Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22451) bobace


bobace
őstag

Akkor én is máker vagyok. Patch előtt 12-ből semmi, amit nem neveznék meglepőnek, patch után kb 5. run és voilá.
Én a druid d1-el szívtam sokat, hiába a 10% körüli rate, az kb. 50-re lett meg belőle...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22452) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Srácok! Mit jelent az, ha a Be Imba! azt mondja egy itemre, hogy missing crafted socket?

Where do you want to go today?

(#22453) Ptech válasza H.O.D. (#22452) üzenetére


Ptech
őstag

Nincs belt buckle az öveden, vagy BS vagy, és nem raktad be az extra gem socketet valahova.

(#22454) Viktor77 válasza H.O.D. (#22452) üzenetére


Viktor77
titán

Gondolom az övedbe nem csináltattál socket-et.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22455) H.O.D. válasza Viktor77 (#22454) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Ez lenne az: Girdle of Bane

Ki tud erre socketet craftolni?

Where do you want to go today?

(#22456) whitezo88 válasza H.O.D. (#22455) üzenetére


whitezo88
nagyúr

eternium buckle.

(#22457) H.O.D. válasza whitezo88 (#22456) üzenetére


H.O.D.
senior tag

I see... Megveszem, rárakom... Tök jó :R

Where do you want to go today?

(#22458) Wolverine válasza nak0n (#22429) üzenetére


Wolverine
félisten

A mai napig használom hiba nélkül :) Csak annyi baja van, hogy bal és jobb klikkre is a game optionst nyitja, pedig a balra az addonos beállításokat kéne.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22459) OgreImre válasza aclandiae (#22443) üzenetére


OgreImre
senior tag

Hello!
A menyasszonyomnak hasonló a munkagépe (8710p, de 1680*1050, és 2.5-ös proci) és simán tudok vele játszani, 2 GB elég, igaz Northrendet még nem próbáltam rajta. Szóval jól fog futni, nem maxon (dinamikus árnyékot kikapcsolni) de bőven elég a játékélményhez.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#22460) Arnold2 válasza whitezo88 (#22432) üzenetére


Arnold2
őstag

Nekem egyedül nem sikerült a Baron, de ma összeálltam a 80-as hunter barátomat és 3* is lementünk. Az undead ágat már lassan rutinból visszük, de a 3. runban benéztünk a human ágba is és lenyomtunk mindent.
A 3-ból eddig nem esett ló, viszont nagyon sok cloth igen, így meglett az "Ambasador" title is. Meglátom, hogy mennyire lesz neki még kedve, bár neki is jól jön a cloth szóval sanszos a ló (ráadásul azt mondta, hogy átengedi az első ló dropot :) )

Amúgy én is gyűjtögető vagyok és esett is a T1-es locksetből.

Szóval végignézünk majd az összes pre TBC instát mert nagyon fun :) Ha meglépem a 80-at, akkor lehet hogy bekóstolunk a sárkányoknak illetve hármasban Attumen-nél ugyan úgy a ló miatt.

(#22461) -conrad- válasza OgreImre (#22459) üzenetére


-conrad-
addikt

Őőő, azért az outdoor mobozás nem egyenlő a raideléssel.
Nekem is 50 fps-em van mobozáskor, raiden meg 8.

(#22462) aclandiae válasza -conrad- (#22461) üzenetére


aclandiae
senior tag

Szia!

Te laptopon játszol?

Üdv

(#22463) -conrad- válasza aclandiae (#22462) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem, azon a meglehetősen régi gépen ami az adatlapomon van.

(#22464) OgreImre válasza -conrad- (#22461) üzenetére


OgreImre
senior tag

Hali!
Teljesen igazad van. A raidelést nem próbáltam rajta. Asszony meg is ölne ha nekiállnék raidelni mikor vele vagyok. Csak mobozás szokott lenni + AH amíg Ő zuhanyzik stb.
De szerintem az sem lenne gond ezzel a géppel (be lehet lőni a úgy a beálltásokat szvsz), elég jó vas.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#22465) szilchi válasza aclandiae (#22462) üzenetére


szilchi
őstag

Én laptopon játszom,config az adataimnál.Ha minden alapon van akkor mobozás olyan 40-70 fps,insta 40 fps,10 fős 30 fps,25 fős olyan 20-25.Szal játszható mindenhol.Ja és 1280x600-as felbontás.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22466) Esmein válasza Bence717 (#22404) üzenetére


Esmein
nagyúr

olyan 2 nap 10 óra játékidő alatt betolható, a jellemző inkább a 4 :D
édes öcsém most tolt ki egy druidot, 1-80, 4 nap 18 óra játékidő, real timeban 11 nap, de jó egyeseknek a vizsgaidőszaka :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#22467) ricsiv92


ricsiv92
tag

Belogoltam a palámmal, talent->retri első benyomás: OMGWTF, retripala jo kis dd-vel. Ez a nagy dd megmarad 80-ra, vagy felejtös raidelni retrivel?

