Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22601) Wolverine válasza szilchi (#22599) üzenetére


Wolverine
félisten

Enhancement, nem Enchantment :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22602) szilchi válasza Wolverine (#22601) üzenetére


szilchi
őstag

igaz :R

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22603) Bence717


Bence717
tag

Mit kell csinálnom ahoz, hogy a pet-em (cat) ne váljon egyfojtába láthatatlanná?? :F

(#22604) szilchi válasza Bence717 (#22603) üzenetére


szilchi
őstag

A pet barjan bal klick a prowl-ra.Ha nem villog körülötte a keret,akkor jó.Mert ha villog,akkor ha combaton kívül van,automatikusan láthatatlanba megy.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22605) szilchi


szilchi
őstag

Hmm..holnap 20.30 Obsidian Sanctum.Kaptam én is guild meghívót.Kiváncsi leszek.Fightot megnéztem vidón..remélem a többiek is. :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22606) Bence717 válasza szilchi (#22604) üzenetére


Bence717
tag

Köszi a választ!!! :R :C

(#22607) !player! válasza szilchi (#22605) üzenetére


!player!
aktív tag

0 Drake-el 25-man eléggé easy csak WASD skill kell hozzá nem több.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22608) steveetm válasza Wolverine (#22588) üzenetére


steveetm
őstag

CD a formáBA váltásra. Formából kijövetelen eddig se volt gcd, ezért lehetett cc-ket leszedni úgy, mintha ki sem jöttél volna. Sztem totál jó 5let, hogy 1 formába váltás után arra a formára kerülne 3 sec cd. Sőt, még többet is tennék rá, ha 0 manába kerülne.

Túl imba lenne. Ezért lenne, többek közt, a ptr. A titans gripet is túl imbának és abszolút hülyeségnek tartották. Hány fake patchnoteban is szerepelt? Egyébként melyik kasztnak is van egy olyan talentje 1 perc cd-vel, amivel 10 sec-re lefagyaszt mindenkit maga körül?

Üdv.: steveetm

(#22609) kovsol


kovsol
titán

első alkalom, hogy nem mentem imortal try -ra(fél órát ültem a WC -n gyomorrontás miatt) és persze, hogy meglett nekik (Revised) és nekem is csak ez kellett volna a proto drakhez de kb vagy 15 embernek meglett így

majd jövőre :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22610) Azazello-


Azazello-
senior tag

gondolom kb mindenkinek van motanra DK karija. tudnatok otleteket adni ra, hogy hogyan lehet az elsodleges skilleket felhuzni 300-ig, hogy hellfire-en mar hasznalhato legyen?

konkretan mineing/jc-vel szenvedek, de mar rament vagy 200k goldom main-rol, hogy valamennyire felhuzzam, de igy sem megy normalisan. most 100-korul jarok, de nemtom merre tovabb.

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22611) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Arról nincsen tudomása valakinek, hogy ezt a Tenacity buffot eltörlik e valamikor? Kicsit vicces, hogy 9es buffban odajön egy paladin és lazán szétcsap 3-4 katapultot, mert van majd 100k hpja, és akkorákat üt, mint az ipari áram. Elhiszem, hogy szar dolog, ha kisebbségben van az ember, de akkor is, ez már nem erőkiegyenlítés :s

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22612) Viktor77 válasza Azazello- (#22610) üzenetére


Viktor77
titán

Csak a szokásos.

200k gold 100-ig? Valamit szerintem nagyon rosszul csinálsz.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22613) LucifeI2 válasza Azazello- (#22610) üzenetére


LucifeI2
őstag

Az érdekes, mert ha a miningot együtt tolod JC-vel akkor kb. 0 gold kell, mivel mindent tudsz farmolni JC-hez.

(#22614) Rizzo válasza Azazello- (#22610) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Azt megkérdezhetem, hogy honnan volt 200k goldod? :Y

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#22615) !player! válasza Rizzo (#22614) üzenetére


!player!
aktív tag

Szerintem nem tudja minek a rövidítése a k, mert ha lenne annyi goldom biztos nem szarakdonék professionokkal meg max 10k-ból felhuzható AH-bol a JC

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22616) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Tegnap végre leöltük 25-ösbe is kel thuzadot nehéz szülés volt. :C

(#22617) steveetm válasza Azazello- (#22610) üzenetére


steveetm
őstag

Fizess nekem 190k-t, és minden karidon minden profot max-ra húzok^^
Üdv.: steveetm

(#22618) deathcrow42 válasza CactuS (#22611) üzenetére


deathcrow42
tag

Azért a 9-s tenacity buff az azt jelenti hogy egész wintergraspban legalább 3x annyian vagytok, mint az ellenfél...

