Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21151) !player!


!player!
aktív tag

Guild megcsinálta ma Undyingot Naxxba pont a másik druid ment ma és nem én :((

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21152) SimS válasza szilchi (#21150) üzenetére


SimS
senior tag

Mivel alapvetően nincs képem a jelenlegi gear-edről, neked kell tudnod mire érdemesebb költened, a kérdés a ranged weap volt, abból a throw-ot. ;)

Én azt javaslom, hogy szerezz egy pár daggert (ha nem megy sehonnan akkor Kalu'ak revered) és próba szinten az assasination fa, hátha megtetszik.

p.s.: Viktor77: valóban azt ír, csak nekem nem akart leesni, bah - mind1, megvettem így nincs belőle gondom tovább. :)

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#21153) szilchi válasza SimS (#21152) üzenetére


szilchi
őstag

E'llenék én :D

Szintezésre jó volt a combat de most instába nem jó.Ide kéne valami magas dps-t összehozni.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21154) D4nY válasza szilchi (#21153) üzenetére


D4nY
csendes tag

Nemtudom, hogy még mindig kevés a dpsed ha igen akkor talán a HIT RATING od lehet a gond.. ugyanis asszem MINIMUM 250 HITRATING kell...

(#21155) LucifeI2 válasza SzlobiG (#21119) üzenetére


LucifeI2
őstag

Rugónak a 350 hit rating már egyáltalán nem kevés.

Hit Rating

(#21156) Azazello-


Azazello-
senior tag

elkezdtem egy death knght-ot, befejeztem vele az elejen a kotelezo kudeteseket es most eljutottam orgimmarba vele de innen nem vagom, hogy hogyan tovabb. hogyan kene mestersegeket tanulnom es hova kene mennem questekert? egyenesen outland?

jah es valaki elmondana, hogy milyen talantek es cuccok kellenek hozza, hogyha tank-nak szeretnem majd a karaktert?

koszi

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#21157) Wolverine válasza Azazello- (#21156) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha megvan a lvl58 (ami biztosan megvan), akkor igen, Outland és tovább. A szakmákat Azerothon tanulod, és a first aid kivételével mind 1-ről indul; vagyis a felhúzás sokáig fog tartani, ha nem volt tartalékban a szükséges mennyiségű alapanyag.
Talent: gyakorlatilag mindegyik fával lehet tankolni és dps-elni is, AoE tanknak és dps-nek az Unholy kitűnő, single target tanknak Frost, single dps-nek Blood való szvsz. Statok: Str elsősorban, tankolni stamina és parry, esetleg dodge, dps-nek természetesen némi hit. A dual wield a hírek szerint nem a legjobb választás, elsősorban 2H-ban gondolkodj :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21158) capafog23


capafog23
őstag

Ma vettem itt gc-t: Link
Egyrészt azért mert olcsó volt, másrészt azért, mert nyitva volt ma is és van online helpdesk.
Most jön az érdekes rész, ugyebár kifizettem paypallal és felmentem online helpdeskre, hogyha nem kötelező akkor elintézhetjük helpdesken át a beszélgetést és akkor nem kell hogy felhívjon telefonon, olyanokat kérdezett hogy csak néztem, ott kezdte hogy mi a címem beírom hogy hungary ... erre nem érti mi az a hungary beírtam neki hogy hungary olyan mint england, nah így már megértette. Utána meg kérdezi hogy milyen folyó van itt vagy hegy, nah ekkor esett le, hogy mostmár biztos ráment a címemre google earthel vagy valahogy, én is benyomtam a google earthet hogy mit láthat vajon, aztán kérdezte hogy milyen autópálya van a közelembe, aztán ilyet kérdez hogyha el akarok ide jutni (mondott valami falut) akkor merre kell menni, még jó hogy 1 éve van jogsim és fingom sem volt, úgyhogy még jó hogy meg volt nyitva a google earth. Amúgy korrektek voltak a beszélgetés után 5 percel meg is jött mail címre a gc-ről a kép.

