Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na ezeket kérdezte. [link] [link]
utána majdnem szívroham ért mert nem engedett be rossz passra hivatkozva, de aztán jött 1 mail h resetelték egy randomra a passt amit külön fogok megkapni, és az új az ne régi pass legyen. de valószínüleg emiatt csinálták.

[ Szerkesztve ]

(#21552) Esmein válasza FefeeX (#21550) üzenetére


Esmein
nagyúr

600 dpsem volt a fight alatt így volt 32 perc, szerintem ha ketten mentek, akkor megvan 10-15 perc alatt

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21553) szilchi válasza Esmein (#21549) üzenetére


szilchi
őstag

Igen,arra.Vagy eladni a perfect draentist sphert jó pénzért.Asszem 2 is dob egyszerre.Aki questel,annak jó mert azért a questért asszem jár 10K XP körül + meg a doboz amibe lehet BoE kék cucc.Na meg persze csak a fun végett.Annó 60-on kellett legalább 3-4 ember Teremushoz.Igaz ha jól emlékszem már 70-en solozható volt.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21554) szilchi válasza szilchi (#21541) üzenetére


szilchi
őstag

Néztem olyant is,hogy Deadly monarch topaz,+8 agi&+8 crit rate.Ebből 2 db?Meg valamivel olcsóbb is,mert 125-ért adják.Meg orange,szal két pirosnak jó.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21555) FefeeX válasza szilchi (#21554) üzenetére


FefeeX
veterán

Végülis az is jó, kevesebb AP több crit... Én inkább AP-ra gyúrom a hunterem, lehet nálad érdemes több critet kirakni... :)

(#21556) !player! válasza FefeeX (#21555) üzenetére


!player!
aktív tag

Neki nem rogue-ja van? :)

Ony figtra vissza térve druida vissza tudja tölteni a manát innervate-ből és spiritből arra kéne törekedni, hogy a drudi tartalékoljon annyi manát vészhelyzetre amivel a petet és téged fel tudd healelni maxra.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21557) szilchi válasza !player! (#21556) üzenetére


szilchi
őstag

Igen,az van.Multilate.Meg a crit jobb nekem a badge-es trinketnek köszönhetően,ami crit után esélyt ad +1000 AP-ra.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21558) FefeeX válasza !player! (#21556) üzenetére


FefeeX
veterán

Tom h rogueja van, ezért írtam h nála más lehet a kiosztás, mert ahhoz nem értek... :) Valóban visszaolvasva nem teljesen egyértelmű...

Akkor 9 körül nekivágunk... :)

(#21559) szilchi


szilchi
őstag

Molten Core trash-t tudnék rugóval szólózni?Kéne pár Core of Earth.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21560) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Az komoly, hogy a choppa-hoz való matik ennyibe kerülnek? (12,5k+ a sima farmolható matik?) Azért elég karcos, hogy egy ismeretlennek ennyi goldot+matit adjak, hogy craftoljon nekem egy motort. Vagy csak én nem bizom ennyire az emberekben?:B

Egyébként ha jól értem, akkor ezekből craftol egy kulcsot, amit átradel nekem, ha minden jól megy, és utánna már száguldozhatok is?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21561) Viktor77 válasza Esmein (#21552) üzenetére


Viktor77
titán

Kedvet kaptam én is Onyhoz. :)

Pont fél óra a csata, 740-es dps-sel. 170g.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21562) Esmein válasza Viktor77 (#21561) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nézz be lucifronhoz, az izgalmasabb :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21563) szilchi


szilchi
őstag

wow...pár heroic drop és az egy hete 35-ös hit ratem felment 241-re :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21564) SimS


SimS
senior tag

Üdv

Tapasztalatokat várnék, hogy milyen realm-re lenne érdemes (hjaj) transferelni? PvP-n vagyok, lehetőség szerint uolyan tipsúra mennék, de ha minden kötél szakad akkor esetleg lehet normal. Mik az elvárások? :D hát lehessen találni relatíve könnyen guildet ami raidel is (hc 10 - normal 25). Nekem ennyi a kritérium kb, PvP realm-hez meg azért ragaszkodnék, mert ha a csúnya hordás felszedi előlem a node-ot, nehogy ne rughassam már szét a csúnya hordás hátsóját :P

ugyan most free migration van hozzánk, de én nem bízok annak a sikerében :U

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#21565) Esmein válasza SimS (#21564) üzenetére


Esmein
nagyúr

stormscale / outlands, ezek a "nagyok"
http://www.wowjutsu.com/world/

itt figyelemmel követhető melyi krealm hogy áll

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21566) whitezo88 válasza Esmein (#21565) üzenetére


whitezo88
nagyúr

akkor már inkább magyarish realm... BS vagy Ragna.

