:D

No komment... fogyaszd egészséggel a stillmass termékeit :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#114602) Csak1valaki válasza Alpachino (#114601) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Én csupán a véleményedre voltam kíváncsi, hogy mit értesz "minőség" alatt, de csak az élvezeti értéket.

Melyik a jobb minőségű? Az óósan pihe-puha lágy kenyér, vagy a tipikus tégla, amit nehéz megenni?
Ha ebből az okfejtésből indulunk ki, akkor az óósan kenyér első osztályú, mert omlósz ész finyom. Ellenben a téglakenyér rossz ízű, és kemény.

(#114603) kk831228 válasza Csak1valaki (#114600) üzenetére


kk831228
addikt

Én se vagyok oda az ízesítettekért... Hiába van ízesítve minden sz.. ral, akkor is mű íze van... Azt hogy mivel érik el ezeket a tulajdonságokat... :U szerintem se egészséges dolgokkal... :R

#114602: :R

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#114604) Alpachino válasza Csak1valaki (#114602) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem fogyasztható ! Ez a véleményem, egyébként semmi gond nincs vele :D

Erről az autó szerelőm jut eszembe...aki azt mondta nekem, hogy semmi baja az autómnak, csak a torka véres :D na kb. ennyi.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#114605) Apollyon válasza kk831228 (#114603) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Légyszíves sorold fel azokat az egészségtelen összetevőket, továbbá a rövid/hosszú távú káros hatásait.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#114606) GoTReX


GoTReX
őstag

Aelod:Persze,pláne ha nincs érzékenysége az egyénnek.Keverni talán érdemes.Egy jobb es egy olcsòbb whey és olcsobban van mennyiség pl.Akcio vadaszat,nagy kiszerelések....

Srácok szokott néha elhùzòdni az edzésetek?Tegnap volt egy ismerőssel közös edzés.Egybe tettük a vállat a karral.Én ezt külön szoktam,ezért elhùzodott,biztos pöröghettünk is volna jobban.Pozitìv volt abban viszont hogy minden nagyobb sùlyal ment kierőltetve.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#114607) Csak1valaki válasza kk831228 (#114603) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Na, legalább Te átlátsz a füstön, amit a kolléga fújt ide. :)

Ennyi a lényeg, az ízesítetlen mindig szar, illetve nem a legjobb ízre(ami ugye függ attól is hogyan gyártják, de túlnyomó többségében nem jó az oldódása, mert miért lenne az?), bár nekem ízlik a natúr.

Amiről itt vitatkozunk, illetve az eszmecsere folyik: össze lett mosva a minőség és az élvezeti érték témaköre. A minőség minden tejsavónál ugyanaz(itt a beltartalmat értem, elméletben), állag lehet más a natúrnál, gyártástól függően. Az, hogy milyen mocsokkal van teleszórva, hogy "minőség" legyen, más tészta.

(#114608) Csak1valaki válasza Apollyon (#114605) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Mhn fehérje: holland feldolgozású kakaó (csoki, és kókuszos-csoki íz esetében), természet azonos aroma, CMC (karboxi-metil-cellulóz), édesítőszer: aceszulfame-K, emésztés segítő növényi eredetű enzim: papain, színezék: azorubin (eper-banán és epres-fehércsoki ízeknél)

Ezekből emelj ki egyet, ami egészséges. Jó, a kakaón kívűl. :)

És akkor még vegyük azt is bele, hogy vannak növényi kivonatok. Ki tudja milyen jó az? A másik, ez csak egy sima csokis íz. De mondjuk egy extra kakaós csiga ízű fehérje mit tartalmazhat? Valahogy el kell érni azt az ízt...

[ Szerkesztve ]

(#114609) kk831228 válasza Apollyon (#114605) üzenetére


kk831228
addikt

Sucralose pl...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#114610) Alpachino válasza Csak1valaki (#114607) üzenetére


Alpachino
veterán

Egyébként te gyúrsz amúgy ? ill. fogyasztottad már ezt a csoda fehérjét ? :U

Most tényleg komolyan kérdem.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#114611) Csak1valaki válasza Alpachino (#114610) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Edzek, nemrég kezdtem.

