Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Wolverine válasza Vistaboy (#6980) üzenetére


Wolverine
félisten

Holyn szintezem a papomat, ma belegyúrtam 3 szintet és Redridge-ben sikerült egy pullra 3 mobot is megölni :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7002) arpi6k válasza mobal (#6999) üzenetére


arpi6k
addikt

Te is ott vagy?

Intel & ATI

(#7003) mobal válasza arpi6k (#7002) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

aha :) de találkoztunk már online

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7004) arpi6k


arpi6k
addikt

ÚÚÚÚ basszus mekkora egy barom vagyok! :B Tényleg. Sorry. :W

Intel & ATI

(#7005) Vistaboy válasza Bencus88 (#6996) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, ott. Sok quest-em van már ott. Most reggel megnézem hogy tudok-e haladni velük (Nincs horda a környéken), ha nem, akkor majd délután megyek instázni veletek. Addig gyúrom Vistagirl-t. ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7006) Vistaboy válasza Wolverine (#7001) üzenetére


Vistaboy
veterán

Iszonyatos imba a Blood Elf. :P Sokkal jobb vele küzdeni, de lehet hogy később megbánom hogy Paladin-nak indítottam. Mire érdemes fejleszteni inkább?

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7007) Nevar válasza SzlobiG (#7000) üzenetére


Nevar
aktív tag

Mass Dispel elég jó, a miénk se rossz, bár most nem nagyon tudunk 2050 fölé menni. De gondolom te olyat szeretnél ahol játszani is tudsz, na hát olyat neked kell szervezni.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7008) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Tegnap raktam huncsatira passwordot ragnán. valaki megnézhetné, hogy megvan-e még :)

less qq more pewpew!

(#7009) Bencus88 válasza Vistaboy (#7005) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jólvan 1,5 level és megyek tanarisba.Meg kiírtam wow-ot nemsokára tesztelem elindul e:) :C

(#7010) Dr.Burn válasza Polacheck (#7008) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Nem tudtuk hogy ki volt az az "okos" aki passot rakott a csatira. :U Voltal is szidva. :B
Amugy most mar hogy igy megtudtuk hogy ki volt az biztos volt valami nyomos oka :D , miert kellett a csatira pass?

[ Szerkesztve ]

"Later Nerd!"

(#7011) Bencus88 válasza Dr.Burn (#7010) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mi az a csati :U

(#7012) Polacheck válasza Dr.Burn (#7010) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Mi volt a nyomós oka? Hozzám került az owner valamiért :D

Legalább feldobtam a hazai közösség életét egy estére.

less qq more pewpew!

(#7013) Wolverine válasza Polacheck (#7012) üzenetére


Wolverine
félisten

Amikor este beléptem 11 körül és passwordöt kért, az volt az első gondolatom, "Melyik istenverte baromállat tette ezt ide?" ;] Első mérgemben whispeltem is csontváznak, ő nem tudta; én meg nem akartam kideríteni a Trade-en keresztül, mert még az illető regje valahogy törlődött volna wow.hu-n :U
szerk: ha legközelebb bármelyik karimhoz kerül a moderátorjog, készülj egy hosszú banra :P

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7014) Polacheck válasza Wolverine (#7013) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Szerintem jó ötlet volt :D

Egyébként senki nem tudta a jelszót csak 1.2 ember a hng-ből. Kíváncsi lennék, hogy lekerült-e már... :D

A banok és a jelszó is leesik, ha midnenki elhagyja az adott csatornát, tehá szerintem hajnali 4-5 körül resetelt.

[ Szerkesztve ]

less qq more pewpew!

(#7015) sasa311 válasza Polacheck (#7014) üzenetére


sasa311
veterán

csak aki olvasta a Gchatet :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7016) Polacheck válasza sasa311 (#7015) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Igaz :D

less qq more pewpew!

(#7017) SzlobiG válasza Nevar (#7007) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ejha hát oda én kevés lennék szvsz.:) Olyat szeretnék ahol játszunk is nem csak van a team, mert tegnap beinveltek egy 3v3-ba és kész semmi játék 2v2-be meg hetente 10-et tolunk azt ennyi.:(

(#7018) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Máma WoW-ozzátok ki magatokat rendesen, holnap az összes szerver offline lesz 03-11-ig, mert érkezik a 2.3.2-es patch. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7019) SzlobiG válasza Vistaboy (#7018) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mit hoz az a patch?

