Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) D4v3 válasza szilchi (#21900) üzenetére


D4v3
őstag

Haverom macbookon tolja, szerintem simán mennie kell.

(#21902) Wolverine válasza szilchi (#21900) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizz minden játéka eleve támogatja a Macet gyárilag ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21903) animatrix11 válasza LucifeI2 (#21895) üzenetére


animatrix11
őstag

"BC-ben elég sokáig a warlock volt az a class ami szinte mindent el tudott verni 1v1-ben."

Kár hogy későn kezdtem el játszani :)

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#21904) Arnold2 válasza LucifeI2 (#21895) üzenetére


Arnold2
őstag

Valóban nem volt sok közöm a PVP-hez. Én is ugyan ezt hallottam vissza játékosoktól, hogy majd meglásd 70-en milyen fasza leszel. Nos hát nem lettem. Elismerem hogy nem vagyok/voltam jó PVP-s mert túlságosan hozzászoktam, megszerettem a PVE-s játékmodort.
Viszont mint írtam 1vs1-be azért nem voltam reménytelen (az említett warriorokkal is szépen elvoltam úgy 50%-ig,de utána nem tudtam távol tartani magamtól).
Amúgy akkor pl mit kellett anno csinálni warrior ellen? Legalább most tudjam meg.

(#21905) szilchi válasza Wolverine (#21902) üzenetére


szilchi
őstag

Eleve?Hogyhogy :U ?Akkor lehet takarítok a notebook-on aztán Mac OSX megy fel.WoW-on klívül más program nem megy,max film nézés.De ahogy nézem,nem a legegyszerübb beüzemelni.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21906) sasa311 válasza Arnold2 (#21904) üzenetére


sasa311
veterán

Nemhinném én, hogy olyan ügyetlen lennél.

Az olyan vélemények 98%-át, hogy X klassz überbrutálwtfpwn, amíg Y teljesen használhatatlan (vica-versa) olyan játokosok agyszüleménye, akik játszanak Y classal (ami szerintük broken) és a maradék 9 (mostmár 10)-ről a leghalványabb sejtésük sincs, csak annyit tudnak róluk, hogy szembejön és csapkod vagy varázsol. Vagy egyszer kölcsönkérte haverjának a karakterét 1 óra 47 percre, ment 3 AVt és egy WSGt aztán azután mond véleményt.
Az igazi profi PVPsek nem véletlenül tudnak profi szinten játszani 4-5 classal. Mert ismerni kell a másikat ahoz, hogy tudj ellene játszani.
Aki egyáltalán 100 óra max lvl-es played time alatt próbál véleményezni egy classt azt helyből körberöhögöm, mert csak értelmetlen erőlködés.

1v1 meg már annyiszor megmonda mindeki, akinek fogalma van a játékról, hogy kő-papír-olló. Nem volt olyan class a BCben, aki mindekit megvert, és olyan se volt, aki mindekitől kikapott.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21907) !player! válasza szilchi (#21905) üzenetére


!player!
aktív tag

Egyáltalán nem nehéz szomszéd srác azon nyomja.

Más.
Fogják bővíteni az Emblemekért (Heroism, Valor) járó jutalmakat, miután jön az új insta?
BC-be hogy volt ez anno én késöbb kapcsolódtam be ujra?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21908) sasa311 válasza !player! (#21907) üzenetére


sasa311
veterán

BCben bejöttek a heroic insták a tokenekkel. Lehetett venni pár szutyok itemet badgeből. Gyakorlatilag aki komolyabban raidelt az csak a trinketre hajtott.

