Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75001) Roland861010


Roland861010
addikt

Ahogy nézem gyors meg lesz az a repülés :)

(#75004) Lirion válasza Roland861010 (#75001) üzenetére


Lirion
addikt

Nagyon ne reménykedj, az a revered sokáig fog tartani, hiába lesz meg a többi egy délután. Kb mint a nightfallen repu, arra számíts.

(#75005) Arnold2 válasza Lirion (#75004) üzenetére


Arnold2
őstag

Mint ha most olvastam valahol, hogy nem akarják annyira elnyújtani mint a WoD-ban így ha minden nap teszed a dolgod, akkor olyan 2 hétre kell számolni.

(#75006) Roland861010


Roland861010
addikt

Engem ez jobban zavar.
A Class mounthoz exaltednek kell lenni az új frakciónál és le kell tudni egy 11 hétig tartó küldetéssorozato! (Fasza.)

(#75007) miqlas válasza Lirion (#74994) üzenetére


miqlas
senior tag

Köszi az infót! Kb. erre jutottam én is, miután találtam egy szájbarágósabb videót! A light's heartban nem voltam biztos.
Most followerek questelnek helyettem, azt az SI:7 chaint tolják ... gondolom ezután megyek instázni :)

[ Szerkesztve ]

42

(#75008) Lirion válasza Arnold2 (#75005) üzenetére


Lirion
addikt

Akkor lehet, hogy keverem a class mounttal. Ha tényleg rövidebb idő a megszerzése, mint a wodban, akkor 21 nap alatt lesz a szükséges idő, az meg nem sok.

(#75009) Viktor77


Viktor77
titán

Április 4-ig (az emelés elöttig), minden szolgáltatás olcsóbb 25%-kal.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75010) echterion


echterion
nagyúr

Megcsináltuk a Heroes of the Storm-os csatákat, de nem találom a mount listában a lovat, és a mailbox-omban sincs. Mikor fogom megkapni? Vagy valamit elnéztem és ott kéne lennie?

**********

(#75011) Viktor77 válasza echterion (#75010) üzenetére


Viktor77
titán

A mountoknál van, egy dobozt kapsz.

Bár nálunk a guildben volt, aki megcsinálta, szintén nem kapta meg, ticket lett a vége. Nem kérdeztem, megkapta-e.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75012) echterion válasza Viktor77 (#75011) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, most megint belogoltam ugyanazzal a 20-as karival és ott volt a doboz. Bugos a cucc, na. :))
Köszi.

**********

(#75013) regener


regener
veterán

Ti is hallottatok a 28-ai legendáról?

Remélem nem igaz, még nem öltem meg Gul'dan-t és kell az achi ._.

(#75014) Viktor77 válasza regener (#75013) üzenetére


Viktor77
titán

Nem legenda. A Helya és a Guldan achik maradnak Tomb of Sargerasig.

Amúgy nálunk ugye 29-e.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75015) Csapoati válasza regener (#75013) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyrészt nem legenda másrészt viszont még messze van az új raid.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75016) St3venson


St3venson
tag

Sziasztok,

mire jók a tome of illusions enchantok? Érdemes azzal foglalkozni?

(#75017) Viktor77 válasza St3venson (#75016) üzenetére


Viktor77
titán

Fegyóeffektek, színezések.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75018) St3venson válasza Viktor77 (#75017) üzenetére


St3venson
tag

Köszi!

(#75019) birno


birno
addikt

Sziasztok,

7.1 kijovetele utan nem sokkal abbahagytam a jatekot, most visszajovok 7.2-re.
Van amit erdemes megcsinalnom a hatralevo par napban?
853-as a gear, 30-as artifact levellel, followerekbol 3 epic, 850-es, masik ketto sincs messze.
Lingering soulbol 10/80-on allok, ez nekem kb soha nem lesz meg szerintem, meg valami suramaros quest chain van folyamatban, "Taking a Promenade", "A better future", ilyenekkel, plusz adventure guideban "Insurrection: ..."-os questeket ajanlgat, meg class hallban van meg valami "An urgent warning" is.
Megeri ezek kozul valamelyiket vagy barmi mast megcsinalni 7.2 elott?
Torteneten kivul van-e valami ami kellhet kesobb beloluk(fizetoeszkoz, elofeltetel valami fontoshoz stb)?
Ahogy nezem gear miatt semmikepp.