(#21567) szilchi


szilchi
őstag

Átnéztem a patchben érkező változásokat a rugónál és valahogy egyet kell értenem ezzel a kommentel
"Heck, even their class changes aren’t worth mentioning"

:(((

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21568) Esmein válasza whitezo88 (#21566) üzenetére


Esmein
nagyúr

Azt direkt nem javasoltam, a magyar realmek jellemzoen tele vannak retardált és igénytelenül hülye playerekkel, ahonnan mindenki aki angolul tud már elmenekült... én is lehúztam bs-en 2 évet, sok volt :S

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21569) Wolverine válasza Esmein (#21568) üzenetére


Wolverine
félisten

Ragna normális, bár a svédekért nem vállalok kezességet :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21570) FefeeX válasza whitezo88 (#21566) üzenetére


FefeeX
veterán

Én tudok angolul, normális vagyok, de nem raidelek, illetve ha igen sem magyarokkal ált :)

Ennek ellenére nem ajánlom BS-t, sorbanállás volt egész hétvégén, volt hogy 2 órába telt bejutni a szerverre...

(#21571) whitezo88 válasza Esmein (#21568) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jó guildben kell lenni, esetleg tradet+generalt tiltani és kész. én is tudok angolul, de idegenkedek angol guildbe menni.

(#21572) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Vitality enchant formula mennyit ér más szervereken?
Azt hallottam, nagyon drága, beraktam licitre 300g-s indulóval. TN alli.

[ Szerkesztve ]

(#21573) Esmein válasza Wolverine (#21569) üzenetére


Esmein
nagyúr

a svédek rendes srácok, fél évig játszottam norvég/svéd klánban :) bs-en is a fracturedben húztam ki az időt, az meg angol nyelvű guild, a magyarokkal sose találtam a hangot. Biztos bunkó vagyok :DDD Ragnán csak farmolni voltam 2-3 hónapot.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21574) SimS válasza whitezo88 (#21566) üzenetére


SimS
senior tag

Áh nem kösz. BS-t kihagyom, van ott egy ismerősöm a top guildben van, allis ugyan - lényeg h nem mennék oda... Ragnáról sokat nem tudok, de azt sem tartom érdemesnek.
Meg szeretem a külföldi (persze angol lehetőleg) ventrit, gcsatit akármit, mert gyakorol az ember, meg nemtom, szokni kell ;]

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#21575) (Kolombusz) válasza SimS (#21574) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A Twisting Nether jó kis szerver, elég sokan vagyunk, mindenféle náció, a legtöbben rendesek, max egy-két paraszt svéd van.
Én egy kis magyar klánban vagyok alli oldalon, olyan kevesen vagyunk, hogy még a magyarok is normálisak. :)

A nagyobb külföldi klánok pedig biztosan járnak raidelni.

(#21576) FefeeX


FefeeX
veterán

Nah bepróbáltuk Ony-t, 40%-nál Wipe... :)
Utána már addig se ment soha, mondjuk éjjel 1 után volt már, így a koncentrációm messze nem a max. Azonban fellépett tübb probléma is...

1200-1400 között van a DPS-em a recount szerint, ami mindent figyelembe véve elég gyatra, ha lehet kérnék tanácsot, mit csináljak :)

A pet a másik gond, Ony állandóan rajtam van, mikor elfexem és elkezdem lőni is egyből ott van. A pet mindennel együtt egyébként alig generál valami aggrot, ezt nem is teljesen értem hogy lehet... Még a tauntot is kiraktam talentben a skorpidnak...

A harmadik pedig az amikor jön a sok tojás Ony meg repked... Mivel még sosem voltam Ony-n, taktikát sem olvastam, gondoltam leölöm az addokat oszt csókolom, na de ezek sosem fogynak el, és mind a 70es druidát szivatják... Nekem meg kevés az AOE-m, meg nehéz ennyi felé figyelni...

Lényeg a lényeg, 4 try és egyre rosszabb lett mind, minden segítséget szívesen veszek :) Most meg megyek aludni, mert már leesek a székről... :)

(#21577) Esmein válasza FefeeX (#21576) üzenetére


Esmein
nagyúr

p2-ben én úgy oldottam meg az addokat, hogy consecrationt magam alá vágtam, és letojtam őket, elkoptak szépen lassan. nem tudom hunterrel mit kellene alkotni, talán beast mastery ;)

egyébként öcsém rugójával kettesben most ütöttük be gyorsan Garrt, Baron Geddont, meg Shazzrah-t, puhapöcsű banda :D sajna tündérfurulyát nem dobtak :(

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21578) CactuS válasza Esmein (#21573) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Boulderfisten is elég sok a svéd játékos, nincsen olyan nagy baj velük, leszámítva, hogy ha már ketten vannak egy partyban, akkor előszeretettel használják a saját klingon nyelvüket, és nem igazán veszik észre magukat. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21579) Azazello-


Azazello-
senior tag

mi van lvl80-utan? hogyan tovabbb?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#21580) whitezo88


whitezo88
nagyúr

[link] na fasza.