Egy későbbi patchben kerültek be a T5/T6 szint közé belőtt badges itemek (de akkor már a raid insták is dobtak badget nem csak az 5 fősök)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21909) Wolverine válasza szilchi (#21905) üzenetére


Wolverine
félisten

A telepítő eleve Windowsos és Maces - legalább 10 éve minden Blizzard játéknál :)

#21907: tudtommal Ulduarral új típusú token jön majd, azaz a Valor/Heroism tokenekért nem lesz új cucc.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21910) nierthen válasza szilchi (#21905) üzenetére


nierthen
tag

ha (ne adja isten) tört a macOSX-ed, akkor nagyobb veszélynek leszel kitéve, mint legális windowson. persze, ha az sem tört. :F

Nierthen#2767

(#21911) !player! válasza Wolverine (#21909) üzenetére


!player!
aktív tag

És ez mennyire biztos Wolvi van erről v.mi post vagy urban legend?
Bár azt gondolom, hogy arra elég kicsi az esély, hogy a jelenlegi tokenekből Ulduar jöttével egyből lehessen tier8-t venni.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21912) LucifeI2 válasza Arnold2 (#21904) üzenetére


LucifeI2
őstag

Felteszed a 3 dotot és lifedrain spam. Petnek pedig Voidwalker. Warriort tényleg mocskosul könnyű volt elverni warlockkal. Miután már MS hatott lifedrainre, akkor már nehezebb volt. S4 végén nem tudom milyen volt a helyzet, mert akkor már nem toltam a warlockomat.

(#21913) szilchi válasza nierthen (#21910) üzenetére


szilchi
őstag

Akkor lehet maradok a windows-nál,az legalább eredeti :) Max teszek fel 15 tűzfalat meg 20 víruskeresőt.

Szintén más.Láttam emblem of heroism-ért lehet venni T7 armort?Vagy mik azok a xy of the lost protector/vanquisher/stb?Kell hozzá 80 emblem darabonként,ami nem kevés.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21914) Viktor77 válasza szilchi (#21913) üzenetére


Viktor77
titán

Heroismért a 10 fős Naxx set két darabját veheted meg, Valorért meg a 25 fős set két darabját.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21915) !player! válasza Viktor77 (#21914) üzenetére


!player!
aktív tag

Kár, hogy nem lehet beválltani Valort Heroismra vagy fordítva, mert 120 db Valorom van és semmi fontosat nem tudok belőle venni max offspecre, ha Ulduarral meg uj emblem jön akkor totál felesleges nekem.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21916) Viktor77 válasza !player! (#21915) üzenetére


Viktor77
titán

Patchtől be lehet. Mármint értelemszerűen Valort Heroismra.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21917) !player! válasza Viktor77 (#21916) üzenetére


!player!
aktív tag

Remek és milyen arányba 1-1be?
Nem értem, hogy miért nem lehet oda vissza váltani őket.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21918) Wolverine válasza !player! (#21917) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem 1:1 lesz a váltási arány, de fejből nem tudom a patchnote vonatkozó részét. (esetleg PTR-en megnézheted te is ;))

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21919) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Tetszik Northrend és bár a questek nagy része továbbra is a szokásos ölj meg 10 sünt, majd ezután 5 gonosz sünt, közben pedig gyűjts sün tüskéket, de nem minden sünről szedheted le a tüskéket metódust követi (sry, én nem olvasok quest textet, nem érdekel, hogy éppen a falu élelmiszerellátását akadályozzák a sünök és én a hős megmenthetem őket :D), azért vannak érdekesek is, meg legalább gyorsan lehet haladni velük, nem un bele az ember.

Holnap mindenesetre visszaugrok shadowmoon valleybe, fél szintet összeszedek, meglépem a 70et, aztán veszek egy repülő mountot. Azért nem Northrenden lépem meg a 70et, mert egy barátommal együtt játszok és már így is vannak questek, amiket én nem tudtam felvenni, ő meg igen (70-es, illetve most már 71-es szintű).

