Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) t1


t1
addikt

Jár valaki terembe futni?
Olyan kérdésem lenne, hogy nálunk vannak Lifefitness futópadok és kerékpárok mindegyiken nagy Polar felírat díszeleg ezeket összelehet hozni valahogy az órával? Mert ugye a footpod nélkül az óra nem tudja mérni a gépen töltött távolságot :F

(#15602) bandus válasza t1 (#15601) üzenetére


bandus
veterán

Nem ez a lenyege, a tavolsagot meri neked a futopad. A szenzort tudod vele parositani, hogy a futopadon lasd a pulzusod.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15603) deicide


deicide
veterán

Hát, megvolt a nyári-őszi blokk legkeményebb edzése.

10x600 (R200) 3:25/4:10. 2 felé osztva és a két adag között +400m pulzusvisszaengedés. Nem mondom, hogy volt már keményebb edzésem, szerintem nem volt. Bele is kellett pihenni pár másodpercre 1-2 alkalommal, mert kiugrott a szívem a helyéről. Ennek ellenére a tempókat és a pihenőket is a kitűzött időre futottam, de örültem, hogy vége lett. :DDD
Innentől rövidülnek a távok és keményednek majd a tempók, de az talán könnyebb lesz majd kicsit.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15604) Rabbitf_24 válasza bandus (#15602) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Így van, a pad kiír mindent, csak a szenzort lehessen ráhangolni és akkor perfekt!

(#15605) tomcica válasza deicide (#15603) üzenetére


tomcica
Topikgazda

mint a huzat olyan PB-k lesznek ebbol :C 10K-n is es felmaratonon is,a gyorsitas vegett 5K-n is de ahhoz majd meg kell a jovo tavasz,na az raallit majd a 17perc alatti 5K ritmusra :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#15606) deicide válasza tomcica (#15605) üzenetére


deicide
veterán

2 hónap eltelt, kettő még hátra van, az oroszlánrészét azért már elvégeztük. Azért még van mit tenni novemberig persze. :B
Bízom egy 36:xx-es 10K-ban és egy 1:19:xx-es FM-ban. Ez utóbbi nem biztos, mert ugye a siófoki verseny 2 napos lesz, első nap 14km és 7km egymás után 3 órával, aztán másnap lesz a félmaraton és kérdés, hogy mennyire tudok aznapra regenerálódni. A masszázs és energiapótlás kulcsfontosságú lesz aznap. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15607) t1 válasza deicide (#15606) üzenetére


t1
addikt

Te egy gép vagy nem kell regenerálódás :D

Nah megvolt a balatonkenesei maratonmanes félmaraton sikerült egy PB-t menni most nagyon boldog vagyok :B
Chipes idő mérés szerint : 1:43:53 így a 21 férfi félmaratonistából a 6. lettem :B
Óra szerint : [link]

Andris előtt meg le a kalappal nagyon nagyot ment :R

(#15608) deicide válasza t1 (#15607) üzenetére


deicide
veterán

Ez igen, gratulálok! Szép egyenletes tempó lett, lehet, hogy maradt is benned még energia. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15609) t1 válasza deicide (#15608) üzenetére


t1
addikt

Köszönöm, törekedtem nem elfutni az elejét inkább egyenletesre hagyni sikerült is, így várakozáson felül sikerült a verseny, utólag mindig azt mondom, hogy nem sikerült 100%-ra kimaxolni a versenyt talán most is így van majd következőre :) Amúgy jó verseny volt az idő is szép volt, jövőhéten egy veszprémi félmaraton nah ott lesz szint bőven jó edzés lesz :)

(#15610) concret_hp


concret_hp
addikt

élsz még Bandus? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15611) Rabbitf_24 válasza t1 (#15607) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Jó kör volt, a célod maximálisan teljesítve. :R :K

Nekem 1:45 volt a cél, és szinte 0 tartalékkal lett 1:37:08.
Hűvösebb időre készültem. :)

[ Szerkesztve ]

(#15612) t1 válasza Rabbitf_24 (#15611) üzenetére


t1
addikt

Álmomban sem gondoltam, hogy ez lesz a vége :)
Te meg aztán tényleg nagyon szépet mentél le a kalappal :R

Én sem, beöltöztem full feketébe hát nyomatta a meleget rendesen :)