(#7020) anulu


anulu
félisten

tegnap v;gre kiesett Al`arbol a main-hand fist weapon. eddig 2x lattam esni (ezzel egyutt). mar elsore is megtetszett, de akkor meg main karikkal volt a raid, meg paladin amugy sem tudja hasznalni. ellenburger tegnap warriorral voltam, be is lett huzva, durrant ra executioner :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7021) anulu válasza Vistaboy (#7018) üzenetére


anulu
félisten

sajnos nem erint, mert este 7-ig dolgozom, mire hazaerek mar menni fog TN (es igy raid is lesz), ugyhogy ismet nem erint a patch miatti server down okabol adodo Blizz anyukajanak a szidasa :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7022) Vistaboy válasza SzlobiG (#7019) üzenetére


Vistaboy
veterán

WoW 2.3.2. Patch Notes.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7023) Wolverine válasza Polacheck (#7014) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor is szokott fent lenni valaki :U Volt már, hogy éjféltől de- 10-ig voltam online, és mindig volt rajtam kívül is 4-5 ember.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7024) Polacheck válasza Wolverine (#7023) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

akkor nézze meg valaki, hogy van-e még pass :D

less qq more pewpew!

(#7025) Wolverine válasza Vistaboy (#7022) üzenetére


Wolverine
félisten

Clockwork Rocket Bots will no longer attack each other in Shattrath City.

Miért? :DDD (mondjuk én örülök szép csendben a Ravage buffomnak :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7026) SzlobiG válasza Vistaboy (#7022) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kössz, warrinál nem sok a változás.

(#7027) anxius


anxius
aktív tag

Ez az:)....Holnap retalent mage-el:)

(#7028) LordX válasza anulu (#7021) üzenetére


LordX
veterán

TN-en játszasz? Mivel, kivel?

(#7029) sasa311 válasza LordX (#7028) üzenetére


sasa311
veterán

Mehemed (aki sose látott tehenet) nevű rózsaszín konzervdobozzal :DDD ;]
Najó, nem Mehemed :K

ps.: ne szívd mellre :))

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7030) Polacheck válasza sasa311 (#7029) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

csomó tehenet látott, azokkal raidel :D

less qq more pewpew!

(#7031) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nagyon tetszik a Blood Elf. Paladinnak képezem, most vagyok 12-es szintű és már 15-ös mobokat is simán ölök vele. Az első aranyam is megvan már, asszem talán az NE-nél már 20 táján voltam, amikor meglett az első arany.

Vagy lehet hogy csak a tapasztalat? :DDD (Jujj, ez most nagyon - hogy is hangzott?)

Mod: Jé, őstag lettem! Jeee! :C

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7032) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Rájöttem mi okozza a folyamatos disconnectelést, de megoldást nem tudom.
Wireless netem van, packet lossol.

Mindig azután jön a disconnect, hogy belaggol, ilyenkor haver hangját is akadozva hallom skype-on. A skype megjavul, de a wow nem.

A packet loss akkor is megvan, ha nem skypeozok.
Szóval azt kéne elérni, hogy miután a packet loss miatt megszakad, a wow ne csatlakozzon szét, hanem folytassa a kommunikácóit a szerverrel.

(#7033) Ptech válasza (Kolombusz) (#7032) üzenetére


Ptech
őstag

Hát wireless ahogy tudom nem egy nyerő dolog WoWra :S

(#7034) Luos válasza (Kolombusz) (#7032) üzenetére


Luos
tag

Próbáld ki hogy éjszaka is packetlossol e, mivel általában telefonok, mikrók okozhatják ezt, és éjszaka ugye ezeket kevesebben használják, ha úgy is ugyanannyi akkor távol vagy a központtól, és/vagy gyenge az antenna. ha jobb akkor lehet egy jobb antenna megoldaná.

(bár ezeket csak ovlastam neten, nekem sosem volt wireless netem :) )

(#7035) (Kolombusz) válasza Ptech (#7033) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mondjuk hosszú ideig nem volt gond, volt hogy belaggolt, de utána ment tovább rendesen, nem kaptam disconnectet.

A központhoz közel vagyok, légvonalban kb. 300 méter.