(#75020) Viktor77 válasza birno (#75019) üzenetére


Viktor77
titán

Order Hall Resource fog kelleni 25K (ha jól emlékszem), az új (2) fejlesztéshez. A repüléshez kellenek majd a repuk.
Ahogy olvasom, feleannyi Soul fog csak kelleni, szóval azzal várj.
Az összes questet csináld meg, amit tudsz, jön épp elég új.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75021) birno válasza Viktor77 (#75020) üzenetére


birno
addikt

De csak a story miatt annyira nem izgatnak, azert is kerdeztem, mert akkor mar inkabb lehet bemegyek LFR-ba es megnezem addig a raideket, ugysem voltam meg egyikben sem. :)
Repules achit neztem, az a fo oka, hogy visszajovok, az nem lesz annyira nagy szam, max idoigenyes, meg nem is tudok mit csinalni hozza amig nem jon ki, pathfinder 1 mar megvan egy ideje.
25k order resource mondjuk neccesnek hangzik, van vagy 1000. :D

[ Szerkesztve ]

(#75022) powernap


powernap
tag

25k mihez kell? nekem most lett meg az hogy viselhessem a 2. legandaryt. ezenkívül kell majd még vmire 7.2 ben? hányingerem van a WQ-któl már :D

(#75023) birno válasza powernap (#75022) üzenetére


birno
addikt

Pont most neztem: [link]
2 uj tier lesz az order hall resourchoz, egyik se tunik mondjuk annyira erdekfeszitonek.

[ Szerkesztve ]

(#75024) Lirion válasza birno (#75023) üzenetére


Lirion
addikt

A tier 6 fejlesztés elég hasznos, a tier 7 viszont egy kalap sz@r, főleg annak fényében, hogy mennyi AP-be fog kerülni az új infinity trait 1-1 szintje úgy a 15. után. Volt egy jó és erős trait a kezdeti stádiumban (+1 trait a relicen - meglévő utlity mellé dps vagy meglévő dps mellé utility trait), amit elvetettek, mert csak, pedig rengeteg előnye volt és semmi hátránya.

(#75022) powernap
Akkor te utálni fogod a 7.2-t, az új solo content nagy része a broken shore-s world questekre épül. :D

[ Szerkesztve ]

(#75025) powernap válasza Lirion (#75024) üzenetére


powernap
tag

új contenttel nincs baj, azt még nem láttam :D

(#75026) malacka87


malacka87
senior tag

Order Hall Research
Two new tiers of Order Hall Talents have been added, with a total research cost of 25,000 x Order Resources.

Tier 7
New Troop Type - Recruit a new class specific troop type that increases success chance of missions by 30%.
Roster of Champions - Increase the number of Champions you can have active at once by 1.

Tier 8
Legionfall United - Artifact Power items gained from world quests and missions have a chance to grant double Artifact Power.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#75027) Revesz


Revesz
aktív tag

Milyen fasza kis nerf lett az új patch ezekkel az új traitekkel...

(#75028) k.kristof válasza Revesz (#75027) üzenetére


k.kristof
őstag

Mi benne a nerf? Megmarad a korábbi extra trait fix +5%-kal, kapsz négy új traitet, amikből az első hunterként +10% sebzést és staminát ad, a többi további erősítés, a bronz traitek pedig kapnak még egy szintet. Az Artifact Knowledge felmegy 50-ig, amiből a 26-os szintet megkapod a küldetéssel, a többit kell csak kutatni, hol itt a nerf?