(#15613) tomcica válasza t1 (#15607) üzenetére


tomcica
Topikgazda

gratula :R

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#15614) bandus válasza concret_hp (#15610) üzenetére


bandus
veterán

Nekem is sikerult egy brutalis 2:32es legrosszabb felmaratont menni :D de egy hanyassal ez nem is olyan rossz :D osszido 6:49:12. Es bassza meg a polar m400, hogy elvileg 8 orat bir, de a bringa utan azt mondta, hogy futni mar nem lehet...jovo heten viszem vissza. Persze nyilvan nem ezen mult, de idegesitett elegge. Bovebb beszamolo holnap :) most megiszim a jol megerdemelt weissenstephanerem es alszok.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15615) bandus válasza bandus (#15614) üzenetére


bandus
veterán

hinnye, ránézve az eredményekre: első depo 7:02, második meg 6:29. na itt van még mit javítani :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15616) concret_hp válasza bandus (#15615) üzenetére


concret_hp
addikt

ja tudnak repülni a percek a depóban :D nekem múlt hétvégén 4:55 lett a 2 együtt, nem tudom, aki ilyen 1:30-akat depózik az hogyan a francba csinálja főleg ahol tök nagy a depó :DDD

elsőre jó a 7 órán belüli :)

néztem hogy jó lenne jövőre erre úgy tudom lehet megcserélik a füredivel az időpontot :(

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15617) Danika256


Danika256
aktív tag

Sziasztok

Az utóbbi pár hétben sikerült keményen túlterhelnem a térdeimet, A végeredmény mindkettő komolyan begyulladt.. Túrázás során jött nagyon ki, amikor jöttünk le a hegyről a sziklákon . :D Pár napja már olyan rossz, hogy 3km sem megy le egyben. :) Már nem is erőltetem.

Kenem, hordok szorító pántot, hogy legalább ha lépcsőn kell mennem lefelé, ne fájjon annyira. Ma este megkapta a jegelést is.

Ami a legrosszabb, hogy két hét múlva itt a félmaraton, egész évben erre készültem és nem tudom, hogy egyáltalán hogy lenne esélyem rajthoz állni.

Biztos valamelyikőtök járt már így, tudom igen kevés erre a 2 hét, de mégis jó lenne valahogy összekalapálni magam addigra. Minden javaslat jól jön :)

(#15618) Alg válasza Danika256 (#15617) üzenetére


Alg
veterán

[link]

Félmaraton lesz még sok, térded csak kettő van.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#15619) bandus válasza concret_hp (#15616) üzenetére


bandus
veterán

jaja, júniusban lesz kenese, szeptemberben füred. az már szép meleg verseny lesz, bár most sem volt rossz az időjárás :K rám is barnult a triatlonos ruha meg a pulzusmérő pántja, úgy nézek ki, mint valami szektás :D

voltatok már annyira fáradtak, hogy aludni sem sikerült?

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15620) tomcica


tomcica
Topikgazda

ma indul az elso oszi(bb) edzes,el classico 100x100m (R100) emelkedore...motto: "ne aprozzuk el" ;]

a versenyzoknek szep ido van,toljatok ami a csovon kifer (utana mar csak szivbol) polar-nak gyors regeneralodast es gyogyulast (mottoja legyen: "a keresztedzes segit" ) akik a heten PB-t mentek azoknak is jar a gratula meg 1x,pihenjenek es regeneralodjanak ;)

deicide: mit mond a tested,sikerult egy nap alatt kipihennie magat,vagy nyikorog meg itt-ott?

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#15621) t1 válasza bandus (#15614) üzenetére


t1
addikt

Nah az szép ;) , figyeltelek futás közben de nem láttalak :(

tomcica

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#15622) deicide válasza tomcica (#15620) üzenetére


deicide
veterán

Háát, 16km lett ma, ahogy írtam. Szigorúan visszafogva 4:40-re, aztán a 13. és a 15.km lazán felkapva 3:40-re majd 3:30-ra. alakul a tempó, az energiától meg majd' szétrobbantam, 9 óra alvás elég volt regenerálódni. :K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15623) tomcica válasza deicide (#15622) üzenetére


tomcica
Topikgazda

mehet a jovo het...eles legyen minden,rovid(ebb) de eles...ahol elszalad a labad ott szaladjon el batran (3.25 stb.) foleg a fokozonal,es a 400-ak is mehetnek elesebbre ahogy fel van irva 7. es 8.db pedig akar mar most 76-77,ha ez igy ADJA :C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#15624) Danika256 válasza Alg (#15618) üzenetére


Danika256
aktív tag

Köszi, de én nem olyan vagyok aki csak úgy feladja..Idén erre készültem, úgyhogy nekem most csak ez számít.
Ezért is bátorkodtam érdeklődni, hátha valamelyik kollégának van valami jól bevált, gyors megoldása.

