Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) majnz


majnz
tag

Üdv! Off -ba teszem, de lehet hogy valaki tud segíteni, van egy rossz futópadom, amit ha a hálozatra rakok, leveri a biztosítékot, szeretném valamilyen úton módón felhajtani, mert így sok helyet foglal, megoldható ez valahogy manuálisan?

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#15352) concret_hp válasza ígyvanferi (#15347) üzenetére


concret_hp
addikt

bringázni meg úszni is akarok és a szum edzésidőnek azért vannak korlátai :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15353) kk831228 válasza borix (#15348) üzenetére


kk831228
addikt

Most voltam SD - be( Arena) , lóf.. sz sincs futócipőből, ami értelmes volt egy asics gt 2000 + egy mizuno wave rider - 18. Ja, meg terepes Salamon Speedcross 3 az a cipő brutál kényelmes :K Mindig felpróbálom ha látok valahol... :C Így vettem egy adidas response futó gatyát akciós volt... :B De kár volt bemenni!! :O :D Az árkádba vannak ilyen cipők a hervisbe? :U Jó tudni... Egerbe szoktam bemenni de semmi nincs normális... :(

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#15354) borix válasza kk831228 (#15353) üzenetére


borix
őstag

Arénába én pont ezért a típusért mentem ebből még volt azért.

(#15355) Kimmuriel válasza kk831228 (#15353) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

A Speedcross hiába kényelmes, 400-500 kili után atomjaira hullik! :(((

(#15356) kk831228 válasza borix (#15354) üzenetére


kk831228
addikt

Most az árkádba vagy a az Arénába?? :F :B Múltkor az intersportba felpróbáltam, nekem is az tetszett legjobban amik ott voltak azok közül... :K

Kimmuriel: Az lehet, nem volt még csak tetszik nagyon... :)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#15357) borix válasza kk831228 (#15356) üzenetére


borix
őstag

Árkádban.

(#15358) gombi01 válasza tomcica (#15284) üzenetére


gombi01
tag

(#15284) tomcica:
tegnap belekóstoltam a 3:20-as és az annál gyorsabb világba... hamar ki is száradt a szám :)
toltam 4x400m-t (másodpercek:81/77/80/79) aztán 6x200m-t (másodpercek:36/36/37/38) pont elég is volt belőlük. Kemény tempók ezek számomra.

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#15359) tomcica válasza gombi01 (#15358) üzenetére


tomcica
Topikgazda

epp akartam mar kerdezni,hogy futtok-e rendesen! ;] az a 6x200m az jo munka,azon a vonalon tudnal egy kicsit goyrsulni,mert emeszthetobb neked mint a 400m...esetleg okt kozepeig ha jo ido van heti 1x mehetne

elsore jo is 6x200m es kis piheno utan az edzes masodik feleben mesz egy kozepes tempot mondjuk 5-7km kozepes iramon (felmaratonos peldaul)

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#15360) t1 válasza gombi01 (#15358) üzenetére


t1
addikt

Gyorsak vagytok :)

Ma reggel elakartam menni egy 9-10km-es laza körre de olyan szélvihar volt a Balatonon, hogy nem vett rá a jó isten így voltam olyan hülye hogy délben nyomattam mindezt szél alig volt, ellenben jó 30-32fok, hát nem fáztam :)

(#15361) Alg


Alg
veterán

Jelentem folytatom, felfedező jelleggel 7km 40 perc alatt 170es pulzuson :DDD
Ez jár annak aki lazsál 2 hónapot...

De a bőnyém nem fájt sem előtte, sem közben, sem utána so I got that goin' for me, which is nice.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#15362) Newboy911


