Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22151) !player! válasza bobace (#22150) üzenetére


!player!
aktív tag

Nálunk csak 10 és 25 leggol, ja és full/high pop

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22152) sasa311 válasza !player! (#22149) üzenetére


sasa311
veterán

Áh, BCben kb a 3. content peccstől kezdet érdemben alakulni PUGok karazhanba meg grulhoz. Előtte semmi említhető.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#22153) Junkie válasza bobace (#22150) üzenetére


Junkie
aktív tag

Biztos hogy szerverfüggő, én Arathoron játszom, full a szerver populáció, néha sorba is kell állni a belogolásért. Aktívan kb egy hónapja raidelek és még nem volt olyan raidünk hogy ne lett volna lagg, kissebb nagyobb de mindig volt. A legmókásabb hogy a peccs óta nagyobb lagg van mint elötte, értem én, hogy nem ebben a pecsben javítják, de rontani miért kellett?:)

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22154) bobace válasza Junkie (#22153) üzenetére


bobace
őstag

Ezek után áldom az eget, hogy mégsem migráltam el végül a kieg. megjelenésekor :D Ragnaroson azóta se játszottam, mert nem tetszik a sorbanállás...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22155) L4mie


L4mie
veterán

Ráadásul pach óta szarabb az fps em is :O
:Y

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#22156) Ribi


Ribi
nagyúr

Viszont lag alatt ertelmes latency ertekeket ir, nekem szinte mindig 200 volt peccse elott, meg akkor is amikor 2-3mp-es késéssel mentek a spellek. Most legalább kiírja hogy 1000 :DDD

(#22157) pachito válasza bobace (#22154) üzenetére


pachito
őstag

Ragnaroson nincs sorbaállás, csak olyan 8-9 óra tájékában. Nekem a leghosszabb sorbanállás kb. 10 percig tartott, addig meg elmész kaját szerezni, nézelődsz neten, stb. tehát nem vészes. Érdekes módon, akárhányszor voltam raideken, mind 10, mind 25 fősön, soha nem laggoltam. Nekem Dalaran szörnyű (kb átlag 30-35 fpsről lemegy 12-14re), WG-ről meg már ne is beszéljünk, az még rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#22158) bobace válasza pachito (#22157) üzenetére


bobace
őstag

Az a 10 perc pont elég indok volt mindig, hogy másik szeróra logoljak be aztán meg ott ragadtam. Mostanában meg egyszerűen már nincs is kedvem megnézni. Majd ha minden karim full gearben feszül, akkor valószínű rászánom magam.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22159) Ribi válasza pachito (#22157) üzenetére


Ribi
nagyúr

Az hogy mennyi az fps az suxx, de akkor sincs lag, szal örülj :)
Arathoron wotlk kijovetele után volt 4-500-as sor is. Na az 30-40 perc is volt.

(#22160) L4mie válasza pachito (#22157) üzenetére


L4mie
veterán

Hát nemtom akkor nektek milyen instaservert dob, vagy milyen talenton toljátok, de mi ragnán szinte mindig részesülünk kisebb nagyobb laggban :S
Tegnap pw relatív jó volt, Gluth on meg olyan laggunk volt, hogy a kite-olók nem bírtak semmit csinálni és szépen megevett 10 ud-t a kutymutty. aztán átmentünk dk wing be ott türhetőbb volt, de mondanom sem kell, hogy nem döntögettünk dps rekodrokat thadiuson :S

100 szónak is 1 a vége, szopás a lagg, és így sajnos nem bírunk öcsiket csinálni, rankokat fel-le lépni hiába is akarunk :S

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#22161) bobace válasza L4mie (#22160) üzenetére


bobace
őstag

És még ráadásul Heigant is kijavították, ott ha nem volt kedvünk táncolni beálltunk a bug helyre és kit érdekel a lag, de sajnos javították azt is ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22162) Ribi válasza bobace (#22161) üzenetére


Ribi
nagyúr

Afrancba, pedig azt otthagyhatták volna ajándék killnek.
Megint az lesz, hogy a szerencsétlenek kihalnak az első futásnál es 18-an verjuk le. Illetve 10-esben meg kb 4-en :)

[ Szerkesztve ]

(#22163) !player!


