Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27091) SLYM válasza SLYM (#19573) üzenetére


SLYM
veterán

Rég jártam erre, idén olyan 1 hónapja megint elkezdtem futni, most kicsit komolyabban, mint tavaly, annyira nem félek már az izomvesztéstől, szóval már merek kocogni a séta helyett néhány percnél hosszabb távokon is. A tavalyi célom, hogy le tudjak kocogni egyhuzamban 4-5-6 kilométert már sikerült, most új céljaim vannak.

A legjobb időm ezen a távon (6 kilométer) 40 perc, ez nagyon vad 6:40-es kilométereket jelent, ez kb lassú kocogást jelent végig. Eddig ezen a távon ez a max, efölött nem futottam még, nagyon lelassultam volna (meg kellett volna állni sétálni), illetve nagyon kényelmetlen is lett volna belekezdeni egy új kilométerbe.

Előtte 2 hétig cooper teszteket futkostam, ott 2330 méter a rekordom.

A céljaim: lefutni 10 kilométert 1 óra alatt, illetve 2700-as cooper. Tudnátok ajánlani egy edzéstervet amivel elérhetném a céljaimat? Külön a cooperre például nem is találtam kezdő edzéstervet. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.