(#15625) deicide válasza Danika256 (#15624) üzenetére


deicide
veterán

Nagyon kevés rá a 2 hét. Flexagillal kenjed napi 3-4x. 2 algoflexxel végig fogod tudni futni, de én sem javaslom. A porcerősítő kúra, ami kelleni fog, 3 hónapos.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15626) Alg válasza Danika256 (#15624) üzenetére


Alg
veterán

Felőlem mindenki lehet olyan felelőtlen amennyire akar - de ha egy lépcsőn lemenés is fáj, 2 hét múlva meg félmaratont akarsz futni?!

Tök mindegy mennyit meg hogy készültél rá, ez egyszerűen butaság. Nézd meg pl. Polacheck-et, miket mondott le sérülés miatt.

Ott lesz Novemberben a Tudás Útja, ha addigra rendbe jön a térded, fusd meg ott a félmaratonodat, vagy bármikor egyedül, magadnak.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#15627) Newboy911 válasza t1 (#15607) üzenetére


Newboy911
tag

Gratulálok, szép egyenletes tempó. Mivel maradt még benned, közel az 1:40 ;)

@Rabbitf_24 Látszott hogy meg lesz az 1:40 gratulálok !
Jövőre nem is kérdés az 1:30. Persze ehhez még párszor meg kell "halnod" a pályán :)

@bandus Lehet hogy megköveztek de benned nem nagyon bíztam.
Amiket itt leírtál év közben, vesekő, stb, 6:30-as tempónál magas pulzus itt
a vége felé. Ez a félmaraton nagyon szép teljesítmény. Nagyot küzdöttél :R

@Danika256 Nagyon nehéz meghozni a döntést, főleg hogy egész évben
erre készültél. Én is most hasonló cipőben járok. De ezért jó a keresztedzés
vagy keress olyan gyakorlatokat amivel fejleszteni tudod addig is a testedet.

(#15628) Danika256 válasza Newboy911 (#15627) üzenetére


Danika256
aktív tag

Igen igazatok van, dehát én már csak ilyen vagyok.Felelőtlenség, de engem nem érdekel most, hogy mi lesz utána.A lényeg, hogy bírjak vêgig max 1:59 percet :) De végülis ha bekrepál úgy is nagyon hamar eljön a vég, 200 m en belül, úgyhogy sokkal rosszabb nem lehet utána sem..

Addig is akkor kezelem, azt meglátjuk mire lesz elég, de már 1 hét múlva megpróbálom a 10 est, úgy is látszódni fog mennyi esélyem van..

(#15629) t1 válasza Newboy911 (#15627) üzenetére


t1
addikt

Köszönöm, lesz 1:40:00-es félmaraton is, de az màr szerintem tavasszal lesz teljesítve :)

(#15630) inf3rno válasza Danika256 (#15624) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Fekete nadálytő pépes borogatás és krioterápia, ami nem vény köteles és (úgy tudom) ennyi idő alatt használ ízületi gyulladásra. Pick your poison!

(Garancia nincs rá, hogy ezek használnak, vagy ha használnak is, és utána egy hosszabb távot futsz, akkor nem teszel kárt a térdedben. Érdemes lenne megnézetni orvossal, nézni reuma faktort vérből meg csináltatni CT-t vagy MRI-t, hogy kiderüljön mi okozza.)

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#15631) concret_hp válasza Alg (#15626) üzenetére


concret_hp
addikt

hagyjad hülyének lenni mindenkinek joga van :DDD

amúgy a tudás útját már kiírhatnák :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15632) gombi01


gombi01
tag

t1 és bandus Gratula!
lent voltam én is szurkoltam a havernak lenyomta a teljes Iron távot 10ó39perc alatt !

Nekem mára megvolt a Wizz Air. Elfáradtam de mivel tudtam a végén hajrázni valami tartalékom marad :)
Jól jött ki az időjárás is bár néhol azért melegen tűzött a nap a rakparton. A tervezett 4:18-as tempóm tartottam, szerencsére nem rogytam meg a végére mint már oly sokszor!
Senior1-ben a 42. lettem az 1180-ból összetettben meg a 308. a tizenvalahányezerből :) bazi sokan voltak!

Jövő hétvégén lesz egy veszprémi félmaraton amit már lassabban a tervezett maratoni tempóban kell lefutnom mert lassan itt a SPAR maraton (okt.11).

Hajrá midenkinek!

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#15633) inf3rno válasza gombi01 (#15632) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Jaja, lesz Vehir, nekem idén az is kimarad. :S Talán jövő hét közepén el tudok kezdeni újra futni.