!player!
aktív tag

Nincs v.mi addon arra, hogyha modnjuk 20 itemet akarok Prospectelni/Disenchatnolni akkor azt megicsánlja automatikusan?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22164) mobal válasza !player! (#22163) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

e-e. azt ugye akkor gyk. nem te csinálod ami meg büntit vonna maga után. logitech g 15 billentyűzettel tudod makrózni max.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22165) !player! válasza mobal (#22164) üzenetére


!player!
aktív tag

Postal addonnál meg kinyitja és lootolja az összes levelet mi a különbség?
És olyan addon amivel mondjuk kijelölök több itemet és egy kattintásra buyoutolja?
Nem vagyok annyira képbe miért csak g15-n lehet makrozni?

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22166) sasa311 válasza !player! (#22165) üzenetére


sasa311
veterán

Nekem BCben volt egy "auction (neer?)" néven futó addonCSOMAGom, amiben volt egy olyan addon, ami ha a táskádba került zöld / kék / lila item azonnal felugrott egy ablak, hogy akarod-e disenchantolni igen-nem-ignore (ez azt jelentette, hogy azt az itemet sose kérdezte többet).

Most is létezik szerintem csak nem emlékszem mi volt a neve.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#22167) steveetm válasza sasa311 (#22166) üzenetére


steveetm
őstag

Most is ez a neve, és ennél automatizáltabb disencahnt/prospect nem is létezik.
auctioneer.
Üdv.: steveetm

(#22168) szilchi


szilchi
őstag

Hát ez eddig nem az én napom :( .UP heroic daily.Megyünk be,tök üres.Kiderült a leader tesója megcsinálta délelött.Bumm,ezt aszhattuk..Na ok,akkor UK hc.Majd 20 perc után találtunk új healert.Elértük az első pár proto-drakeet.Kétszer meghaltam,mert a pala tank nem tudta tartani az aggrot.Meg persze ő is meghalt mert volt vagy 490 def-je.Második wipe után(trash-en...lol) feloszlik a csapat.Na nem baj.Irány wintergrasp.Archavonhoz saved vagyok 10 fősön,de legalább kipróbálom mutit pvp-be.Egész jó,bár amikor a crit ambushom kemény 3000 dmg-ot csinált egy tauren shamanon..hááát...mindenesetre gyorsan elterült.De ez se jött be.Mindenki azt hitte nyerünk,már keresték a csapatokat Archavonhoz,erre battle end és Horde controlled.Kiderült,hogyha lerombolják az összes towert,akkor is nyernek.Voltám WTF? ezerrel chatben,volt vagy 10 perc mindenki ütött hordást,ahol érte,már alig volt hordás a láthatáron.Persze mert mindenki a towert rombolta.Ahh...de legalább lootoltam 1 goldot a halott sámliból.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22169) Wolverine válasza !player! (#22163) üzenetére


Wolverine
félisten

Teljesen automatikus szerintem nincs, de a gyorsításhoz elég jó a Panda (plusz kapcsold be az autolootot :) ).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22170) !player!


!player!
aktív tag

Köszi igy egy fokkal jobb!
Wolvi neked van karaktered Twisting Netheren?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22171) Wolverine válasza !player! (#22170) üzenetére


Wolverine
félisten

Van egy friss, még el sem indított DK és 9 egyéb apróság, a legnagyobb egy lvl15-ös sámán :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22172) !player! válasza Wolverine (#22171) üzenetére


!player!
aktív tag

Jo akkor nem te tanoltál ma abba az isntába gondolom, csak ugyanaz volt a név aztán gondoltam megkérdem, bár tudom nem vagy egy pve fan! :))

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22173) nak0n válasza mobal (#22164) üzenetére


nak0n
aktív tag

Utolsó információim szerint az ilyen billentyűzeten beállított makrókat nem igazán tolerálja a blizz.

(#22174) Wolverine válasza !player! (#22172) üzenetére


Wolverine
félisten

Tévedsz: én elsősorban és szinte kizárólag PvE-zem, csak épp semmilyen instába nem járok :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22175) Ptech válasza Wolverine (#22174) üzenetére


Ptech
őstag

:DDD :D :DDD

(#22176) Arnold2 válasza nak0n (#22173) üzenetére


Arnold2
őstag

De tolerálja, csak ésszel kell csinálni. A hivatalos álláspont.