(#21581) H.O.D. válasza CactuS (#21578) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Én Azjol-Nerubon vagyok, ott rengeteg a skandi, a guild is 80%-ban vikingekből áll és elég sok a brit arc. Ők alapvetően normálisak, de az északiak között sok a hátulgombolós... Alapvetően egyébként jó hangulatú a szerver.

Where do you want to go today?

(#21582) !player! válasza Azazello- (#21579) üzenetére


!player!
aktív tag

Akkor kezdődik a játék!

HC insták raidelés pvp vagy előröl is lehet kezdeni. :)

whitezo: Bag tartalmat mennyire állították vissza?

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21583) H.O.D. válasza whitezo88 (#21580) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Ez most jó, vagy rossz? :)

Where do you want to go today?

(#21584) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mindent visszakaptam.

(#21585) Azazello- válasza whitezo88 (#21580) üzenetére


Azazello-
senior tag

milyen addont hasznalsz? vagym mi az a kozepso konzol?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#21586) whitezo88 válasza Azazello- (#21585) üzenetére


whitezo88
nagyúr

necrosis

(#21587) H.O.D. válasza whitezo88 (#21584) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Vagyis jó :D

Where do you want to go today?

(#21588) !player!


!player!
aktív tag

Szerintetek bővíteni fogják az Emblem of Valor/Heroism ért vásárolható itemeket?
Van kb 100 felesleges Valorom azon gondolkozok hogy megvegyem-e a PvP settet vagy tartalékoljam hátha jólesz v.mire?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21589) Wolverine válasza Azazello- (#21579) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyrészt ezután a questek xp-tartalma arannyá változik, tehát elkezd még jobban dőlni a lé. Másrészt, mehetsz heroic 5 fős instákba, elkezdheted a 10 és a 25 fős raidelést - persze megfelelő gear birtokában. Harmadrészt rámehetsz az achievementekre, dailzhetsz, felhúzhatod a repuidat... ami csak jólesik.
Vagy altozhatsz, ha egyik opció sem felel meg.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21590) szilchi


szilchi
őstag

Két daggernél (mutilate) melyik a jobb mainhand-be?A lassabb vagy a gyorsabb?Ahány fórum annyi vélemény.Van aki szerinta gyors jó,mert gyorsabban teszi fel a mérget.Van aki szerint a lassú a jó,mert nagyobb white dmg-ot lehet vele elérni.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21591) whitezo88


whitezo88
nagyúr


megerősíthetem: Crocolisks in the City napi questtel, valóban kb 10-15 fogás és megvan.

[ Szerkesztve ]

(#21592) Bencus88 válasza whitezo88 (#21591) üzenetére


Bencus88
nagyúr

És hol tudom felvenni azt a questet?

(#21593) !player! válasza whitezo88 (#21591) üzenetére


!player!
aktív tag

Tegnap első fogásra kijött, és nem tudtam lootolni v.mi miatt, elúszott :))

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21594) !player! válasza Bencus88 (#21592) üzenetére


!player!
aktív tag

Shattrathtól ÉK-re van egy tó ott áll benne egy horgász, ő adja a napi questeket.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21595) D4v3 válasza !player! (#21588) üzenetére


D4v3
őstag

Köv. contentben gondolom ugyanúgy tudsz majd venni T8 tokent a valorból. Arra szerintem érdemes elrakni valamennyit. A heroismból én pont tegnap vettem meg az arcanite reapert, a trinketet meg a vállast (10% xp) és kezdtem egy alt. warriort. Fegyverre ment a crusader és kb. egy shotolom a mobokat :) Altozásra szerintem nagyon jók ezek a bind-to-account cuccok. Eléggé megkönnyíti a szintezést, hogy a cuccok értékei módosulnak szintről szintre, így kb. mindig a szinteden elérhető legjobb fegyvered meg vállasod van.

[ Szerkesztve ]

(#21596) Wolverine válasza whitezo88 (#21591) üzenetére


Wolverine
félisten

Napi quest nélkül is simán kifogható mind Old Crafty, mind Old Ironjaw - Ydrivel mindkettő megvan, a többi altommal kicsi macerás lenne bejutni Orgrimmarba :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21597) !player! válasza D4v3 (#21595) üzenetére


!player!
aktív tag

Most még spórolok megnézem mennyire jön össze a Boomkin sett.
Különben ezeket a Bind on Account cuccokat megveszed és odadod v.melyik altank akkor BoP-os lesz szóval nem tudod másik altodnak odadni?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21598) Esmein válasza !player! (#21588) üzenetére


Esmein
nagyúr

a bracerek BoE-k, vegyél olyat és add el elmebeteg áron

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21599) !player! válasza Esmein (#21598) üzenetére


!player!
aktív tag

Huu kössz! Megnézem mennyire tudom eladni a disenchantolt cuccokat (v.miért pang a piac) ha nem jön be veszek egy bracert.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21600) Esmein válasza !player! (#21597) üzenetére


Esmein
nagyúr

heirloom cuccokat oda küldöd postán az accounton belül, ahova akarod (tehát frakción és szerveren belül)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.