Buliban hasznos! =]

(#15634) tomcica válasza gombi01 (#15632) üzenetére


tomcica
Topikgazda

azert az a 10ora 3X iron nagyon kemeny,le a kalappal :D

neked meg rutin edzes/verseny volt ez,fel labbal mar a maratonban vagy,itt az oktober a nyakunkon oda kell figyelned

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#15635) Newboy911 válasza Danika256 (#15628) üzenetére


Newboy911
tag

Toljál egy kis bringát ! Nekem is van egy kis lágyék húzódásom.
És a Sparig rendbe kell jöjjek. Ma elmentem egy laza körre alacsony pulzuson
2 óra 45 perc, és tünetmentes vagyok.

(#15636) Rabbitf_24 válasza Newboy911 (#15627) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Köszönöm! 1:30 a cél, jövőre, ugyanitt, ugyanekkor. :)

gombi01: szép volt! vehiren meg hajrá, valahol mi is ott leszünk a tömegben. :D

[ Szerkesztve ]

(#15637) Danika256 válasza Newboy911 (#15635) üzenetére


Danika256
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! Tényleg jó ötlet lehet a bringa is, ma megyek is megpróbálom, mert úgy futnák, csak hát nem tudok, így meg meg lesz legalább az aerob edzés. Holnap meg megveszem az ajánlott kenceficéket is.

Még amiben nem vagyok biztos, hogy mi a jobb ha hordom a szorító pántokat vagy ha nem? Ebben van e valakinek tapasztalata?Napi mozgás során segít de nem tudom jót tesz e terhelésnél..

(#15638) bandus


bandus
veterán

akkor az ígért összefoglaló, megpróbálom rövidre, hátha elolvassa valaki :D

Balatonman Kenese középtávú triatlon verseny

előzményként annyi, hogy tavaly augusztus-szeptember környékén kezdtem futni, csupán azért mert vettem egy új edzőcipőt a konditerembe, amiről kiderült, hogy futócipő, szóval akkor használjuk arra, amire való :) erre jött rá a bp-i ironman 70.3 verseny, ami felkeltette bennem a kíváncsiságot, hogy vajon egy év alatt, tényleg a 0-ról fel tudok-e készülni egy ilyen versenyre. sok minden hátráltatott, vesekő miatt egy darabig nem futottam, a nyarat szintén ellustálkodtam az edzések terén, viszonylag sok buli (legénybúcsú, esküvők) csúszott be, és ebben a kánikulában sem erőltettem az edzést. igazából 6-7 héttel a verseny előtt vettem megint komolyaban a felkészülést, ami nagy hiba volt. Na de essen szó a versenyről is.

Úszás - 41:35

két kört kellett teljesíteni, plusz először úsztam neoprénben. nehezítette a dolgot, hogy sokat kellett sétálni, és kicsit nagy volt a neoprén is, így ez megnehezítette a dolgot. ezt figyelembe véve ezzel az eredménnyel nagyon elégedett vagyok, főleg, hogy maga az úszás nagyon kényelmes tempóban ment, nem volt megterhelő. depózást le sem írom, sok időt elcsesztem ott :)

Bringa - 3:23:23 [link]

3 körös volt a bringapálya, sikerült viszonylag egyenletes tempót menni. kezdetben 3:30-ra lőttem be a célidőt, szóval itt is maximálisan elégedett voltam. a frissítést érzésből nyomtam végig: víz, iso, gél és magnézium volt a palettán, szilárdat nem is fogyasztottam. sajnos akármilyen irányba is mentünk mindig szembeszél volt, így nem igazán sikerült pihenni a lejtős szakaszokon sem és a pulzust sem igazán tudtam alacsonyan tartani. itt jött el az első holtpont, 17 km-nél ránéztem az órára és kiszámoltam mennyi van még hátra, hát megijedtem :) de ezen szerencsére gyorsan túltettem magam.

Futás - 2:30:24 bár ezt még átszámolom majd

úgyis ez itt a lényeg, elvégre egy futós topikról beszélünk. szintén 3 db 7 km-es körről volt szó. ugye itt adta fel az órám akksija, ez borzasztóan felhúzott. jövő héten vissza is fogom vinni, adjanak egy újat. vészmegoldásként ajánlotta egy lány, hogy ő a bringán egy powerbankre teszi és úgy nyomja végig, ami nem is rossz ötlet, mert egyébként szeretem az m400-at. az első körben azt sem tudtam hol vagyok, csak kóvályogtam, futásra nem is hasonlító dolgot műveltem, sokat belesétáltam. egyszer kiálltam hányni is, de csak minimális víz jött fel. a második kör megkezdésekor volt a legdurvább holtpont, akkor tényleg nem tudtam hol vagyok. egy idegen srác ezt észre is vette és adott gyorsan egy gélt, azt benyomva kezdtem helyrerázódni. utána 100 m-rel találkoztam a kollégámmal, ő adott még kólát és vizet, ami helyretett annyira, hogy 3/4 kört megállás nélkül tudtam futni. az itt található frissítőnél sétáltam 2-3 percet, majd megint egy fél kör futás következett a következő frissítőig. gyakorlatilag frissítőpontról frissítőpontra éltem. aztán az utolsó kört sikerült szép folyamatosra meghúzni, a frissítőnél még egy kis séta, aztán nyomtam, ahogy csak tudtam. bevallom itt párszor majdnem eltört a mécses, nagyon szenvedős volt már a dolog, de aztán végül csak sikerült beérni a célba :)