[ Szerkesztve ]

(#75029) Viktor77 válasza Revesz (#75027) üzenetére


Viktor77
titán

Ha az újakból az elsőt kirakod, pont ugyanott vagy mint elötte. Sőt, 0.5% heallel beljebb vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75030) powernap


powernap
tag

az 5k nethershardért vehető cucc broken shoreon milyen ilevelű, nem tudjátok?

(#75031) Revesz válasza k.kristof (#75028) üzenetére


Revesz
aktív tag

Hopsz én kérek elnézést mert reggel akkor nagyon kómás lehettem mert 1%-nak láttam a tizet miután kiraktam az első újat :/.

(#75032) Lirion válasza Viktor77 (#75029) üzenetére


Lirion
addikt

Sőt, akinek nem volt eddig fullos a fegyvere, de 36 fölött volt, az leginkább egy komoly buffot kapott. :)

(#75033) malacka87


malacka87
senior tag

Szánalom ez a patch... Insta közben kirak karakterválasztóra. Sziget állandóan dc+még utánna enter world felirat szürke. Egész nap. Ptr minek van?

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#75034) k.kristof válasza malacka87 (#75033) üzenetére


k.kristof
őstag

Nem igazán hallottam tömeges problémáról, a hiba nálad lehet.

(#75035) malacka87 válasza k.kristof (#75034) üzenetére


malacka87
senior tag

5-en mentünk guildből. Biztos nem nálam van a hiba. Mindenki dc meg karakterválasztón megakadt.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#75036) Healbacsi válasza malacka87 (#75035) üzenetére


Healbacsi
őstag

Szerintem ez akkor lehetett, amikor hotfixeltek a jatekot, akkor sorban kidobalta a server a jatekosokat.

(#75037) miqlas válasza k.kristof (#75034) üzenetére


miqlas
senior tag

... tegnap este az egyik followeremnek adtam egy itemet, majd upgrade-eltem 850-re és elküldtem egy mission-re. Kiértem az order hall-ból, mikor jött egy üzenet, hogy kész is a küldetés (ami 12 órás volt amúgy)! No, akkor vissza! Nézem, nincs finishelt mission, nincs loot - semmi! Nézem a followert, ilvl840-es, mintha a nem használtam volna fel a kék (+10-es) itemet, ami persze tõlem ugrott a 200 resource-al együtt!
... biztos nem bugos! :W

42

(#75038) Healbacsi válasza miqlas (#75037) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ez aztan veszteseg, ezert en tuti nem ragadnek tollat.

(#75039) k.kristof válasza miqlas (#75037) üzenetére


k.kristof
őstag

Ne forgasd ki a szavaim, egyáltalán nem írtam olyat, hogy hibátlan. Reportold, nyiss ticketet, igyál egy sört, az a 200 resource egy szempillantás alatt megszerezhető.

(#75040) miqlas válasza k.kristof (#75039) üzenetére


miqlas
senior tag

„... a hiba nálad lehet ...” dologra utaltam ;) Nagyobb dogok miatt sem írtam a Blizz.-nak, akkor ez miatt miért tenném?

42

(#75041) Polycar


Polycar
újonc

Sziasztok,

Ez lehet hülye kérdés lesz és nem itt kéne feltenni, de gép vásárlás előtt állok és a kérdésem az lenne, hogy játszani csak a WoW-al szoktam néha napján, ezért olyan gép kellene amin FHD-ba simán megy.

Mit ajánlotok, hogy ne legyen se túl sok, se túl keves.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv

Email: polycarshop@gmail.com

(#75042) k.kristof válasza Polycar (#75041) üzenetére


k.kristof
őstag

Ezt a topikot, válaszolj az összefoglalóban leírtakra, és kapsz ajánlatokat.