(#21159) szilchi


szilchi
őstag

Assasin build

Ezt a WoW-Eu fórumán néztem,raid build-nek ajánlották rugónak.De 5 fősbe mennyire lenne életképes meg dps-be jobb/roszabb/ugyan olyan lenne?Mindig combattal mentem,szal ez nekem új stílus :)

Hm..de nem értem miért tett malice-ra csak 2 pontot és miért szórt el 1-1 pontot combat-ra :F

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21160) Cathfaern válasza szilchi (#21159) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Valami nem százas ezzel, mivel van 12 elosztatlan talent pont :)

(#21161) szilchi válasza Cathfaern (#21160) üzenetére


szilchi
őstag

:W :W Kössz...nem is néztem addig az aljáig :B

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21162) !player! válasza szilchi (#21161) üzenetére


!player!
aktív tag

Wowiki-n fent lévő talent treek 60%a is szar, szvoal inkább nézegess armoryt

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21163) szilchi


szilchi
őstag

És mondjuk ez?Assasin buil

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21164) !player! válasza szilchi (#21163) üzenetére


!player!
aktív tag

Hasonlóval nyomják páran a guildbe is szerintem nem rossz de nem értek anyira hozzá.

Különben miért mentél arra a serverre ahol most vagy?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21165) Jarlaxle válasza szilchi (#21163) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

www.Elitistjerks.com Itt kéne szétnézni.

(#21166) szilchi válasza !player! (#21164) üzenetére


szilchi
őstag

Nem volt semmi különös oka,feltettem a játékot és a szerver választásnál a recommended szerverek közül ez volt az egyetlen PVE szerver.De már gondolkozok azon,hogy a maintátköltöztessem.Lett volna lehetőségem rá novemberben free migration keretein belül,de csak az éppen akkor induló low pop szerverekre.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21167) szilchi válasza Jarlaxle (#21165) üzenetére


szilchi
őstag

Néztem/nézem ezt is,itt is a fenntebb mutatott buildet ajálották.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21168) !player! válasza szilchi (#21166) üzenetére


!player!
aktív tag

Ahogy nézem a forumát eléggé halott server szerintem nem vesztes semmit ha rerollolsz vagy átköltözteted egy medium full serverre.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21169) szilchi válasza !player! (#21168) üzenetére


szilchi
őstag

Lehet az lesz

Retalent,grand master bábún 4 perc folyamatos püfölés után 12xx dps.Majd még meg kéne néznem egy heroic bábún.Kéne még AP enchant fegyverekre,de nincs pénz :O .Pedig +100AP még tudna javítani rajta.De az LW felhúzása 430-440ig túl sokba került.Igaz most van pár jó epic receptem.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21170) !player! válasza szilchi (#21169) üzenetére


!player!
aktív tag

Minek húztad fel azt 440-re?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21171) laci666


laci666
senior tag

Hi
Nézegetem a Thottbotott és találtam egy íjat
Nem todja valaki hogyan vagy hol lehet megszerezni?
Amúgy nekem(Kezdő Hunter) ilyenem van és azt szeretném lecserélmi
köszi.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#21172) szilchi válasza !player! (#21170) üzenetére


szilchi
őstag

Az epic cuccokhoz kellett a 440-es skill.Igaz most megvan a skill,de nem maradt pénz matira hogy gyártsak epicet.Pedig eladni is jó,mert jó pénzért mennek AH-ba.Majd megyek questleni,13 gold 78+ questekért és közben/mellette farmolok lw matit,hogy tudjak armor kiteket gyártani,ami szintén jó bevételi forrás.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21173) Cathfaern válasza laci666 (#21171) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azt az íjat nem lehet megszerezni, csak Tempest Keepben lehet használni.
Amúgy a mostani íjadnál Northenden az első questek egyike ad jobb íjat (legalábbis howling fjordban biztosan).

(#21174) cl.aci


cl.aci
aktív tag

Sziasztok.
Azután érdeklődnék valaki játszik e wow-ot ATI HD 3200-as int vga-s notin és mennyire ad játszható sebességet. Mostanában tervezek egy ilyen vgas notit venni, csak nem tudom elég lenne e a wow-hoz. Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#21175) szilchi válasza cl.aci (#21174) üzenetére


szilchi
őstag

Üdv.Én is notin játszok,2 gb ram+X1400-as Ati,ami asszem valamivel rosszabb a tiédnél.Minden low-on 40-100 fps között mozog.Ha lenne türelmem,be tudnám lőni valamivel magasabbra a minőséget,de nekem így is jó.Neked lehet mediumon is menne.Ja és 1024x600-as wide felbontásban.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21176) laci666 válasza Cathfaern (#21173) üzenetére


laci666
senior tag

ott lehet csak :( még a kieget nem vettem meg sajna .
Na majd jővőhéten.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#21177) szilchi válasza szilchi (#21169) üzenetére