(#21920) szilchi válasza (Kolombusz) (#21919) üzenetére


szilchi
őstag

Nem tom,de szvsz repülő mountal még várj.Northrenden nem fogod tudni használni,csak 77-es szintől.Csak akkor vedd meg,ha sűrűn visszajársz Outlandbe.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21921) Cathfaern válasza (Kolombusz) (#21919) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azért alapvetően kiváncsi lennék, hogy milyen questeket szeretnél :) Ha mindenféle szöveget leszámítunk, akkor egy questben alapvetően a következők lehetnek (s ez nem a wow hibája, egyszerűen az átlagos mmorpg-s lehetőségekből adódik):
1. ölj le valamit
2. ölj le valamit, ami dob valamit
3. szedj valamit
4. menj el valahova

És nagyjából kifújt, amit lehet ezen változtatni, hogy csak bizonyos feltételek mellett teljesülnek a dolgok (pl. csak akkor számít az ölés, ha miután meghalt, rányomsz valamit, vagy csak akkor dobja, ha előtte/közben rányomsz valamit. Esetleg csak úgy tudsz elmenni valahova, ha halott vagy, stb). Illetve hogy bizonyos eszközökkel tudod csak megcsinálni (értsd: sárkányon ülve, repülőn ülve, stb).

szilchi:
Ha biztos benne, hogy ez lesz a mainje, és van rá pénze, akkor végülis tök mindegy mikor veszi meg, nem?

[ Szerkesztve ]

(#21922) (Kolombusz) válasza Cathfaern (#21921) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Apróságokkal azért fel lehet dobni néha, azt a questet élveztem, amikor Nagrandban egy goblin gépével kilőttem magam, hogy aztán ellopjam a tojásokat egy fészekből, így előhívva az elit madarat. Jópár próbálkozásba beletelt, míg sikerült landolnom a fán. :D

Biztos ez lesz a mainem, ha esetleg nagyon vérpistike kedvemben leszek, akkor lehet, hogy kezdek majd egy dékát, de annyira még sosem borult el az agyam. Mást nem lenne már türelmem felhúzni 1-es szinttől, elég volt anno a papot 60-ra vinni, meg ezt a warriort felhúzni outlandig.

(#21923) Wolverine válasza (Kolombusz) (#21922) üzenetére


Wolverine
félisten

Vannak jó lowlvl dailyk Northrenden: Coldarrában a sárkánybefogós, vagy Howling Fjordon Steel Gate-nél a légicsata :) Én a Dragonblightos sárkányos harcot is jónak tartom, bár ritkán csinálom meg.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21924) steveetm válasza (Kolombusz) (#21922) üzenetére


steveetm
őstag

A hibát akkor a questszövegek kihagyásával követed el, mert annyi poén quest kb egész bc-ben nem volt, mint pl dragonblightban pár q sorozat.
Üdv.: steveetm

(#21925) Viktor77 válasza Wolverine (#21918) üzenetére


Viktor77
titán

De, 1:1 lesz a váltási arány.

"Emblems of Heroism can now be purchased at a 1 to 1 rate using Emblems of Valor. "

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21926) !player! válasza Viktor77 (#21925) üzenetére


!player!
aktív tag

Kössz! Tegnap olvastam egy fórumon de nem tűnt biztosnak.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21927) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Az mitől lehet, hogy sartharion 3addnál amikor lejön az első már úgy elkezd akadni a játék, hogy szinte játszhatatlan amikor meg sok add van már, akkor ilyen 1-2FPS szinte áll a kép. KB 30perc (3-4try) kell ehhez a művelethez és csak úgy javul meg ha újraindítom a gépet, de akkor is csak kb 30percig jó (nincs akadás). Már nemtudom mit csináljak vele hiába kapcsolok ki addonokat, hiába butítom a grafikát semmit nem ér.:( Vista 64bit max 700mega ramot eszik a wow.

Más: Ugye a vistára van feltelepítve a wow, de van xp-s rendszerem is, simán elindul a wow nincs is probléma csak hang nincs, miért lehet ez? A sound beállításoknál csak annyit lát, hogy alapértelmezett az X-fit nem, gondolom ha feltelepíteném xp-re, akkor megoldódna, de nem lehet ezt valahogy kikerűlni?

(#21928) (Kolombusz) válasza SzlobiG (#21927) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Néha nekem is megmagyarázhatatlanul swappol a wow.
Egy töredezettségmentesítést mindenképp fogok csinálni, a wotlk terelüteit évekig tölti, 2-3 percet is kell várnom, míg a töltőképernyő eltűnik (a csík hamar végigfut pedig), majd ha van kép, azután is további 1-2 perc mire használható a játék.