Le kell zergelni 5-6 emberrel és kész, 100k hpja lehet hogy van, de nem immúnis a cc-re :P

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#22619) CactuS válasza deathcrow42 (#22618) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, csak egy 100ks retri pali azért elég rendesen tud irtani, főleg, mivel kb 5k hpnál jön a Loh (megint 100k hp), majd mikor már megint megfeküdne, akkor ugye a bubi. Addig meg szépen lekaszál még 1-2 katapultot :B

Egyébként meg az, hogy többen vagyunk nem igazán hat meg, Daoc/L2őn nőttem fel, ott sose zavart senkit, ha valamelyik ellenséges realm oldalán 4x annyian harcoltak. Vagy megoldottuk, vagy nem volt várunk és nem kaptunk xp/rp bonust. ;)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22620) H.O.D. válasza steveetm (#22617) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Feltételezem, hogy 2k-ról van szó... Én felhúzom neki 100k-ért is :D:D

Where do you want to go today?

(#22621) !player! válasza H.O.D. (#22620) üzenetére


!player!
aktív tag

Gratulálok akkor, mert 2k-t 100-as szintig beleölni nagy luxus! :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22622) Tibord


Tibord
senior tag

Sziasztok

A segítségeteket érném.

Szeretnék addon-okat tenni a WOW-ba. (még új vagyok a WOW-ban)

Annyit már tudok hogy a Titan Panel kellene de abból sajna nem jó az új verzió. A WOW-om 2.4.3-as (8606) verziószámú. Ha helyesek az információim ehez csak a Titan panel 4.0 előttiek jók. (persze nem biztos)

Kellene még a "questhelper" olyan verziója amit még használhatók. (ebből van egy verzió fent)

Valamint ÉS EZ A LEGFONTOSABB kellene egy olyan addon amivel új gombsort tudok az eredeti fölé tenni. A lényeg hogy ne rendezze át úgy az egészet mint a Bartender hanem én tudjam kedvem szerint elhelyezni pluszba az ikonokat.

Nagyot segítenétek azzal ha adnátok linket (ami működik ezzel a WOW verzióval vagy elküldenétek esetleg e-mailban.

Előre is köszi.

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#22623) nak0n válasza Tibord (#22622) üzenetére


nak0n
aktív tag

A WOW jelenlegi verziószáma 3.0.8 (9506), így lehetséges, hogy te nem eredeti szerveren játszol. Ebben az esetben pedig nem nagyon fogsz itt segítséget kapni.

[ Szerkesztve ]

(#22624) CactuS válasza Tibord (#22622) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A segítségeteket érném.

[link] Ezt inkább passzoljuk. :B

Annyit azért elmondok, hogy a bartender teljesen tetre szabható, létrehozhatóak új skillbarok, megadható, hogy horizontális vag vertikális legyen, hány skill férjen el rajta, a mérete stb.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22625) Tibord


Tibord
senior tag

:R

Köszi mindenkinek és bocs hogy ide írtam.

:R

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#22626) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Lenne egy (gyanítom) noob kérdésem: meg lehet nézni azt valahogy, hogy milyen instákban vagyok mentve, s mikor resetelődik az az insta? Esetleg erre valami addon?

(#22627) steveetm válasza Cathfaern (#22626) üzenetére


steveetm
őstag

/raidinfo
Üdv.: steveetm

(#22628) CactuS válasza Cathfaern (#22626) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A sima calendarba is be van irva, ha megnyitod, (legalábbis ha jól emlékszem ilyen addonom nincsen, ez default :B)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22629) Viktor77 válasza Cathfaern (#22626) üzenetére


Viktor77
titán

O betű, utolsó fül, és ott jobb felül a Raid Info.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22630) H.O.D. válasza CactuS (#22628) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Calendarba sztem csak a raidek vannak benne, insták nincsenek.

Where do you want to go today?

(#22631) CactuS válasza H.O.D. (#22630) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

HC insták is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22632) Cathfaern válasza H.O.D. (#22630) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Megnéztem, bent vannak az insták is. Thx a válaszokat :R

(#22633) szilchi válasza !player! (#22607) üzenetére


szilchi
őstag

Sztem 10 fős lesz 0 drake-el,majd meglássuk hogy megy.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22634) whitezo88 válasza szilchi (#22633) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a 0 addos gyakorlatilag tank'n'spank akár 10ben akár 25ben.

(#22635) szilchi válasza whitezo88 (#22634) üzenetére


szilchi
őstag

Hát ahogy néztem,a legtöbben ezt is el tudják cseszni azzal,hogy szépen benne maradnak a tűzfal útjában.De majd meglássuk.