Newboy911
tag

Íme a beszámoló a hét végi futásomról, fogadjátok sok szeretettel.
Előre bocsátom, hogy nem tudom leírni azt a csodálatos érzést amit
a futás és az út során éreztem.
A történet azzal kezdődött, hogy jelezte a helyi triatlon klub, indulhatnék
Feltrében a minden évben megrendezésre kerülő futóversenyen.
Természetesen azonnal igent mondtam. Költségeink nagy részét az
önkormányzat állta. Három társammal be is neveztünk a versenyre.
Potom 17 Euro lett volna a nevezés, de végül ezt is a vendéglátóink fizették.
Az egész hetet megterveztem, és megpróbáltam rápihenni egy kicsit.
Ez időszerű is volt, mert kb egy hónapja egy hosszú futás alkalmával
összeszedtem egy kis lágyék húzódást. Nem volt vészes, csak az erősebb
edzések után éreztem apró fájdalmat. Így jól jött az extra pihenő.
A 10x400 helyett 6x400 kedden, csütörtökön egy óra könnyű bringa,
és pénteken kipihenve vágtunk neki a 860 km -es útnak.
Késő délután érkeztünk 1-2 helyen torlódás volt az autópályán.
Csomagok ki, és már mentünk is megnézni az esti Urban Trailt.
A zenés vacsora közben, kivetítőn nézhettük a versenyt.
Másnap, a verseny napját kirándulással kezdtük. 2 órakor ebéd,
utána sörgyár látogatás, kóstolóval. Nem unatkoztunk egy percet sem.
Kezdtem aggódni, hogy nem tudunk pihenni a verseny előtt.
Szerencsére az 17 órára tervezett bevonulás elmaradt, így a megmarad
50 percet a szálláson pihenéssel tölthettük. Ekkor már erősen izgultam,
nem volt miért, de a pihenés elején vagy 130 volt a pulzusom.
Ez a fajta izgalmi állapot a bemelegítés során is elkísért.
Nem értettem mitől 150-160 a pulzus pedig csak kettőt léptem.
Valószínűleg meleg is lehetett, de a klubtól kapott egyen "thermo" póló
miatt álló helyzetben folyt rólam a víz. Ekkor megfogadtam hogy otthon
beruházok egy jó minőségű, könnyű atlétára. (mivel mindenki ebben volt
bennünket kivéve :) ) Eddig a legjobb időm 10K-n 47 perc volt. De mivel
mostanában edzésen 20 ütéssel alacsonyabb pulzuson tudtam hasonlót
futni úgy döntöttem, hogy a dombok ellenére megcélzom a 4:30-as kiliket.
Rajt után az összes csapattársam lehagyott, az órámra pillantva ezt láttam 3:34.
Ez még a rajt utáni lejtő ellenére is sok lesz, így visszább vettem a tempót.
A pulzus úgy is az egekben, majd lesz valami. Másfél km után meg is lett az
egyik csapattársam, ő nem is igazi futó, így erre azért számítottam. Az emelkedőkön
próbáltam "pihenni", a lejtőket megfutni. Jónak tűnt a taktika, 4km-nél lepacsiztam
a következő csapattársammal. Vártam már a felét és éreztem hogy a konstans 180-as
pulzus ellenére van még bennem tartalék, bírni fogom. 5-6km között nyugodtam le,
minden frissítőnél lassítottam és próbáltam hűteni magam. A "thermo" póló megszívta
magát vízzel és úgy éreztem jó szolgálatot tesz. A 7. kilinél egész hosszú sík rész várt rám,
nosza kezdjük meg a hosszú hajrát. Ez annyit jelentett, hogy tudtuk tartani az eddigi tempót.
Az előzgetésektől viszont úgy éreztem, szárnyalok. Ekkor már nem volt őszinte a mosolyom,
de kb 9-nél megláttam az utolsó csapattársam is. 400-500 méter után meg is lett a boly amiben
futott. Gondoltam mellé megyek az emelkedőn és együtt futunk be a célba.
Ekkor hallottam meg az élő közvetítés kommentátorát. A lábaim új éltre keltek, a sokszor 400-ak,
a hulla lábra futott repülők most azonnal értelmet nyertek. Mindenki áll csak én futok, a pulzus és a sebesség soha nem látott
magasságokban. Boldogan futok át a képzeletbeli célszalagon, idő 43:57. Új PB lenne ha futok még 100métert.
Sebaj, most már biztos vagyok benne, hogy lesz ez még sokkal jobb is. :)

(#15363) ígyvanferi válasza ígyvanferi (#15347) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mondjuk már 21:42 a pb. Ennél nehéz lesz jobbat.

(#15364) deicide válasza ígyvanferi (#15363) üzenetére


deicide
veterán

5.6km-en az már 3:52/km, az szép tempó!