(#7036) sasa311 válasza (Kolombusz) (#7035) üzenetére


sasa311
veterán

fektess kábelt ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7037) mobal válasza (Kolombusz) (#7035) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

erősebb antenna. sztem mást nemigen tudsz.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7038) Polacheck válasza Ptech (#7033) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ezt ugye te sem gondolod komolyan!?

less qq more pewpew!

(#7039) -conrad- válasza Polacheck (#7038) üzenetére


-conrad-
addikt

Nekem wireless háló van, igaz csak router és gép között. Nekem is laggol, és nem tudom mi miatt. Olyan 1-2 percenként beakad 1 vagy 2 mp-re, amit wow közben alig eszek észre, ettől nem disconnectel, és nem feltűnő, de cod4-ezni is szoktam és ott nagyon durván látszik.. :S conn. interrupted felirat bevillan és el is tűnik, mindenki teleportál, és vagy leszedett valaki amíg szoborcsoportot játszottam a pálya közeépn, vagy az éppen kioldott gránátom próbál földkörüli pályára állítani.....

Sőt van, amikor levág a routerről emiatt, és vissza sem enged ilyenkor, csak "repair network conn." segít. :S

Régen viszont kistérségi mikrós netem volt, az szintén produkálta ezt a jelenséget, ott folyamatos pingeléssel a háttérben játszottam, anno emiatt is hagytam abba a cod2-t (többek között) pedig egész komolyan toltam.

(#7040) nierthen válasza Vistaboy (#6936) üzenetére


nierthen
tag

arathort tudom ajánlani

Nierthen#2767

(#7041) Iginotus


Iginotus
őstag

WoW simán lehet wifin nyomni barátnöm pestről tolja ugy hogy vetem egy antenát az smc pci os wifihez, (kb 4kért homade) és ugy tolja wow-t nem szakad simán megy minden pingje is kb az én adslem-é. Ja és mindezt ugy hogy kiteszi az ablakba és vagy 200m-re van egy ingyenes HOTSPOT :)

Plug and Pray... :)

(#7042) Lenry


Lenry
félisten

hali!

eddig mindig GC-vel töltöttem fel az accomat, de most rájöttem, h bankkártyával jobb biznisz, mert a 6 hónapos előfizetés is csak 15-16k. Budapest Bankos VISA kártyám van. azzal szerintetek lehet? mert úgy hallottam, h Magyarországon nem "jók" a bankkártyák erre... :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7043) steveetm válasza Polacheck (#7038) üzenetére


steveetm
őstag

Mér, ez tökre így van. Adsl is szar wowra egyébként, ha szakadt telefonkábelen tolod, és wireless is, ha 20 fa nőtt az útjába^^.
Üdv.: steveetm

(#7044) dilipok válasza Lenry (#7042) üzenetére


dilipok
veterán

ha dombornyomott akkor igen. Nekem is BB, de nekem mastercard van, és müxik

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#7045) Lenry válasza dilipok (#7044) üzenetére


Lenry
félisten

pontosítok: VISA electron, de nem dombornyomott... :(
az miért baj?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7046) Bencus88


Bencus88
nagyúr

1 level és megvan a Moonkin je:)Tegnap lementem tanarisba találtam 3 questet mind piros, de egyet már sikerült megcsinálni.Remélem ma levisznek tanarisba :C

(#7047) dilipok válasza Lenry (#7045) üzenetére


dilipok
veterán

elvileg neten csak a dombornyomottal, és pár kifejezetten erre való kártyával lehet fizetni. Ha mégsem menne, akkor kb 3000píz/év a dombornyomott kártya díja, és ha használod neten, akkor simán megéri

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#7048) arpi6k válasza Lenry (#7045) üzenetére


arpi6k
addikt

Én egy sima OTP-s Juniorral töltöm. Simán megy.:)

Intel & ATI

(#7049) Lenry válasza dilipok (#7047) üzenetére


Lenry
félisten

értem...
azért megpróbálom így is, ha meg nem jó, akkor kitalálok valamit
köszi :R

arpi6k: és az dombornyomott?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7050) Polacheck válasza steveetm (#7043) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ja, így már értem :)

Csak azért kérdem, mert cirka másfél éve wlanon keresztül tolom és semmi problémám nem volt soha.

less qq more pewpew!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.