Pedig levettem a textúrákat is, a view distancet is, meg minden olyasmit, ami memóriazabáló hatású.

Volt már olyan, hogy HS után kidobott a szerver, mert annyi ideig töltött a gépem. Amúgy más memóriaigényes alkalmazásoknál ez nincs így, pl a TDU tökéletesen fut.

(#21929) SzlobiG válasza (Kolombusz) (#21928) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem a töltésekkel nincs problémám ahogy belogolok kb 5sec és használható a játék csak a nagyobb 25 insták leginkább sartharionnál van ez az akadás. :W Igen más játékoknál nekem sincs probléma, de még az se lehet, hogy kevés a ram mivel van 4giga és 3200megától többet nem nagyon szokott lezabálni a vicc az, hogy az eszközkezelő olyankor 400-500megát ír a wowra, hogy annyit használ, akkor hova fogy el a többi?:D

(#21930) !player!


!player!
aktív tag

Kolombusz: Ugyanazzal a configgal játszottam vanilla wow óta (2 honapja cseréltem kb) WoW-nál és BCnél nem volt semmi gond simán futott 1024be normális minőségbe na és jött a WotLK, sokkal lasabb volt minden, az általad említett probléma nálam is megvolt nagyon rosz volt mert instákat is 3 percig tölötte általába 24 ember várt rám. Beloggolásnál addonok miatt nem sikerül általábe bejutni forgalmasabb helyekre ugyhogy azokat csökkentenem kelett.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21931) (Kolombusz) válasza !player! (#21930) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem sok addonom van: Cartographer, atlasloot, atlas instance mapok, lightheaded, tomtom.

(#21932) Cathfaern válasza (Kolombusz) (#21928) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Textúrákat nem érdemes levenni, az úgyis csak a videó memóriát terheli. Amúgy Northendnek magasabb grafikai beállításokon mindenképp ajánlott legalább 3GB ram, én úgy vettem észre, hogy az alatt swappol (legalábbis Vista alatt biztosan).
Mondjuk a lassú betöltés az inkább lassú (vagy tényleg tördezett) hdd-re, vagy lassú memóriára utal, szerintem.

(#21933) szilchi


szilchi
őstag

Végre sikerült bejutnom Naxx 10 fősre :DD .Első trynak nem volt rossz,a loot elég ratyi volt.Kaptam egy neck-et Anub Rekhan-tól,meg valakinél esett egy T7 token ami nekem is jó lett volna,de a legtöbbet meghaló és 900 dps-t toló druida vitte el...Evvan,majd talán legközelebb.A négy lovasnál vége volt a második try után.A fentebb említett druid volt az egyik tank,azon ment el mindkét try.A dps-em nem volt rossz,overall 1500 dps,bossokon volt 1800-2000,Loatheben 2500.De áttalenteltem Honor amongst thiefs build-re.Tényleg kétgombos build,S&D meg Evisc.Volt egy másik rugó,de ő sokkal jobb gearben volt meg mutilate buildel.Overalba jobb volt,de bossokon kb. egyformák voltunk.

Ja és lehet folytatni az instát vagy majd újra kell kezdeni?Meg ugyan az a csapat kell?Meg ha lehet,mior és meddig lehet?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21934) pachito válasza szilchi (#21933) üzenetére


pachito
őstag

Persze, hogy lehet folytatni, hiszen mindeki saved lett az első mob megölése után. Lehet más csapatal is menni, ha az újak elfogadják, hogy már lenyomtatok x quartert. Azt hiszem, 5 nap múlva resetelődik az insta (javítson valaki, ha hülyeséget mondok).

