Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37594) tomcica


tomcica
Topikgazda

Ma eros tempo volt a teriteken, 17km benne 10km -> 34:42,pulzust nem mertem,de 180-185 kozott lehetett,a hatodik km volt a legerosebb 3:24,de ott direkt visszavettem kicsit,mert nem akartam versenytempora porgetni.
ALAKUL :K

Egy hete kapom ezt a TENS stimulaciot,ugy latszik mukodik,mert jobb a mozgasom.Az jutott eszembe,h lehetne venni egy ilyen gepet (ott is ket gep van egy kezi es egy ipari,de epp azon vagyok amelyik szabad,szoval nem muszaj ilyen 8 csatornas urhajot venni,eleg az a 2 csatornas elemes hordozhato is)

Valakinek van ilyenje,vagy tapasztalat,h mit kell tudni roluk a vasarlasnal? Mert van am szoras az 1000 euros Compex-tol a 80-100 euros Omronon at,a 10ezer forintos no name-ig.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.