Más.Mikor csináltak a Scepter of Celebras-ból egy kétkezes staff-ot?Az nem egy teleportáló eszköz volt?Most látom a bankomban van egy staff ilyen névvel és 0 durability-vel.wtf :F

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22636) Wolverine válasza szilchi (#22635) üzenetére


Wolverine
félisten

A 3.0.8-ban vették ki a teleportot, és csináltak a scepterből, meg a Mallet of Zul'Farrakból fegyvert :) Viszont nem lehet eladni, és nem lehet disenchantolni sem őket.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22637) szilchi válasza Wolverine (#22636) üzenetére


szilchi
őstag

muhaha :) ..kössz.Akkor nem kell Gazh'rilla szummonálásához :) már az a kalapács?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22638) kovsol válasza szilchi (#22635) üzenetére


kovsol
titán

mi öltük 10 fővel 25 ösben nulla sarival igazából ha pár ember meghal nem para

amugy ha nem tiszta szellemi fogyatékosokból áll a raid elöbb porbáljatok párat egy sarival

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22639) whitezo88 válasza szilchi (#22635) üzenetére


whitezo88
nagyúr

aki 0 addnál (rendszeresen) belehal/áll a tűzfalba, az inkább ne próbálgassa a raidelést :K

(#22640) !player! válasza szilchi (#22635) üzenetére


!player!
aktív tag

Azért írtam hogy csak WASD skill kell hozzá.
Megfogadsz egy tanácsot ezt beállítod
/console cameraDistanceMax 50

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22641) Ribi válasza !player! (#22640) üzenetére


Ribi
nagyúr

/console cameradistancemaxfactor 5

Amugy nálunk rendszerint ottmarad 1-2 ember a tuzfalban vagy a voidban sajna. Healerként mondjuk én is van hogy elfeledkezem róla, mert ha elkezdek mozogni a tank megfekszik.
Viszont ha dps csinálja az már gáz.
Másik para amikor az Ot-re rak voidot, miközben kb 10 elemental es másik 10 whelp vagy mi veszi körül. Na azt nem egyerű észrevenni.

(#22642) !player! válasza Ribi (#22641) üzenetére


!player!
aktív tag

2 hete vagyok kb moonkin talenten, restoként is öltem Sarthariont 3drake-el, és nekem ott v.hogy könyebb volt figyelni a dolgokra, nem tudom miért

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22643) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jobb későn mint soha: 3 addos szarta down.

hasonlóképpen jártam mint Kovsol: jelentkeztem raidre de más adódott, így nem tudtam lemenni, nem baj lesz még nap :)

[ Szerkesztve ]

(#22644) LucifeI2 válasza whitezo88 (#22643) üzenetére


LucifeI2
őstag

Kicsivel előttetek öltük le mi is. :K

(#22645) kamikazeb


kamikazeb
csendes tag

Hali mindenkinek

Következő lenne a problémám: eredeti Alap WoW + BC , feltelepítettem mind a 2-t,letöltöttem a WoW-2.4.0-enGB-patch -et (igen enGB a WoW-om) indítanám a patch-et és azt irja hogy, program futtatási hiba. 64bites Ultimate Vista .Cirka másfél éve hagytam abba akkor soha nemvolt ilyen gondom patch-eléssel. Vagy pedig álljak neki a blizzard féle Downloader-rel töltögetésnek (de az retek lassú...)?

(#22646) nak0n válasza kamikazeb (#22645) üzenetére


nak0n
aktív tag

Ha eredeti a játékod, akkor az alap+BC telepítése után szedd le a 3.0.8 patchet netről, pl innen: a.wirebrain.de/wow (gyorsabb, mint a blizzes downloader), mivel a 2.4 patch már régen túlhaladott. Ha nem eredeti a WOWod, és törtön játszanál, akkor fordulj máshova segítségért.

(#22647) Azazello- válasza Rizzo (#22614) üzenetére


Azazello-
senior tag

200 gold akart lenni. :p

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22648) Expendable válasza Azazello- (#22647) üzenetére


Expendable
aktív tag

...ennél még sokkal-sokkal többet fogsz rákölteni, ha lusta vagy farmolni ;)

[ Szerkesztve ]

(#22649) H.O.D. válasza szilchi (#22637) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Már nem kell a Mallet, csak ráversz a gongra és jön a dög elő a medencéből.

Where do you want to go today?

(#22650) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Az enginnering profession mennyire alkalmas pénz szerzésre? Szeretnék profot karimnak(DK) és miningre gondoltam és az mellé vagy engi, vagy jc, vagy enchant-ot. Azt tudom hogy mining alapanyagot szépen el lehet adogatni ah-ban. Az engineering-nél meg tetszenek a cuccok amiket tud csinálni, és talán nem is annyira nehéz felhúzni. Azt nem tudom hogy jc, ill. enchantot mennyire nehéz fejleszteni.(azokkal tudom hogy jól lehet keresni)

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.