szilchi
őstag

Heroic bábún 1280-1300 dps volt.Nem is rossz.Egyenlőre.. :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21178) szilchi válasza szilchi (#21177) üzenetére


szilchi
őstag

U.Pinnacle,normál,12xx-14xx dps.Lvl 78-as fegyverekkel nem rossz,igaz azért észrevettem,hogy néhol jobb néhol rosszabb mint a combat.Főleg az agróra kell figyelnem.Combatban csak akkor szoktam aggrót kapni,ha meghalt a tank :) .Itt trash-en ha ambush-al nyitok,majd multi akkor már jön is a vészjelzés,hogy high threat.Még bele kell jönnöm,nem megszokott stílus ez nekem.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21179) !player! válasza szilchi (#21178) üzenetére


!player!
aktív tag

Azért a jóra rá lehet érezni.
Most direkt néztem voltunk Strat HC-ba és az átlag olyan 1600 volt tank nyomott 1200-t, 1-4 item volt kb naxxbol.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21180) szilchi válasza !player! (#21179) üzenetére


szilchi
őstag

Kell némi gyakorlás,de ez a build egyenlőre bejön.Daily HC Azjol-Nerubba 1300-1400 dps körül volt.Lehet 80-as tőrökkel+enchantal meglennne a konstans 1400.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21181) LucifeI2 válasza szilchi (#21178) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ne használj Ambush-t, a Garrote jobb kezdésnél.

(#21182) SimS válasza szilchi (#21180) üzenetére


SimS
senior tag

Emlékszem mikor épp meglett a 80, guild / ismerősök normal / hc runokban örültek, ha total dmg done-ban fölöttem (tank) voltak :D hiába, azóta kicsit javult mindenki gearje, így aztán már nincs belőle gondjuk :K akkor hízott is a májam :))

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#21183) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok.

10 fős Nax - Grobbuluson -on elakadtunk. Első kirándulásunk naxba és még eléggé csak tanuljuk a bossokat. Ha vki szánna rá egy 2 percet és leírná saját tapasztalatát ide vagy privát ba az máris hatalmas segítség lenne. Tankok írhatnának mozgatási taktikot, ill ranged/caster dps ek hogyan oldják meg a folyamatos mozgást, nagyobb dps csökkenés nélkül.

Válaszokat, jó tanácsokat előre is köszönöm.

# ANTAL Tuning #

(#21184) !player! válasza L4D1K (#21183) üzenetére


!player!
aktív tag

Szia!

Tank rámpa alján kezdi tankolni majd mindig ha megkapja a poisont elindul hátra fele majd körbe, amikor nem tank kapja a poisont, az meg először a rámpára fut utánna meg arra fele amerre volt már a tank szoval nem elé.
Asszem spawnolnak v.mi mobok azokat tankolja egymásik tank és gyorsan lenyomjátok.
Igazábol healer vagyok szoval olyan messze álok tőlük amennyire lehet nem tudom nagyon mi zajlik a boss lábánál! :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21185) Guargumi válasza szilchi (#21150) üzenetére


Guargumi
tag

mondjuk off handbe, nem árt gyors fegyver.
broken combat, igen, sajna ez van, a tőrős, és a HAT talenttel is jobb dps t tolok, mint a kardossal, ez van sajnos, én élveztem a kardozós rugót, de egyenlőre a másik kettő jobban müködik.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#21186) bobace


bobace
őstag

Végre tegnap mi is leszakadtunk Naxxba először. 9 ismerős 1 külsős heal. 2 tank, 5 dps 3 heal, azt mondták így kéne. Mondom kezdjünk Patchwerken, mégiscsak az a gearcheck. Lement másodikra. Külsős heal lelépett, utána 9 emberrel és 2 heallel mentünk a spider ágra. Anub szopatott rendesen, de csak lement előbb utóbb. A másik két boss is lement 3-ra. Hihetetlen érzés volt, tényleg adrenalin pumpa - katarzis és minden amit ilyenkor lehet mondani. Már belegondoltam mi lesz, ha farmoljuk őket, elvész az élvezet... Na de az még messze van, ma 'progress' tovább :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21187) Guargumi válasza !player! (#21184) üzenetére


Guargumi
tag

melee oldalról üti, folyamatosan kite, körbe a szobában, ranged, healer a rácson belüli téglalapban áll, és onnan operál, oda poisont tenni nem szabad.
Warrior tankolja vagy pala, amikor jönnek a kis genyók, akkor thunder vagy hasonló aoe, hogy ne szaladjanak el, aztán mehet rájuk az aoe sebzés.