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#22468) Scholes9 válasza ricsiv92 (#22467) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Megmarad, elég jó dps-t tolnak raiden.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22469) !player! válasza Scholes9 (#22468) üzenetére


!player!
aktív tag

Bár tankként vagy healerként jóval könnyebben találsz guildet (ha nincs).

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22470) Scholes9 válasza !player! (#22469) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na ja, max 1 retripala/guild.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22471) sasa311


sasa311
veterán

Nos...

Ma letöröltem a WoW-ot a gépemről, mivel az utolsó futtatás ideje novemberben volt és minden bizonnyal nem is lesz többet.

Úgyhogy hogyha valakinek kell egy jól felszerelt 70-es warlock és rugó az írjon rám ;]
Nagy elképzeléseim nincsenek, mivel 7K körül mozog a battlechest.

Akit komolyabban érdekel az írjon rám és kap infót gold / karakterek vonalon, mivel armory link már nem él csak a rugónál.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#22472) whitezo88 válasza sasa311 (#22471) üzenetére


whitezo88
nagyúr

haver behívott Lorto trialra, most azzal én is elvagyok, wowba kb csak napi questek miatt lépek be.

(#22473) sasa311 válasza whitezo88 (#22472) üzenetére


sasa311
veterán

Én teljesen abbahagytam azért :)

Aztán most úgy döntöttem jobb eladni, mert akkor legalább valami jelképes pénz visszajön nekem belőle amit tudok másra költeni és ha már annyi játékóra (év!) van a karakterben meg fullT6 meg miegymás akkor ha valaki továbbviszi már az is valami, max kérek róla időről időre screenshotot :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#22474) nak0n válasza sasa311 (#22473) üzenetére


nak0n
aktív tag

Ha én abbahagynám a játékot, megszakadna a szívem, hogy ha el kellene adnom az accountomat. Sok-sok karakter van rajta, és mindegyik nagyon a szívemhez nőtt 2 és fél év alatt.

(#22475) sasa311 válasza nak0n (#22474) üzenetére


sasa311
veterán

Novemberben én is így gondoltam, de ha már nem játszol hamar elmúlik a vonzalom :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#22476) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nekem is volt szünetem hosszab, de hiába pénz, nem adnám el mert úgyis mindig visszatérek :D
amúgy ma is jelentkeztem raidre de több kedvem van inkább csapatba lotrozni haverral :D nagyon feelinges.

(#22477) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Júúúj egész jól felruháztam karakterem.Vélemények róla?Tudok jó volna egy 25 fős t7 fejes még meg szappanból egy crites trinket, de amúgy mit szóltok a karimhoz??

(#22478) !player! válasza Bencus88 (#22477) üzenetére


!player!
aktív tag

Nincs meg a hit caped, az nem túl jó, ha nincsenek mana poroblémáid akkor a telent elosztás sem a legjobb (szerintem). Mégis mi az a szappan?
Ja meg exalted Sons of Hodir

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22479) Esmein


Esmein
nagyúr

tudna valaki nekem linkelni egy jó nagy részletességű, meg mozgalmas screenshotot raidről? Marketing szempontok fontosak, asszonypajtást próbálom csalogatni :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#22480) Viktor77 válasza Esmein (#22479) üzenetére


Viktor77
titán

Talán ez.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22481) CactuS válasza Bencus88 (#22477) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nemtom, nekem pl a pala (holy) t7el az a bajom, hogy mp5öt ad, amire nem igazán van szükségem, másrészt irdatlanbűnrohadt randa. Maradnak a keverék itemek. (Mondjuk ANből még jöhetne egy bracer, csak az instennek nem akar kiesni :S)

Jelenleg én így állok: [link], 25ös shartharionon 60% mana alá nem nagyon mentem, HCkban ha 1 kicsit normálisabb gearű a tank, akkor úgy, hogy 2 lock "húzza" a manám megállás nélkül lemegy.

Kicsit más: Az mitől van, hogy időnként nem 2:30 óránként van wintergrasp? Ma direkt megnéztem, hogy mikor lesz, és kb 10 percel előbb már a 30 perces csatának is vége volt, nemhogy elkezdődött. A laggolás az egy dolog, patch óta nálunk általában 2 full raid van horda oldalon, allysok meg 50-150k hpval rohangálnak.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22482) Esmein válasza Viktor77 (#22480) üzenetére


Esmein
nagyúr

köszi :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#22483) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Azért az ilyen párbeszédeknél gondolkozom el azon, hogy kell e wow nekem :D [link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22484) Wolverine válasza CactuS (#22481) üzenetére


Wolverine
félisten

Én erre használok egy aprócska addont, a neve Wintergrasp Timer :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22485) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Tudom so last year, de végre meg lett nekünk is (Genesis-Ragnaros) ma kb 20:15-kor a Twilight Vanquisher...és én vittem az első mountot :C

(#22486) Arnold2


Arnold2
őstag

Nem tudja valaki véletlen, hogy a képen pirossal bekeretezett addonnak mi a neve? Feleslegessé vált és nem akarom egyesével kikapcsolgatni az addonokat.