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15365) #78687232 válasza inf3rno (#15350) üzenetére


#78687232
törölt tag

Köszi, úgy legyen! :) Te jelöltél endomondon? Jó vagy :D

(#15366) eastsider


eastsider
nagyúr

sziasztok,

gps-s futoorat szeretnek, pulzusmerovel.
a pulzusmero fontos lenne, a gps pedig azert, mert az 5" telefont lehetetlen karpanton hordani..

garmin fr 15-ot neztem ujonnan, hasznaltan pedig forerunner 210-et.

merre nezelodjek, mire figyeljek?

(#15367) deicide válasza eastsider (#15366) üzenetére


deicide
veterán

FR210-em volt, szerettem, az jó választás, mindent tud, amire egy magunkfajta műkedvelő futónak szüksége lehet.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15368) Rabbitf_24 válasza Newboy911 (#15362) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ahogy elnézem a polaros linket, ezt nyélgázon szinte max pulzuson toltad végig. Nagyon komoly, kb a felénél elvéreztem volna. :R

Kérdés: van értelme egy "mezei" 10x400R200-at, aminél a 400 1:30-ra van lőve alapból 10 körben menet közben variálni, hullámoztatni? pl csak a 400-ra 1:30/1:30/1:20/1:35/1:30/1:20/1:35/1:30/1:18/1:30?

[ Szerkesztve ]

(#15369) eastsider válasza deicide (#15367) üzenetére


eastsider
nagyúr

ezert mi a realis ar hasznaltan?

merre nezelodjek? olx-en 1 db van fenn 40k-ert garival erdekes szinben
UK-bol ebayrol 44k az uj

(#15370) borix válasza eastsider (#15366) üzenetére


borix
őstag

Ha már a telefont úgy is viszed nem lenne elég egy pulzusmérő öv hozzá?
Föltennél a telefonra egy sport trackert azon beállítanád,hogy bizonyos időközönként vagy távolságonként pl mondja a távolságot pulzusszámot tempót vagy amit akarsz akár magyarul is.

(#15371) bandus válasza borix (#15370) üzenetére


bandus
veterán

pont azt írja, hogy nem akarja magával cipelni a telefont. én sosem viszem futáshoz, csak bringázáshoz.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15372) Cathfaern válasza borix (#15370) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Pont azt írta, hogy nem akarja az 5"-os telefonját magával cipelni :)

(#15373) borix válasza bandus (#15371) üzenetére


borix
őstag

Igazad van tényleg.Mit olvastam? :W
Nekem a telefont vinnem kell azon mérem a távolságot mondjuk én zsebben hordom.A pulzusmérő órámat akár ki is lehetne váltani mert a tempó mellé a pulzusszámot is mondhatná.
A GPS pulzusmérő órákkal az a bajom,hogy ha nem valami komolyabbat veszel akkor ugyan annyit téved mint a telefon kb.Kényelmi funkció miatt meg nem vennék 50-60E csak egy órát.

[ Szerkesztve ]

(#15374) deicide válasza Rabbitf_24 (#15368) üzenetére


deicide
veterán

Ezt majd Tomcica megmondja, de szerintem semmi értelme. Az interval célja a gyorsasági állóképesség felépítése, a hangsúly a pihenők és a tempók közelítésén van. Azaz ha már variálni akarsz, a tempó legyen statikus és a pihenők rövidüljenek. Az az 1:18 még viccnek is rossz a végére, az 3:15-ös km :Y

Mennyi a pihenő köztük? Próbáld meg 55-ös pihenőkkel az 1:30-at, kb vért fogsz tőle hugyozni a 10. végére. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15375) deicide válasza eastsider (#15369) üzenetére


deicide
veterán

Én azt hiszem, 25-ért adtam el, de 30-ért még bőven reális lehet használtan, ha megkímélt.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15376) eastsider válasza borix (#15370) üzenetére


eastsider
nagyúr

milyen HRM-et lehet csatlakoztatni telefonhoz? (nexus 5, droid 6.0)

az is jo lenne vegulis, es van a decathlonban ovtaska, amit tobben ajanlottak, hatra csapva egyaltalan nem zavaro elmondasuk szerint. zenet mindenkeppen akarok hallgatni. de karpant semmikepp nem megoldhato

erre gondolok: [link]

deicide: nincs valami forum ahol garmin orakat arulnak?