De nem kell nagy egyetem ahhoz, hogy belássuk: a tejsavó fehérje nagyon hasznos, jó bv értékekkel, és a natúr nagyon jó árban van. A nem edző embereknek is kellene fogyasztani, mert remek tulajdonságai vannak.

Fogyasztottam-e? Ma is egyet reggel, meg most is. :) Ezért az árért nem panaszkodom, verhetetlen. Az íze? Olyan amilyen, nem ízesítettet rendeltem, mert nem érdekelnek a műanyag szarok. Ezért nem eszek semmilyen "műkaját" sem. Régebben sokat ettem ilyeneket, pl kenyér, de mára letettem azt is.

Csoda fehérje? Nem hiszem. Csupán az ára érdekelt, ami valljuk be, baromi jó. 6700 huf a 2.5 kiló, ezért kapsz 2 kiló tökéletes fehérjét. Ha kevered rizs és vagy borsó-val, még jobb.

[ Szerkesztve ]

(#114612) Alpachino válasza Csak1valaki (#114611) üzenetére


Alpachino
veterán

Na majd ha rendelkezel egy jó pár év edzésmúltal, és elfogyasztottál már egy jó pár mázsa tejsavó fehérjét, :) akkor rájössz, hogy annyira nem is mellékes az élvezeti értéke annak a turmixnak( ráadásul itt még nem is arról van szó) edzés után :N

De szerintem, ezt ne firtassuk tovább, szerintem sz@r a stillmass termékei, szerinted meg nem....neked mást jelent a minőség mint nekem. Mint korábban írtam gyúrjál és igyad a turmixot :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#114613) Csak1valaki válasza Alpachino (#114612) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Most kérdezek vissza. Mi köze van az edzésmúltnak ahhoz, hogy kijelentsem: az ízesített műfehérjék(kaják) nem éppen a legegészségesebbek? Erre válaszolj. És nem régóta edzek, rendben. Ez hogy jön ide? Ha 3 éve edzenék, és mutatnék egy top formát, akkor számítana a véleményem? Ez abszolúte nem edzésmúlt és bármiféle más függő. :U Ja, hogy azt kéne innom minden nap? Kinek a pap, kinek a papné. Én elvagyok ezzel, majd 1 év múlva elmondom, mennyire unalmas...

Te még mindig kevered a minőséget az élvezeti értékkel. És pont.

Na, mesélj, milyen hasznossága van az edzés utáni fehérjének? :) :U Hátha tudsz újat mondani.

[ Szerkesztve ]

(#114614) Alpachino válasza Csak1valaki (#114613) üzenetére


Alpachino
veterán

"Ha 3 éve edzenék, és mutatnék egy top formát, akkor számítana a véleményem?"

Egyértelműen : Igen :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#114615) Csak1valaki válasza Alpachino (#114614) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Ejha...akkor itt semmit nem változott a tendencia. :) Aki izmos, az tud is mindent erről. Érdekes...

Mivel ez az internet világa, így bármikor montírozhatok egy képet magamról, amit el is hitetnék, hogy én vagyok, akkor hitelesebb lennék?

[ Szerkesztve ]

(#114616) aelod válasza Csak1valaki (#114613) üzenetére


aelod
veterán

Most kérdezek vissza. Mi köze van az edzésmúltnak ahhoz, hogy kijelentsem: az ízesített műfehérjék(kaják) nem éppen a legegészségesebbek?

Csak kérdezem, hogy akkor te minden ízesítő/festék/színező anyagot mellőzöl az étrendedből?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#114617) Csak1valaki válasza aelod (#114616) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Már igen :K.

Régebben nem volt jellemző.