(#75043) Polycar válasza k.kristof (#75042) üzenetére


Polycar
újonc

Köszönöm :R

Email: polycarshop@gmail.com

(#75044) Viktor77 válasza Polycar (#75041) üzenetére


Viktor77
titán

Adatlapomnál konfig, olcsóbban nem igen jön ki. FullHD, 10-es, árnyékok és víz Good-on, minden más maxon, élsimítás nélkül.
Bár tegnap óta vissza kellett vennem a csúszkásokból 8-ra, mert valamit megint sikerült elszbaszniuk.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75045) Polycar válasza Viktor77 (#75044) üzenetére


Polycar
újonc

:R

Email: polycarshop@gmail.com

(#75046) parandroid válasza Viktor77 (#75044) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mégsem márkás (U)SFF gépet vettél? Vagy én értettem félre valamit, és nem is olyat kerestél? Bennem is elkezdett motoszkálni a kisördög már megint, de egy éve úgy kaptam engedélyt a laptopvásárlásra, hogy felszámolom a nagy asztali gépet (második generációs i5 alapú volt az is, de egy hatalmas dobozban), most viszont ahogy nézem az (U)SFF Delleket (meg hogy 110 EUR-ért vettem egy i3-ast 4GB RAM-mal), egy low-profile VGA-val verné azt a gépet bármelyik, mint amit elpasszoltam anyu-gépnek, és cserébe el lehet dugni a monitor mögé. Ahogy nézem, olyan 50-60k HUF-nak megfelelő valutából kijönne egy 2500-ös i5-ös kisgép 8GB RAM-mal, kell bele még egy SSD, ami nem nagy kaland, meg egy VGA kb ugyanannyiért, amennyibe az egész került... Csak akkor már megint két gépem lesz, és az ilyesmi szúrja az asszonynépek szemét, a notiról viszont tényleg nem lennék hajlandó lemondani.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#75047) Viktor77 válasza parandroid (#75046) üzenetére


Viktor77
titán

De, az volt tervben. De aztán inkább a kompromisszummentesség mellett döntöttem. Volt ugye az i5-2400, de ez a G4560 jobb, így csere (WoW-nak 1-2 nagyon erős szál kell, ebben sokkal jobb a Pentium).

Ja, annyi amennyit írtál, itt aprón is ennyiért vannak. Bele egy LP 1050, és kész is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75048) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Azért az tényleg erős kijelentés, hogy nem/nem nagyon bugos ez a patch. Amellett, hogy az új insta tele van bugokkal, hogy a spellek nem működnek rendesen, hogy az új craftolós legendaryk, achievementek, questek is bugosak, partyból van, hogy nem lehet votekickelni valakit, a nightholdban is számtalan új bug jelent meg(elisandre patch kijövetele óta nem halt még mythicen)...

Emellé jön az, hogy a blizzard hogyan kommunikál bizonyos dolgokat, kezdve a lvl 110 ilvl scaling-el, hogy a pvp mennyire játszhatatlan és akkor még a wpvp is ott van, amit nem is értem hogy lehet egyáltalán pvp-nek nevezni.

Na meg a broken shore-os mob taging valami borzasztó, illetve(ami nem a developerek hibája) jön ez a pofátlan áremelés is. :(((

De, csak hogy ne csak sarazzam a blizzardot, a transmog set tab egész jó lett, végre van visszajelzés azzal kapcsolatosan, hogy milyen spellek vannak kirakva az action barra, bekerült az open all gomb a postaládába és a tab targeting is újra használható lett... :U

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#75049) Lirion válasza Mythsardan (#75048) üzenetére


Lirion
addikt

Hát elisande elég vicces lett, az arcanetic ring a 2. fázisban 2-3 random embert instant kinyír, néha többet is. Ez már heroicon is csak szerencsejáték, hagytuk is a francba, mert így csak a repair billt növeli..

(#75050) Viktor77 válasza Lirion (#75049) üzenetére


Viktor77
titán

Nekünk tegnap nem volt vele semmi problémánk.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.