[ Szerkesztve ]

(#15377) borix válasza eastsider (#15376) üzenetére


borix
őstag

[link]

Ha komolyabbat akarsz akkor utána lehet járni pl Polar,Garmin 15-18E zergétől meg lehet kérdezni,hogy melyik jó telefonokhoz is.

(#15378) ígyvanferi válasza deicide (#15364) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Köszönöm! Nem tudom mi volt most, elég jól sikerült az első km-ek tempóját belőni, onnan meg már adta magát, nem fogyott el az erő. Az utolsó másfél km-en mondjuk hátszél fújt, az tuti segített, annak hála ott 44-45-ös 200-akat mentem.

(#15379) Rabbitf_24 válasza deicide (#15374) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Értem, tehát akkor ennek a játéknak nem az a lényege, hogy a 400-at közel a maxhoz futni mindig és a pihenőben egy laza kocogással nyomulni, hanem a laza kocogást kell egy erősebb tempóra felhozni. Ja hát kérem így már húzós. :DDD A pihenő most egy 8-9 km/h kocogás, akkor ezen kell még dolgozni...

(#15380) deicide válasza Rabbitf_24 (#15379) üzenetére


deicide
veterán

Igen, ez lenne a cél, hogy a program végére egybefolyjon a két tempó. :K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15381) kerxy válasza eastsider (#15376) üzenetére


kerxy
senior tag

Amúgy ebbe belefér egy 5"-s teló! Legalábbis nekem az S4 belefér :)

(#15382) eastsider válasza kerxy (#15381) üzenetére


eastsider
nagyúr

megall a karodon?
nekem a mostani ebayes lecsuszik...

(#15383) Ricardo128 válasza kerxy (#15381) üzenetére


Ricardo128
aktív tag

Jó, hogy "kisci"-ben is lehet kapni! :DDD

Na, üdv mindenkinek! Én nem vagyok egy profi futó, és mindig ámulok a többiek eredményein. Nekem elég volt a múltkori 3.7 km futás is. Életemben nem futottam még ennyit egyszerre. Számomra nagy élmény volt. 1 hónapja kezdtem még csak. 3.2 km-t futok minden alkalommal, és próbálok egyre jobb időt futni. Eleinte, valami gusztustalan 17 percet futottam, nagyon elkeseredett voltam, mert másfél éve még lefutottam 12perc alatt. Szóval, majd 1 hónapra rá, azaz a tegnapi nap folyamán 15:04-es időt mentem, ami ez idő alatt egy erős 2 perces javulás. Én már ennek is örülök, de szeretném még jobban lecsiszolni, a lehető legjobbra. Mit tanácsoltok? Láttam ezeket a 4*600 illetve 10*200 méteres futásokat, gondolom sprintről van szó. Ezzel mit lehet fejleszteni, és milyen pihenők vannak a távok közt? Hogyan épül fel egy ilyen? Mire kell odafigyelni, stb.,stb. ?

Előre is köszönöm! :R

gölmétcsül ©

(#15384) borix válasza deicide (#15380) üzenetére


borix
őstag

Milyen pulzus tartományban edzed?Edzés lényege növeled a tempót és tolod ki a tejsavküszöböt?

Ricardo128
Ha ez nem ismét csak egy fellángolás akkor előbb lehet,hogy a távolságra kellene gyúrni.
Ha 10-15km már megy 5-5,30 tempóval akkor talán nagyobb értelmet nyer a résztávozás.