(#114618) Ijk válasza Csak1valaki (#114613) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ittam majdnem 2 évig natúr myproteint tejsavót.
Meguntam mint a szart, inkább legyen kicsit egészségtelenebb de jól essen edzés után azt az egy nyamvadt turmixot legurítani.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#114619) Csak1valaki válasza Ijk (#114618) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Lehet 2 év múlva ezt mondom én is. :) De egyelőre kerülök mindent, ami adalékanyagos.

Azért a 3 másodperc gyönyörűségért, amíg megiszom nem veszek ízesítettet.

(#114620) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Na megvettem akciósan ezt az Iso Whey Zero-t, hát nem tudom én azóta csak fosok.. :W
Scitec whey pro-ról váltottam, az lenne a kérdésem, hogy másnak bevált a Biotech (Iso Whey Zero) terméke?

[ Szerkesztve ]

(#114621) Apollyon válasza Csak1valaki (#114608) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Életveszélyes, halálos anyagok ;] Az átlagember sokkal több és ridegebb ganét magábalapátol, akár óránként, egy életen keresztül és még így is megélik a 70-80 évet. És még csak nem is szednek vitamint :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#114622) aelod válasza DeathBat666 (#114620) üzenetére


aelod
veterán

Igen.

Hogy mennyi fostos van köztetek. :DDD Add nekem én elpusztítom.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#114623) aleister válasza Csak1valaki (#114613) üzenetére


aleister
veterán

Kicsit szerintem fuss neki még egyszer ennek:

"Na majd ha rendelkezel egy jó pár év edzésmúltal, és elfogyasztottál már egy jó pár mázsa tejsavó fehérjét, :) akkor rájössz, hogy annyira nem is mellékes az élvezeti értéke annak a turmixnak"

Az én olvasatomban itt a hangsúly nem azon volt, hogy hány éve edz az ember. Valljuk be, az edzésben nagyon kevés jól eső dolog van. Leginkább szenvedés, a tűréshatárok próbálgatása, a komfortzónából való kimozdulás. És igenis számít, hogy egy két órás szenvedés után milyen ízű turmixszal jutalmazza magát az ember. Pláne, hogy heti 3-5 alkalomról beszélünk. Igazán dicséretes, hogy pár edzéssel a hátad mögött le tudod erőltetni a natúr turmixot (az elején nekem is voltak ilyen elvetemült ötleteim), de lehet, hogy évek után már csak a szagától is hányingered lesz, nem hogy mentális boostot adjon az edzésekhez.

Javaslom, hogy ízesített-natúr témában toljál egy kis natúr 4:1:1-es BCAA-t! :)

Csak csendben jegyezem meg, hogy érezhető különbség van a vizes és a tejes turmix között is. És bizony erről is folynak hitviták. Én személy tejjel iszom, mert nem diétázok, és sokkal élvezhetőbb vele a cucc.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#114624) Alpachino válasza DeathBat666 (#114620) üzenetére


Alpachino
veterán

Nekem, meg az ismerőseimnek sem adódott ilyen jellegű problémája vele, :N Mindig felüdülés az Iso Whey zero-hoz visszatérni :)

aleister :

:K pont ez a lényeg...én anno Sportrobival kezdtem, meg natúr tejporral, ami feltapadt a szájpadlásomra :) tehát lehet itt hardcore lenni egy két hónapig, meg nyers tojást inni, de az idő mindent "megold" :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#114625) pityaa23 válasza DeathBat666 (#114620) üzenetére


pityaa23
senior tag

Én valamennyire laktózérzékeny vagyok, a Scitec 100 whey pro proftól puffadtam, az Iso whey Zero megoldotta a dolgot és a csokist nem tudom megunni. Egy éve használom kb, semmi bajom tőle.