(#22487) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

na csak hozzátéve a korábbi témához:

nekem az adatlapnál szereplő gépen kibaszott lasssan (10-15fps)megy a wow min grafikán, még nem jöttem rá a probléma forrására, de kezd idegesíteni. vmikor leesik 1 fpsre is de az állt csak ilyen pár secre. már vagy fél éve igy játszok szal anyira nem para de sztem a gép jóval többet birna.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#22488) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

másik: nektek is megkérdezi a nod32 minden egyes indításnál hogy engedélyezed-e a launcher kiengedését? nekem mindig felugrik 2x az ablak és hiába engedélyezem vagy tiltom, következő indításnál megint ott van...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#22489) Wolverine válasza Arnold2 (#22486) üzenetére


Wolverine
félisten

Az egy Necrosis modul, az ellenfeleken levő DoT-ok idejét mutatja.

McGaiwer: a gépeden jobban kéne mennie; milyen részletességgel játszol? Javaslat: vedd le a látótávot, és mindenképpen kapcsold ki az árnyékokat. (no meg a biztosnág kedvéért a szokásos futó programok lelövése/töredezettségmentesítés duó sem árt) A tűzfalakkal hadilábon van a Launcher a 3.0.8. óta; minden alkalommal egy új temp könyvtárból indítja magát, és ezért nem emlékszik rá a tűzfalad.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22490) MCGaiwer válasza Wolverine (#22489) üzenetére


MCGaiwer
addikt

tök minimumon van a játék, 1024x768...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#22491) MCGaiwer válasza MCGaiwer (#22490) üzenetére


MCGaiwer
addikt

az nem csak steames indításnál van (vagy az sokszorosót is?:) ) ? mindenesetre megnéztem a temp mappát és allig volt bent vmi.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#22492) Wolverine válasza MCGaiwer (#22491) üzenetére


Wolverine
félisten

A Steam "csak" sokszorosít...
szerk: a kicsi fps-hez: addonok?

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22493) MCGaiwer válasza Wolverine (#22492) üzenetére


MCGaiwer
addikt

van pár ami nincs bekapcsolva, de elég sokat használok másik karaktereken.

[link]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#22494) Arnold2 válasza Wolverine (#22489) üzenetére


Arnold2
őstag

Banyek tényleg... Bahhh hogy ez nem jutott az eszembe.
Ezer hála te, WoW-nak tudora :R

(#22495) Wolverine válasza MCGaiwer (#22493) üzenetére


Wolverine
félisten

A Gathererben be van kapcsolva a szinkronizálás guilddel? Az foghatja az adatforgalmat és okozhat fps-esést... a QuestHelperről nem is beszélve. Esetleg tedd fel egy próba kedvéért az OptionlessHouse-t, és nézd meg, van-e kimagaslóan nagy CPU/RAM-terhelést okozó addon; ha van, nyírd ki, és nézd meg utána is. Mindenesetre az én gépem se jobb a tiednél, de Northrenden is elboldogulok 20-25 fps körül, csak Dalaranban és egyéb tömegben van diavetítésem...

Arnold: ugyan, én csak a szintezéshez meg az addonokhoz értek valamennyire :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22496) MCGaiwer válasza Wolverine (#22495) üzenetére


MCGaiwer
addikt

mondom hogy ez a gond legalább fél éve megvan, nem mai jelenség, azóta 5x cseréltem teljes addon listát. gatherer és qhelper csak 2 karakternél van bekapcsolva, de a 3.nál is ugyan ez a helyzet. szerintem ez nem játék/addon hiba lesz, hanem vmi windows/driver dolog.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#22497) Wolverine válasza MCGaiwer (#22496) üzenetére


Wolverine
félisten

Az is lehetséges - ezért javasoltam korábban a töredezettségmentesítést a WoW-os partíciódon ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22498) bobace válasza Bencus88 (#22477) üzenetére


bobace
őstag

Én is moonkinnel játszok, úgyhogy hozzászólnék. Talenten tényleg lehet esetleg variálni, de mivel 25 fősbe jársz, valószínű nincsenek mana gondjaid.
A hit caphez annyit, hogy hiányzik valami 15 hit ratinged (talentedet nézve és draeneit a raidben), én azt semminek nevezném kb 0,5%. Szóval teljesen jó. GZ.
Majd az enyém is ilyen lesz :D
Belinkelni nincs értelme a karim, mert most összevissza van öltözve, ahogy tegnap hagytam, és nem raiden volt. Bár van aki úgyis megtalálja csak search :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22499) !player! válasza bobace (#22498) üzenetére


!player!
aktív tag

Ja bocsi én mindig elfelejtem az allynak a +1%-t. Nekem végre meglett a 4-es set bonus és a hit cap is, igaz eléggé szarul kelett hozzá gamelnem de lesz ez még jobb.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22500) FefeeX válasza CactuS (#22483) üzenetére


FefeeX
veterán

Be szép is ez, én minden glide effektet igyekeztem bekapcsolni, meg színeztem a barokat kasztok szerint, mégsem lett ilyen gyönyörűen csillogó az Xperl-em :( Majd még nem adom fel... :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.