[ Szerkesztve ]

(#15385) tomcica válasza Rabbitf_24 (#15368) üzenetére


tomcica
Topikgazda

abbol a szmepontbol van ertelme,ha hozza akarod szoktatni magad az uj mondjuk 1:20-as idohoz,es a 10db kenylemes(ebb) 1:30 koze bedobalod eloszor 3-6-9.-nel legyen 1.20,aztan minden masodik 1.20 kesobb pedig fordul at a 3-6-9.-ik 1.30 a tobbi mind 1.20 es vegul mind a 10db 1.20,aztan ugyanezt megcsinalod 1.17-18-al,kesobb 1.15-el...majd 1.10-el ;)

a piheno viszont ugyanolyan kell hogy legyen az 1.30-as 400 es az 1.20-as 400m kozott is...elsore nagy ugrasnak tartok 10mp differenciat,hacsak nem tul laza az 1.30,de akkor meg mar reg 1.25-re kellene mindegyiket futnod...szoval lehet az elejen 1.30 es 1.25 valtogatva lenne jobb,aztan ha megy a piheno 1.25 utan is es nem esel szet,akkor mehet 1.20-ra

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#15386) tomcica válasza deicide (#15380) üzenetére


tomcica
Topikgazda

jol latod az egyik resztavozos cel,amikor a pihenot huzod fel gyorsitod es nem piszkalod a 400m idejet,mert pont jo iramon megy,ekkor egyfajta iramjatekos tempofutassa folyik ossze.....a masik modja a resztavozasnak,ha sokkal nagyobb sebessegekhez akarod szoktatni magad,na ekkor a piheno fix marad,es a 400-ak gyorsulnak (ezt hasznaljak a kozeptavosok es a hosszutavfutok egyarant)

talan ez okozza a felreertest,hogy mas celbol is lehet hasznalni ugynazt a 400-as resztavozast,neked deicide pl most osszel/telen megjelenik egy ujfajta 400m ami majd hasonlit a mostani 200/200-as edzesedre,de van kozben piheno kocogas,na az majd uj sebessegre probal felhuzni,kozben a mennyiseg se lesz elhanyagolva,de elotte hozza kellett h szokj ezekhez az emeszthetobb (de nem konnyu) 400-as resztavokhoz amit most csinalsz....mondjuk a tobbiek nem latjak,de valtasz ebbol is csokken ahogy gyorsulsz ki es gyorsitod oket,piheno fix,oszre a felmarcsira meg olyan gyors leszel,hogy oda kell majd figyelned az elso 5K-n el ne fusd a versenyt :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#15387) deicide válasza borix (#15384) üzenetére


deicide
veterán

A kemények 155-175 között vannak (184 a max). A lazák 140 környékén, a bringázás pedig 110-en. A sebességi állóképesség feljesztés a cél, ezzel együtt a tejsavküszöb tolása is, igen. 1:19:xx-es félmaraton az idei terv.

tomcica: a 15K felmérőn majd szoktatom magam a 3:45-höz, hogy ne kezdjek sokkal erősebben. :DDD Hülyén hangzik így leírva, mikor tavaly vért izzadva tudtam 3:58-at 7km-en.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15388) inf3rno válasza #78687232 (#15365) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem én voltam. Én azért annyira nem vagyok jó, mint a többiek. Ilyen 5:30-akat futok, néha kevesebbet. Még az állóképesség erősítő szakaszban vagyok.

Buliban hasznos! =]

(#15389) inf3rno válasza eastsider (#15366) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Arra érdemes odafigyelni, hogy cserélhető legyen a szíj. Elég sok review-ban olvastam már, hogy 1-2 hónap után eltört a szíj, és kuka az óra. Meg lehet próbálni használtan is. Talán 1 hónapja még volt zergénél FR15, de az női volt, most csak Polar-ok vannak. [link]. Amire még figyelni kell, hogy a pulzusmérővel kompatibilis legyen ANT+ vagy BT4 amik vannak. Ezen kívül régebbi Polar volt olyan, hogy egyéni megoldása volt, ami miatt másik pulzusmérőt nem lehetett rátenni. Manapság ez már nem jellemző. Garmin meg a kezdetek óta kb támogatja az ANT-ös szabványt, úgyhogy ezzel nem lesz gondod. Nézni kell még az üzemidőt. FR15-öt azt hiszem eléggé lehúzták emiatt, mert nem tudott annyi órát, mint amivel reklámozták, de ennek nézz utána. A Garmin órák könnyen törnek, nem szabad mondjuk ráülni, leejteni, mert eltörik az üveg rajtuk, legalábbis néhány model ilyen. Ilyen árkategóriában ne számíts csodára. Nagyjából pontos lesz a GPS, de simán tévedhet 1km-en 30 métert is a távolságban, meg várhatsz 1-2 percet, mire megtalálja a jelet. Kb dupla ennyibe kerülnek az olyan órák, amik már pontosak. Használtan sem engednek sajnos sokat az árból, legalábbis zergénél nem. Azt hiszem nagyjából ennyi.