Slichi:
hit rating még mindig kevés, bár lehet az assasination hez nem kell, tegnapi naxxon, 1950 körüli overallt hozott a tőrős rugó, Patchwerken 2200 dps t.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#21188) !player! válasza Guargumi (#21187) üzenetére


!player!
aktív tag

Mi nem csinálunk külön spotot healereknek, arra állunk amerre jól esik, nem szoktunk hallni sose ennél a bossnál max ha v.mi idióta poisonel beugrik lootolni :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21189) Guargumi válasza !player! (#21188) üzenetére


Guargumi
tag

nálunk sok a mozgásképtelen hunter és healer.....

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#21190) szilchi válasza SimS (#21182) üzenetére


szilchi
őstag

Hát ez az,mikor az első 80-as karik megvoltak nálunk,ment a hirdetés a LFG csatin,hogy keresünk HC-ba embereket de minimum 78-as kék cucc kell....lol

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21191) !player! válasza szilchi (#21190) üzenetére


!player!
aktív tag

Mi ebbe a fura?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21192) whitezo88 válasza Guargumi (#21189) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ismerős :( tegnap hc naxx: spider wing halál nélkül, de Heigan... első futás fázisban kb 5en haltak meg. múltkor feltettem a Failbotot ami írja ha egyes bossokon valaki nem tud járni (heigan, void zone, pecsvörk trutyik) olyan szépen pörgött hogy szé volt nézni. a nyertes egy új fiú lett DKval, 21(!!!) lávát kapott be. múltkor a max 8 volt 'csak'.
mindegy mert wipe csak 4hmenen volt dc miatt. a többi 1hit volt így időben végeztünk.

(#21193) szilchi válasza !player! (#21191) üzenetére


szilchi
őstag

Ami akkor követelmény volt az ma már (itt) sokszor nem elég.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21194) !player! válasza whitezo88 (#21192) üzenetére


!player!
aktív tag

Mi tegnap 2 halállal cleareltük talán meg lesz lassan az undyng title, igazábol nagyrészt csak azért járunk le.

Szilchi: Teljesen normális, hogy több a követelmény ugyanis aki meglépi a 80-t és nem első karakter annak elég nagy esélye van, hogy le tudja vinni 10-es instákba main helyére. Meg ugyebár badgekkel lehet altot gearelni stb..

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21195) Guargumi válasza whitezo88 (#21192) üzenetére


Guargumi
tag

elmondom, hogy lehet megcsinálni futás nélkül:
van az emelvény, ahol Heigan áll, szemből nézve balra a fel mellett van egy oszlop beugróval, álljon oda mindenki, amikor jön a láva, senkit nem ér sebzés

heigan

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#21196) szilchi


szilchi
őstag

Tényleg.A dualspec mikor jön majd?Meg mit fog jelenteni?Holy-shadow pap?Vagy mint CoT-Culling of stratholme-ban a mage-priestek?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21197) whitezo88 válasza Guargumi (#21195) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hm majd legközelebb meglesem. bár én nem szoktam bekapni ezt.

más: nemrég láttam képről hogy modeledittel játszott valaki (mindegy ki) ez még lehetséges? tudtommal a Warden gátolja.

(#21198) !player! válasza szilchi (#21196) üzenetére


!player!
aktív tag

Nem tudni mikor jön, de már várom!
Jelen álláspont szerint arról lenne szó, hogy van két fajta telnt treed amit tudsz váltogatni, nem amikor akarod hanem mondjuk csak az inkeepernél vagy bizonyos helyeken, ez nem azt jelenti hogy kétszer annyi talentet tudsz elosztani.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21199) Cathfaern válasza szilchi (#21196) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Dual-spec akkor jön majd, ha kész lesz ;]
Gyakorlatilag azt jelenti, hogy kirakhatsz majd magadnak két talent fát, illetve 2 skillsort, és a kettő között tudsz majd váltani. Városban bármikor bármennyiszer, máshol valahogy korlátozva lesz, de erről nem tudni pontosan (de ott is lehetséges lesz, tehát lehetséges lesz, hogy egyik bosson mondjuk healer legyél, másikon dps).

(#21200) Wolverine válasza szilchi (#21196) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs infó, mikor jön, nem ígérték be a 3.1-be egyértelműen, de szeretnék mielőbb megoldani... Amúgy a két talent spec mellett ez természetesen kétféle glyphelést és akár kétféle billentyűzetkiosztást is jelenteni fog.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.