Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15528) kk831228


kk831228
addikt

Na voltam ma a váci úti spuriba... Felvilágosodtam... :C Quvára nem jó cipőbe futottam eddig, mivel stabil kellene, azt mondta a tanácsadó srác... :B :B Lehet Szűcs Csaba volt, nem ismerem, de nagyon segítőkész volt és vágta a témát... Utána bementem a nyúlcipőbe is ami a nyugatinál van. Ott 2 csajszi volt, az egyik versenyzett, Ő is azt mondta stabil cipe kell nem mondtam neki hogy a spuriba is azt mondták... ;] Így már biztos... Felpróbáltam egy pár stabil cipét Asics Gt 1000,2000,3000, Kayano 21 na azt kár volt mert nagyon kényelmes. Mizunoból is próbáltam, nem rosszak. Nike lunarglide, adidas. A lunar nagyon kényelmes könnyű, tetszik, lehet kényelmesebb mint a gt 1000-2000. Mondta a csajszi is hogy ő neki valahogy az asicsek nem annyira jönnek be, hanem inkább a lunar stílusú cipők... Valahogy nekem is mint ha kényelmesebb lenne... Mondjuk a kayanonál nem, viszont az más kategória... :B

Nagyon jó hogy rászántam 2 órát erre, sokkal okosabb lettem... :C

Jó volt, nagyon segítőkészek mindkét boltban :R :R
A nyúlcipőbe mint ha több akció lett volna... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.