De ugyan akkor itt az ellenpélda.

Szóval ha már úgy bemakrózod magad, hogy a játék magától játssza magát az már cink. Viszont ha olyasmire használod, amit a játékban is már alapból meg tudsz csinálni akkor ok.

Azt hiszem ők azt nem akarják, hogy a gold farmerek egy ilyen fejlettebb makrós billentyűzettel még könnyebben tudjanak goldot farmolni. Ugyan akkor egy párszor pár ártatlan játékos is bannolódik.

Valamint ha ügyesen keresgélsz a gúglin találhatsz egy két addont amivel egy kicsit jobban ki tudod használni a G15-öt. De itt is ésszel, illetve gondold majd végig, hogy tényleg nem esel e át a ló túloldalára.

Amúgy nekem is G15-öm van, de max csak emotokra használtam a bal macrokat. Eddig. Kicsit megint érdekelni kezdett a dolog. Majd utána nézek én is, hogy hogyan tudnám jobban kihasználni.

[ Szerkesztve ]

(#22177) Cathfaern válasza Arnold2 (#22176) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igazából 2 alapszabály van, amiket betartva úgy makrózol ahogy csak akarsz:
1. Ne csinálj semmi olyat, amit kézzel ne tudnál megcsinálni. Másodpercenként 100 gombnyomás pl. elég feltünő lehet, vagy mondjuk 30 gomb lenyomása egyszerre :) De ide tartozhat az is, hogy pixel pontosan ugyanazon az útvonalon mész végig egymás után sokszor.
2. Sose hagyd úgy a gépet (a karaktered) felügyelet nélkül, hogy közben az csinál valamit (pontosabban olyan dolgot csinál, ami AFK taget megszünteti).

Ha ezt a kettőt (főleg a másodikat) betartod, akkor gyakorlatilag lehetetlen bebizonyítani, hogy nem te irányítod a karaktert.

(#22178) Wolverine válasza Ptech (#22175) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem röhög, én questelek :P (mondjuk most az Elder title miatt muszáj lesz majd lemásznom néhány helyre...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22179) szilchi válasza szilchi (#22168) üzenetére


szilchi
őstag

éééés megy tovább.Naxxramas 10 man.Tízből nyolc nem volt még itt.Anub'Rekhan-on eddig 2 wipe,lépnek ki az emberek,mindenki a másikban keresi a hibát.Harmadik wipe és két healer távozása után léptem én is.Majd holnap.Addig szintezek altot.Érdekes volt látni,hogy azért mutilate buildel se olyan rossz.Persze mihez képest...Olyan 1600-1800 dps,HAT-el volt 2000 körül bosson.Amit érdekes volt nézni,az az,hogy a modofikált fan of knife-nak köszönhetően nagy trash pack-on 4000 dps volt.Meg néztem adtak egy nerfet a combatnak is.A killing spree kapott egy 2 perces CD-t.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22180) bobace


bobace
őstag

Tudom, hogy senkit nem izgat, de végre lement Naxx teljesen, és még mace is jutott :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22181) !player!


!player!
aktív tag

Megvolt életem első Naxx10 PuG-ja hát mit ne mondjak tényleg könnyű így is, nincs sok taktika csak damagelj és késsz.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22182) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Szerintem az összes szerver lagos, Blizz kicsit elméretezte a dolgokat. TN meg röhej, Immortalt próbálgatjuk, de ilyen lagban lehetetlen :( . Na majd az egyik éjjel :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22183) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na megvan NR loremaster az Outlandi mellé. irány azeroth a maradékért :)

(#22184) Wolverine


Wolverine
félisten

Ma délelőtt 5-10-ig karbantartás van, a jelek szerint ideért a remélt Aréna-javítás... ezzel együtt a patch óta eltelt idő eredményeit resetelik. Pontok elvesznek, a ratingek/itemek/achievementek is, az elköltött goldot és enchant alapanyagokat mindenki visszakapja.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22185) GoTReX válasza Wolverine (#22184) üzenetére