"Loatheben 2500"....miután megdobtak vagy +60% crit chance-szel, persze hogy megugrott ;] (bocs, csak kicsit rosszmájú vagyok :)) )

(#21935) sasa311 válasza szilchi (#21933) üzenetére


sasa311
veterán

Amikor megölsz valamit egy RAID instában kapsz egy RAID ID nevű számot (beírod /raidinfo és akkor látod te is). Nos ezt azt jelenti, hogy insta resetig (ami 3 vagy 7 nap, Naxnál szerintem 7) csak ebbe a számú RAID instába léphetsz be.
Ez azért van, hogy egy héten egy ember 1 bosst csak 1x tudjon megölni.

Másik csapattal mehetsz, DE csak akkor, hogyha nekik még nincs a hétre RAID ID-jük, mivel ha van akkor 2 különböző instába fogtok bemenni és nem látjátok egymást.
Továbbá hogyha olyanokkal mész, akiknek nincs raid ID-jük akkor NEKED kell lenni a raid leadernek és akkor a többiek megkapják a TE ID-det és beléphetnek veled. Erre nem árt figyelmeztetni a csapattársakat előre, mert hogyha már "bementetted" őket egy félig üres instába páran zokon vehetik, hogy az eleje már ki van pucolva és a resetig nem is tehet ellene semmit.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21936) szilchi


szilchi
őstag

Naxxramas: Reset in 2 days 12hr.Akkor ha pl. szerdán megyek délután,akkor már megint full runnak indul?Mondjuk jobb lenne reset elött,mert hátha nem jutnánk megint a végére és azért kiváncsi lennék Sapphironra meg Kel Thuzadra.A Loathebes buffot emlegették ott is,azért írtam mert rugóként manapság nem éppen könnyű jó DPS-t tolni.Mert pl. a mage overall 3000 körül nyomott és a BM hunter csak kicsit volt lemaradva tőle.Szal nagyon le vagyok maradva,pedig pure dps klass vagyok (kellene lennem).Igaz a gear-em is még nem a legjobb.A HAT build nagyon jó,de szvsz inkább 25-ös instákban üt nagyon.Tizesben ha szétoszlik a csapat(pl. Gothik,4 lovas),nem jön annyi kombó pont és bukott a mutatvány.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21937) !player! válasza szilchi (#21936) üzenetére


!player!
aktív tag

Azért nem annyira rossz a rouge. Most Malygos fighton a top3-ba Spriest, Rouge(5,6K), Lock

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21938) Azazello-


Azazello-
senior tag

mi van abban az esetben ha valahol "saved" vagy es ugy akarsz lemenni? nem is tudsz bemenni az instaba?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#21939) whitezo88 válasza Azazello- (#21938) üzenetére


whitezo88
nagyúr

de, csak egyedül leszel bent.
más: 230as sor BSen, csodás.

(#21940) Cathfaern válasza Azazello- (#21938) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mint írták korábban is, be tudsz menni, viszont amit leöltetek, az már halott marad. Ha partyval akarsz bemenni, és nem te vagy a leader, akkor külön instába kerültök, ha pedig te vagy a leader, akkor ők is a te instádba kerülnek (azaz nekik is le lesznek ölve a mobok), ráadásul ebben az esetben ők is azonnal mentődnek a te instádba.

(#21941) sasa311 válasza Azazello- (#21938) üzenetére


sasa311
veterán

Az, hogy egy raidbe vagytok nem jelent semmit raid insta szempontból.

Pl 10en vagytok a raidbe, 5 embernek 000001 a raid IDje másik 5nek meg 000002 akkor a csapat fele a 00001-es számú, míg a másik flee a 000002-es számú térképre fog kerülni. Más mobok élnek és nem is látják egymást.