(#114626) Apollyon válasza aleister (#114623) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az hogy a tej szétcsicskítja a fehérjeturmixot nem hitvita hanem tény. Bár nyilván ennyin nem múlik a dolog, de ez akkor is gyalázat :U :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#114627) Csak1valaki válasza Alpachino (#114614) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Erre még annyit írnék, hogy miért adjak a Te véleményedre? Visszanéztem a képedet, és igazából egy átlagos magasságú, babahájas férfit látok, némi izomtömeggel a zsírréteg alatt.

(#114628) kk831228 válasza Apollyon (#114621) üzenetére


kk831228
addikt

Nem ez volt a kérdés... :B Persze nem fekszel ki tőle egy év múlva... :D Annyi hogy a minőség nem egyenlő az ízzel... Ilyen alapon a sajtburgesz a legegészségesebb a világon... ;]

Ijk: Majd igyál ugyannyi ideig bármilyen izesítettet, egyfajtát... Kiváncsi lennék...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#114629) aleister válasza Apollyon (#114626) üzenetére


aleister
veterán

Miért is?
Tudtommal egyetlen hátránya a tejes turmixnak a vizessel szemben, hogy lassabb a felszívódása. Ez tudod egész pontosan mit jelent percben, másodpercben mérve? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#114630) Ijk


Ijk
nagyúr

Írni akartam valamit, de aztán rájöttem hogy leszarom hogy valaki ízesítettet vagy ízesítetlent iszik.

kk831228: Ja amúgy 4 éve vaníliást iszom. És nem, nem untam meg.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#114631) Alpachino válasza Csak1valaki (#114627) üzenetére


Alpachino
veterán

:D

Nyomj be jobbat öcsém...aztán majd meglátjuk és kielemezzük :K de rajtam legalább van izom ;) [link]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#114632) Csak1valaki válasza Alpachino (#114631) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Semmilyen elemezgetni való nincs rajtam. A mondanivalóm célja annyi volt, hogy nem vagy számomra olyan ember, akire hallgatnom kellene. Személyeskedés nélkül. :) Dagadt izmos sok ember lehet, azon sok mindent nincs nézni (rajtam se, de én egyik sem vagyok. :D)

(#114633) Alpachino : nem kritizáltalak. Te azt írtad, ha kipattintott formával jönnék okoskodni, hinnél nekem. Te megírtad a magad tapasztalatát, és álláspontját, de nem látok mögötte akkora hatalmas tudást, mint ahogyan előadod. Régebb óta olvasom a fórumot, mint ahogyan regisztráltam, nagyjából ismerek itt mindenkit.

[ Szerkesztve ]

(#114633) Alpachino válasza Csak1valaki (#114632) üzenetére


Alpachino
veterán

Jaaaa, hogy te úgy próbálsz kritizálni másokat, hogy te nem tudsz jobbal bizonyítani ? Na erre csak azt mondom, hogy izmosodj igyad a turmixodat ne itt b@zd el az idődet, aztán gyere vissza egy kipattintott formával...viszlát ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#114634) Csak1valaki válasza aleister (#114623) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Erre csak azt tudom írni, hogy azért dübörög a gyorsétterem is, és a hasonló élelmiszer ipar, mert lehet "hatni" az emberek ízérzékelésére. Ez egy szörnyű tornádó, ami végigsöpör az emberiségen, nem véletlenül van ennyi cukorbeteg, és itt nem az autoimmun-ra gondolok.

(#114635) Woodslave válasza aleister (#114629) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szétcsicskítja :D

ezzel kapcsolatban javaslom Phd. Prof. Dr. Angyal professzor doktor értekezéseit elolvasni. Röviden annyi, hogy amíg a tejet emészted a fehérjepor várólistán van. És nem leszel izmos :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#114636) Alpachino válasza Woodslave (#114635) üzenetére


Alpachino
veterán

...és "belerohad" a beledbe :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#114637) kk831228 válasza Ijk (#114630) üzenetére


kk831228
addikt

Szerencsés vagy...