öÖsszességében megérte az egész éves "készülést" és a ráfordított pénzt is. többen mondtátok, hogy kacérkodtok a gondolattal, hogy teljesítsetek egy féltávú versenyt, én csak ajánlani tudom, remek megmérettetés. az idei tapasztalatokat felhasználva már könnyebben és tudatosabban fogok készülni a jövő évre, ahol egyértelmű cél egy 6 órán belüli féltáv teljesítése :K köszi mindenkinek a gratulációt, én is gratulálok a szép eredményekhez a félmaratonokon :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15639) Danika256 válasza bandus (#15638) üzenetére


Danika256
aktív tag

Elolvastam, én is gratulálok!

(#15640) Danika256 válasza Newboy911 (#15635) üzenetére


Danika256
aktív tag

Na bringáztam próbára egy picit aerob módban(11km-t), mit mondjak, úgy tűnik mintha tényleg javult volna a helyzet. Közben voltak dombos részek is, ott kicsit éreztem a rosszabbik térdem, bár a szorító rajta volt. Most nem nagyon érzek semmit, olyan mintha lazább lenne az egész :) . Holnap is megyek egy hosszabb távra, meg megkapja a kenceficéket, végül kiderül, hogy még nincs minden veszve.. :)

(#15641) spanyoll


spanyoll
addikt

Sziasztok!
Van valami fórumon kb mindenki által elfogadott és megegyezés alapján legjobbnak titulált futó app, vagy mindenki saját preferencia alapján használja ami tetszik neki?
Runtastic alapjáraton tetszik, de nevetséges ahogy monitorozza az útvonalam, katasztrófa az egész, az endomondo sem jobb sajnos ahogy észrevettem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#15642) concret_hp válasza bandus (#15638) üzenetére


concret_hp
addikt

elsőre érzésből tolni a frissítést azért elég bátor :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15643) bandus válasza concret_hp (#15642) üzenetére


bandus
veterán

azért nagyjából tisztában voltam az alapokkal. amit tanácsoltak, hogy legyen meg óránként 40 g ch és 1000 mg só. ez utóbbi szerintem hiányzott, mert elfelejtettem sótabit venni :) de sajnos kényes tud lenni a gyomrom, így hiába van betervezve x km-nél egy powerbar, ha nem kívánom, akkor nem tudom lenyomni. de persze ezt is lehetett volna jobban csinálni, megtervezni, ez tény. majd jövőre :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15644) inf3rno válasza spanyoll (#15641) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Próbáld meg adidas micoach-ot vagy nike+-t, hátha azok jobbak. Strava-t most nem tudom, de asszem azzal is volt valami bajom.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#15645) concret_hp válasza spanyoll (#15641) üzenetére


concret_hp
addikt

connect.garmin ;]

amúgy a Zajo az totál bezár/bezárt? semmi új cucc nem kerül fel a webshopba :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15646) t1


t1
addikt

Veszprém megyeiek !

Ide jön rajtam kívül valaki ? [link]
:)

(#15647) spanyoll


spanyoll
addikt

Köszi! Appok leszedve, a napokban tesztelek, reméljük jobban működnek majd :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#15648) inf3rno válasza t1 (#15646) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én megpróbálok addigra felkészülni, hogy 2 óra alá menjek. Ha sikerül, akkor megyek. Még van bő egy hónap okt 17-ig, de sokat hagytam ki. Remélem azért összejön.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#15649) perempe válasza gombi01 (#15632) üzenetére


perempe
addikt

off:
Kenyai futók végeztek az első két helyen. a pénzdíjról lehet-e tudni vmit?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#15650) borix válasza perempe (#15649) üzenetére


borix
őstag

Inkább a különdíjak a lényeg,hogy kaptak e a mieink (vagy le@arták őket)mert az első hely pénzdíja borítékolható a kenyaiaknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.