GoTReX
őstag

Jah énis felkelek,mondom eliszogatok egy kavét és megnézem sikerült-e AH-ba eladni valamit,erre látom van rá 2:45 :D

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22186) GoTReX


GoTReX
őstag

Lehet láma kérdés,de kezdő vagyok.WoW-on belül van külön magyar channel?Mert vmi ilyesmit olvastam,és nem lenne rossz ha nem mindig német és/vagy Angol nyelven kellene partyban irkálni:) Előre is thx! :)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22187) Wolverine válasza GoTReX (#22186) üzenetére


Wolverine
félisten

Írd a chatbe, hogy /join hun - ettől persze a party még elsődlegesen angol marad. (ja, és ha nincs sok magyar a szerveren, akkor a huncsati valsz. töküres lesz)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22188) GoTReX válasza Wolverine (#22187) üzenetére


GoTReX
őstag

Thx!MEgnézem..Hát a nagy számok törvénye szerint csak lesznek,legalabbis ha használják...Amugy lehet valami változást várni ettől a mai server shutdowntól,vagy csak karbantartás?Ja és egy kérdés:Lehet valahol nézni hogy a Petem mekkora threatet tesz a mobra?Mert Tallentnél csak azt irja hogy yx%-ban okoz stb...Vagy vannak ilyen addonok,hogy ne huzzam le a Petemről a mobot?thx

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22189) !player! válasza Scholes9 (#22182) üzenetére


!player!
aktív tag

Mi vasárnap 15:00-kor kezdjük, majd irok, hogy laggol-e. Igazábol ha normálsian akarsz instázni akkor vagy korán kezded el vagy éjjel.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22190) szilchi


szilchi
őstag

Jeah..itt van újra Omen..és gyorsan le is ment. :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22191) szilchi


szilchi
őstag

Vááááá...a mai nap már jobb :DD .Archavon 25 ember,5 perc után meghaltam...de én vittem a T7.5-es chest-et rugónak.Két rugó volt.Az első 97-et dobott.Na mondom...erre én meg 98-at.Kb. Hihiii

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22192) Scholes9 válasza !player! (#22189) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hú vasárnap 15 az kicsit merész sztem :) . De ja Conspi is csak éjjel tudta megcsinálni :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22193) !player! válasza Scholes9 (#22192) üzenetére


!player!
aktív tag

Nekem az éjjel necces hétköznaponként 5kor kelek már éjfél körül rágom a körmöm, hogy tuti nme pihenem kimagam másnap melóra.
Őszintén én is kiváncsi leszek mennyi ember lesz online de szerintem 20-22 biztos aztán csak beesik a többi is.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22194) Scholes9 válasza szilchi (#22191) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Rugó még mindig bugos vagy már javították? 6-7k dps kicsit lol PW-n.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22195) capafog23 válasza szilchi (#22191) üzenetére


capafog23
őstag

Grat.

(#22196) Nimda


Nimda
addikt

Sziasztok!

Curse client 2.0.0.14 problémám van:

[link] ez alapján megcsináltam amit kellett,de továbbra is kiirja a progi,hogy a rendszer nem találja az elérési utat amikor telepiteni akarok egy (új) addont,pedig maunálisan is megadtam neki.

Valaki tudja mi lehet a hiba?

(#22197) MaddeNNNN válasza Scholes9 (#22194) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Mivan Boszi téged itt is lehet látni? :)

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#22198) Scholes9 válasza MaddeNNNN (#22197) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szevasz. Boszi már nincs többé, újjászülettem :DD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22199) Wolverine válasza GoTReX (#22188) üzenetére


Wolverine
félisten

Az Omen méri a petet is és téged is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22200) szilchi válasza Scholes9 (#22194) üzenetére


szilchi
őstag

Elméletileg javítottak/nerfeltek/megvariáltak pár dolgot.A HAT bug javítva lett,szal ha több rugó van akkor is csak 1 Cpont jár crit után és nem 2 mint ezelött.Szal a 6-7K már a multé.A mutilate poison bug is javítva lett,ott asszem mutilatekor az offhand-en esély volt rá hogy duplán teszi fel a mérget.Ja meg most már tudunk AOE farmolni,a fan of knife kapott egy 150% dmg buffot és instant lett.Trash packon naxx-ban simán 4000 dps.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.