Alpachino, Csak1valaki: Kicsit már eltértetek az alap témátol... :B Mindkettőtöknek, Viszlát!! ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#114638) aelod válasza aleister (#114629) üzenetére


aelod
veterán

Meg azért a tejben nem elhanyagolható a cukor tartalom sem... De nekem f#sz mindegy ki mivel és hogyan issza a turmixát.

BTW vettem scitec hydrolised whey proteint. Kiváncsi leszek rá. Meg BCAA-t meg L-glutamint és egy vita pakkot igaz ezek bigyótökösek mer ott van kedvezményem (nem kicsi) is. Kezdek lemerülni a diéta miatt, remélem a azért ezek kicsit megdobnak.

(#114636) Alpachino

Pont ezt akartam írni :C

(#114635) Woodslave

:DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#114639) Csak1valaki válasza Woodslave (#114635) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Érdekes biológiai hipotéziseket állít fel néha. :) Bár Ő szerintem meg van elégedve magával. ;]

(#114640) Apollyon válasza aleister (#114629) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem a felszívódás miatt. Egyetlen hátránya van a tejes turmixnak, hogy tej van benne... Anno a mezőgazdasági érdekek kilobbizták hogy egészségesnek mondják, de amúgy random gané a boltból. Én ilyenbe bele nem önteném a minimum 3-4 ezer forintos / kg fehérjémet – még akkor se ha orgazmusom lesz az ízélménytől. Persze mindenki azt csinál vele amit akar :K

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#114641) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ha ezalatt az idő alatt lenyomtatok volna pár sorozat fekvőt, már mindenki előrébb lenne... ;]

(#114642) Alpachino válasza kolosanyi (#114641) üzenetére


Alpachino
veterán

Azt majd délután 5-től...egyébként ma pihenőnap van, meg egész heti szabadság :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#114643) Woodslave válasza aelod (#114638) üzenetére


Woodslave
nagyúr

cukor tartalom :D de az nem zavar hogy 50 gramm szőlőcukorral megküldöd amúgy. Vagy Jumbot iszol :DD

Az a jó hogy azért mindenkit nem tud átverni az élelmiszerlobbi... (csak a tápkieg de az nem baj :C )

[link]

amúgy most én is tejjel nyomom bele tiramusi fehérje, meg 50 gramm csokis gabonapehely. (gyerekek utálnak is) ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#114644) aelod válasza Woodslave (#114643) üzenetére


aelod
veterán

Miért küldeném? Vagy ez most honnan jött? Diétázom nincs jumbo már réges régen. (A hardcore-ban is csak 13g cukor van amúgy amit úgy felszippant a test egy edzés után mintha ott sem lett volna) Tejet csak kávéba teszek keveset de már 2 hete elhagytam azt is.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#114645) Ijk válasza Woodslave (#114643) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a baj hogy nem látod a lehetőségeket. Ha 50L dobozos tej helyett laktózmenteset iszol, akkor megehetsz még két darab vaníliáskarikát is.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#114646) Csak1valaki válasza Ijk (#114645) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Miért a laktózmentes tejben nincs cukor?

(#114647) Ijk válasza Csak1valaki (#114646) üzenetére


Ijk
nagyúr

Abban már csak tely van.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#114648) Woodslave válasza aelod (#114644) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mert a tejben lévőt nem szippantja fel? Két deciben van 10 gramm se. De tudom az is rohad a beleimben.

Na mindegy nekem is mindegy ki mivel issza a fehérjét :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#114649) kk831228 válasza Woodslave (#114635) üzenetére


kk831228
addikt

Szép kifejezés :C Eddig a csicsicskulásnak ezt a formáját nem ismertem... ;] Ez hiányzott a szókincsemből... Felvéve... ;]

Aelod: Jó kávét szétcsicskítod tejjel... :(

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#114650) Csak1valaki válasza Ijk (#114647) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

A laktózmentes tejben csak tej van? A nem laktózmentes az tej és kockacukor?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.