Buliban hasznos! =]

(#15390) inf3rno válasza eastsider (#15376) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ha az LG-s Nexus-ról van szó, akkor pontosság terén jobban jársz a mobillal. A Nexus4-ben legalábbis Avago GPS chip volt, ami minőségi. Nem tudom a Nexus 5-ben is maradt a e jó GPS, de remélhetőleg. Bármelyik bluetooth smartos mellkaspánt vagy csuklós pulzusmérő jó rá. Előbbi 10-20 között van, utóbbi inkább 30-35. Zergénél nézz körül. Fitness alkalmazás függő, hogy felismeri e a pulzusmérőt, de általában fel szokta.

Buliban hasznos! =]

(#15391) inf3rno válasza Ricardo128 (#15383) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Erőállóképességet fejlesztjük a résztávozással. Az a cél, hogy a hosszabb távokat gyorsabban teljesítsük, úgy, hogy közben tudjuk tartani a sebességet, nem fogyunk el.

Neked annyit segítene, hogy gyorsabb lennél ugyanezeken a távokon, meg valamivel kitolódna a max, amit le tudsz futni. Ha az a cél, hogy rövid távokat gyorsan teljesíts, akkor jó neked ez a fajta edzés. Ha az a cél, hogy hosszabb távokat is teljesíts, akkor jobban jársz, ha az állóképességet tolod ki először a kívánt mértékben, és utána kezdesz résztávozni. Érdemes lenne pulzusmérőt is venned, hogy nagyjából képben legyél. Megvan az a pulzus tartomány, ahol érdemes futnod egy bizonyos típusú edzésen.

Buliban hasznos! =]

(#15392) andrisbandi


andrisbandi
őstag

Hírlevélben jött.
Futócuccok őszi kiárusítása csak 3 napig!
overlandbudapest.hu

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#15393) inf3rno válasza andrisbandi (#15392) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Suunto órákat láttam már máshol is ugyanilyen áron. Egyébként jó ár, olcsóbbal még nem találkoztam, különben már lenne egy Ambit2R-em. Kivárok. :-)

Buliban hasznos! =]

(#15394) Rabbitf_24 válasza tomcica (#15385) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

köszönöm szépen mindkettőtöknek :R
Akkor ennek a hullámzásnak még nincs itt az ideje.. :D

Sajnos még a mai edzésből is az látszik, hogy képtelen vagyok beállni egy tempóra. Ebben hogyan tudok javulni? Hogy tudok profi módon beállni egy tempóra?

[ Szerkesztve ]

(#15395) kk831228 válasza borix (#15357) üzenetére


kk831228
addikt

Milyen a kayano?? :))

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#15396) Alg válasza inf3rno (#15393) üzenetére


Alg
veterán

Ambit2 volt Hervisben ha jól emlékszem 60ezer-20% azaz 48ezerért...

Eyébként jó cuccok, a Fellraiser és a TNF MT ultra állítólag jó cipők.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#15397) kerxy válasza eastsider (#15382) üzenetére


kerxy
senior tag

Igen, nekem stabil :)

(#15398) bandus válasza Rabbitf_24 (#15394) üzenetére


bandus
veterán

Ezt hogyan csinalod, hogy van phases lehetoseg is a koroknel?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15399) borix válasza kk831228 (#15395) üzenetére


borix
őstag

Gőzöm sincs nem mentem benne még 20m sem. :Y
Asics GT-1000 2 fogja váltani (550km körül van benne) előre bespájzoltam mert jó árban volt.

(#15400) concret_hp válasza concret_hp (#15352) üzenetére


concret_hp
addikt

ja meg vannak benne ilyen finomságok is, ami mindenestől 5km-s edzés [link] , egész hamar beállt 180-ra a pulzus :DDD
februárban 16:05öt mentme ugyanezen a körön :)

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.