Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:27

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80054) K1nG HuNp válasza sirkope (#80047) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

nem. a video vegen azzal poenkodik, hogy ez lesz a kovi nagy hullam a bizniszben.. tul friss meg a szeria ahhoz hogy maris gondok legyenek :D

Leszek olyan naiv es bizok abban a par szaz mernokben aki osszerakta a gepet. Valahol nem akarom elhinni, hogy a legkellendobb laptopjaikat, verfrissites es 2 revizio utan is szandekosan elrontanak. nem volt meg ilyen hardverkozeli targyam egyetemen, es nem is lesz valszeg, de nekem valahogy kijon a fizika. nem az ordogtol valo dolog a passziv hutes. siman bejatszhattak volna a teljesen passzivat, azon lehet ki se akadt volna ennyi ember.

en nem neztem teardownt mielott megvettem a gepemet es elso par csekkolasra nem is talaltam meg a ventikijaratot, akkor porgott fel legeloszor a gepem amikor windowst futtattam bootcampen.

meglatjuk, applecarem van, ha 3 ev alatt nem fozom meg napi 8-10 oraval akkor utana sem a dead cpu fogja a sirba vinni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.