Viszont fordítva is igaz, nem kell egy raidbe lennetek, hogy bekerüljetek ugyanabba az instába! ;] Ezt időről időre foltozgatják, de BC alatt mégnem volt tökéletes.
Pl. ha bennt vagytok 25en, 1 ember kilogolt, az RL kitette a raidből. Utána visszalogolt. Aztán nem működött az automata telport és nem volt ugyan raidbe de benn volt az instába :) Hasonló esetek előfordultak AFK emberekkel is, akiknek volt addjona rá, hogy ne DC/ze le a játék AFK miatt de raid közepén AFKolt és nem lehetett kipenderíteni :DDD

Vagy ami brutál volt még natúr wow-ba, hogy időnként eladtak nagyobb guildek kétes tagjai mentés IDket (pl. CThunhoz, hogy egy bizonyos itemet be lehessen váltani, ami AQ40 elején esett, de csak a végén lehetett megkapni érte a '"rewardot").
És ha többen is megvették a raidID-t előfordult, hogy CThun előtt ott volt 3 guild vegyesen ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21942) nierthen válasza !player! (#21937) üzenetére


nierthen
tag

shadow pap ennyire jó lett raiden wotlk-ben, vagy valami véletlen, hogy bekerült top háromba?

Nierthen#2767

(#21943) !player! válasza nierthen (#21942) üzenetére


!player!
aktív tag

Nem tudom nem értek hozzá, és damage metert sem néztem sose csak amikor boomkin vagyok.

whitezo88: Twisting Nether is full nem tudom mióta lett az eddig medium volt

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21944) nierthen válasza whitezo88 (#21939) üzenetére


nierthen
tag

arathoron pont ennyi szintén. hihetetlen számomra. ilyennel még sosem találkoztam, ma nem akartam játszani, csak miután láttam a postodat, gondoltam megnézem.

Nierthen#2767

(#21945) Wolverine válasza whitezo88 (#21939) üzenetére


Wolverine
félisten

Ragnán az utóbbi két hétben ilyenkor láttam 700-asat is :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21946) whitezo88


whitezo88
nagyúr

enyhe memory leak... [link] UCben is 770 Mega... ez kicsit durva.

(#21947) LucifeI2 válasza nierthen (#21942) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nálunk általában utolsó az sp. :P

(#21948) Cathfaern válasza whitezo88 (#21946) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem tudom mi ezen olyan durva, szerinted azt a 6millió embert aki ott van dalaranban meg a csomó objektumot (nagyon részletes a város felépítése) hol tárolja el? 4. dimenzióban? :) Főleg, hogy a MMORPG felépítésből adódóan nem csinálhatja azt, hogy csak azt tartja bent memóriában ahol éppen vagy, mint instákat és portálokat leszámítva nincsenek külön pályák, tehát ha szépen kipucolna mindent, ami nincs a közeledben, akkor játékélmény helyett lagfestben lenne részed.

nierthen:
Shadow Priest egyik legjobb DPS lett.

LucifeI2:
Az érdekes, mert én ha nem is spriest elsőségekről, de bőven top10-ekről hallok (értelemszerűen nem 10 fős instában :D)

[ Szerkesztve ]

(#21949) samfishR


samfishR
senior tag

melyik addonban lehet beállítani azt, h amit az enemyre pakolok (pl garrote, rupture, poison, stb), lássam h mennyi ideig van rajta? eddig kiírta, csak wow reinstall utan nem tudom már h melyik addonban hol mit kell benyomni. meg láttam videokban olyan addont, ami csíkokban jelezte h miből mennyi van hátra, mind rajtam, mind az ellenségen. mi a neve ennek az addonnak? előre is kösz! :R

(#21950) SzlobiG válasza SzlobiG (#21929) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nah azthiszem megtaláltam a hibát kilőttem a vista baromságait indexelés, előtöltés, stb...Ahogy belogoltam sartharionnal kezdtük akkor volt 2giga ram foglalt a 4gigából kb 1.5 óra múlva elfogyott a 4giga ram ugyan is tele volt, de a feladatkezelő még mindég csak ilyen 400-500megát írt, de 100%, hogy nem írja jól mivel a wow hatására fogy el a memória, de mi az, hogy kevés a wownak 4giga ram?:D Mondjuk nem volt akadás így hogy tele volt a ram csak ugye ha pl letettem asztalra kellett vagy egy perc ameddigre visszajutottam úgy darált a vinyó.:D De mostmár mind1 mert nem akadok lehet veszek majd idővel még 4giga ramot annyi csak nem fog elfogyni.:D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.